Da Fuckquote:Op dinsdag 3 juni 2014 14:48 schreef bwt het volgende:
Voor de geluksvogels - mij is dat in december niet gelukt.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Het heeft een 1,5 maand gekost voor het gefixed was en daarna nog 2 maanden voor ik de motor thuis kwijt kon.
Mwoah dat valt reuze mee eigenlijk. Alleen bij het vertrekken was het wat minder door sommige posers.quote:Op maandag 2 juni 2014 18:08 schreef ManageTheAnger het volgende:
Wat wel flink storend is in mijn beleving, is die uitlaatgassen als je achter een horde motorrijders zit... Om kopppijn van te krijgen, dat jullie dat volhielden haha.
twitter:RubenSchaken twitterde op dinsdag 03-06-2014 om 12:37:14Say hello too my little friend #mp3 #summertoy #bikelife http://t.co/LzMU7dcpKs reageer retweet
#bikelifequote:Op dinsdag 3 juni 2014 17:45 schreef Dekatria het volgende:
Als profvoetballers het al stoer vinden...En toch,twitter:RubenSchaken twitterde op dinsdag 03-06-2014 om 12:37:14Say hello too my little friend #mp3 #summertoy #bikelife http://t.co/LzMU7dcpKs reageer retweet
In de wacht nog steeds.. spuitset ligt denk ik onderhand al stoffig te worden ergens in de regio 010, en ik krijg de displays in de cockpit nog steeds niet aan de praat, daar zoek ik nog een specialist voor. onderdelen heb ik wel al bijna allemaal, maar nog redelijk wat sleutelwerk te doen.quote:
Als het goed is wel; hij heeft sinds de stuiter niet meer gedraaid want de gaskabel was aan bonken en het zijdeksel van het carter was lek en er was olie uit. De nieuwe gasset en kabel liggen klaar, maar moet er nog op (tank moet er vanaf om dat te fiksen), evenals het nieuwe deksel + pakking, maar ook die moet er nog op. En nu ligt de gasset inclusief stopknopkabel nog los, dus effe snel starten gaat nu niet.quote:
Haha wat een apparaatquote:
Dat ding heeft 2 zitplaatsen. Verder zie ik niet wat er mis is met zo'n ding voor woon-werkverkeer. Beter dan al die stinkende leasediesels die elke dag onnodig 2 ton aan gewicht en 4 overbodige zitplaatsen verplaatsen alleen om 1 persoon te vervoeren.quote:Op woensdag 4 juni 2014 11:42 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Haha wat een apparaat![]()
Die gast is zeker te lui om zijn deur open en dicht te doen dus die heeft een wagentje gehaald zonder deuren. Ook meteen ervoor gezorgt dat zijn wijf niet mee kan.
quote:Op dinsdag 3 juni 2014 14:48 schreef bwt het volgende:
Voor de geluksvogels - mij is dat in december niet gelukt.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Het heeft een 1,5 maand gekost voor het gefixed was en daarna nog 2 maanden voor ik de motor thuis kwijt kon.
Wat hij zegt.quote:Op woensdag 4 juni 2014 11:58 schreef mstx het volgende:
[..]
Dat ding heeft 2 zitplaatsen. Verder zie ik niet wat er mis is met zo'n ding voor woon-werkverkeer. Beter dan al die stinkende leasediesels die elke dag onnodig 2 ton aan gewicht en 4 overbodige zitplaatsen verplaatsen alleen om 1 persoon te vervoeren.
Dit.quote:Op woensdag 4 juni 2014 11:58 schreef mstx het volgende:
[..]
Dat ding heeft 2 zitplaatsen. Verder zie ik niet wat er mis is met zo'n ding voor woon-werkverkeer. Beter dan al die stinkende leasediesels die elke dag onnodig 2 ton aan gewicht en 4 overbodige zitplaatsen verplaatsen alleen om 1 persoon te vervoeren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |