SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mocht je nog even willen lachen om het gebash, de heerlijke OP, of de tips die voorbij kwamen in een vorig topic, gekaapt door Gym, klik danhier
A grand adventure has begun.
Zodra ik constant blijf qua maat wil ik het.quote:
Zweedse Levi's outlet die ook nog 'ns sale heeft, ¤20quote:Op maandag 19 mei 2014 13:16 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Zodra ik constant blijf qua maat wil ik het.
Ja, die was ik tegengekomen in het BB topic! Maar ja. Ik moet nú nieuwe broeken.quote:Op maandag 19 mei 2014 13:13 schreef Timmos het volgende:
Er komen, of zijn inmiddels, nieuwe jeans voor de wat grotere gespierde benen..
http://www.she.be/fashion(...)flexibele-jeans.aspx
Welk model heb je? Bootcut?quote:Op maandag 19 mei 2014 13:10 schreef IJsdraakje het volgende:
De jeans van ms mode zitten bij mij best briljant. En mijn bovenbenen zijn zacht gezegd goed vertegenwoordigd.
Hendig.quote:Op maandag 19 mei 2014 13:18 schreef Holyme het volgende:
[..]
Zweedse Levi's outlet die ook nog 'ns sale heeft, ¤20![]()
Jup.quote:
Txs! Suiker kan ik idd best weglaten. Kipfilet en rookvlees zijn lastig, omdat daar vaak lactose in zit. Paardenrookvlees eet ik niet na uitzending van Kassa laatst. Kan idd wel wat creatiever zijn met m'n broodbeleg.quote:Op maandag 19 mei 2014 09:34 schreef Brighteyes het volgende:
Appelsap, wat ga je goed joh!
Tink, heel klein, maar toch, laat het theelepeltje suiker weg, aarbeien kunnen ook zonder.![]()
En als beleg op brood gaan voor iets van kipfilet of rookvlees, dat is magerder dan gehakt.
Zoiets?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.A grand adventure has begun.
Kijk maar even terug. Over medicijnen in paardenvlees en wantoestanden bij ongeveer alle leveranciers van NL'se supermarkten. Ik hoef even niet meer, zegmaar...quote:Op maandag 19 mei 2014 14:25 schreef Keshet het volgende:
Tink, wat kwam er naar voren dan in die uitzending van Kassa?
quote:Op maandag 19 mei 2014 14:25 schreef Keshet het volgende:
Ik kon wilde van het weekend niet naar de sportschool en dus moest ik thuis trainen.
Wauw wat goed zeg!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dit weer is echt heerlijkZo kom ik tenminste nog eens buiten én heb ik meer beweging dan ooit
Die extra beweging heb ik ook wel nodig na een weekend verjaardagen en bbqen enzo![]()
quote:Op maandag 19 mei 2014 14:25 schreef Keshet het volgende:
Ik kon wilde van het weekend niet naar de sportschool en dus moest ik thuis trainen.
Wat een verschil!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I removed all the bad food from my house.
It was delicious.
Ik wilde eerst ook niet gaan, want het is gewoon een stuk zwaarder als het warm is vind ik. Maar ben uiteindelijk toch blij dat ik niet thuis ben gebleven.quote:Op maandag 19 mei 2014 19:58 schreef Allrightski het volgende:
Ik ga zo ook sporten maar ik zie er nogal tegenop met deze warmte.
Je hebt helemaal gelijk. Goed van je dat je toch gegaan bent. Ik ga mijn schoenen ook maar eens aan doen! Anders bereik ik mijn doel nooit.quote:Op maandag 19 mei 2014 20:04 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ik wilde eerst ook niet gaan, want het is gewoon een stuk zwaarder als het warm is vind ik. Maar ben uiteindelijk toch blij dat ik niet thuis ben gebleven.Zweette me al helemaal kapot na 5 minuten, wat normaal gesproken een half uur duurt. Maar het geeft wel een gevoel van goed bezig zijn!
De roomkaas is ei geworden vandaag en de aardappelen rijst. Net met man boodschappen gedaan, hij vond het maar akelig verantwoord, maar niet erg, scheelt dat hij gewoon eet wat ik hem voorschotel, nu veel fruit en groente in huisquote:Zo vanaf vandaag gaat het beginnen. Lijstje voor vandaag
O: smoothie van diepvriesfruit met een klein scheutje melk. Een beschuit met honing
L: 2 geroosterde boterhammen met kruidenkaas
T: cup a soup
D: bloemkool met kip in kerriesaus en aardappelen
Wat ik niet snap is dat je eerst pindakaas gaat eten en dan toch nog een minder gezond toetje neemt...quote:Op maandag 19 mei 2014 22:38 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Vandaag echt achterlijke zin gehad in pindakaas.. dat werd dus mijn tussendoortje![]()
O: voor het laatst vieze chococornflakes met melk
T: -
L: 2 bh 1 smeerkaas 1 runderrookvlees
T: paar lepels pindakaas![]()
D: 3 eieren, spekjes, spinazie, erwtjes veel kruiden, 1 bh braadboter.
T: chocolade wolkentoetje
Omdat ik het lekker vind en het nog kan.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 08:04 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Wat ik niet snap is dat je eerst pindakaas gaat eten en dan toch nog een minder gezond toetje neemt...
Geloof me ik snapte mezelf ook niet. Maar ik moest dat eten.. mijn vriend vroeg al van je bent toch niet zwanger he.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 08:43 schreef Ruby88 het volgende:
Boterhammen met pindakaas vind ik fantastisch, maar die lepels snap ik sowieso niet.Ik ga het maar niet proberen.
Lijstje:
O: 2 volkoren boterhammen met een ei
T: Appel
L: 4 volkoren; 2 met hummus/avocado en 2 met appelstroop
T: Wortels (misschien met wat overgebleven hummus); yoghurt met een beetje muesli
D: Pannetje met courgette, paprika, kip, pesto en wat ik verder nog tegenkom in de keuken
Misschien een latere T doenbeetje yoghurt of kwark tegen het snaaien? En lekker hardlopen. Doe je goed zo vroeg :-) ik ga vanavond weer.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 09:00 schreef Brighteyes het volgende:
Zo, ik liep vanmorgen om half 7 al weer buiten met mijn hardlooplesje!
Verder voelen mijn darmen aan alsof er cement in zit.![]()
Oh, en gisterenavond was stom.
Lijstje v vandaag:
O: Kwark met bessen en granola
T: roggebrood m kaas
L: 3 boterhammen m appelstroop
T: paprika m hummus, appel
D: gestoomde wortels, vis en aardappelpuree
T: weetiknogniet
Vandaag maar wat meer eten overdag in de hoop dat ik dan vanavond niet zo'n snaaitrek krijg. Die avonden blijven hier echt het struikelblok...
Klinkt inderdaad niet echt als een topdag nee...quote:Op dinsdag 20 mei 2014 08:04 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Wat ik niet snap is dat je eerst pindakaas gaat eten en dan toch nog een minder gezond toetje neemt...
Ik heb een half uur vertraging en op deadline-dag word ik daar NIET blij van![]()
Gisteren toen ik thuis kwam, bleken we geen stroom te hebben. Duurde uren voor we het met onze buurman de elektricien opgelost hadden. Zaten om half negen twister fries en komkommer met lv feta te eten.
Ik heb m'n week niet, maar ga het niet zitten weg eten. Heb radijsjes en komkommer mee en twee volken met lv 30+kaas. Op m'n werk nog wat yoghurt en fruit liggen, dus ik kom er wel vandaag.
Dat heb je goed gedaan.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 09:08 schreef Miss_Congeniality het volgende:
[..]
Klinkt inderdaad niet echt als een topdag nee...
Ik had gisteren ook echt een klote dag. Ik moet voor mijn proefschrift nog een paar laatste experimenten en gisteren zouden we de allerlaatste samples maken. Bleek eerst uit een meeting in de ochtend dat de samples die we hiervoor gemaakt hebben grandioos mislukt zijn dus ik had mijn hoop echt op de samples van gisteren gevestigd. Blijkt dat de technician de verkeerde dingen bij elkaar heeft gegooid tijdens de voorbereiding, dus was er helemaal geen materiaal voor mij om samples mee te makenEn nu ik nog Toos Werkloos ben, kan ik nog wel naar de TU karren om dingen te maken en zo, maar ik hoop toch echt dat ik snel een baan heb, en dan kan dat dus niet meer. Dus stressssss.
Bij dat bedrijf waar ik gesolliciteerd heb, willen ze me nog steeds wel graag hebben hoorde ik. De R&D manager wil mijn TU begeleider nog bellen voor een referentie (maar dat lijkt me geen probleem) en de HR manager was al bezig om een contract en voorwaarden etc op te stellen![]()
En ik heb, ondanks mijn kut dag, toch niks gesnaaid *little proud*. Maar mijn man was toen ik thuiskwam wel heerlijke nasi aan het maken
Dat is zo lekker he, om half 7 al lopenquote:Op dinsdag 20 mei 2014 09:00 schreef Brighteyes het volgende:
Zo, ik liep vanmorgen om half 7 al weer buiten met mijn hardlooplesje!
Verder voelen mijn darmen aan alsof er cement in zit.![]()
Oh, en gisterenavond was stom.
Lijstje v vandaag:
O: Kwark met bessen en granola
T: roggebrood m kaas
L: 3 boterhammen m appelstroop
T: paprika m hummus, appel
D: gestoomde wortels, vis en aardappelpuree
T: weetiknogniet
Vandaag maar wat meer eten overdag in de hoop dat ik dan vanavond niet zo'n snaaitrek krijg. Die avonden blijven hier echt het struikelblok...
Dat is wel fijn, goed excuus om tussendoor watute lopen :-)quote:Op dinsdag 20 mei 2014 09:14 schreef Miss_Congeniality het volgende:
Wat ik trouwens wel - als enige positieve gisteren, hehe - gemerkt had, was dat ik voor het eerst eigenlijk een dag had dat ik mijn slijmbeursontsteking weinig tot niet gevoeld heb![]()
Ik heb gisteren dus wel deels achter mijn bureau gewerkt, maar ook heel veel rustig op en neer gewandeld omdat ik op verschillende locaties moest zijn. En de meeste pijn heb ik als ik veel achter elkaar zit.
Dus ik denk dat ik me straks nog even trakteer op een wandeling/fietsrondje buiten. Heb ik ook meteen wat beweging te pakken. Zooooo vervelend met dit weer
Het is gewoonte hoor, maar ik had gisterenmiddag echt honger op mijn werk maar er was niks en dus ben ik na het avondeten gewoon lekker door blijven eten.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 09:10 schreef Miss_Congeniality het volgende:
[..]
Dat is zo lekker he, om half 7 al lopenDeed ik ook wel eens voordat ik naar de TU moest, dan pakte ik gewoon een trein later.
Heeft je snaaitrek echt te maken met hoeveel je overdag eet, of is het meer een soort van gewoonte die erin geslopen is? Want dat laatste merk ik bij mij wel, dat als ik een tijdje strenger ben en echt niks pak, dat ik na een week of 2 ook gewoon niks meer hoef. En als ik er wel regelmatig aan toegeef, dat ik dan ook echt elke avond even in de kast ga kijken, ondanks dat ik weet dat het niet slim is...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |