Heel gehaaid heeft ze ook de periode rond de de dood van haar vriend (zomer 2013) afgeschermd.quote:Op woensdag 28 mei 2014 16:56 schreef Scorpie het volgende:
[..]
https://www.facebook.com/lideweij.bosman?fref=ts
[..]
[..]
etc
Overigens gaat het geld van het boek niet naar het goede doel, maar wordt het onder de armen verdeeld. Onder de linker en rechterarm van Lideweij Bosman wel te verstaan.
Hij gaat dood zij moet verder. Dat soort keuzes gaan niet over één nacht ijs en daarbij is bij iemand blijven uit medelijden ook te triest voor woorden.quote:Op woensdag 28 mei 2014 15:59 schreef Bijna het volgende:
Arme kerel. Gaat dood en krijgt ook nog even een trap na van z'n vriendin.
"Oh ga je over een week dood? Jammer voor je, ik blijf niet bij je uit medelijden. Ik ga lekker naar Hawaii, doeg!"quote:Op woensdag 28 mei 2014 17:28 schreef Elan het volgende:
[..]
Hij gaat dood zij moet verder. Dat soort keuzes gaan niet over één nacht ijs en daarbij is bij iemand blijven uit medelijden ook te triest voor woorden.
Of zou jij dat liever hebben??
Soms moet je bij iemand blijven uit moreel plichtsbesef. Dat ze dat niet kan, oke. Maar een boek er over schrijven en er je inkomstenbron van maken, is misselijkmakend.quote:Op woensdag 28 mei 2014 17:28 schreef Elan het volgende:
[..]
Hij gaat dood zij moet verder. Dat soort keuzes gaan niet over één nacht ijs en daarbij is bij iemand blijven uit medelijden ook te triest voor woorden.
Of zou jij dat liever hebben??
Hij ging toch al binnen een paar maanden dood. Dus zo lang hoefde ze niet meer bij hem te blijven. Als je dat na zeven jaar relatie nog niet over hebt voor je zieke partner.quote:Op woensdag 28 mei 2014 17:28 schreef Elan het volgende:
[..]
Hij gaat dood zij moet verder. Dat soort keuzes gaan niet over één nacht ijs en daarbij is bij iemand blijven uit medelijden ook te triest voor woorden.
Of zou jij dat liever hebben??
Misschien moeten we eerst dat boek eens gaan lezen, ken ook verhalen van mensen die in de terminale fase zaten en niemand meer om zich heen duldden.quote:Op woensdag 28 mei 2014 17:32 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Hij ging toch al binnen een paar maanden dood. Dus zo lang hoefde ze niet meer bij hem te blijven. Als je dat na zeven jaar relatie nog niet over hebt voor je zieke partner.![]()
En het is begrijpelijk dat je partner als ie weet dat ie doodgaat vaak ook niet te genieten is en dat dat dan zwaar is, en dan kun je best even tijd voor jezelf inlassen, maar dat doe je niet door naar de andere kant van de wereld te reizen om vakantie te gaan vieren en alle contact te verbreken en ook maar niet meer naar zijn crematie te gaan.![]()
Ik hoop dat ze vanavond flink de wind van voren krijgt als ze in die talkshow komt. En niemand dat boek kopen natuurlijk.
en in dat boek staat alleen haar verhaal dus dan bende nog geen steek verder.quote:Op woensdag 28 mei 2014 17:37 schreef Elan het volgende:
[..]
Misschien moeten we eerst dat boek eens gaan lezen, ken ook verhalen van mensen die in de terminale fase zaten en niemand meer om zich heen duldden.
Mensen zetten haar direct neer als een soort egocentrische heks die over de rug van haar overleden partner geld probeert binnen te harken maar zo hoeft het helemaal niet gegaan te zijn natuurlijk.
Wie wil nou een relatie met een alcoholist.quote:Sander voelt dat hij de strijd gaat verliezen. Hij drinkt zich laveloos om de pijn te verzachten en zijn angst voor de dood te verbergen. Dat zorgt voor ruzies. De ziekte van Sander breekt ook Lideweij op. 'Hij was zo bang om dood te gaan. Dat snapte ik wel. Het werd een excuus voor het drinken. Daar kon ik niks mee. Hij was zichzelf niet meer.'
Egocentrische geldwolf is ook het eerste wat bij mij opkomt, maar op zich is het natuurlijk wel een interessant iets. Stel dat je het oprecht niet meer trekt, hoe ver moet je dan doorgaan in zo'n relatie? Er een boek over schrijven is misschien het andere uiterste, maar er zullen meer mensen zijn die in de terminale fase van hun partner zijn vertrokken. En dat is wel een enorm taboe natuurlijk.quote:Op woensdag 28 mei 2014 17:37 schreef Elan het volgende:
Misschien moeten we eerst dat boek eens gaan lezen, ken ook verhalen van mensen die in de terminale fase zaten en niemand meer om zich heen duldden.
Mensen zetten haar direct neer als een soort egocentrische heks die over de rug van haar overleden partner geld probeert binnen te harken maar zo hoeft het helemaal niet gegaan te zijn natuurlijk.
Ja, nou en? Gek he, als iemand zichzelf niet meer is als hij weet dat hij doodgaat. En begrijpelijk dat je als partner van een ernstig ziek iemand dan even afstand wilt nemen en afleiding wilt, maar snap je nu echt niet dat vakantie vieren op Hawaii wat te ver gaat hierin?quote:
Als ik wist dat ik nog een paar maanden had zou ik misschien ook wel gaan zuipen.quote:Op woensdag 28 mei 2014 17:39 schreef Elan het volgende:
[..]
Wie wil nou een relatie met een alcoholist.
en echt niet alleen zuipenquote:Op woensdag 28 mei 2014 17:42 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Als ik wist dat ik nog een paar maanden had zou ik misschien ook wel gaan zuipen.
Ze was laatst op tv ergens om over dat boek te praten ik meen Koffietijd of regioTV en 50% van de opbrengst van het boek gaat naar de Kankerstichtring.quote:Op woensdag 28 mei 2014 17:40 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Egocentrische geldwolf is ook het eerste wat bij mij opkomt, maar op zich is het natuurlijk wel een interessant iets. Stel dat je het oprecht niet meer trekt, hoe ver moet je dan doorgaan in zo'n relatie? Er een boek over schrijven is misschien het andere uiterste, maar er zullen meer mensen zijn die in de terminale fase van hun partner zijn vertrokken. En dat is wel een enorm taboe natuurlijk.
Haha, ja. Nou, we zullen dit éénzijdige verhaal eens natrekken bij de betrokkenen. Oh, wacht...quote:Op woensdag 28 mei 2014 17:39 schreef Elan het volgende:
[..]
Wie wil nou een relatie met een alcoholist.
quote:Op woensdag 28 mei 2014 17:42 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Als ik wist dat ik nog een paar maanden had zou ik misschien ook wel gaan zuipen.
Ga je nou eerst eens fatsoenlijk inlezen joh, moralistisch geblaat hier zum kotsenquote:'Toch bleven we positief. De eerste chemo's sloegen aan. Hij kreeg zijn levenslust weer terug. Zelfs in het laatste jaar, toen de hoop klein was, zei hij: ik ga dit overwinnen.' Ook de sterke Sander verliest na 7 jaar de strijd tegen kanker. Vorige zomer overleed hij. Nu zit Lideweij thuis aan de tafel waar ze eind januari 2013 afscheid van elkaar namen.
Bel jij hem ff op om te vragen hoe het dan precies zit.quote:Op woensdag 28 mei 2014 17:43 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Haha, ja. Nou, we zullen dit éénzijdige verhaal eens natrekken bij de betrokkenen. Oh, wacht...
Wat ik bedoel: zij geeft haar verhaal uit, zonder dat hij nog enige kans op weerwoord heeft.quote:Op woensdag 28 mei 2014 17:46 schreef Elan het volgende:
[..]
Bel jij hem ff op om te vragen hoe het dan precies zit.
Oh, wacht.......
Brok in mijn keelquote:Op woensdag 28 mei 2014 16:12 schreef Staal het volgende:
[..]
Zo gaat het ook vaak inderdaad. Maar nu is niet iedere zieke hetzelfde en niet iedere verzorgende even sterk maar dat het mispunt ook nog eens haar zakken probeert te vullen. Bah!
Dit stukje is trouwens van zijn broer:
http://ebbietikt.blogspot.nl/2014/05/lieve-sander.html?m=1
Lees zelf fatsoenlijk stomme ezel. De kanker kwam een paar maanden voor zijn dood terug en toen zeiden de artsen dat hij niet meer zou genezen.quote:Op woensdag 28 mei 2014 17:45 schreef Elan het volgende:
[..]
[..]
Ga je nou eerst eens fatsoenlijk inlezen joh, moralistisch geblaat hier zum kotsen
Dat is toch met bijna alle boeken zo?quote:Op woensdag 28 mei 2014 17:47 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Wat ik bedoel: zij geeft haar verhaal uit, zonder dat hij nog enige kans op weerwoord heeft.
Als het boek goed verkoopt heeft ze wel money in the pocket.quote:Op woensdag 28 mei 2014 17:48 schreef Grutsk het volgende:
Dat je je geliefde verlaat is tot daar aan toe, maar dat je er vervolgens geld mee wilt verdienen is misselijkmakend.
Nee, dat ze het niet langer aan kan en weggaat, dat kan prima.quote:Op woensdag 28 mei 2014 17:37 schreef Elan het volgende:
[..]
Misschien moeten we eerst dat boek eens gaan lezen, ken ook verhalen van mensen die in de terminale fase zaten en niemand meer om zich heen duldden.
Mensen zetten haar direct neer als een soort egocentrische heks die over de rug van haar overleden partner geld probeert binnen te harken maar zo hoeft het helemaal niet gegaan te zijn natuurlijk.
Luister het is háár boek, háár verhaal.quote:Op woensdag 28 mei 2014 17:48 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Lees zelf fatsoenlijk stomme ezel. De kanker kwam een paar maanden voor zijn dood terug en toen zeiden de artsen dat hij niet meer zou genezen.
Verder kots ik van jou. Mijn moeder is overleden aan kanker en de laatste maanden is mijn vader er voor haar geweest, en ik zou niks meer met hem te maken willen hebben als hij vakantie zou gaan vieren op Hawaii en haar had laten stikken en niet op haar crematie geweest was.
Niks moralistisch gezever. Verder spreekt de familie van deze overleden man ook een ander verhaal en willen ze niks meer met madame te maken hebben.
Hij is zelf ook bij zijn ouders gaan wonen omdat hij in zag dat het niet werktequote:'De psychische hulp, de hele zorg rustte op mijn schouders. Ik ben zelfs langere periodes ziek thuis geweest. Ik was op.' Een gesprek bij het Helen Dowling Instituut (psychologische zorg bij kanker) opent haar ogen. 'De psycholoog zei dat het vaker voorkomt dat geliefden een relatie verbreken als de situatie onleefbaar wordt,' zegt ze. 'Dat was iets wat ik niet uit durfde te spreken, omdat ik Sander niet wilde kwetsen. Hij besefte ook dat het niet meer ging lukken. Sander ging bij zijn ouders wonen. Hij vond het goed zo. Hij wilde mij niet langer pijn doen.'
Hij is bij zijn ouders gaan wonen, maar zij had alle zorg op zich? Plausibelquote:Op woensdag 28 mei 2014 17:55 schreef Elan het volgende:
[..]
Luister het is háár boek, háár verhaal.
Wie goed of fout is is helemaal niet aan jou om te bepalen, niet jouw leven weet je wel.
Ziek zijn is 1 ding, ernstig ziek zijn 2 dingen, jezelf kapot zuipen is een derde ding. Ze hadden constant ruzie en hij was dronken dat hou je wellicht een tijdje vol maar geen jaren.
Nog maar een quote
[..]
Hij is zelf ook bij zijn ouders gaan wonen omdat hij in zag dat het niet werkteMaar ga vooral door met (ver) oordelen van anderen
Volgens haar zelf is het helemaal niet zo gegaan maar de moraalridders staan alweer in de rij om een ander te veroordelen.quote:Op woensdag 28 mei 2014 17:53 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Nee, dat ze het niet langer aan kan en weggaat, dat kan prima.
Dat ze naar de andere kant van de wereld vlucht (met een kut-excuus over zichzelf vinden), gemaakte beloftes niet nakomt, en vervolgens er een financieel slaatje uit probeert te slaan en overal breed lachend haar boek probeert te verkopen over hoe ze op een kritiek moment iemand compleet in de steek liet...
... tja.... dat valt niet bij iedereen goed.
Nog even los van mijn eerdere vermoeden dat dit zomaar wel eens compleet verzonnen zou kunnen zijn, maar dat terzijde.
Voordat hij bij zijn ouders ging wonen staat er. Het lijkt me sowieso een prima discussie aangezien men vanuit de overheid steeds meer verwacht dat men middels participatie zorg draagt voor zieke naasten en tegelijkertijd men wel fulltime moet blijven werken en er nauwelijks verlofregelingen bestaan die daar ruimte voor bieden in financiële en praktische zin.quote:Op woensdag 28 mei 2014 17:56 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Hij is bij zijn ouders gaan wonen, maar zij had alle zorg op zich? Plausibel
Ze had het psychologisch zo zwaaarquote:Op woensdag 28 mei 2014 17:55 schreef Elan het volgende:
[..]
Luister het is háár boek, háár verhaal.
Wie goed of fout is is helemaal niet aan jou om te bepalen, niet jouw leven weet je wel.
Ziek zijn is 1 ding, ernstig ziek zijn 2 dingen, jezelf kapot zuipen is een derde ding. Ze hadden constant ruzie en hij was dronken dat hou je wellicht een tijdje vol maar geen jaren.
Nog maar een quote
[..]
Hij is zelf ook bij zijn ouders gaan wonen omdat hij in zag dat het niet werkteMaar ga vooral door met (ver) oordelen van anderen
nuancequote:Op woensdag 28 mei 2014 17:37 schreef Elan het volgende:
[..]
Misschien moeten we eerst dat boek eens gaan lezen, ken ook verhalen van mensen die in de terminale fase zaten en niemand meer om zich heen duldden.
Mensen zetten haar direct neer als een soort egocentrische heks die over de rug van haar overleden partner geld probeert binnen te harken maar zo hoeft het helemaal niet gegaan te zijn natuurlijk.
Hoe kan het nou dat zij opeens zo nieuwswaardig is? Zo bijzonder is het onderwerp van het boek toch niet?quote:Op woensdag 28 mei 2014 17:25 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Tja, zoals verwacht dus. Morgen bij Koffietijd, 'savonds bij Knevel en Tepelhoofd, overmorgen in het jeugdjournaal, over 3 weken bij een speciaal ingelast sinterklaasjournaal, etc etc...
quote:Op woensdag 28 mei 2014 18:17 schreef Fierce. het volgende:
[..]
Hoe kan het nou dat zij opeens zo nieuwswaardig is? Zo bijzonder is het onderwerp van het boek toch niet?
Het zal vast allemaal genuanceerder liggen.quote:Op woensdag 28 mei 2014 17:57 schreef Elan het volgende:
[..]
Volgens haar zelf is het helemaal niet zo gegaan maar de moraalridders staan alweer in de rij om een ander te veroordelen.
Het is allemaal zo simpel he vanaf de zijlijn wijzen en roepen dat iemand een lijkenpikker is zonder de ins en outs te kennen.
Precies. Je hoeft helemaal niet te weten hoe het allemaal zat voor je zo'n meid tot de grond toe affikt. Je kunt probleemloos oordelen zonder dat je je laat hinderen door enige kennis van zaken.quote:Op woensdag 28 mei 2014 17:57 schreef nummer_zoveel het volgende:
En of dat je mag oordelen over iemand die over hoe ze de situatie heeft beleefd een boek uitbrengt. Als ze dat niet wilt, moet ze er niet een boek over uitbrengen en media-aandacht voor vragen.
Ik klink misschien heel hard, maar ik kan wel begrijpen dat je er geen zin in hebt als je partner terminaal is en zijn angst voor de dood verbergt door heel erg veel te drinken. En dat hij dan helemaal veranderd, waarschijnlijk negatief. Ik begrijp best dat je dan wil vluchten (naar Hawai) of de relatie wil verbreken.quote:Op woensdag 28 mei 2014 17:39 schreef Elan het volgende:
[..]
Wie wil nou een relatie met een alcoholist.
Ja, want ze is niet eens bekend ofzo. Maar wel ideaal voor haar dat ze nu zo in het nieuws is, dat kan alleen maar positief zijn uiteindelijk.quote:
Dat is dan ook niet het punt waar iedereen over valt.quote:Op woensdag 28 mei 2014 18:21 schreef Fierce. het volgende:
[..]
Ik klink misschien heel hard, maar ik kan wel begrijpen dat je er geen zin in hebt als je partner terminaal is en zijn angst voor de dood verbergt door heel erg veel te drinken. En dat hij dan helemaal veranderd, waarschijnlijk negatief. Ik begrijp best dat je dan wil vluchten (naar Hawai) of de relatie wil verbreken.
Wat wel eigenlijk.quote:Op woensdag 28 mei 2014 18:23 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Dat is dan ook niet het punt waar iedereen over valt.
Weggaan bij je partner, terwijl die stervende is wordt over het algemeen negatief beoordeeld (zie dit topic). Als jij dat wel doet én daar een boek over schrijft, dan is dat interessant voor een nieuwsrubriek om daar aandacht aan te besteden. Controversiëel, dus goed voor de kijkcijfers.quote:Op woensdag 28 mei 2014 18:17 schreef Fierce. het volgende:
[..]
Hoe kan het nou dat zij opeens zo nieuwswaardig is? Zo bijzonder is het onderwerp van het boek toch niet?
Ik zie best veel mensen vallen over het punt dat ze is vertrokken naar Hawai. Ik had de relatie waarschijnlijk verbroken als iemand terminaal is en op een negatieve manier veranderd. Ik zou daarnaast ook niet verwachten van mijn partner dat hij per definitie bij mij blijft als ik verander op negatieve wijze en ook nog eens terminaal ben. Dat is nogal wat.quote:Op woensdag 28 mei 2014 18:23 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Dat is dan ook niet het punt waar iedereen over valt.
Ik vind het raar, eigenlijk. Het boek gaat dus voornamelijk over haarzelf en hoe moeilijk ze het heeft gehad dat ze de keuze heeft gemaakt om weg te gaan bij hem; nou boe-hoe, wat interessant. Het is toch veel interessanter dat ze een boek had geschreven over hoe verschrikkelijk het was om voor hem te zorgen in Nederland, in plaats van een boek over hoe verschrikkelijk het was in Hawai.quote:Op woensdag 28 mei 2014 18:26 schreef Kingstown het volgende:
Weggaan bij je partner, terwijl die stervende is wordt over het algemeen negatief beoordeeld (zie dit topic). Als jij dat wel doet én daar een boek over schrijft, dan is dat interessant voor een nieuwsrubriek om daar aandacht aan te besteden. Controversiëel, dus goed voor de kijkcijfers.
Tja, dat lijkt me eigenlijk inherent aan het onderwerp, het is toch ook vrij smakeloos om jouw partner in de steek te laten, naar Hawaii te gaan, een boek te schrijven, dit promoten en nooit contact opnemen met de familie van de partner?quote:Op woensdag 28 mei 2014 18:24 schreef Elan het volgende:
[..]
Wat wel eigenlijk.
Meesten reageren wel heel erg vanuit de emotie/onderbuik hier.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |