Daar komen juist heel veel baby's (moeders met verlof en zo).quote:Op maandag 2 juni 2014 15:59 schreef Piekie81 het volgende:
Naar een klein ukkie zou ik inderdaad ook niet doen, maar naar soos kan toch wel? Of komen daar veel baby's?
Voor dat ze zichtbare waterpokken krijgen zijn ze al een flinke periode besmettelijk zonder dat iemand dat weet. Zal je zien dat je meiden de vorige keer daar het virus opgepikt hebben, of de andere kindjes hebben besmet.
Juist omdat er al een periode besmetting mogelijk is voor dat het duidelijk is dat een kind waterpokken heeft, vinden ze het bij ons op het kdv prima als kinderen met waterpokken gewoon komen (behalve als het kind er ziek van is natuurlijk).
Van vrienden hoor ik dat er kdv's zijn waar kinderen met zichtbare waterpokken niet welkom zijn. Dat vind ik altijd zo krom...
Ha dat doe m. ook! Heeft ie dit weekend nog een meneer met een enorme hond mee beledigd. Beest was anderhalf keer groter dan m. "oh poess"quote:
Ik moest lachenquote:Op maandag 2 juni 2014 20:59 schreef Zolena het volgende:
Beterschap voor je mini lb![]()
En bij koorts gaat ie hier ook weer in eigen bed. Sterker nog ik pak zijn deken af.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 67% gewijzigd door Olf op 03-06-2014 11:27:49 ]
quote:Op dinsdag 3 juni 2014 10:11 schreef Cathmar het volgende:
Piekie, een 3e! Drie kindjes, zo leuk! (ook al heb ik dat maar een half uur gehad, maar meer kindjes is![]()
)
Ja sorry. Maar leuk joh. Hoe oud is je oudste?quote:Op dinsdag 3 juni 2014 10:20 schreef Piekie81 het volgende:
ik dacht even Huh?! en toen viel het kwartje!
Leuk!! Voor alles qua leeftijdsverschil valt natuurlijk iets te zeggen, maar ik vond het voor mijn oudste vooral leuk dat ze echt haar eigen dingen al had op school en vriendinnetjes en sport. Alhoewel dat logistiek wel weer andere uitdagingen met zich meebrengt.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 10:25 schreef Piekie81 het volgende:
De oudste is van okt 2010, dus gaat hard richting de 4. Tussen M en R zit 2,5 jaar.
Ik snap je he-le-maal!quote:Op dinsdag 3 juni 2014 10:35 schreef Kyara het volgende:
Wat leuk Piekie! 3 kindjes is echt heel tof!
Mijn moeder is gewoon op haar oppasdagen blijven komen. Op die dagen kan ik dan even wat voor mezelf doen (boodschappen, achterstallig huishouden), iets met een van de kindjes (peutergym met M sowieso) of we doen iets met z'n allen zoals naar de dierentuin.
Alleen lukt het ook wel maar allemaal wat beperkter. Peutergym kan nu niet, boodschappen moet met 3 kinderen etc.
quote:Op dinsdag 3 juni 2014 10:38 schreef Kyara het volgende:
Soms is het heel pittig met 3 dreinende kinderrn die aandacht vragen. En soms (nu) spelen 3 kindjes heel lief samen in de zandbak terwijl mama lekker met de voetjes omhoog zit
Zandbakkenquote:Op dinsdag 3 juni 2014 11:11 schreef Spirit82 het volgende:
[..]Dat is denk ik 1 van de dingen die als eerste in onze tuin komt. Hoe die je dat eigenlijk met buiten kruipen? Isa begint te lopen, maar kruipen is makkelijker! Gaan dan alle broekjes niet razendsnel stuk?
Wij hebben een stuk kunstgras liggen. Daar kan ze op kruipen en zitten zonder dat dr knietjes of broek stuk gaatquote:Op dinsdag 3 juni 2014 11:11 schreef Spirit82 het volgende:
[..]Dat is denk ik 1 van de dingen die als eerste in onze tuin komt. Hoe die je dat eigenlijk met buiten kruipen? Isa begint te lopen, maar kruipen is makkelijker! Gaan dan alle broekjes niet razendsnel stuk?
O, dat is natuurlijk ook nog een idee om J. aan t lopen te krijgen. Misschien toch maar eens nieuwe korte broeken voor m kopen (hij heeft er 2 in maat 68, die prima passen, maar die wel een beetje hotpants zijn met die lange maat 80 benenquote:Op dinsdag 3 juni 2014 15:05 schreef Phaidra het volgende:Toen mini vorig jaar met korte broek door de tuin kroop, besloot hij binnen twee weken dat hij dan maar leerde lopen. Kindermishandeling vond hij het, blote knieën op de tegels
. En op handen en voeten lopen was nu eenmaal ook niet ideaal.
Oh god ja. Na fruit is ze met een wandelende aardbeiquote:Op dinsdag 3 juni 2014 11:59 schreef Spirit82 het volgende:
Zo is die van mij ook!!Huuuu ik heb een vieze hand!!! En daar kom je het snelst af door je hand aan je haren af te vegen
Ik moet zeggen dat ze daar nu wel minder last van heeft trouwens.
Je had haar net moeten zien na het vingervervenquote:Op dinsdag 3 juni 2014 16:11 schreef .Sparkling. het volgende:
[..]
Oh god ja. Na fruit is ze met een wandelende aardbei
Ik denk dat wij dezelfde hebben. Maar met een tentzeil er over heen blijft hier het zand prachtig droog en daardoor ook geen last van kromgetrokken hout.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 16:08 schreef Piekie81 het volgende:
HIer gaat de zandbak er juist zo snel mogelijk uit De zandbak in de tuin is er zo een met een deksel dat je als bankjes op kan klappen. In de twee jaar dat we hem nu hebben is het hout kromgetrokken en het zand is steeds heel nat. Het regent nat, maar kan niet goed drogen doordat het deksel daarvoor te dicht is (plankjes met smalle openingen er tussen). Wellicht dat er wel een bak met zand komt, die goed afsluitbaar is.
En op het speelplein aan de voorkant van het huis staat ook een grote zandbak, die wel goed droogt.
Dus zand dat naar binnen komt hoeven we gelukkig niet te missen
Dat hadden wij ook moeten bedenken toen we hem neerzetten. Maar ja, daar zijn we nu te laat meequote:Op dinsdag 3 juni 2014 16:20 schreef Kyara het volgende:
Ik denk dat wij dezelfde hebben. Maar met een tentzeil er over heen blijft hier het zand prachtig droog en daardoor ook geen last van kromgetrokken hout.
Wij hebben zo'n blauwe schelpquote:Op dinsdag 3 juni 2014 17:01 schreef Kyara het volgende:
Ik moet eerlijk zeggen dat ik hem een stuk mooier vind dan de felgekleurde plastic schelpen of schildpadden. Maar goed, het is ook lastiger om naar een openbare zandbak te gaan natuurlijk dus wat dat betreft ben ik blij me eigen voorzieningen
Morgen nog ergens een badje scoren voor van het weekend.
Nee hoor. Er zit hier nog zoeen op de bank. Die alles wil bewaren. Ik heb laatst twee weken erover gedaan om een stukje overgebleven klei dat ie om een sinaasappel had gevouwen en een soort mini-kommetje met textuur was geworden, weg te mogen gooien. Hij is lief heur, maar dingen weggooien is niet z'n sterkste kantquote:Op dinsdag 3 juni 2014 20:52 schreef Spirit82 het volgende:
Even off-topic, sorry, maar ik moet mijn frustratie even kwijt. Ben dozen aan het inpakken voor de verhuizing en aan het schiften wat mee gaat en wat weg kan. Met pijn en moeite want ik ben geen weggooier. Mijn man wil ALLES nakijken en heeft werkelijk bij ALLES de opmerking: "Moet dit weg?! Waarom?". Waarom de siliconen tulbandvorm weg moet schat??? Omdat we dat onding nog NOOIT gebruikt hebben!! Aaarrgggg![]()
Waarom heb ik de enige man in Nederland die dit doet
quote:Op dinsdag 3 juni 2014 21:11 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Nee hoor. Er zit hier nog zoeen op de bank. Die alles wil bewaren. Ik heb laatst twee weken erover gedaan om een stukje overgebleven klei dat ie om een sinaasappel had gevouwen en een soort mini-kommetje met textuur was geworden, weg te mogen gooien. Hij is lief heur, maar dingen weggooien is niet z'n sterkste kant.
Ja, beide kerenquote:Op dinsdag 3 juni 2014 21:49 schreef LadyBlack het volgende:
Oeh LE![]()
Was jij nou de vorige keer zo snel zwanger?
Ze gaat sowieso geen jaren met schoenen doenquote:Op dinsdag 3 juni 2014 21:49 schreef LadyBlack het volgende:
Goed om te horen KZ! Ik merk nu al bij mezelf dat ik E best schoon wil houden, terwijl ik me had voorgenomen om haar lekker los te latenDus ik zal haar toch vaker gewoon met dr kont op de tegels in de tuin zetten en lekker laten rondscharrelen. Oók als dat betekent dat ze misschien een mier of een plantje probeert te pakken... of zand in dr mond stopt
Ben zelf best een miep namelijk; heb zelden vlekken in mijn kleren, en kan jaaaaaren met mijn schoenen doen. Maar wat heeft een kind daar nou helemaal aan?
Ja precies dat ja! Dat vind ik moeilijijijijijk!!quote:Op dinsdag 3 juni 2014 21:52 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]
Ze gaat sowieso geen jaren met schoenen doen
Ik vind het soms ook wel lastig hoor. Heeft ze net nieuwe kleertjes, geeft oma haar een hele grote aardbei. Maarja. Kind is gelukkiger met die aardbei dan met een schoon shirt denk ik dan maar.
Niet de enigequote:Op dinsdag 3 juni 2014 20:52 schreef Spirit82 het volgende:
Even off-topic, sorry, maar ik moet mijn frustratie even kwijt. Ben dozen aan het inpakken voor de verhuizing en aan het schiften wat mee gaat en wat weg kan. Met pijn en moeite want ik ben geen weggooier. Mijn man wil ALLES nakijken en heeft werkelijk bij ALLES de opmerking: "Moet dit weg?! Waarom?". Waarom de siliconen tulbandvorm weg moet schat??? Omdat we dat onding nog NOOIT gebruikt hebben!! Aaarrgggg![]()
Waarom heb ik de enige man in Nederland die dit doet
Jaaa dat doe ik wel hoor als we naar buiten gaan! Die tweedehands spijkerbroekjesquote:Op dinsdag 3 juni 2014 22:05 schreef Kyara het volgende:
Spannend L-E!
LB, en als je dan speciale buitenspeelkleding aantrekt? Die vies mag worden en kapot mag gaan?
quote:Op dinsdag 3 juni 2014 22:52 schreef Troeta het volgende:
Ze mogen gewoon vies worden, maar ze hoeven er niet altijd vies bij te lopen zeg maar.
quote:Op dinsdag 3 juni 2014 21:01 schreef kleinzusje het volgende:
Fijn dat het met de zieke dreumesjes weer beter gaat![]()
Hier ook een snotkoppie ! Met doorkomende tanden ! Nachten gaan wonderbaarlijk goed![]()
Overdag meer jengelen en pijn. Vreemd
Zandbak: Tsja, hier zowat elke dag openbaar en 1 keer een week last gehad van buikloop sinds haar geboorte. Valt misschien toch nog mee met de vuiligheid ? Ze eet het graag en is tevens een beroemde wilddrinker ( CS thx !)
Leuk hoor een derde kindjeLijkt me geweldig ! 3 kindjes
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hm ik bedoelde ook meer dat je klachten dan hopelijk verminderen!quote:Op woensdag 4 juni 2014 12:43 schreef XcUZ_Me het volgende:
Nou, geen tweede zeer voorlopig. Het kan niet in ons huidige huis (appartement) en we vinden beiden eentje al best wel heftig en dan hebben we nog een redelijk makkelijk exemplaar ook. Wie weet ooit. Maar in de nabije toekomst iig niet.
Even de huisarts bellen voor xylometazoline neusspray voor baby's. Die kan je vertellen of dat op recept moet of zo bij de apotheek gehaald kan worden. Mag je 1 a 2 keer per dag geven en ik doe het standaard bij Isa voor ze naar bed gaat als ze verkouden is, want anders doet ze geen oog dicht. Helpt echt geweldig!! Is gewone neusdruppel maar extra verdund.quote:Op woensdag 4 juni 2014 12:12 schreef LadyBlack het volgende:
He getver LEwat stom!!
Ik ken wel meer van dat soort verhalen, maar het blijft wazig zeg!
Oh en ja we hebben inderdaad neusspray, maar ik heb niet de indruk dat dat heel veel doetHet loopt er zo ook wel uit
alleen in zulke hoeveelheden dat t soms echt het hele neusgat blokkeert als het stolt...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sarcasme. Herken het.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |