Nee. Gewoon nee.quote:Op woensdag 21 mei 2014 14:51 schreef Jurrgirl het volgende:
[..]
En toevoegen op linkedin en vanuit daar benaderen? Dan hou je het enigszins zakelijk en daarna kun je het luchtig aftasten zonder gelijk op je bek te gaan?
quote:Op woensdag 21 mei 2014 17:07 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Dit is overduidelijk een liefdesverklaring aan jou.
Ja i know maar je moet ff verder lezen, ik kAn hem niet meet irl zien want hij werkt er niet meerquote:Op woensdag 21 mei 2014 18:16 schreef Deckard het volgende:
TS, ben je nou net 12 geworden?
Wat dacht je van persoonlijk contact. Dat is namelijk waar je zelf op uit bent. Al dat geouwehoer via internet komt nooit goed over.
Ik ben het met deze ladder wel eens. En jij hebt geluk: nu optie 1 afvalt kan je inderdaad optie 2 proberen, die jij kennelijk wat veiliger vindt. Ik zou er in ieder geval nu wel achteraan gaan voor zijn mailaccount ook verdwijnt en je langzaamaan naar optie 5 moet.quote:Op woensdag 21 mei 2014 16:19 schreef WvdL het volgende:
ff voor jurrgirl, Der is een soort van 'communicatie ladder'
1 - via face-to-face
2 - direct via social media / post / mail
3 - via via bekenden
4 - via via social media
5 - huis stalken
Optie 1 valt af, dus ga je optie 2 proberen. Net zolang tot je een ja of nee hebt. Neem je met minder genoegen, ben je een quiter![]()
Het is dan gewoon not-done om als optie 1 beschikbaar is bv optie 5 te pakken
Huh? Een vriend van jou?quote:Op woensdag 21 mei 2014 21:45 schreef fathank het volgende:
Hehe dankzij die zwarte band weet ik over wie het gaat. Heb em heel subtiel een mailtje gestuurd met dit linkje en een smiley op t einde
Ik heb nog steedsquote:Op woensdag 21 mei 2014 18:26 schreef Jurrgirl het volgende:
Die update van fb van vandaag (was openbaar) heb ik een beetje verkeerd verwoord:
Hij had die zwarte band gehaald en iedereen was m aan t feliciteren. En daarop antwoordde hij: nu ik zo ver ben gekomen, waar zijn alle meiden dan die om me wanhopig te benaderen?
Klinkt dit als een arrogante lul?
quote:Op woensdag 21 mei 2014 21:45 schreef fathank het volgende:
Hehe dankzij die zwarte band weet ik over wie het gaat. Heb em heel subtiel een mailtje gestuurd met dit linkje en een smiley op t einde
mail hem gewoon met een vraag op zijn vakgebied en doe alsof je niet weet dat hij weg is ( of werkt dat mailadres niet meer omdat t zo een bedrijfsmailadres was?) vervolgens zegt hij dat hij er niet meer werkt natuurlijk en stuur dan gewoon wat mailtjes heen en weer en wordt dan wat persoonlijker. Dan pas na een aantal mails voorstellen om iets te gaan drinken. Ik zou niet uit het niets ineens een mail gaan sturen met de vraag of hij iets wilt drinken aangezien je hem al lang niet gesproken hebt en jullie elkaar amper kennen, het komt dan raar over ... vooral als hij (nog) niet zo met jou bezig is. Misschien vind hij je nog wel helemaal niet leuk en komt dat vanzelf als hij je leert kennen, door meteen met de deur in huis te vallen en hem mee uit te vragen stel je hem niet in de gelegenheid om interesse in een date te krijgen ( jullie kennen elkaar immers amper).quote:Op woensdag 21 mei 2014 14:51 schreef Jurrgirl het volgende:
[..]
En toevoegen op linkedin en vanuit daar benaderen? Dan hou je het enigszins zakelijk en daarna kun je het luchtig aftasten zonder gelijk op je bek te gaan?
Als je ben andere mogelijkheid hebt.quote:Op woensdag 21 mei 2014 14:37 schreef Jurrgirl het volgende:
[..]
heb alleen zijn mail. Fb ga ik niet doen.
Maar jullie zeggen al dat ik niet moet mailen om hem te leren kennen/het een en ander voor te stellen, vandaar dat ik het opgeef
Ach, sommige FOK!kers hier, verslaan hem 3x qua kwaliteiten...quote:Op woensdag 21 mei 2014 14:01 schreef Jurrgirl het volgende:
Ik denk dat ik het maar opgeef, want ik hoorde net van collega dat hij als "gast" bij ons werkte en inmiddels weg is. Dus helaas geen kans meer om hen irl tegen het lijf te lopen...echt balen. Ik vond het al raar dat ik m 2 maanden niet had gezien...daarom dus.
quote:Op woensdag 21 mei 2014 18:26 schreef Jurrgirl het volgende:
Die update van fb van vandaag (was openbaar) heb ik een beetje verkeerd verwoord:
Hij had die zwarte band gehaald en iedereen was m aan t feliciteren. En daarop antwoordde hij: nu ik zo ver ben gekomen, waar zijn alle meiden dan die om me wanhopig te benaderen?
Klinkt dit als een arrogante lul?
quote:Op woensdag 21 mei 2014 21:45 schreef fathank het volgende:
Hehe dankzij die zwarte band weet ik over wie het gaat. Heb em heel subtiel een mailtje gestuurd met dit linkje en een smiley op t einde
TROLL HARD BROquote:Op woensdag 21 mei 2014 21:45 schreef fathank het volgende:
Hehe dankzij die zwarte band weet ik over wie het gaat. Heb em heel subtiel een mailtje gestuurd met dit linkje en een smiley op t einde
Noa beetje riskant. Wat als hij nee zegt?quote:Op donderdag 22 mei 2014 12:53 schreef Jurrgirl het volgende:
Dan misschien gewoon:
Heey x,
Zullen we een keer koffie doen?
Groetjes
Jg
Ik zou het iets meer inkleden... Bijvoorbeeld iets als dit:quote:Op donderdag 22 mei 2014 12:53 schreef Jurrgirl het volgende:
Dan misschien gewoon:
Heey x,
Zullen we een keer koffie doen?
Groetjes
Jg
Dit is wel een goeie inderdaad.quote:Op donderdag 22 mei 2014 13:19 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Ik zou het iets meer inkleden... Bijvoorbeeld iets als dit:
Hey x,
Ik hoorde van een collega dat je tijdelijk bij ons aan het werk was en inmiddels weg bent. Jammer, want je leek me wel een leuk persoon. Heb je anders een keer zin om samen een bak koffie te doen ergens?
Groetjes
In dat geval: sleur 'm de bezemkast in voor een lekker potje kantoorseks.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 20:30 schreef Jurrgirl het volgende:
Oh ter info, ik hoef niet bang te zijn voor awkward situaties want ik ga per 1 juli op een andere vestiging, in een andere stad werken
Als hij jou alleen van gezicht kent en vervolgens een mail krijgt uit jouw naam, zal hij die twee zaken niet snel combineren. Je daarom feliciteren met je promotie heeft weinig zin, omdat hij niet weet jij dat jij dat bent (qua gezicht.) Oftewel, onderneem zelf de eerste stap.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 20:04 schreef Jurrgirl het volgende:
Beste mannelijke fokkers, graag jullie mening...is hier sprake van desinteresse of kan ik initiatief nemen? Hoe zou jij ermee omgegaan zijn/gedacht hebben? Alvast bedankt!
Ik werk op een grote afdeling, die verdeeld is in subafdelingen. Iedere subafdeling heeft een eigen hoofd zeg maar en mensen van de subafdeling zijn geen directe collega's en hebben ook geen eigen hoofd.
6 maanden geleden zag ik bij een van de subafdelingen een leuke man lopen die ik nog niet eerder had opgemerkt...op de een of andere manier raakt ik zeer geïnteresseerd in hem en wilde hem leren kennen.
Echter, daar hij voor een andere subafdeling werkt en mij eigenlijk alleen van gezicht kent, maakt kennismaking wel lastig. Daarom besloot ik hem op een dag te mailen, een vraag te stellen die onder zijn expertise valt. Ik probeerde deze op een leuke toagankelijke manier te stellen (heel aardig, met een smiley) en daar heeft hij op geantwoord. Er is verder niks meer gebeurd (hij heeft later niet vanuit zijn kant contact opgenomen).
Onze afdeling stuurt weleens doorstuurmails om collega's te informeren over zaken van andere collega's. Vorige maand stuurde onze hoofd een mail waarin hij aangaf dat ik promotie heb gemaakt. Ik kreeg veel felicitatiemails van andere collega's en hoopte stiekem ook op een mail van hem, dat ie dit misschien als excuus gebruikt om mij te feliciteren en contact met mij op te nemen...maar dat heeft ie niet gedaan
Wat moet ik hiervan denken? Desinteresse? Of zelf mailen om een keer af te spreken? En zo ja wat zet ik in die mail? Hij is trouwens single...
Lieve mannelijke fokkers graag eerlijk antwoord, hadden jullie deze kans gepakt om contact te krijgen met een vrouw?
ik zou mijn tip opvolgenquote:Op donderdag 22 mei 2014 12:53 schreef Jurrgirl het volgende:
Dan misschien gewoon:
Heey x,
Zullen we een keer koffie doen?
Groetjes
Jg
Yup, gewoon doen. Wie niet waagt...quote:
Bedoel je de pogingen die ik tot nu toe heb gedaan? Of als hij niet hapt als ik m straks uitvraag?quote:Op zaterdag 24 mei 2014 07:55 schreef Aiciu het volgende:
Als hij de kansen niet pakt die jij hem biedt, ben je niet interessant voor hem.
quote:Op vrijdag 23 mei 2014 23:42 schreef Jurrgirl het volgende:
Zelfs mijn horoscoop zegt dat ik mijn charmes moet inzetten, in mezelf vertrouwen en het initiatief moet nemen en dat ik halverwege juni een belangrijke ontmoeting heb dienkan leiden tot een liefdesrelatie
Een meisje van 28.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 21:21 schreef Jurrgirl het volgende:
Hij is trouwens 35/36 misschien vindt ie zelfs leuk als een meisje van 8 jonger hem benadert.
Aha! Hij wil gewoon niet dat anderen denken dat hij met een meid van 19/20 naar bed gaat.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 11:23 schreef Jurrgirl het volgende:
[..]
Ik word 19 en begin 20 geschat vriend
Kom es godverdomme van je zolder af en nodig hem via Facebook uit om zijn zwarte band te vieren!quote:Op zaterdag 24 mei 2014 11:23 schreef Jurrgirl het volgende:
[..]
Ik word 19 en begin 20 geschat vriend
Ik ben geen zolderkamer nerdin verre van eigenlijk....maar wat mannen benaderen betreft ben ik echt een nerd, ik ben altijd degene geweest die is uitgevraagd.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 11:44 schreef Godshand het volgende:
[..]
Kom es godverdomme van je zolder af en nodig hem via Facebook uit om zijn zwarte band te vieren!
Daarna neemt hij je in de post-pakket houdgreep en verlaat je hem nooit meer.
Hoe moeilijk kan het zijn?
Vroeg oud dusquote:Op zaterdag 24 mei 2014 11:23 schreef Jurrgirl het volgende:
[..]
Ik word 19 en begin 20 geschat vriend
en heeft ie al geantwoord?quote:Op woensdag 21 mei 2014 21:45 schreef fathank het volgende:
Hehe dankzij die zwarte band weet ik over wie het gaat. Heb em heel subtiel een mailtje gestuurd met dit linkje en een smiley op t einde
Nou, dan gaan wij daten toch? Probleem opgelostquote:Op zaterdag 24 mei 2014 12:59 schreef Jurrgirl het volgende:
[..]
Ik ben geen zolderkamer nerdin verre van eigenlijk....maar wat mannen benaderen betreft ben ik echt een nerd, ik ben altijd degene geweest die is uitgevraagd.
Ik ben bang dat als ik initiatief neem, hij voor het verdere contact en zelfs eventuele relatie lakser gaat worden en alle moeite door mij gedaan moet worden. Ik ben niet het type vrouw die daar genoegen mee kan nemen
Pff als je het daar al moeilijk mee hebt ga je nog een zwaar leven tegemoet.quote:Op zondag 25 mei 2014 22:19 schreef Jurrgirl het volgende:
Update: misschien niet de update waar jullie op hoopten, maar ik
Heb gister op stap een andere
Leuke jongen leren kennen (alleen mee gepraat)Vandaag toegevoegd op Facebook maar hij heeft me nog steeds niet geaccepteerd. Voel me best wel onzeker nu, blijkbaar is het maar beter als ik geen initiatief toon, dus denk dat ik die collega ook niet ga benaderen. Twee afwijzingen komen best aan als een klap
Zou jij daar geen moeite mee hebben? Kun je ook uitleggen waarom?quote:Op zondag 25 mei 2014 22:20 schreef habitue het volgende:
[..]
Pff als je het daar al moeilijk mee hebt ga je nog een zwaar leven tegemoet.
Nee het zal me echt een worst wezen of een vrouw me wel of niet accepteert. Het zal iig mijn zelfvertrouwen 0 beinvloeden, dat stadium ben ik gelukkig al wel voorbij. Waarom zou je zo'n afwijzing persoonlijk aantrekken, niet iedereen kan je leuk vinden, en dat is ook helemaal niet erg. (Daarbij kan het ook nog tal van redenen hebben waarom iemand je wel of niet accepteert.)quote:Op zondag 25 mei 2014 22:31 schreef Jurrgirl het volgende:
[..]
Zou jij daar geen moeite mee hebben? Kun je ook uitleggen waarom?
Ga vooral zo verder.quote:Op zondag 25 mei 2014 22:19 schreef Jurrgirl het volgende:
Update: misschien niet de update waar jullie op hoopten, maar ik
Heb gister op stap een andere
Leuke jongen leren kennen (alleen mee gepraat)Vandaag toegevoegd op Facebook maar hij heeft me nog steeds niet geaccepteerd. Voel me best wel onzeker nu, blijkbaar is het maar beter als ik geen initiatief toon, dus denk dat ik die collega ook niet ga benaderen. Twee afwijzingen komen best aan als een klap
Wow 2 hele afwijzingen?quote:Op zondag 25 mei 2014 22:19 schreef Jurrgirl het volgende:
Twee afwijzingen komen best aan als een klap
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |