Schijt nog welquote:
Ik heb liever een tostiequote:
Niet jong en al 2 keer dood?quote:Op donderdag 5 juni 2014 22:38 schreef Disana het volgende:
[..]
Ehm nee. En ik ben al twee keer dood geweest, maar niet door schijt.
Wel lekkere tostiesquote:
Hehe. Twee keer een hartstilstand. Maar ik leef nog.quote:Op donderdag 5 juni 2014 22:40 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Niet jong en al 2 keer dood?![]()
Vertel!
En daar zijn we blij om, ook al kon ik je schieten jaren geledenquote:Op donderdag 5 juni 2014 22:42 schreef Disana het volgende:
[..]
Hehe. Twee keer een hartstilstand. Maar ik leef nog.
Oeps...quote:Op donderdag 5 juni 2014 22:42 schreef Disana het volgende:
[..]
Hehe. Twee keer een hartstilstand. Maar ik leef nog.
Dat is dus echt jaren geleden, ik begrijp niet goed waarom je dat steeds weer oprakelt want ik weet echt allang niet meer waarover het gingquote:Op donderdag 5 juni 2014 22:43 schreef Soury het volgende:
[..]
En daar zijn we blij om, ook al kon ik je schieten jaren geleden
Disana lijkt jong, maar ze is echt ouder dan Kingtoppie hoorquote:Op donderdag 5 juni 2014 22:43 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Oeps...
Zo maar?
Was jij niet zo oud als KT? Ken je niet zo goed, excuus...
Ik ben de 40 ruimschoots gepasseerd jaquote:Op donderdag 5 juni 2014 22:43 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Oeps...
Zo maar?
Was jij niet zo oud als KT? Ken je niet zo goed, excuus...
Kingstown had ik gedachten, maar da's een detail...quote:Op donderdag 5 juni 2014 22:45 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Disana lijkt jong, maar ze is echt ouder dan Kingtoppie hoor
Weet ik, Kingtoppie is pas 22 ofzoquote:Op donderdag 5 juni 2014 22:46 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Kingstown had ik gedachten, maar da's een detail...
OK, leeftijd geaccepteerd.quote:Op donderdag 5 juni 2014 22:45 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik ben de 40 ruimschoots gepasseerd ja
Ik heb een stil infarct gehad en daardoor werkt het niet meer zo goed. Heb nu een pacemaker.
Daar niets meer van gehoord de laatste maanden ,,, Fokt ie nog of zou ie zn ultieme Milf gevonden hebben ?quote:
maakt ze weer van een muis een olifant?quote:Op donderdag 5 juni 2014 22:44 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat is dus echt jaren geleden, ik begrijp niet goed waarom je dat steeds weer oprakelt want ik weet echt allang niet meer waarover het ging
De cardioloog zegt dat mij hart een nieuw evenwicht heeft gevonden. Het vervelende is alleen dat ik me bijna niet kan inspannen omdat het de kracht niet kan leveren.quote:Op donderdag 5 juni 2014 22:48 schreef MadMaster het volgende:
[..]
OK, leeftijd geaccepteerd.![]()
Hart ellende lijkt me een drama, zo op het randje moeten balanceren...
Daar is ze een muis voor hè. Altijd groot dromen.quote:Op donderdag 5 juni 2014 22:49 schreef sacha het volgende:
[..]
maakt ze weer van een muis een olifant?
Ik heb geen idee? Kom nooit bij de dokter.quote:Op donderdag 5 juni 2014 22:49 schreef Disana het volgende:
Maar goed, zo is het. Ik hoop dat jullie gezond zijn.
Sterkte er mee!quote:Op donderdag 5 juni 2014 22:49 schreef Disana het volgende:
[..]
De cardioloog zegt dat mij hart een nieuw evenwicht heeft gevonden. Het vervelende is alleen dat ik me bijna niet kan inspannen omdat het de kracht niet kan leveren.
Maar goed, zo is het. Ik hoop dat jullie gezond zijn.
Nou dat zegt al genoeg.quote:Op donderdag 5 juni 2014 22:51 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Ik heb geen idee? Kom nooit bij de dokter.
Is ook zo. Ik rakel niet steeds op, je mocht mij ook niet zo. Zo gaat dat op fokquote:Op donderdag 5 juni 2014 22:44 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat is dus echt jaren geleden, ik begrijp niet goed waarom je dat steeds weer oprakelt want ik weet echt allang niet meer waarover het ging
draagt ze geen kanten legging?quote:Op donderdag 5 juni 2014 22:51 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Ik heb geen idee? Kom nooit bij de dokter.
Daar valt waarschijnlijk nog wel mee te leven. Voor de rest, afkloppen maar.quote:Op donderdag 5 juni 2014 22:53 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Sterkte er mee!
Gezond zijn is een relatief begrip, maar ik mankeer niks voor zover ik weet. Alleen een rotte knie zonder kruisbanden, maar dat is geen ramp...
Je begint er wel vaak over. Mij interesseert het niet, ik vind het gewoon fijn dat we met elkaar kunnen opschieten.quote:Op donderdag 5 juni 2014 22:54 schreef Soury het volgende:
[..]
Is ook zo. Ik rakel niet steeds op, je mocht mij ook niet zo. Zo gaat dat op fok
Af en toe wat mankeren is niet erg, als je er masr geen blijvende shit aan over houdt.quote:Op donderdag 5 juni 2014 22:54 schreef Disana het volgende:
[..]
Daar valt waarschijnlijk nog wel mee te leven. Voor de rest, afkloppen maar.
Ik vind zonder kruisbanden knap kut uit eigen ervaring ...quote:Op donderdag 5 juni 2014 22:53 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Sterkte er mee!
Gezond zijn is een relatief begrip, maar ik mankeer niks voor zover ik weet. Alleen een rotte knie zonder kruisbanden, maar dat is geen ramp...
Jazeker. Bij elke kwartaalcontrole voeren ze hem even op met een uitwendig apparaatje dat veel van een computermuis weg heeft. Dat is een onaangenaam gevoel.quote:Op donderdag 5 juni 2014 22:56 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Zo'n pacemaker vind ik wel interessant, zit er ook een turbo stand op?
Uhh waarover ?quote:Op donderdag 5 juni 2014 22:55 schreef Disana het volgende:
[..]
Je begint er wel vaak over. Mij interesseert het niet, ik vind het gewoon fijn dat we met elkaar kunnen opschieten.
Dat is wel jammer, maar niet ellendig. Mijn buurman verderop heeft net allerlei aanpassingen in huis gekregen plus een rolstoel en een scootmobiel omdat zijn slechte knie nu echt helemaal aan gort is en er niets meer aan kan worden gedaan.quote:Op donderdag 5 juni 2014 22:56 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Af en toe wat mankeren is niet erg, als je er masr geen blijvende shit aan over houdt.
Ik loop nog als een kiviet, alleen skiën (de oorzaak) gaat niet meer...
ik dacht al, waar blijft ie nou...quote:Op donderdag 5 juni 2014 22:57 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik vind zonder kruisbanden knap kut uit eigen ervaring ...
Hoezo?quote:Op donderdag 5 juni 2014 22:57 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik vind zonder kruisbanden knap kut uit eigen ervaring ...
Een Nederlander die gaat skiën, is vragen om problemen.quote:Op donderdag 5 juni 2014 22:56 schreef MadMaster het volgende:
alleen skiën (de oorzaak) gaat niet meer...
Ow, dus dat is dan niet echt prettig dan.quote:Op donderdag 5 juni 2014 22:57 schreef Disana het volgende:
[..]
Jazeker. Bij elke kwartaalcontrole voeren ze hem even op met een uitwendig apparaatje dat veel van een computermuis weg heeft. Dat is een onaangenaam gevoel.
In het uiterste geval kan ik nog pezen uit mijn hamstring als kruisbanden laten plaatsen, maar daar is geen noodzaak tor nu...quote:Op donderdag 5 juni 2014 22:58 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat is wel jammer, maar niet ellendig. Mijn buurman verderop heeft net allerlei aanpassingen in huis gekregen plus een rolstoel en een scootmobiel omdat zijn slechte knie nu echt helemaal aan gort is en er niets meer aan kan worden gedaan.
Nee, maar ze moeten het doen om te kijken of hij nog goed in kan springen op ritmestoornissen.quote:Op donderdag 5 juni 2014 23:01 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Ow, dus dat is dan niet echt prettig dan.
Ik stond stil, verloor mijn evenwicht en knak...quote:Op donderdag 5 juni 2014 23:00 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Een Nederlander die gaat skiën, is vragen om problemen.
Het is wel een beetje waar, maar heb ik dat ook in sc daar gezegdquote:Op donderdag 5 juni 2014 22:58 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat je vroeger een hekel aan me had. Heel kort geleden schreef je het ook nog in de UTO-sc.
Dat lijkt me een geruststellende gedachte.quote:Op donderdag 5 juni 2014 23:01 schreef MadMaster het volgende:
[..]
In het uiterste geval kan ik nog pezen uit mijn hamstring als kruisbanden laten plaatsen, maar daar is geen noodzaak tor nu...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |