Tijdje terug gaf ik een BBQ thuis en toen serveerde ik vooraf dit daarna dit en uiteindelijk op de borden dit. Allemaal niet zo moeilijk.quote:Op zaterdag 17 mei 2014 16:37 schreef sararaats het volgende:
erwtensoepdus een salade kan wel?
morgen naar Blankenberge
Zó warm, is het nou ook weer nietquote:Op zaterdag 17 mei 2014 16:34 schreef sararaats het volgende:
wat eet je eigenlijk met zo'n warm weer?
Ja, iedere oester een mondvol.quote:Op zaterdag 17 mei 2014 16:32 schreef Iwanius het volgende:
Afijn we waren gebleven bij de discussie met Piet die vol trots vertelde heerlijke grote oesters te hebben gegeten. I.i.g. betere dan dat ik vandaag tegenkwam.
[ afbeelding ]
@Piet: Waren het grote platte met veel vruchtvlees? Dan waren het naar alle waarschijnlijkheid die overheerlijke 6.0.Ook mijn favoriet.
quote:
http://home.planet.nl/~deute003/lokaal/tekst/10g21.htmquote:De naam is een verbastering van Efferlinge (1547), Erfsteling (1577), Ersteling (1626), Effterlingh (1656), Essteling (1730). De Gothische "ss-en" in het laatste woord werden uiteindelijk aangezien voor ff-en.
Voor de betekenis van de naam Efteling zijn er twee verklaringen waarvan de eerste de meest waarschijnlijke is.
De grens tussen Holland en Brabant liep vroeger op de plaats waar nu, binnen onze gemeente, de Zuidhollandsedijk gelegen is. Deze dijk vormde tevens de noordelijke grens van Loon op Zand.
Wanneer men uit Holland kwam en over de Vaart was gezet die door Kaatsheuvel liep dan was de hoeve die in dit gehucht stond, inderdaad de "eerste" op Loons grondgebied en tevens de eerste op Brabantse grond die men tegen kwam. "De Eerstelinghe" van Loon.
Een andere verklaring is dat op deze plaats een boerderij annex herberg heeft gestaan met de naam "Ersteling". Bekend is dat vele Kaatsheuvelse gezinnen reeds aan het begin van de 20e eeuw gingen spelen op het "Eftelings Bergske".
Piet die copy-paste alsof hij het zelf weet.quote:Op zaterdag 17 mei 2014 18:20 schreef AnneX het volgende:
Goeie vraag http://www.goeievraag.nl/(...)ling-efteling.141154
Kom je ook voor een proefdagje?
Wat een dag
Jij bent meer van de Walibi?quote:Op zaterdag 17 mei 2014 18:53 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Piet die copy-paste alsof hij het zelf weet.- inmiddels bron erbij.
Dank voor de link! Nooit geweten.
En nee, ik kom niet. Ik tracht het Efteling-gehalte in mijn leven tot een minimum te beperken.
met een scheut bruine rum om te blussen.quote:Op zaterdag 17 mei 2014 20:20 schreef AnneX het volgende:
Xena zal op haar leeftijd er wat langer overdoen om te herstellen, dankzij jullie liefdevolle achterwacht.,![]()
Gecarameliseerde ananas
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Heeee, die post was in 1 keer met bron en de tekst als quote.quote:Op zaterdag 17 mei 2014 18:53 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Piet die copy-paste alsof hij het zelf weet.- inmiddels bron erbij.
Dank voor de link! Nooit geweten.
En nee, ik kom niet. Ik tracht het Efteling-gehalte in mijn leven tot een minimum te beperken.
quote:Op zaterdag 17 mei 2014 20:30 schreef Isabeau het volgende:
Wat klinkt dat als een cadeau om nooit meer te vergeten, Sun
Neuh niet eensquote:Op zaterdag 17 mei 2014 21:12 schreef Bluezz het volgende:
Wat geweldig voor hem (en jullie) zo'n dag
Was het een kroonjaar? 60 of zo?
Koop een fijn borsteltje golfer! Daar hebben die ouwetjes zo veel baat bij, qua vacht.quote:Op zaterdag 17 mei 2014 19:34 schreef golfer het volgende:
@AnneX, w.b.t. Xena: die is nooit meer helemaal de ouwe geworden. Haar vacht ziet er nog steeds een beetje verfomfaaid uit en ze eet aanmerkelijk minder dan voor het incident. Het is echt een scharminkeltje geworden, maar ze scharrelt en doet weer als vanouds en komt ook geregeld weer thuis met een zelf gevangen muis.
Zolang we de indruk hebben dat ze nog steeds tevreden is met haar leventje laten we haar lekker haar gang gaan.
Die hebben we uiteraard al jaren en ze krijgt regelmatig lekkere borstelbeurten.quote:Op zaterdag 17 mei 2014 22:38 schreef Duderinnetje het volgende:
Koop een fijn borsteltje golfer! Daar hebben die ouwetjes zo veel baat bij, qua vacht.
Misschien ook wel een idee voor de kat!quote:Op zaterdag 17 mei 2014 22:51 schreef golfer het volgende:
[..]
Die hebben we uiteraard al jaren en ze krijgt regelmatig lekkere borstelbeurten.
quote:Op zondag 18 mei 2014 00:43 schreef Duderinnetje het volgende:
Misschien ook wel een idee voor de kat!
Na zo'n weekend zou ik ook ff niets doen iddquote:Op zondag 18 mei 2014 09:33 schreef Sunnythesun het volgende:
Wij doen vandaag niets geloof ikalle drie moe. Even fotootjes bewerken. Er werden op de boot meeuwen gevoerd en dat leverde geniale plaatjes op.
Splashride is een bus die ook kan varen. Lekker toeristisch maar erg lollig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |