Dit hebben ze achteraf dus gedaan. Zo zijn ze erachter gekomen dat hetzelfde e-ticket meerdere keren is gebruiktquote:Op donderdag 5 juni 2014 10:31 schreef zarGon het volgende:
[..]
Hoe weten ze dat ze met dezelfde bon meerdere keren drank heeft gehaald als er niet gescand is? Het systeem heeft dan niets geregistreerd, toch?
Ja, maar hoe dan? Hoe weten ze dat die e-ticket meerdere malen is gebruikt?quote:Op donderdag 5 juni 2014 10:33 schreef Cart_A1993 het volgende:
[..]
Dit hebben ze achteraf dus gedaan. Zo zijn ze erachter gekomen dat hetzelfde e-ticket meerdere keren is gebruikt
Door de unieke barcodequote:Op donderdag 5 juni 2014 10:33 schreef zarGon het volgende:
[..]
Ja, maar hoe dan? Hoe weten ze dat die e-ticket meerdere malen is gebruikt?
...quote:
Omdat die extra drank met dezelfde unieke code is gehaald.quote:Op donderdag 5 juni 2014 10:36 schreef zarGon het volgende:
[..]
...
Ja, leuk, maar wat hebben ze gedaan met die unieke barcode dan? Is dat gescand, elke keer opnieuw? Hoe koppelen ze die extra drank aan die unieke barcode?
Ik weet het fijne van hun systeem niet, maar ik gok dat er later dus gezien is dat de barcode een x aantal keer in het systeem staat, nadat ze alle ingeleverde tickets ingescant hebbenquote:Op donderdag 5 juni 2014 10:36 schreef zarGon het volgende:
[..]
...
Ja, leuk, maar wat hebben ze gedaan met die unieke barcode dan? Is dat gescand, elke keer opnieuw? Hoe koppelen ze die extra drank aan die unieke barcode?
quote:Op donderdag 5 juni 2014 10:39 schreef Neuroscience het volgende:
[..]
Omdat die extra drank met dezelfde unieke code is gehaald.
Ticket met die code 20 keer uitgeprint en dus 19 keer drank gejat. Allemaal op dezelfde code waar de organisatie achter kwam toen alles achteraf verwerkt was.
Ah, achteraf alle codes ingescand dus. Dan snap ik het weer.quote:Op donderdag 5 juni 2014 10:40 schreef Cart_A1993 het volgende:
[..]
Ik weet het fijne van hun systeem niet, maar ik gok dat er later dus gezien is dat de barcode een x aantal keer in het systeem staat, nadat ze alle ingeleverde tickets ingescant hebben
Blijkbaar stond er op het e-ticket dat kopieren ervan zinloos was, want het was een unieke barcode.quote:Op donderdag 5 juni 2014 10:49 schreef zarGon het volgende:
[..]
[..]
Ah, achteraf alle codes ingescand dus. Dan snap ik het weer.
Zijn de voorwaarden ergens te lezen eigenlijk?
Mogen... Ja kan het kaartje nogmaals gebruiken en je kunt geen boete krijgen ook, want het is een geldig vervoersbewijs.quote:Op donderdag 5 juni 2014 10:46 schreef WvdL het volgende:
Ts, een heel simpel vergelijkbaar situatie.
Je koopt een treinkaartje/buskaart. Reist ermee. je wordt niet gecontrontroleerd, dus geen stempel.
Mag je het dan nog een keer gebruiken? (even buiten beschouwing gelaten dat er wel een datum op hoort te staan).
Nee, je betaalt voor de dienst (de reis of de drankjes in jullie geval).
Je betaalt niet voor de controle.
Kortom, ze heeft geen poot om op te staan.
Het elfde gebod: Thou shalt not get caught.quote:Op donderdag 5 juni 2014 10:50 schreef Cart_A1993 het volgende:
[..]
Blijkbaar stond er op het e-ticket dat kopieren ervan zinloos was, want het was een unieke barcode.
Maar aangezien ze niet scande, had het wel zin.
Alleen mn kennis heeft tevaak gebruik gemaakt hiervan, dan val je door de mand
Daar geloof ik niet in.quote:Op donderdag 5 juni 2014 10:52 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Het elfde gebod: Thou shalt not get caught.
Oh, en dat komt niet op het zelfde neer?quote:Op donderdag 5 juni 2014 10:53 schreef Cart_A1993 het volgende:
[..]
Daar geloof ik niet in.
Ik ben meer van het volgende
Speltip 9: Weet wanneer je moet stoppen
Ik denk dat ze vanwege drukte die bonnen pas achteraf in hebben gescand. En dat is geen vrijbrief om de regeks te overtreden.quote:Op donderdag 5 juni 2014 09:31 schreef Cart_A1993 het volgende:
@ iedereen hierboven,
Telt het feit dat ze in inscande en dat daardoor de bonnen ongeldig zouden worden maar dit verzaakte te doen niet mee?
Als je op tijd stopt, word de kans kleiner.quote:Op donderdag 5 juni 2014 10:55 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Oh, en dat komt niet op het zelfde neer?
Want als je op tijd stopt, word je niet gepakt?
Ik ben persoonlijk trouwens van de eerlijkheid duurt het langst.
Ah ja, want dit is ook echt een gebod uit de Bijbel.quote:Op donderdag 5 juni 2014 10:56 schreef Cart_A1993 het volgende:
[..]
Als je op tijd stopt, word de kans kleiner.
En ik geloof niet in geboden, want de bijbel is fictie
Geen idee, ik lees die troep nietquote:Op donderdag 5 juni 2014 10:58 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ah ja, want dit is ook echt een gebod uit de Bijbel.
Oh zalig zijn de onwetenden!quote:Op donderdag 5 juni 2014 10:58 schreef Cart_A1993 het volgende:
[..]
Geen idee, ik lees die troep niet
Jawel hoor, ik geloof alleen niet dat een boekje dat zo oud is waarheid is.quote:Op donderdag 5 juni 2014 11:00 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Oh zalig zijn de onwetenden!
Je bent niet zo snugger, hè?
Het is geen gebod uit de bijbel!!!quote:Op donderdag 5 juni 2014 11:00 schreef Cart_A1993 het volgende:
[..]
Jawel hoor, ik geloof alleen niet dat een boekje dat zo oud is waarheid is.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |