abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 2 juni 2014 @ 15:41:26 #1
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_140633928
Een topic waar we weer verder kunnen kletsen over het opvoeden van 1-jarige.. Voor zover mogelijk :P


  maandag 2 juni 2014 @ 15:45:33 #2
171422 LadyBlack
paint it black
pi_140634040
Rammetjes O+

En ja dat maakt ineens een aantal activiteiten wel wat moeilijk natuurlijk Kyara! :{ Ik wilde zelf deze week bij een kersverse meisjestweeling op bezoek, ben benieuwd hoe dat gaat! Daar kun je natuurlijk ook niet aankomen met een dreumes met een enorme snotneus :')
pi_140634579
Naar een klein ukkie zou ik inderdaad ook niet doen, maar naar soos kan toch wel? Of komen daar veel baby's?
Voor dat ze zichtbare waterpokken krijgen zijn ze al een flinke periode besmettelijk zonder dat iemand dat weet. Zal je zien dat je meiden de vorige keer daar het virus opgepikt hebben, of de andere kindjes hebben besmet.
Juist omdat er al een periode besmetting mogelijk is voor dat het duidelijk is dat een kind waterpokken heeft, vinden ze het bij ons op het kdv prima als kinderen met waterpokken gewoon komen (behalve als het kind er ziek van is natuurlijk).
Van vrienden hoor ik dat er kdv's zijn waar kinderen met zichtbare waterpokken niet welkom zijn. Dat vind ik altijd zo krom...
R 09-10-2010
M 20-04-2013
  maandag 2 juni 2014 @ 16:00:03 #4
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_140634596
Ja, vooral jammer omdat ze zich wel goed voelt. Als ze ziek zijn dan doe je ze zelf natuurlijk ook geen plezier en dan is het eigenlijk voor alle partijen beter om niet te gaan.

Vandaag wel lekker naar het kdv geweest >:) :X (om M op te halen)
  maandag 2 juni 2014 @ 16:02:34 #5
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_140634676
quote:
0s.gif Op maandag 2 juni 2014 15:59 schreef Piekie81 het volgende:
Naar een klein ukkie zou ik inderdaad ook niet doen, maar naar soos kan toch wel? Of komen daar veel baby's?
Voor dat ze zichtbare waterpokken krijgen zijn ze al een flinke periode besmettelijk zonder dat iemand dat weet. Zal je zien dat je meiden de vorige keer daar het virus opgepikt hebben, of de andere kindjes hebben besmet.
Juist omdat er al een periode besmetting mogelijk is voor dat het duidelijk is dat een kind waterpokken heeft, vinden ze het bij ons op het kdv prima als kinderen met waterpokken gewoon komen (behalve als het kind er ziek van is natuurlijk).
Van vrienden hoor ik dat er kdv's zijn waar kinderen met zichtbare waterpokken niet welkom zijn. Dat vind ik altijd zo krom...
Daar komen juist heel veel baby's (moeders met verlof en zo).

En ik denk inderdaad ook dat D de meeste kans op besmetten heeft. J volgens mij niet meer want de blaasjes zijn weg. Ze zijn nu ingedroogd en dan is het volgens mij niet meer besmettelijk. Dus het gaat eigenlijk meer om D dan om J. Maar desondanks dat ik niet dat nieuwbakken moeders blij zullen zijn als ik met een kind dat zo onder de pokken de soos binnen kom :D

Als je het niet weet is het wat anders, maar ik willens en wetens vind ik toch een ander verhaal.
pi_140634862
Willens en weten is natuurlijk zo, wat dat betreft is een soos natuurlijk iets anders dan een kdv. Had ik even niet bij stil gestaan. :@
R 09-10-2010
M 20-04-2013
  maandag 2 juni 2014 @ 20:27:33 #7
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_140644299
Och LB, wat sneu, je meisje! Goed dat je even naar de huisarts bent geweest :Y. En niet zo twijfelen aan jezelf! Echt niet nodig :).

Kyara, fijn dat het beter gaat met de pokjes!

Shandaly, hier willen de katten ook niks van Noor weten -O-.

En verder weet ik het niet meer. Weekend weer ziek geweest en er is weinig blijven hangen.

Eten blijft moeilijk gaan. Lastig hoor. Staan is wel helemaal de bom nu en aan je handen stapjes zetten is ook erg leuk. En die mooie muggenbulten zitten er gewoon nóg.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  maandag 2 juni 2014 @ 20:51:01 #8
171422 LadyBlack
paint it black
pi_140645585
Wauw XM! Noor doet ook zo'n inhaalslag he! *O*

Ik heb écht de indruk dat E nu oa zo ziek is omdat ze weer met iets nieuws bezig is; namelijk woordjes! Alles wat op een beest lijkt is poesj, maar als ze een koe of paard ziet zegt ze boe :D O+ en ze is vandaag een beetje aan het papegaaien geslagen _O-

Ze ligt nu net -wakker- in bed overigens. Op hoop van zegen! Ze heeft een kwart vegagehaktballetje en een half sneetje stokbrood op, dus daar zal het niet aan liggen :')
pi_140646059
quote:
0s.gif Op maandag 2 juni 2014 20:51 schreef LadyBlack het volgende: Alles wat op een beest lijkt is poesj
Ha dat doe m. ook! Heeft ie dit weekend nog een meneer met een enorme hond mee beledigd. Beest was anderhalf keer groter dan m. "oh poess" O+ _O-

Beterschap voor je mini lb :*
En bij koorts gaat ie hier ook weer in eigen bed. Sterker nog ik pak zijn deken af.

xm hoop dat het snel beter gaat /jij er meer vertrouwen in krijgt.
  maandag 2 juni 2014 @ 21:01:41 #10
171422 LadyBlack
paint it black
pi_140646145
quote:
1s.gif Op maandag 2 juni 2014 20:59 schreef Zolena het volgende:
Beterschap voor je mini lb :*
En bij koorts gaat ie hier ook weer in eigen bed. Sterker nog ik pak zijn deken af.
Ik moest lachen :D Evil! })
pi_140647455
Aww LB, beterschap voor je meisje :* Je doet het hartstikke goed. Het is gewoon extra sneu bij die kleintjes die nog niet kunnen aangeven waar ze precies last van hebben.. Hier ook net weer een koortsperiode achter de rug.
En knap zeg, van die woordjes! Ik vind dat echt zo bizar hoe snel die ontwikkelingen allemaal gaan he, en zo mooi om elke keer weer iets nieuws te ontdekken O+. J. zegt nu als ze een ambulance of andere sirene hoort "tatu tatu" :o :D

Jij vroeg laatst toch over die moedervlekjes? Ik ben er op gaan letten en heb er ineens 2 ontdekt bij J! Toen je het vroeg had ze er nog geen en nu eentje boven haar rechterwenkbrauw en eentje op haar linkerarm, echt zo schattig O+
  maandag 2 juni 2014 @ 21:37:13 #12
171422 LadyBlack
paint it black
pi_140648060
Ha wat grappig! Ik trof er vandeweek volgens mij 1 aan op haar bil :D

Daar zitten nu trouwens allemaal krassen :X E ligt elke keer te krabben als de luier af is :? Er is niks te zien verder, dus ik probeer de schade maar wat te beperken door zelf haar onderrug wat te krabbelen. De gelukzalige blik dan is wel priceless O+
  maandag 2 juni 2014 @ 22:00:05 #13
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_140649338
Anders even insmeren met een of ander LB? Hier krabben ze ook vaak als ze een droge huid hebben.
En papegaaien O+
Zo herkenbaar wat je schrijft :D (hier was alles aapppp trouwens)
  maandag 2 juni 2014 @ 22:08:49 #14
171422 LadyBlack
paint it black
pi_140649846
Misschien komt dat doordat onze kat wel vrijwel de hele dag beneden is of in de tuin. Hij is dan ook doof dus heeft geen last van E, en ze vindt hem errrrrg lief en interessant maar ook wel een beetje eng O+ Dus meer dan een vingertje uitsteken naar zn oor doet ze meestal niet.

Oh en ze lijkt -godzijdank- de huid van haar vader te hebben in plaats van mijn schuurpapier! Dus wat die jeuk veroorzaakt... misschien dat er een kruimeltje in was gekomen? :? Maar t zal wel loslopen.
pi_140653142
Nonbijleesspam maar KIJK NOU!

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 67% gewijzigd door Olf op 03-06-2014 11:27:49 ]
pi_140656716
LB, sterkte met E!

Olf, hoe lief!!

En verder kom ik niet... :')

Zit hier met een hoestende Ow op de bank. Nadat we al sinds 8 uur met hem bezig waren hebben we de rest van de nacht maar verdeeld. Ik mag om 3 uur slapen :O
Hij hoest zichzelf wakker, heel irritant want je kan er zo weinig aan doen.
pi_140659033
Olf O+

Loj, verkoudheid is ook hier garantie voor slapeloze nachten ;( Sterkte! Hopelijk heb je nog wat kunnen slapen :*
Sarcasme. Herken het.
  dinsdag 3 juni 2014 @ 08:32:33 #18
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_140659458
Olf, wat een leukerd O+

Loj, hier helpt tijmsiroop dan nog wel eens. Maar dat heb je vast al geprobeerd. Hoop dat je nog wat hebt kunnen slapen idd.

Noor zegt nog geen woordjes. Ook geen mamma/die/poes oid. Alleen maar jibberish. Maar wel in allerlei klanken en tonen, dus het komt vast goed :Y.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  dinsdag 3 juni 2014 @ 09:52:50 #19
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_140660794
Olf O+ je meisjes O+ Wat wordt ze groot!
(en haar haartjes zijn ook flink gegroeid toch?)

Loj, sterkte.... beterschap voor Ow. Zo sneu....
pi_140661063
Hier is sshh helemaal de bom om te zeggen. Hij wijst ergens naar en dan is het steeds sshh, sshh en lachen! En een eend lijkt t te zijn. Vanuit M's slaapkamer kan je de sloot achter ons huis zien en daar zwemmen regelmatig eenden. Als ik dan zeg 'kijk een eend', zegt hij t, t, t. Zo lief!
Maar echt praten is het verder nog niet, komt vanzelf wel.
En buitenspelen is helemaal de bom! zodra hij een deur open ziet staan kruipt hij een sprintje en is zo vertrokken. Gister op de opvang was een van de juffies helemaal verbaasd dat hij het buiten zo naar zijn zin heeft. Vaak komt hij op het kdv niet buiten, omdat hij nog 2 keer slaapt en ze tussen 11.30 en 15.00 uur niet buitenspelen zomers. Maar met mooi weer spelen ze tot het eind van de dag buiten en gister dus ook. Dikke pret!

Echt, mijn kind is zoooo leuk! O+ Ik bedoel natuurlijk kinderen, maar de grote is offtopic hier 8-)

En wat ik helemaal niet leuk vind, is dat hij geen fles meer drinkt :N . Dat wasrond bedtijd nog even zo'n lekker knuffelmomentje, als de fles op was, bleef hij zo heerlijk tegen je aan liggen soezen... Nu wil hij niet meer knuffelen voor hij gaat slapen, hij gaat net zo lang draaien en wurmen tot ik hem in bed leg. Dan gaat hij lekker liggen, stopt zijn duim in zijn mond en gaat slapen O+ Hij wordt groot...

Loj, wat naar! :* hopelijk heb je nog wel even wat uurtjes kunnen slapen en is het hoesten minder. Ik bedenk in dat soort situaties dat het hoesten na een dag of twee/drie wel over het hoogtepunt (of eigenlijk dieptepunt) heen is. Dan is het makkelijker om door te gaan. (en dan komen daarna de snottebeldramanachten, maar die blok ik gewoon)

LB, de oudste reageerde hier ook altijd met stevig koorts op van alles en nog wat. Dat werd na goed 1,5 jaar in eens een heel stuk minder. Maar het is zo naar dat je kind steeds niet fit is. Ik voelde me vaak een ontaarde moeder omdat ik moest werken en niet de hele dag voor mijn kind kon zorgen. Het heeft me een hoop vakantiedagen gekost...

Olf, wat een heerlijke vrolijkheid!

XM, zo te horen ontwikkelt Noor zich echt helemaal prima! Probeer het wel/niet eten los te laten, hoe moeilijk dat ook is!

Oh, enneh misschien gaan we over niet zo heel erg lang voor een derde... *O* :D :s)
R 09-10-2010
M 20-04-2013
pi_140661098
Piekie! Een derde, wat tof! *O*
pi_140661118
Wat een heerlijke foto's Olf O+

Kyara, beperkt dan he. Komt je moeder vaak helpen/oppassen? Fijn!

Piekie, een 3e! Drie kindjes, zo leuk! (ook al heb ik dat maar een half uur gehad, maar meer kindjes is O+ O+ )

XM, gaat gewoon hartstikke goed met Noor!
Met een meidenkwartet
pi_140661231
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 juni 2014 10:11 schreef Cathmar het volgende:
Piekie, een 3e! Drie kindjes, zo leuk! (ook al heb ik dat maar een half uur gehad, maar meer kindjes is O+ O+ )
:D _O-
pi_140661323
ik dacht even Huh?! en toen viel het kwartje! _O-
R 09-10-2010
M 20-04-2013
pi_140661380
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 juni 2014 10:20 schreef Piekie81 het volgende:
ik dacht even Huh?! en toen viel het kwartje! _O-
Ja sorry. Maar leuk joh. Hoe oud is je oudste?
Met een meidenkwartet
pi_140661417
De oudste is van okt 2010, dus gaat hard richting de 4. Tussen M en R zit 2,5 jaar.
R 09-10-2010
M 20-04-2013
pi_140661463
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 juni 2014 10:25 schreef Piekie81 het volgende:
De oudste is van okt 2010, dus gaat hard richting de 4. Tussen M en R zit 2,5 jaar.
Leuk!! Voor alles qua leeftijdsverschil valt natuurlijk iets te zeggen, maar ik vond het voor mijn oudste vooral leuk dat ze echt haar eigen dingen al had op school en vriendinnetjes en sport. Alhoewel dat logistiek wel weer andere uitdagingen met zich meebrengt.
Met een meidenkwartet
pi_140661543
Ach, eerst maar eens de kogel definitief door de kerk en dan ga ik me wel een keer druk maken over allerlei practische zaken :)
R 09-10-2010
M 20-04-2013
  dinsdag 3 juni 2014 @ 10:35:46 #29
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_140661593
Wat leuk Piekie! 3 kindjes is echt heel tof!

Mijn moeder is gewoon op haar oppasdagen blijven komen. Op die dagen kan ik dan even wat voor mezelf doen (boodschappen, achterstallig huishouden), iets met een van de kindjes (peutergym met M sowieso) of we doen iets met z'n allen zoals naar de dierentuin.

Alleen lukt het ook wel maar allemaal wat beperkter. Peutergym kan nu niet, boodschappen moet met 3 kinderen etc.
  dinsdag 3 juni 2014 @ 10:38:54 #30
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_140661666
Soms is het heel pittig met 3 dreinende kinderrn die aandacht vragen. En soms (nu) spelen 3 kindjes heel lief samen in de zandbak terwijl mama lekker met de voetjes omhoog zit ;)
pi_140661777
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 juni 2014 10:35 schreef Kyara het volgende:
Wat leuk Piekie! 3 kindjes is echt heel tof!

Mijn moeder is gewoon op haar oppasdagen blijven komen. Op die dagen kan ik dan even wat voor mezelf doen (boodschappen, achterstallig huishouden), iets met een van de kindjes (peutergym met M sowieso) of we doen iets met z'n allen zoals naar de dierentuin.

Alleen lukt het ook wel maar allemaal wat beperkter. Peutergym kan nu niet, boodschappen moet met 3 kinderen etc.
Ik snap je he-le-maal!
Met een meidenkwartet
  dinsdag 3 juni 2014 @ 10:52:38 #32
423656 Moppert
omgwtfbbqroflwouters
pi_140661984
3e kindjes zijn leuk O+
Toen onze mop een mopje was,
Was ze aardig om te zien;
Nu bromt zij alle dagen
En bijt nog bovendien.
pi_140662397
Wat tof Piekie! Driekindjeswensboks! O+
pi_140662430
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 juni 2014 10:38 schreef Kyara het volgende:
Soms is het heel pittig met 3 dreinende kinderrn die aandacht vragen. En soms (nu) spelen 3 kindjes heel lief samen in de zandbak terwijl mama lekker met de voetjes omhoog zit ;)
O+ Dat is denk ik 1 van de dingen die als eerste in onze tuin komt. Hoe die je dat eigenlijk met buiten kruipen? Isa begint te lopen, maar kruipen is makkelijker! Gaan dan alle broekjes niet razendsnel stuk?
Sarcasme. Herken het.
  dinsdag 3 juni 2014 @ 11:15:28 #35
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_140662530
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 juni 2014 11:11 schreef Spirit82 het volgende:

[..]

O+ Dat is denk ik 1 van de dingen die als eerste in onze tuin komt. Hoe die je dat eigenlijk met buiten kruipen? Isa begint te lopen, maar kruipen is makkelijker! Gaan dan alle broekjes niet razendsnel stuk?
Zandbakken _O_ Favoriet hier, beste aanschaf van dit voorjaar (gewoon zo'n simpele plastic schildpad met deksel hier, tuin is niet zo groot).

J. kruipt ook door de hele tuin heen (tegels en grint). Broeken houden het goed, maar hij kruipt best voorzichtig buiten, tilt de beentjes goed op, geen gesleep. Zelfs de H&M joggingbroekjes van 3 voor 10 euro houden het prima. Verder veel spijkerbroekjes hier, die zijn ook stevig zat. En als het warm is dunnere katoenen broeken en 3 kwartbroeken (lees, maat 68 die veel te kort is maar in de breedte nog prima kan :') ). Je ziet het natuurlijk wel, valere plekken, maar ja, t is een dreumesjongen, die kleed je toch niet aan voor de mooi, hij weet t binnen 5 minuten weer smerig te maken...

Korte broeken zijn alleen niet zo'n goed idee...
pi_140663480
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 juni 2014 11:11 schreef Spirit82 het volgende:

[..]

O+ Dat is denk ik 1 van de dingen die als eerste in onze tuin komt. Hoe die je dat eigenlijk met buiten kruipen? Isa begint te lopen, maar kruipen is makkelijker! Gaan dan alle broekjes niet razendsnel stuk?
Wij hebben een stuk kunstgras liggen. Daar kan ze op kruipen en zitten zonder dat dr knietjes of broek stuk gaat ;)
Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.
pi_140663542
Zandbak. Zo leuk!
Wij zitten als het even kan ook snel op het strand in het weekend. Hele grote zandbak.
Met een meidenkwartet
pi_140663633
Ik heb 2 kinderen die panisch van zand zijn. :')
Vieze vingers bah. Afgelopen zondag was ze spelen in het zand (klimtoestel) en wist niet hoe snel dr schoenen uit moesten in de auto want er zat zand in. En schoenen uit in het zand? BEN JE HELEMAAAAAL GEK GEWORDEN?!?
Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.
pi_140663750
Zo is die van mij ook!! :D Huuuu ik heb een vieze hand!!! En daar kom je het snelst af door je hand aan je haren af te vegen :') Ik moet zeggen dat ze daar nu wel minder last van heeft trouwens.
Sarcasme. Herken het.
  dinsdag 3 juni 2014 @ 12:01:37 #40
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_140663804
Broeken houden het prima hoor. Het is meer dat sommige vlekken niet uit leggings gaan. En heb buitenspeelspijkerbroeken. Hoewel ze met blote benen ook gewoon over de tegels kruipen. Deed M trouwens ook.

[ Bericht 0% gewijzigd door Kyara op 03-06-2014 12:06:59 ]
  dinsdag 3 juni 2014 @ 12:02:34 #41
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_140663834
Ik laat de meiden trouwens ook bij de kinderboerderij rondkruipen. Alleen niet in de stallen.
pi_140664301
Djenna moet ook niks van zand hebben. Had graag een zandbak voor der gekocht maar ze vindt het echt niks aan.

En als ze valt en dus 'vieze' handjes krijgt, dan gaat ze er gewoon met haar tong over heen en smeert het idd in haar haren :X

Ik heb een r.l. Floddertje in huis :D
  dinsdag 3 juni 2014 @ 12:21:46 #43
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_140664359
Oh, hier gaan handen zand naar binnen als ik niet op let....
pi_140665132
Wij hebben ook een zandbak. Aiden vond het wel leuk maar rent liever door de tuin.
Ik heb er meer plezier van. :@
Wel pakt hij zand eruit om het op de tegels te smijten of juist naar de rand van de zandbak. Gister vond hij dat de buxus ook wat zand kon gebruiken. :)

Water vind hij denk ik wel leuker want we hadden eerst een zeil over de zandbak gedaan. Dat werd nat en toen Aiden dat zag moest er natuurlijk gespetterd worden. Binnen 2 tellen was hij doorweekt. :')
En in een plasje water moest er ook gelopen en gezeten worden laatst.
pi_140666823
Bij Rosalie gaan ook handen zand naar binnen. Als je haar vast hebt en je let niet op schuift ze ook zo een hand zand in jouw mond :9 proeven Hoe lekker het is.

Eva was ook panisch, maar juist de zandbak heeft haar eroverheen geholpen.
pi_140669150
Na een periode van vieze-handendrama's, is de zandbak nu echt het einde! Donderdag starten we (of eigenlijk de hoveniers :+) met een tuinrenovatie. Daarna krijgen wij ook een eigen zandbak! *O* O+ Het Pinksterweekend hebben we een ultiem grote zandbak dus, speeldate anyone? :') :D

Toen mini vorig jaar met korte broek door de tuin kroop, besloot hij binnen twee weken dat hij dan maar leerde lopen. Kindermishandeling vond hij het, blote knieën op de tegels _O-. En op handen en voeten lopen was nu eenmaal ook niet ideaal.

Pieke, wat leuk!!!

[ Bericht 22% gewijzigd door Phaidra op 03-06-2014 15:26:06 ]
Venus in pocketformaat
© loveli
  dinsdag 3 juni 2014 @ 15:51:05 #47
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_140670743
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 juni 2014 15:05 schreef Phaidra het volgende:Toen mini vorig jaar met korte broek door de tuin kroop, besloot hij binnen twee weken dat hij dan maar leerde lopen. Kindermishandeling vond hij het, blote knieën op de tegels _O-. En op handen en voeten lopen was nu eenmaal ook niet ideaal.
O, dat is natuurlijk ook nog een idee om J. aan t lopen te krijgen. Misschien toch maar eens nieuwe korte broeken voor m kopen (hij heeft er 2 in maat 68, die prima passen, maar die wel een beetje hotpants zijn met die lange maat 80 benen :'( :X }:| )
pi_140671284
HIer gaat de zandbak er juist zo snel mogelijk uit :P De zandbak in de tuin is er zo een met een deksel dat je als bankjes op kan klappen. In de twee jaar dat we hem nu hebben is het hout kromgetrokken en het zand is steeds heel nat. Het regent nat, maar kan niet goed drogen doordat het deksel daarvoor te dicht is (plankjes met smalle openingen er tussen). Wellicht dat er wel een bak met zand komt, die goed afsluitbaar is.
En op het speelplein aan de voorkant van het huis staat ook een grote zandbak, die wel goed droogt.
Dus zand dat naar binnen komt hoeven we gelukkig niet te missen :X

Nu eens verzinnen wat we op de plek van de zandbak gaan doen. Wellicht iets van een vierkantemetermoestuin. Lijkt me ook erg leuk!

En kruipen buiten zorgt hier voor wat harder slijtende knieën, maar vooral keihard doorslijtende sloffen. Dus daar hebben we goedkope varianten voor. De aapies bewaren we voor binnen :)
R 09-10-2010
M 20-04-2013
  dinsdag 3 juni 2014 @ 16:08:15 #49
171422 LadyBlack
paint it black
pi_140671293
Tweedehands marktplaats-spijkerbroekjes! Tip van mn schoonzus, dan kruipt E niet al dr mooie kleren stuk oO<

Ze werd vanochtend trouwens súpervrolijk wakker en at een rijstwafel, dus heb dr wel naar de opvang gebracht. Net belde ik even, en ze was nog steeds vrolijk en wilde niet slapen :{w _O-
Mijn draakje O+

Piekie, tof! En deze klinkt al zo leuk!
pi_140671368
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 juni 2014 11:59 schreef Spirit82 het volgende:
Zo is die van mij ook!! :D Huuuu ik heb een vieze hand!!! En daar kom je het snelst af door je hand aan je haren af te vegen :') Ik moet zeggen dat ze daar nu wel minder last van heeft trouwens.
Oh god ja. Na fruit is ze met een wandelende aardbei :D
E.
pi_140671516
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 juni 2014 16:11 schreef .Sparkling. het volgende:

[..]

Oh god ja. Na fruit is ze met een wandelende aardbei :D
Je had haar net moeten zien na het vingerverven :D
Sarcasme. Herken het.
  dinsdag 3 juni 2014 @ 16:20:35 #52
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_140671652
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 juni 2014 16:08 schreef Piekie81 het volgende:
HIer gaat de zandbak er juist zo snel mogelijk uit De zandbak in de tuin is er zo een met een deksel dat je als bankjes op kan klappen. In de twee jaar dat we hem nu hebben is het hout kromgetrokken en het zand is steeds heel nat. Het regent nat, maar kan niet goed drogen doordat het deksel daarvoor te dicht is (plankjes met smalle openingen er tussen). Wellicht dat er wel een bak met zand komt, die goed afsluitbaar is.
En op het speelplein aan de voorkant van het huis staat ook een grote zandbak, die wel goed droogt.
Dus zand dat naar binnen komt hoeven we gelukkig niet te missen

Ik denk dat wij dezelfde hebben. Maar met een tentzeil er over heen blijft hier het zand prachtig droog en daardoor ook geen last van kromgetrokken hout.
  dinsdag 3 juni 2014 @ 16:21:51 #53
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_140671687
Fijn dat het de goede kant op gaat LB!

Mijn kinderen vonden de kersen niks. Echt onbegrijpelijk want het zijn echte Betuwse van een stalletje en ze zijn echt heel lekker.

Meer voor mama dus :9~
pi_140672952
quote:
2s.gif Op dinsdag 3 juni 2014 16:20 schreef Kyara het volgende:

Ik denk dat wij dezelfde hebben. Maar met een tentzeil er over heen blijft hier het zand prachtig droog en daardoor ook geen last van kromgetrokken hout.
Dat hadden wij ook moeten bedenken toen we hem neerzetten. Maar ja, daar zijn we nu te laat mee ;)
En stiekem vind in het ook een onding :s)
R 09-10-2010
M 20-04-2013
  dinsdag 3 juni 2014 @ 17:01:34 #55
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_140673012
:D

Ik moet eerlijk zeggen dat ik hem een stuk mooier vind dan de felgekleurde plastic schelpen of schildpadden. Maar goed, het is ook lastiger om naar een openbare zandbak te gaan natuurlijk dus wat dat betreft ben ik blij me eigen voorzieningen O+

Morgen nog ergens een badje scoren voor van het weekend.
pi_140674211
Mja weet je wat het is met die openbare zandbakken hier in de buurt? Wij wonen niet in de meest frisse buurt met veel hangjongeren en zulks. De speeltuintjes (en dus het zand) liggen bezaaid met afval, blikjes en wellicht ook glas. Ik vind dat een beetje eng :X .. Dus als we haar al in zand laten spelen dan is het in zo'n binnenspeeltuin ofzo weet je wel.

En laatst had ik ook een kat gezien bij het wandelen met de hond. Die was zich mooi een kuiltje in het zand aan het graven om er vervolgens zijn behoefte in te doen. Dan heb ik ook gegeten en gedronken :X

Voorkomen zal me toch niet lukken :D .. Maar het idee dat ze daar vervolgens vrolijk met haar handjes in zit te graaien .. nee bedankt :X
  dinsdag 3 juni 2014 @ 19:51:46 #57
337708 __Isis__
Met een knipoog ;)
pi_140679360
quote:
2s.gif Op dinsdag 3 juni 2014 17:01 schreef Kyara het volgende:
:D

Ik moet eerlijk zeggen dat ik hem een stuk mooier vind dan de felgekleurde plastic schelpen of schildpadden. Maar goed, het is ook lastiger om naar een openbare zandbak te gaan natuurlijk dus wat dat betreft ben ik blij me eigen voorzieningen O+

Morgen nog ergens een badje scoren voor van het weekend.
Wij hebben zo'n blauwe schelp :D. Lillik inderdaad, maar super praktisch! Sluit goed af en wij gebruiken de deksel als badje, ideaal :Y.
Twee harten, een liefde
Uit liefde, een hart
  dinsdag 3 juni 2014 @ 19:52:28 #58
337708 __Isis__
Met een knipoog ;)
pi_140679400
En was maar 5 euro via MP! :D
Twee harten, een liefde
Uit liefde, een hart
  dinsdag 3 juni 2014 @ 20:42:58 #59
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_140681490
Ik hou het toch maar bij mijn houten. Zoals gezegd, hier bevalt hij prima ;)
pi_140681906
Even off-topic, sorry, maar ik moet mijn frustratie even kwijt. Ben dozen aan het inpakken voor de verhuizing en aan het schiften wat mee gaat en wat weg kan. Met pijn en moeite want ik ben geen weggooier. Mijn man wil ALLES nakijken en heeft werkelijk bij ALLES de opmerking: "Moet dit weg?! Waarom?". Waarom de siliconen tulbandvorm weg moet schat??? Omdat we dat onding nog NOOIT gebruikt hebben!! Aaarrgggg :( :( Waarom heb ik de enige man in Nederland die dit doet ;(
Sarcasme. Herken het.
pi_140682160
Tsja :D
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_140682368
Fijn dat het met de zieke dreumesjes weer beter gaat ^O^
Hier ook een snotkoppie ! Met doorkomende tanden ! Nachten gaan wonderbaarlijk goed _O_
Overdag meer jengelen en pijn. Vreemd

Zandbak: Tsja, hier zowat elke dag openbaar en 1 keer een week last gehad van buikloop sinds haar geboorte. Valt misschien toch nog mee met de vuiligheid ? Ze eet het graag en is tevens een beroemde wilddrinker ( CS thx !)

Leuk hoor een derde kindje O+ Lijkt me geweldig ! 3 kindjes O+
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
  dinsdag 3 juni 2014 @ 21:11:28 #63
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_140682908
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 juni 2014 20:52 schreef Spirit82 het volgende:
Even off-topic, sorry, maar ik moet mijn frustratie even kwijt. Ben dozen aan het inpakken voor de verhuizing en aan het schiften wat mee gaat en wat weg kan. Met pijn en moeite want ik ben geen weggooier. Mijn man wil ALLES nakijken en heeft werkelijk bij ALLES de opmerking: "Moet dit weg?! Waarom?". Waarom de siliconen tulbandvorm weg moet schat??? Omdat we dat onding nog NOOIT gebruikt hebben!! Aaarrgggg :( :( Waarom heb ik de enige man in Nederland die dit doet ;(
Nee hoor. Er zit hier nog zoeen op de bank. Die alles wil bewaren. Ik heb laatst twee weken erover gedaan om een stukje overgebleven klei dat ie om een sinaasappel had gevouwen en een soort mini-kommetje met textuur was geworden, weg te mogen gooien. Hij is lief heur, maar dingen weggooien is niet z'n sterkste kant :').
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_140684493
Wij wonen in zo'n doodlopende nieuwbouwstraat met speelpleintje, waar de ouders samen de zandbak gemaakt hebben. Met een gaasdoek erover, zodat er geen katten in kunnen. De kinderen maken hem alleen open als het mag van de ouders (de oudste kinderen worden binnenkort vijf en zijn nog heel braaf :Y ).
En er let altijd wel iemand op dat de zandbak weer dicht gaat als iedereen naar binnen gaat.
Dus ik durf het wel aan 8-)
R 09-10-2010
M 20-04-2013
pi_140684543
Vandaag trouwens twee doorgesleten knieën bij het ophalen van het kdv.
R 09-10-2010
M 20-04-2013
  dinsdag 3 juni 2014 @ 21:46:18 #66
171422 LadyBlack
paint it black
pi_140684630
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 juni 2014 21:11 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Nee hoor. Er zit hier nog zoeen op de bank. Die alles wil bewaren. Ik heb laatst twee weken erover gedaan om een stukje overgebleven klei dat ie om een sinaasappel had gevouwen en een soort mini-kommetje met textuur was geworden, weg te mogen gooien. Hij is lief heur, maar dingen weggooien is niet z'n sterkste kant :').
_O-

Spirit, sterkte!! Ik heb schoonouders die op jouw vent (en die van XM lijken), dus vriend en ik zorgen er wel voor dat wij niet zo worden! :D
pi_140684730
XM, dat stukje klei :D!

Spirit, ik herken het niet, kun je het niet doen als hij weg is? Mijnes heeft weer andere kwaliteiten. Zoals in zijn eentje een kast naar beneden sjouwen waarvan ik hem had gezegd dat hij te zwaar is, dat eigenwijs toch doen, en daarbij niet alleen de kast mollen, maar ook de trap, de muur en de kapstok beschadigen O+ :')

Speaking of 3de kindjes: morgen gaat de mirena er uit! Door de gyn van de ks, dus de cirkel is mooi rond ;)
  dinsdag 3 juni 2014 @ 21:49:01 #68
171422 LadyBlack
paint it black
pi_140684756
Goed om te horen KZ! Ik merk nu al bij mezelf dat ik E best schoon wil houden, terwijl ik me had voorgenomen om haar lekker los te laten :@ Dus ik zal haar toch vaker gewoon met dr kont op de tegels in de tuin zetten en lekker laten rondscharrelen. Oók als dat betekent dat ze misschien een mier of een plantje probeert te pakken... of zand in dr mond stopt :9

Ben zelf best een miep namelijk; heb zelden vlekken in mijn kleren, en kan jaaaaaren met mijn schoenen doen. Maar wat heeft een kind daar nou helemaal aan?
  dinsdag 3 juni 2014 @ 21:49:56 #69
171422 LadyBlack
paint it black
pi_140684800
Oeh LE O+

Was jij nou de vorige keer zo snel zwanger?
pi_140684832
LB, ik ben het tegenovergestelde, ik zou best wat neurotischer mogen zijn daarin.. Mijn kind kan rustig zes happen aarde nemen eer ik het merk, en dan nog denk ik: ach gos, wat liefff! :@ :') :@
pi_140684852
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 juni 2014 21:49 schreef LadyBlack het volgende:
Oeh LE O+

Was jij nou de vorige keer zo snel zwanger?
Ja, beide keren :) Maar toen geen bv en nu wel, dus ik ben benieuwd!
  dinsdag 3 juni 2014 @ 21:52:11 #72
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_140684896
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 juni 2014 21:49 schreef LadyBlack het volgende:
Goed om te horen KZ! Ik merk nu al bij mezelf dat ik E best schoon wil houden, terwijl ik me had voorgenomen om haar lekker los te laten :@ Dus ik zal haar toch vaker gewoon met dr kont op de tegels in de tuin zetten en lekker laten rondscharrelen. Oók als dat betekent dat ze misschien een mier of een plantje probeert te pakken... of zand in dr mond stopt :9

Ben zelf best een miep namelijk; heb zelden vlekken in mijn kleren, en kan jaaaaaren met mijn schoenen doen. Maar wat heeft een kind daar nou helemaal aan?
Ze gaat sowieso geen jaren met schoenen doen ;)

Ik vind het soms ook wel lastig hoor. Heeft ze net nieuwe kleertjes, geeft oma haar een hele grote aardbei :'( . Maarja. Kind is gelukkiger met die aardbei dan met een schoon shirt denk ik dan maar.

Wat spannend LE!
  dinsdag 3 juni 2014 @ 21:54:43 #73
171422 LadyBlack
paint it black
pi_140685004
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 juni 2014 21:52 schreef Tante_Soesa het volgende:

[..]

Ze gaat sowieso geen jaren met schoenen doen ;)

Ik vind het soms ook wel lastig hoor. Heeft ze net nieuwe kleertjes, geeft oma haar een hele grote aardbei :'( . Maarja. Kind is gelukkiger met die aardbei dan met een schoon shirt denk ik dan maar.

Ja precies dat ja! Dat vind ik moeilijijijijijk!! :X

Maargoed, goed voornemen is dus om daar wat losser in te worden oO<
pi_140685504
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 juni 2014 20:52 schreef Spirit82 het volgende:
Even off-topic, sorry, maar ik moet mijn frustratie even kwijt. Ben dozen aan het inpakken voor de verhuizing en aan het schiften wat mee gaat en wat weg kan. Met pijn en moeite want ik ben geen weggooier. Mijn man wil ALLES nakijken en heeft werkelijk bij ALLES de opmerking: "Moet dit weg?! Waarom?". Waarom de siliconen tulbandvorm weg moet schat??? Omdat we dat onding nog NOOIT gebruikt hebben!! Aaarrgggg :( :( Waarom heb ik de enige man in Nederland die dit doet ;(
Niet de enige :N. Sterkte! ;)
Home is where the O+ is...
  dinsdag 3 juni 2014 @ 22:05:10 #75
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_140685605
Spannend L-E! O+

LB, en als je dan speciale buitenspeelkleding aantrekt? Die vies mag worden en kapot mag gaan?
  dinsdag 3 juni 2014 @ 22:08:41 #76
171422 LadyBlack
paint it black
pi_140685782
quote:
2s.gif Op dinsdag 3 juni 2014 22:05 schreef Kyara het volgende:
Spannend L-E! O+

LB, en als je dan speciale buitenspeelkleding aantrekt? Die vies mag worden en kapot mag gaan?
Jaaa dat doe ik wel hoor als we naar buiten gaan! Die tweedehands spijkerbroekjes ^O^
Maar met vlekken maken en insecten/planten/zand eten ben ik dus minder makkelijk dan ik had gehoopt :') En mijn vriend is net zo erg, die is bang dat ze dr voeten openhaalt als ze blootsvoets buiten kruipt :')
  dinsdag 3 juni 2014 @ 22:13:38 #77
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_140686068
:D

Ik moet wel zeggen dat ik wel makkelijker ben geworden. M liet ik echt niet bij de kinderboerderij kruipen (dat deed ie uiteindelijk wel maar toen liep hij al wel aan het handje).
pi_140688228
Hier in de buurt zijn helemaal geen zandbakken! Wel een paar speeltuinen waar de grond van zand is, maar daar kan je niet echt lekker mee spelen.
Maar goed, wel strand om de hoek, alleen zijn mijn kinderen bang voor de zee.. :')

Einde van de dag kan het me niks meer schelen of kleren vies worden, iets wat ik mooi wil houden doe ik dan wel eens uit, maar als ik in de ochtend koffie ga drinken bij opa en iedereen geeft ze expres koekjes en dingen wat knoeit baal ik ook wel eens.
Een vlek van een sprits heb ik nooit uit een duur merkshirtje gekregen van Mex, dat is gewoon zonde. Het was de eerste keer dat hij die aan had.

Ze mogen gewoon vies worden, maar ze hoeven er niet altijd vies bij te lopen zeg maar.
  dinsdag 3 juni 2014 @ 23:01:13 #79
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_140688697
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 juni 2014 22:52 schreef Troeta het volgende:
Ze mogen gewoon vies worden, maar ze hoeven er niet altijd vies bij te lopen zeg maar.
:Y

Jammer dat ze bang voor de zee zijn.

Volgens mij zijn er ook veel minder openbare zandbakken meer als vroeger. Dat ook wel zijn ivm katten, honden en hangjeugd denk ik.
  dinsdag 3 juni 2014 @ 23:18:57 #80
426379 elamanilo
elämänilo
pi_140689526
Oei, ik heb ook zo'n schoonvader die dat doet (alles bewaren en alles controleren en weer uit de prullenbak vissen als mn schoonmoeder iets weggooit), mijn schoonouders gaan daar momenteel beiden aan onderdoor. Best sneu.. En m'n eigen ouders zijn dan niet zo erg, maar wel redelijk bewaarderig. Zoals bij LB passen mijn lief en ik ook wel link op en gooien alles te pas en te onpas gewoon weg :o :D

Verder ben ik juist ook minder voorzichtig dan ik had verwacht van mezelf (ik ben zelf ook altijd heel netjes op mijn kleding en spulletjes). Maar tot nu toe krijgen we alle vlekken er met gemak uit en is er ondanks buiten rondkruipen nog geen slijtplek te bekennen. Zelfs d'r aapies zijn nog hartstikke netjes! Dus ik laat haar eigenlijk altijd gewoon d'r gang gaan. Ook met d'r dure kleding :@ Helemaal aan het begin trok ik d'r wel eens kleding uit, als we iets 'vlekkerigs' gingen eten, maar dat doen we nu al nooit meer, ze eet hartstikke netjes (okee, misschien komt er wat op de vloer, maar zelf komt ze altijd ongeschonden uit de strijd haha).

De zandbak vindt ze machtig mooi, ze speelt er wel eens in bij de kinderboerderij hier. Zodra we een tuin hebben, dan komt er vast iets zandbakkerigs ;) En een waterspeelbak <3 (ik hou zelf zoveel van water!). (Speaking of which, a.s. zaterdag (als het heel warm wordt) gaan we bij een huisje (met tuin) kijken! Spannend!)

En net zoals bij L-E heb ik het ook altijd pas door als de halve plantenbak leeg is :D Toen ze klein was, spuugde ze dan als ze aarde had gegeten. Maar d'r maag is al gehard volgens mij :') Zelf at ik vroeger ook zand, van een schepje :D
pi_140696176
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 juni 2014 21:01 schreef kleinzusje het volgende:
Fijn dat het met de zieke dreumesjes weer beter gaat ^O^
Hier ook een snotkoppie ! Met doorkomende tanden ! Nachten gaan wonderbaarlijk goed _O_
Overdag meer jengelen en pijn. Vreemd

Zandbak: Tsja, hier zowat elke dag openbaar en 1 keer een week last gehad van buikloop sinds haar geboorte. Valt misschien toch nog mee met de vuiligheid ? Ze eet het graag en is tevens een beroemde wilddrinker ( CS thx !)

Leuk hoor een derde kindje O+ Lijkt me geweldig ! 3 kindjes O+
:D
I'm not troubled or sad, I'm just ready for bed.
pi_140696599
Bij luuk sleten al zijn broeken enorm hard netvlies knie geloop. Een broek hield het gemiddeld 2 dagen met hele dagen buiten spelen. Hij had ook best veel eelt op zijn knieën.
Ik heb met de verhuizing dingen uitgezocht toen mijn man niet thuis was. Anders moest er ook teveel mee naar het nieuwe huis.
*poef* nu is het weg
  woensdag 4 juni 2014 @ 11:13:09 #83
171422 LadyBlack
paint it black
pi_140699872
Boh... mijn kind had een leuke dag op de opvang gehad, maar wij kregen gisteravond de backlash daarvan :{

Het kostte best wat moeite om haar in bed te krijgen, en vervolgens werd ze elk uur huilend wakker :'( Ze was dan gelijk weer rustig als ik haar liet drinken, dus om half 2 ben ik maar weer met haar in het logeerbed gaan liggen...

Ik weet ook niet meer zo goed wat ik nog voor dr kan doen, behalve knuffelen en hopen dat die stomme verkoudheid snel over is. Dr hele neus zit steeds dichtgeplakt zodat ze geen lucht krijgt ;(
  woensdag 4 juni 2014 @ 12:00:04 #84
171422 LadyBlack
paint it black
pi_140701240
Ohhhh soms he :(

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_140701485
Gebruik je zoutoplossing neusspray LB? Dat doen we bij Luuk bij een verstopte neus om het uur zo ongeveer. Mag onbeperkt.

:*
*poef* nu is het weg
pi_140701487
LB, mannen soms :(

Hier ook een minder leuk verhaal.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  woensdag 4 juni 2014 @ 12:12:46 #87
171422 LadyBlack
paint it black
pi_140701589
He getver LE -O- wat stom!!

Ik ken wel meer van dat soort verhalen, maar het blijft wazig zeg!

Oh en ja we hebben inderdaad neusspray, maar ik heb niet de indruk dat dat heel veel doet :? Het loopt er zo ook wel uit :') alleen in zulke hoeveelheden dat t soms echt het hele neusgat blokkeert als het stolt...
  woensdag 4 juni 2014 @ 12:27:57 #88
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_140702028
Oh bah LE, dat wil je niet inderdaad. Je had dus zomaar al een derde on the way kunnen hebben :o.

LB, ja.. eh.. kerels :').

Ik werd vanochtend gebeld, ik mag volgende week donderdag voor mijn ingreep. Yay.. Hoop dat het effect gaat hebben.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  woensdag 4 juni 2014 @ 12:29:19 #89
171422 LadyBlack
paint it black
pi_140702071
Oeh, ook spannend dus XM!

Maar voor jullie beide geldt dat het hopelijk iets goeds tot gevolg heeft ^O^
  woensdag 4 juni 2014 @ 12:43:18 #90
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_140702486
Nou, geen tweede zeer voorlopig :). Het kan niet in ons huidige huis (appartement) en we vinden beiden eentje al best wel heftig en dan hebben we nog een redelijk makkelijk exemplaar ook. Wie weet ooit. Maar in de nabije toekomst iig niet.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  woensdag 4 juni 2014 @ 12:44:44 #91
171422 LadyBlack
paint it black
pi_140702525
quote:
0s.gif Op woensdag 4 juni 2014 12:43 schreef XcUZ_Me het volgende:
Nou, geen tweede zeer voorlopig :). Het kan niet in ons huidige huis (appartement) en we vinden beiden eentje al best wel heftig en dan hebben we nog een redelijk makkelijk exemplaar ook. Wie weet ooit. Maar in de nabije toekomst iig niet.
Hm ik bedoelde ook meer dat je klachten dan hopelijk verminderen! ;)

En jullie hebben zo'n leuk exemplaar, wie weet wat je ooit nog wil inderdaad ;)
  woensdag 4 juni 2014 @ 12:50:41 #92
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_140702691
Oja, zeker! Eerst maar eens zien of dé activiteit nu überhaupt weer mogelijk wordt ja..
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  woensdag 4 juni 2014 @ 13:21:07 #93
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_140703638
Oh nee L-E, daar zat je ook niet op te wachten -O-

XM, ik heb het geloof ik gemist. Wat voor ingreep?
  woensdag 4 juni 2014 @ 13:52:57 #94
378192 -mandy-
I am who I am
pi_140704568
Wat balen LE.

Noor is hartstikke lief als ik je zo hoor! En een lievere moeder kan ze zich niet wensen!

D kruipt sinds vanochtend!! *O* *O* *O* Ik ben zo trots!
Vanochtend bij de kinderfysio deed hij het opeens.
In chronologische volgorde ging het de afgelopen maand zo: zitten, staan, op de knieën, kruipen.
Mijn leven begon voor de 2de keer toen ik Djeez ontmoette en werd compleet op 26 april 2013 met de geboorte van onze zoon.
  woensdag 4 juni 2014 @ 14:03:33 #95
171422 LadyBlack
paint it black
pi_140704815
Whoehoeoe!! Tof mandy! *O* Slome kindjes ftw he? O+

Hoe is het met de ziekenboeg verder?

E ligt alweer 3 uur te slapen! :o _O_
  woensdag 4 juni 2014 @ 14:11:42 #96
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_140704982
*G* voor D Mandy!

LB, slapen is goed ^O^ Hopelijk is ze snel weer helemaal beter :*

Hier zijn de pokken echt helemaal ingedroogd. Geen last meer maar je ziet ze nog wel zeg maar. Bij D nog steeds niks te bekennen....
pi_140705826
quote:
1s.gif Op woensdag 4 juni 2014 12:12 schreef LadyBlack het volgende:
He getver LE -O- wat stom!!

Ik ken wel meer van dat soort verhalen, maar het blijft wazig zeg!

Oh en ja we hebben inderdaad neusspray, maar ik heb niet de indruk dat dat heel veel doet :? Het loopt er zo ook wel uit :') alleen in zulke hoeveelheden dat t soms echt het hele neusgat blokkeert als het stolt...
Even de huisarts bellen voor xylometazoline neusspray voor baby's. Die kan je vertellen of dat op recept moet of zo bij de apotheek gehaald kan worden. Mag je 1 a 2 keer per dag geven en ik doe het standaard bij Isa voor ze naar bed gaat als ze verkouden is, want anders doet ze geen oog dicht. Helpt echt geweldig!! Is gewone neusdruppel maar extra verdund.

[ Bericht 0% gewijzigd door Spirit82 op 04-06-2014 15:26:51 ]
Sarcasme. Herken het.
pi_140705904
LE en XM nu alvast sterkte met de ingrepen. No fun.
LE, hebben ze enig idee hoe dit kan?! Toch geen gat in je baarmoeder ofzo?
Sarcasme. Herken het.
pi_140706683
En ik moet even mijn knutselmeisje showen :D O+

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Sarcasme. Herken het.
  woensdag 4 juni 2014 @ 15:22:01 #100
171422 LadyBlack
paint it black
pi_140706941
Hahaaa fantastisch Spirit O+

En je bedoelt (denk ik) Otrivin neusdruppels? :?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')