Kortom, je hebt geen idee hoe een stabiele relatie eruit hoort te zien, bent zelf niet in staat om een stabiele relatie te onderhouden...quote:Op dinsdag 3 juni 2014 18:25 schreef cpanker het volgende:
[..]
Mijn langste relatie duurde een jaar. Ik ben op dit moment niet op zoek naar een vaste relatie. Ik werk ~80 uur per week (eigen onderneming naast vaste baan) en ga wel op zoek naar een gezond jong grietje als ik 30, 35 ben.
Jij hecht daar blijkbaar ook weinig waarde aan aangezien je onderzoek met een andere uitkomst naast je neer legt en alleen volgt wat jij goed uitkomt, ook al moet je daar wat fantasie voor gebruiken...quote:Op dinsdag 3 juni 2014 18:28 schreef cpanker het volgende:
[..]
Nee, cijfers, feiten en bewijzen daar hechten jullie inderdaad weinig waarde aan... Maar er zullen hier dan ook weinig succesvolle/hooggeschoolde vrouwen meelezen/reaguren neem ik aan.
Het onderzoek geeft aan dat hoe meer vrouwen rondsletten hoe minder stabiel hun relatie is, meer niet.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 18:39 schreef erodome het volgende:
[..]
Jij hecht daar blijkbaar ook weinig waarde aan aangezien je onderzoek met een andere uitkomst naast je neer legt en alleen volgt wat jij goed uitkomt, ook al moet je daar wat fantasie voor gebruiken...
Als ik 35 ben heb ik genoeg geld om je moeder nog te kopen... Ik heb geen behoefte aan een stabiele relatie op dit moment puur omdat mijn leven niet om een grietje draait, zeker de komende jaren niet. Daarnaast hoef ik geen gebruikt kutje, vandaar mijn keuze voor een jong meisje.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 18:38 schreef erodome het volgende:
[..]
Kortom, je hebt geen idee hoe een stabiele relatie eruit hoort te zien, bent zelf niet in staat om een stabiele relatie te onderhouden...
Heel misschien is het dan een beter idee om je grote mond hierover te houden aangezien je geen enkele ervaring hebt? Vooral aangezien je gedachte dat je later als je groot bent wel op zoek gaat naar een gezond en jong grietje?
Nope, het onderzoek geeft aan hoelang mensen bij elkaar zijn. Het zegt NIETS over stabiliteit, NIETS over tevredenheid en NIETS over hoe vaak er vreemd gegaan wordt.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 18:51 schreef cpanker het volgende:
[..]
Het onderzoek geeft aan dat hoe meer vrouwen rondsletten hoe minder stabiel hun relatie is, meer niet.
Veel plezier met je forever alone, blijf vooral zo hard mogelijk roepen dat je er geen behoefte aan hebt nu en dat je een jong grietje wil.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 18:54 schreef cpanker het volgende:
[..]
Als ik 35 ben heb ik genoeg geld om je moeder nog te kopen... Ik heb geen behoefte aan een stabiele relatie op dit moment puur omdat mijn leven niet om een grietje draait, zeker de komende jaren niet. Daarnaast hoef ik geen gebruikt kutje, vandaar mijn keuze voor een jong meisje.
Oh oh daar gaat zijn toekomst.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 18:56 schreef erodome het volgende:
[..]
Veel plezier met je forever alone, blijf vooral zo hard mogelijk roepen dat je er geen behoefte aan hebt nu en dat je een jong grietje wil.
Je weet dat als je op die leeftijd bent en je wilt een jong grietje dat je het dan moet doen met een golddigger? Waarschijnlijk zo gebruikt als de pest, maar wel strak in uiterlijk, beschikbaar voor iedere man die met flappen wappert?
Right.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 18:54 schreef cpanker het volgende:
[..]
Als ik 35 ben heb ik genoeg geld om je moeder nog te kopen... Ik heb geen behoefte aan een stabiele relatie op dit moment puur omdat mijn leven niet om een grietje draait, zeker de komende jaren niet. Daarnaast hoef ik geen gebruikt kutje, vandaar mijn keuze voor een jong meisje.
Nee, nergens. Slecht gelezen?quote:Op dinsdag 3 juni 2014 18:26 schreef cpanker het volgende:
[..]
Jay Teachman staat los van die organisatie... Weer selectief gelezen. Pretendeerde jij ergens anders niet objectief te blijven?
Swingen is niet de standaard maar een fetish, een anomalie. De meeste mannen denken er niet eens over na, als ze hun vriendin met een andere man in bed vinden loopt dit regelmatig uit op een double murder/suicide..quote:Op dinsdag 3 juni 2014 18:36 schreef erodome het volgende:
[..]
Swinging staat wel degelijk gelijk aan een vaste relatie, zonder vaste relatie noemt men het geen "swinging".
Het haalt vooral jou idee dat mensen die als maagd het huwelijk ingaan het langer volhouden onderuit, daar zijn dus vele onderzoeken voor te vinden. Het blijkt dat mensen die voor en zelfs tijdens(zolang er geen gelieg en bedrieg bij komt kijken) rondwippen langere relatie's hebben. Mensen die weten wat ze zoeken in een relatie, die door schade en schande wijs zijn geworden hebben succesvollere relatie's. Dat zegt niet dat degene die gelijk een mooie vaste relatie heeft een slechte relatie heeft, maar het zegt wel dat meer ervaring zeker niet slecht is.
De ts is niet opzoek naar een open relatie, vandaar ook dat ik zei dat de waarheid in het midden ligt en dat je er veel beter aan doet naar het persoon voor je te kijken.
Als ik een goed gesprek wil voeren, daar heb ik goede vrienden voor. Er zijn immers veel minder intelligente vrouwen dan mannen op de wereld. Als ik op zoek ben naar een vriendin, ga ik me niet afvragen of ze genoeg verdiend, slim genoeg is of dat haar ouders rijk genoeg zijn. Hoe de meeste mannen selecteren is toch puur op basis van hoe ze eruit ziet. Enigzins conservatieve meisjes zijn op dat gebied de beste. Normen en waarden door papa/mama geleerd & ze begrijpen dat rondsletten nou niet een goede eigenschap is. Ik zou me werkelijk rotschamen als ik met een sletje als Erodome naar een trouwerij o.i.d. zou moeten gaan...quote:Op dinsdag 3 juni 2014 18:56 schreef erodome het volgende:
[..]
Veel plezier met je forever alone, blijf vooral zo hard mogelijk roepen dat je er geen behoefte aan hebt nu en dat je een jong grietje wil.
Je weet dat als je op die leeftijd bent en je wilt een jong grietje dat je het dan moet doen met een golddigger? Waarschijnlijk zo gebruikt als de pest, maar wel strak in uiterlijk, beschikbaar voor iedere man die met flappen wappert?
Swingen komt vaker voor dan je zou denken, zo'n anomalie is dat zeer zeker niet. Maar ik haal dat alleen aan als tegenhanger van jouw idee van de heilige maagd. Al met al blijkt uit vele onderzoeken dat degene die meerdere relatie's en/of bedpartners hebben gehad veel beter weten wat ze zoeken in iemand en dus op ten duur langere en betere relatie's aangaan(even voor de duidelijkheid, daar hoor ik niet bij aangezien ik een relatie heb met mijn eerste liefde).quote:Op dinsdag 3 juni 2014 19:11 schreef cpanker het volgende:
[..]
Swingen is niet de standaard maar een fetish, een anomalie. De meeste mannen denken er niet eens over na, als ze hun vriendin met een andere man in bed vinden loopt dit regelmatig uit op een double murder/suicide..
Maar alle sletjes in dit topic, vooral blijven denken dat het mannen niet uit maakt hoeveel piemels er in jullie grotje hebben gezeten. Denk toch dat de meeste mannen geen vaste relatie met een pornoster (grootste sletten ter wereld) zouden willen hebben. Ik weet zeker dat jullie een gezonde relatie zullen krijgen. Je kinderen zullen je vast ook niet raar aankijken als je letterlijk het grootste sletje van de familie bent (als je eenmaal uit hebt gevogeld van wie het kindje nou is). Maar ga alsjeblieft niet de mindset van jonge meisjes vergiftigen door rondsletten aan te moedigen...
Bullshit .http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=126111963quote:Op dinsdag 3 juni 2014 19:18 schreef erodome het volgende:
[..]
Swingen komt vaker voor dan je zou denken, zo'n anomalie is dat zeer zeker niet. Maar ik haal dat alleen aan als tegenhanger van jouw idee van de heilige maagd. Al met al blijkt uit vele onderzoeken dat degene die meerdere relatie's en/of bedpartners hebben gehad veel beter weten wat ze zoeken in iemand en dus op ten duur langere en betere relatie's aangaan(even voor de duidelijkheid, daar hoor ik niet bij aangezien ik een relatie heb met mijn eerste liefde).
Jammer voor jou, de rest van je verhaal spoel ik door de plee. Heb een puberkind, weet heel erg prima wie de verwekker is, heb een langdurige relatie, zeer zeker meer relatie-ervaring dan jij met je max een jaartje(je kan blijkbaar niet eens de verliefdheidsperiode voorbij komen). Als ik vandaag stop met mijn huidige relatie zou ik als ik dat zou willen gelijk in een nieuwe relatie kunnen stappen.
Ik vergiftig niemands mindset, mensen moeten doen wat goed voelt voor hun en een "wilde periode" maakt verreweg de meeste mannen niets uit(als in wat er in de OP beschreven wordt).
Gaat het dan om rondsletten binnen die relatie? Dan snap ik die uitkomst wel.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 18:51 schreef cpanker het volgende:
[..]
Het onderzoek geeft aan dat hoe meer vrouwen rondsletten hoe minder stabiel hun relatie is, meer niet.
God oh god, wat een figuur ben je toch.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 19:15 schreef cpanker het volgende:
[..]
Als ik een goed gesprek wil voeren, daar heb ik goede vrienden voor. Er zijn immers veel minder intelligente vrouwen dan mannen op de wereld. Als ik op zoek ben naar een vriendin, ga ik me niet afvragen of ze genoeg verdiend, slim genoeg is of dat haar ouders rijk genoeg zijn. Hoe de meeste mannen selecteren is toch puur op basis van hoe ze eruit ziet. Enigzins conservatieve meisjes zijn op dat gebied de beste. Normen en waarden door papa/mama geleerd & ze begrijpen dat rondsletten nou niet een goede eigenschap is. Ik zou me werkelijk rotschamen als ik met een sletje als Erodome naar een trouwerij o.i.d. zou moeten gaan...
Forever alone? Je kent me niet eens.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 19:20 schreef erodome het volgende:
[..]
God oh god, wat een figuur ben je toch.
De meeste mannen zien wel wat meer in hun partner dan een mooi lijf.
En schaam jij je maar lekker, dan leef ik fijn mijn leven ok? Dat zonder forever alone te zijn en zo'n verwrongen beeld van de andere sekse.
Bullshit en dan kom je met een bodybuildersforum????? Serieus????quote:Op dinsdag 3 juni 2014 19:19 schreef cpanker het volgende:
[..]
Bullshit .http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=126111963
Een hond heeft iemand gebeten. Is de kans dat hij nog een keer iemand bijt groter of kleiner dan de gemiddelde hond die nog nooit iemand heeft gebeten?quote:Op dinsdag 3 juni 2014 19:19 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Gaat het dan om rondsletten binnen die relatie? Dan snap ik die uitkomst wel.
Maar volgens mij gaat het hier over rondsletten voor een vaste relatie. Vraag mij dan af in hoeverre de relatie werkelijk minder stabiel is door dat rondsletten of vanwege andere redenen...heb het gehele onderzoek niet gelezen, maar hebben ze werkelijk alle factoren meegenomen waardoor deze conclusie getrokken kan worden. Lijkt mij sterk.
Die mannen met wie ze een relatie hebben in dat onderzoek, wat was hun (seksuele) achtergrond?
Dat meer scheidingen door vrouwen worden aangevraagd is ook aan hele andere dingen te linken. Van wat ik om mij heen hoor heeft dat toch vaak te maken met vreemdgaan van de man.
Ik denk dat het gros van de vrouwen (en mannen) die meerdere partners hebben gehad in de periode dat ze vrijgezel waren (FWB, FB, ONS) heel goed in staat zijn om een monogame relatie aan te gaan.
De vrouwen die als maagd het huwelijk ingaan zijn volgens mij tegenwoordig in de meeste gevallen vrouwen die een religieuze achtergrond hebben en daardoor ook niet snel zullen scheiden.
Ik weet dat je hebt gezegd dat het je nog nooit gelukt is een relatie langer dan een jaar aan te gaan en dat je heel stoer zegt nu geen behoefte te hebben aan een relatie, dat dat wel komt als je genoeg flappen hebt om mee te wapperen om een jong strak blaadje aan te trekken.quote:
De waarheid is dat het aan nogal wat extra factoren ligt wie eerder zal bijten.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 19:23 schreef cpanker het volgende:
[..]
Een hond heeft iemand gebeten. Is de kans dat hij nog een keer iemand bijt groter of kleiner dan de gemiddelde hond die nog nooit iemand heeft gebeten?
http://en.wikipedia.org/wiki/Slut-shaming#Overviewquote:Op dinsdag 3 juni 2014 19:21 schreef erodome het volgende:
[..]
Bullshit en dan kom je met een bodybuildersforum????? Serieus????
Ik heb nu ook genoeg flappen om vrouwen aan te trekken. Ik weet ook hoe shallow de meeste vrouwen zijn, puur door dat mee te maken. Hoeveel meisjes je opeens aantrekkelijk hebben nu je genoeg geld hebt.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 19:23 schreef erodome het volgende:
[..]
Ik weet dat je hebt gezegd dat het je nog nooit gelukt is een relatie langer dan een jaar aan te gaan en dat je heel stoer zegt nu geen behoefte te hebben aan een relatie, dat dat wel komt als je genoeg flappen hebt om mee te wapperen om een jong strak blaadje aan te trekken.
Ik hoef je niet te kennen, je verteld het zelf al met smaak wat voor lozer je bent.
Ja en? Wat zegt dit allemaal over jouw idee dat iemand die 5 bedpartners per jaar heeft niet trouw kan zijn?quote:Op dinsdag 3 juni 2014 19:24 schreef cpanker het volgende:
[..]
http://en.wikipedia.org/wiki/Slut-shaming#Overview
Bevestig mijn punt vooral nog een keer. ach arme, zelfs met die flapperende flappen lukt het je niet eens om een betekenisvolle relatie aan te gaan en praat je op deze leeftijd al zo zuur over vrouwen.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 19:25 schreef cpanker het volgende:
[..]
Ik heb nu ook genoeg flappen om vrouwen aan te trekken. Ik weet ook hoe shallow de meeste vrouwen zijn, puur door dat mee te maken. Hoeveel meisjes je opeens aantrekkelijk hebben nu je genoeg geld hebt.
Wat boeit het zeggen ze online, maar zeggen ze het ook tegen hun vrienden? moet je eens zien wat voor reactie je dan krijgtquote:Op dinsdag 3 juni 2014 19:26 schreef erodome het volgende:
[..]
Ja en? Wat zegt dit allemaal over jouw idee dat iemand die 5 bedpartners per jaar heeft niet trouw kan zijn?
Dat er een groep is die hier vals op reageert is waar, dat heb ik ook nooit ontkent. Dat de gemiddelde man geen bal geeft om 5 bedpartners per jaar durf ik wel te stellen, zeker in deze maatschappij. Ook getoond door de mannen die in deel 1 hebben gezegd wat boeit dat nu.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |