Brianstorm, geweldig nummerquote:Op zondag 8 juni 2014 21:49 schreef kciR het volgende:
Nou, daar gaat die. Anderhalf uur Arctic Monkeys op de Pinkpop stream
Nja het is enigszins vergelijkbaar met Kanye West. De eerste plaat is maatschappijkritisch, clever, met een knipoog gemaakt, enigszins revolutionair en heel plezierige muziek. Daarna lijkt het dat ze de scherpte in hun muziek zijn kwijtgeraakt, dat leidt bij Kanye wel tot compleet andere resultaten, maar ik weet zeker dat niemand zijn kont gedraaid had voor AM als het een debuutplaat was geweest van een of ander redelijk gehypt bandje. En ja dat het wat meer volwassen is, dat klopt, maar dat haalt juist de plezier weg, want de eerste twee platen van AM waren gewoon heerlijke adolescentenrock en dat was nu juist de kracht ervan.quote:Op zondag 8 juni 2014 22:02 schreef kciR het volgende:
Echt? Ik vind die laatste (AM) juist echt weer steengoed. De eerste pastte helemaal in de tijd van toen, maar dat zijn ze nu echt ontgroeid. De derde en vierde plaat luister ik eigenlijk bij niet, maar de andere drie nog vrij regelmatig.
Het zal altijd wel in mijn top 5 favoriete bands blijven staan.
Portugal. The Man veranderd inderdaad per plaat wel van stijl. Al is het minimaal per plaat. Het verschil tussen hun eerste en laatste platen is wel groter. Was eerst veel rauwer.
Je moet er in de popwereld een showtje van maken, anders ga je het niet redden.quote:Op zondag 8 juni 2014 22:06 schreef kciR het volgende:
Alex Turner is overigens uitgegroeid tot een waardige frontman, waar die eerst een schuchter jongetje was.
quote:Op zondag 8 juni 2014 22:12 schreef Kerftminister het volgende:
Nja het is enigszins vergelijkbaar met Kanye West.
Ja, maar dat geldt wel voor veel meer. Die laatste van Jack White bijvoorbeeld...quote:ik weet zeker dat niemand zijn kont gedraaid had voor AM als het een debuutplaat was geweest
Ja, Perfume Genius is erg mooi! Daar past de schuchterheid ook goed.quote:Op zondag 8 juni 2014 22:12 schreef Moody het volgende:
[..]
Je moet er in de popwereld een showtje van maken, anders ga je het niet redden.
Vind sommige schuchtere frontmannen ook likable hoor. Die gozer van Perfume Genius stond na elk nummer te giechelen van zenuwen, maar zette wel een van de beste shows neer die ik ooit heb gehoord
Niet voor iedereen geschikt:
Ja even zonder grap, voor mijn perceptie dan he. Kanye West begon ook als een maatschappijkritische, scherpe, frisse artiest, maar daar is nu ook niks meer van over.quote:Op zondag 8 juni 2014 22:17 schreef ranja het volgende:
[..]![]()
[..]
Ja, maar dat geldt wel voor veel meer. Die laatste van Jack White bijvoorbeeld...
Zaterdag, Slowdive, TWOD, Franz Ferdinand, Chvrches, Miles Kane en Mogwai zijn allemaal wel boeiend, vrijdag heeft eigenlijk alleen Pixies en zondag is al helemaal niks.quote:Op zondag 8 juni 2014 22:18 schreef Moody het volgende:
Ik heb weekendkaarten voor BKS maar kan niet alle dagen bezoeken. Welke dag zouden jullie doen?
http://www.bestkeptsecret.nl/timetable/
Ik neig naar de zaterdag, al zie ik War on Drugs ook op Pukkelpop.
Ik heb zaterdag geloof ik geen tijd om te eten, voor vrijdag en zondag heb ik enorme gaten in de plannig tot nu toequote:Op zondag 8 juni 2014 22:18 schreef Moody het volgende:
Ik heb weekendkaarten voor BKS maar kan niet alle dagen bezoeken. Welke dag zouden jullie doen?
http://www.bestkeptsecret.nl/timetable/
Ik neig naar de zaterdag, al zie ik War on Drugs ook op Pukkelpop.
Zeker de zaterdagquote:Op zondag 8 juni 2014 22:18 schreef Moody het volgende:
Ik heb weekendkaarten voor BKS maar kan niet alle dagen bezoeken. Welke dag zouden jullie doen?
http://www.bestkeptsecret.nl/timetable/
Ik neig naar de zaterdag, al zie ik War on Drugs ook op Pukkelpop.
Ik ookquote:Op zondag 8 juni 2014 22:21 schreef Kerftminister het volgende:
[..]
Zaterdag, Slowdive, TWOD, Franz Ferdinand, Chvrches, Miles Kane en Mogwai zijn allemaal wel boeiend, vrijdag heeft eigenlijk alleen Pixies en zondag is al helemaal niks.
Vind het maar een matige lineup overigens.
niks uit korea en maleisië hequote:Op zondag 8 juni 2014 22:21 schreef Kerftminister het volgende:
Vind het maar een matige lineup overigens.
Maleisiëquote:
Ik wil Notwist checken. De rest inderdaad.. Mehquote:Op zondag 8 juni 2014 22:26 schreef Moody het volgende:
De zondag is echt heel matigElbow is lollig, maar die heb ik al 4x live gezien. Belle & Sebastian is leuk. Nog nooit live gezien. De rest....mwah.
Niks, maar ook niks met, ken niks.quote:
vrijdag heb ik tot nu toe het minst aangekruist, eigenlijk wil ik alleen Bombay Show Pig zien. Daardoor wordt Pixies flink ingekort. Verder zal ik wel bij Daryl Ann en Midlake terecht komen denk ik.quote:Op zondag 8 juni 2014 22:26 schreef Moody het volgende:
De zondag is echt heel matigElbow is lollig, maar die heb ik al 4x live gezien. Belle & Sebastian is leuk. Nog nooit live gezien. De rest....mwah.
maar onze date meet danquote:Op zondag 8 juni 2014 22:29 schreef Moody het volgende:
Oftewel: weekendkaarten te koop voor een prikkie mensen!
Anders ga ik alleen 1 dag, zou jammer zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |