Die heeft waarschijnlijk nooit TV gekeken. Zat met z'n neus in de boeken.quote:Op maandag 30 juni 2014 15:25 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Een van de grootste Nederlandse natuurkundigen van deze tijd
Bettine is al geweest in 2007.quote:Op maandag 30 juni 2014 14:16 schreef tong80 het volgende:
[..]
Wie is dat ?
Mijn voorstellen van dit jaar :
Armand
Henk Hofland
De man in het Pino-pak
Bettine Vriesekoop
Hennie Stoel
Pierre Bokma
Hans van Baalen
Je hebt gelijk. Ik wil Berry van Aerle inzetten ipv Bettine. Stop de tijd.quote:
Met ingebouwd beeldscherm!quote:Op maandag 30 juni 2014 18:10 schreef Gehenna het volgende:
Pino wordt gespeeld door een vrouw trouwens
Al 30 jaar ?quote:Op maandag 30 juni 2014 18:10 schreef Gehenna het volgende:
Pino wordt gespeeld door een vrouw trouwens
Bijna, 23 jaar alquote:
Een goede poppenspeler moet je niet onderschatten denk ikquote:Je moet trouwens wel een beroerde actrice zijn om in het Pino-pak te spelen.
Pieke Dassenquote:Op dinsdag 1 juli 2014 15:29 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Bijna, 23 jaar aldaarvoor waren het wel mannen
[..]
Een goede poppenspeler moet je niet onderschatten denk ik
Naar hem heb ik laatst nog geluisterd, interview van 5 uur door Ischa Meijer in 1986.quote:Op maandag 30 juni 2014 14:16 schreef tong80 het volgende:
Mijn voorstellen van dit jaar :
Henk Hofland
Mooi hč ?quote:Op dinsdag 1 juli 2014 18:09 schreef Ringo het volgende:
[..]
Naar hem heb ik laatst nog geluisterd, interview van 5 uur door Ischa Meijer in 1986.
Dat marathon interview wat in podcast te luisteren is?quote:Op dinsdag 1 juli 2014 18:09 schreef Ringo het volgende:
[..]
Naar hem heb ik laatst nog geluisterd, interview van 5 uur door Ischa Meijer in 1986.
Die ja. Al kan ik een heleboel van die oude marathoninterviews niet meer op de site van VPRO terugvinden. Een of andere vernieuwingsslag en alles was verdwenen. Of ik zoek niet goed.quote:Op dinsdag 1 juli 2014 20:59 schreef Pietverdriet het volgende:
Dat marathon interview wat in podcast te luisteren is?
in itunes vond ik ze tot voor kort nog allemaalquote:Op dinsdag 1 juli 2014 22:17 schreef Ringo het volgende:
[..]
Die ja. Al kan ik een heleboel van die oude marathoninterviews niet meer op de site van VPRO terugvinden. Een of andere vernieuwingsslag en alles was verdwenen. Of ik zoek niet goed.
Van Gaal en kunstquote:Op woensdag 2 juli 2014 10:03 schreef Grumpey het volgende:
van Gaal als presentator zou een ramp zijn haha, maar als gast lijkt hij me erg boeiend. Het is geen domme man, en zijn open houding ten aanzien van wetenschap en kunst is verfrissend in het vrijwel dichtgetimmerde wereldje wat voetbal heet. Zou mooi zijn als het serieus is
Je maakt een grapje.quote:Op maandag 30 juni 2014 18:10 schreef Gehenna het volgende:
Pino wordt gespeeld door een vrouw trouwens
Het is toch een praatprogramma, ja? Kan een trainer niet over kunst praten? Waarom stel je dan die vraag? Ik vind dat een onbehoorlijke vraag.quote:
quote:Op donderdag 3 juli 2014 01:45 schreef k_man het volgende:
[..]
Het is toch een praatprogramma, ja? Kan een trainer niet over kunst praten? Waarom stel je dan die vraag? Ik vind dat een onbehoorlijke vraag.
Vorig jaar was het ook rond 1 juliquote:Op donderdag 3 juli 2014 08:29 schreef Mike het volgende:
Het wordt nu toch wel eens tijd om te onthullen wie de gasten zijn, ik kan me niet herinneren dat dat ooit zo lang geduurd heeft.
quote:Op maandag 1 juli 2013 10:59 schreef borisz het volgende:
http://www.vpro.nl/zomerg(...)ction_types=og.likesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Erg triest.quote:Op donderdag 3 juli 2014 07:44 schreef Specularium het volgende:
Adolf van Gaal als gast willen zien,.
Er is altijd gezeik, de laatste goede presentator was Joost Zwagermanquote:Op donderdag 3 juli 2014 17:18 schreef HuubTuub het volgende:
Wilfried de Jong vond ik zelf wat tegen vallen als presentator, dat mag ook wel iemand anders worden.
Morgen dus?twitter:wilfrieddejong twitterde op donderdag 03-07-2014 om 17:53:27Wordt het morgen dan eindelijk een dag voor VPRO-Zomergasten? reageer retweet
Denk het wel.quote:Op donderdag 3 juli 2014 22:28 schreef Heufd het volgende:
Morgen dus?twitter:wilfrieddejong twitterde op donderdag 03-07-2014 om 17:53:27Wordt het morgen dan eindelijk een dag voor VPRO-Zomergasten? reageer retweet
quote:Al over twee weken begint een nieuw seizoen van Zomergasten en de namen van dit seizoen zijn tot nog toe nergens opgedoken. Maar vandaag kan deze blog melden dat schrijfster Saskia Noort, cabaretier Freek de Jonge en wiskundetalent Ionica Smeets dit jaar een avondvullend programma mogen samenstellen bij presentator Wilfried de Jong.
De andere drie Zomergasten zijn wat minder bekend. Het gaat om David van Reybrouck, Belgisch cultuurhistoricus, archeoloog en schrijver. Dirigent en componist Reinbert de Leeuw is eveneens te gast. De laatste naam is Jim Taihuttu, bekend van de films Wolf en Rabat.
Het is overigens de tweede keer dat een oud-presentator nu zelf Zomergast is. Eerder overkwam dat Adriaan van Dis, dit keer krijgt Freek de Jonge de eer.
De eerste Zomergasten is op zondag 20 juli te zien.
Ditquote:
Pfff, meer dan de gasten destijdsquote:Op vrijdag 4 juli 2014 10:06 schreef Tem het volgende:
Trouwens, Freek heeft toch al genoeg over zichzelf verteld toen hij zomergasten presenteerde.
quote:
Goddank niet de andere Smeetsquote:Op vrijdag 4 juli 2014 10:15 schreef Monolith het volgende:
Smeets en van Reybrouck zijn interessante gasten. Wellicht Taihuttu nog.
Eerste aflevering is over te slaan, de rest is redelijk interessant. Misschien die laatste niet echt.quote:DIT ZIJN DE GASTEN
Cabaretier Freek de Jonge (Westernieland, 1944) ontketende met Neerlands Hoop in de jaren zeventig een cabaretrevolutie. Solo, sinds 1979, vernieuwde hij het genre door zijn theatrale aanpak: één verhaal, vaak allegorisch getint, in een nadrukkelijke vorm. Hij maakte zo’n zeventig voorstellingen.
Filmregisseur Jim Taihuttu (Venlo, 1981) is de jongste en onbekendste gast. Voor de roadmovie Rabat (2011) over drie vrienden die naar Marokko rijden, kreeg acteur Nasrdin Dchar een „fucking Gouden Kalf”. Daarna maakte hij de kickboksfilm Wolf (2013).Ook bekend als dj Jim Aasgier.
Schrijver Saskia Noort (Bergen, 1967) verkocht miljoenen misdaadromans, als Terug naar de kust, De eetclub, Nieuwe buren, De verbouwing; allemaal verfilmd. In haar thrillers zit meer psychologie dan bloed. Zij schrijft over verveelde rijke vrouwen en hun gevaarlijke zucht naar avontuur.
Dirigent en pianist Reinbert de Leeuw (Amsterdam, 1938), leider van het ensemble Asko|Schönberg, heeft zijn leven gewijd aan de eigentijdse muziek: Ives, Satie, Reich, Messiaen, Schönberg, Berg, Webern, Andriessen, Vivier, Ligeti, Britten. Componeert mondjesmaat zelf.
Vlaamse schrijver David Van Reybrouck (Brugge, 1971), van huis uit archeoloog, is vooral bekend van zijn historische boek Congo (2010). Eerder schreef hij De plaag (2001), over een plagiaatzaak onder termietenkenners, en het toneelstuk Missie (2007), een verpletterende monoloog van een missionaris in Congo.
Wiskundige Ionica Smeets (Delft, 1979) vormde met Jeanine Daems het duo De Wiskundemeisjes, bekend van De Wereld Draait Door. Zij presenteerde op tv
De rekenkamer en Eureka en heeft twee columns in de Volkskrant. Met Bas Haring schreef zij het boek Vallende kwartjes, om wetenschap toegankelijker te maken.
Ik heb wel een beetje een zwak voor Mart Smeets. Al was het maar omdat m'n pa zich altijd groen en geel ergerde als de man in beeld verscheen.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |