Parlement Venezuela zet zichzelf buitenspelquote:De Venezolaanse president Nicolas Maduro mag een jaar lang wetten uitvaardigen zonder die aan het parlement voor te leggen. De Nationale Vergadering heeft daarin dinsdag zelf toegestemd.
http://en.wikipedia.org/w(...)ezuelan_oil_industryquote:Venezuela is the world's fifth largest oil exporting country and has the world's largest proven oil reserves at an estimated 296.5 billion barrels (20% of global reserves) as of 2012. In 2008, crude oil production in Venezuela was the tenth-highest in the world at 2,394,020 barrels per day (380,619 m3/d) and the country was also the eighth-largest net oil exporter in the world.[2] Venezuela is a member of the Organization of the Petroleum Exporting Countries (OPEC).
http://en.wikipedia.org/wiki/Crime_in_Venezuelaquote:Venezuela is among the most violent places of Latin America. Class tension has long been a part of life in the South American country, where armed robberies, carjackings and kidnappings are frequent. In 2009, the homicide rate was approximately 57 per 100,000, one of the world’s highest, having tripled in the previous decade.[1] The capital Caracas has the sixth greatest homicide rate of any large city in the world, with 98.7 homicides per 100,000 residents in 2011.
Ik zeg niet dat ik het beter weet, ik vraag simpelweg aan jou om het met statistieken en betrouwbare bronnen aan te tonen dat de harde uitspraken die je doet, kloppen. Als het klopt wat je zegt, zou ik graag willen dat je dit dan simpelweg aantoont. Meer vraag ik niet van je. Ik probeer juist een goed beeld te krijgen van Venezuela en hoe Chavez geregeerd heeft. Dat vijandelijke toontje van je is dan ook erg misplaatst.quote:Op zaterdag 17 mei 2014 14:23 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Haha, jij weet het vast beter vanaf je zolderkamertje.
Werknemers werden ontslagen omdat ze op de oppositie stemden, de bloedhond was een militair en regeerde dictatoriaal en bij de laatste verkiezingen werd "per ongeluk" een overwinning van Capriles op TV getoond.
Ik doe niet zo aan discussies met statistieken. Het is heel simpel. Kijk naar de ziekelijke bak geld die het land heeft verdiend en de deplorabele staat van het land, schietend op ongewapende burgers, effectief geen politie, levensgevaarlijk en je kan alleen maar concluderen dat die bloedhond en zijn buschauffeurtje er een teringzooi van gemaakt hebben.quote:Op zaterdag 17 mei 2014 14:29 schreef primaa het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat ik het beter weet, ik vraag simpelweg aan jou om het met statistieken en betrouwbare bronnen aan te tonen dat de harde uitspraken die je doet, kloppen. Als het klopt wat je zegt, zou ik graag willen dat je dit dan simpelweg aantoont. Meer vraag ik niet van je. Ik probeer juist een goed beeld te krijgen van Venezuela en hoe Chavez geregeerd heeft. Dat vijandelijke toontje van je is dan ook erg misplaatst.
Dat is ook een beetje moeilijk in dit soort situaties, maar dat ze veel olie hebben en dat er grote problemen zijn erkent iedereen wel.quote:
Je moet het zelf weten. Ik verplicht je tot niks. Maar propaganda van het Chavez-regime uit een volledig gecorrumpeerd land zou ik niet geloven...quote:
Rapportjes van bijv. een Amnesty International, Human Rights Watch of onafhankelijke non-profit onderzoeksinstanties kun je vaak prima van op aan.quote:Op zaterdag 17 mei 2014 14:32 schreef Individual het volgende:
[..]
Dat is ook een beetje moeilijk in dit soort situaties, maar dat ze veel olie hebben en dat er grote problemen zijn erkent iedereen wel.
Over welke propaganda heb je het nu?quote:Op zaterdag 17 mei 2014 14:34 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Je moet het zelf weten. Ik verplicht je tot niks. Maar propaganda van het Chavez-regime uit een volledig gecorrumpeerd land zou ik niet geloven...
Laatste keer dat ik keek lag het armoedecijfer (CIA factbook) rond dat van Colombia, dat vele malen minder olie heeft en qua veiligheid totaal onvergelijkbaar is met het dodelijk gevaarlijke Venezuela.quote:Op zaterdag 17 mei 2014 14:35 schreef primaa het volgende:
[..]
Rapportjes van bijv. een Amnesty International, Human Rights Watch of onafhankelijke non-profit onderzoeksinstanties kun je vaak prima van op aan.
En zelfs die moet je kritisch bekijken.quote:Op zaterdag 17 mei 2014 14:35 schreef primaa het volgende:
[..]
Rapportjes van bijv. een Amnesty International, Human Rights Watch of onafhankelijke non-profit onderzoeksinstanties kun je vaak prima van op aan.
Het "we zijn zo goed voor de armen"-mantra.quote:
Uiteraard, nergens zomaar van op vertrouwenquote:Op zaterdag 17 mei 2014 14:39 schreef Individual het volgende:
[..]
En zelfs die moet je kritisch bekijken.
Ach, ik baseer me niet op statistieken die zijn gelanceerd vanuit de Venezuolaanse overheid, maar op onderzoeken van bijv. OPEALquote:Op zaterdag 17 mei 2014 14:39 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Het "we zijn zo goed voor de armen"-mantra.
Statisme.
Op bepaalde vlakken wel, maar op heel veel vlakken ook niet. Laat ik even een aantal statistieken erbij halen. De beste graadmeter van menselijke ontwikkeling (Human Development Index) staat Venezuela nog altijd boven Colombia. Venezuela scoort 0.748 en Colombia 0.719.quote:Op zaterdag 17 mei 2014 14:44 schreef Individual het volgende:
Van verschillende bronnen is het vrij duidelijk dat Colombia het mijlen beter doet dan Venezuela, maar ook in Colombia is er nog meer dan genoeg te doen. Ze gaan iig de goede kant op, iets dat je van Venezuela niet kan zeggen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik geloof het wel , jammer dat de opbrengst in Zwitserland terecht komt, niet bij het volk, met als met Iran, Saoudi-Arabia , Irak en Ruslandquote:Op zondag 8 juni 2014 23:09 schreef Individual het volgende:
Ik was net even wat onderzoek aan het doen op hoe lang de wereld nog olie heeft en kwam op een grote belangrijke 'x' uit.. Venezuela.
[ afbeelding ]
Met de betrouwbaarheid van Chavez hoe betrouwbaar is de enorme stijging van de oliereserves?
Het 'internet' is er niet zo zeker over. Mata, wat is jouw opinie hierover?
Of het nu 100 of 300 billion barrels is dat kunnen ze met hun huidige productie makkelijk doen, maar is het dan 120 of 360 jaar reserve met huidig productieniveau? Dat maakt voor de huidige criminelen die hun geld idd in Zwitserland (en Vaticaan?quote:Op zondag 8 juni 2014 23:18 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ik geloof het wel , jammer dat de opbrengst in Zwitserland terecht komt, niet bij het volk, met als met Iran, Saoudi-Arabia , Irak en Rusland
Zeg maar welke cijfers of conclusies je het moeilijk mee hebt.quote:Op zondag 8 juni 2014 23:44 schreef hpeopjes het volgende:
Met een OP vol met neoliberale propaganda gaat het vast allemaal goed komen!
Reserves zijn altijd afhankelijk van de prijsontwikkeling. Of olie/gasbronnen tot 'reserves' kunnen worden gerekend, hangt af van de kosten/batenanalyse. Als het meer geld kost om het spul de grond uit te halen dan dat het oplevert - is er geen sprake van reserves.quote:Op zondag 8 juni 2014 23:09 schreef Individual het volgende:
Ik was net even wat onderzoek aan het doen op hoe lang de wereld nog olie heeft en kwam op een grote belangrijke 'x' uit.. Venezuela.
[ afbeelding ]
Met de betrouwbaarheid van Chavez hoe betrouwbaar is de enorme stijging van de oliereserves?
Het 'internet' is er niet zo zeker over. Mata, wat is jouw opinie hierover?
Natuurlijk is het niet zo zwart-wit, maar mijn berekeningen zijn puur met de huidige cijfers van reserves. Toen ik voor Shell werkte zei Jeroen vd Veer dat de hersencellen per vat samen met de prijs zouden stijgen.quote:Op maandag 9 juni 2014 00:00 schreef reem het volgende:
[..]
Reserves zijn altijd afhankelijk van de prijsontwikkeling. Of olie/gasbronnen tot 'reserves' kunnen worden gerekend, hangt af van de kosten/batenanalyse. Als het meer geld kost om het spul de grond uit te halen dan dat het oplevert - is er geen sprake van reserves.
De baat hangt af van de prijzen op de wereldmarkt, de kosten hangen af van het type olie/gas, de kwaliteit, raffinagemogelijkheden en andere logistieke variabelen.
Ah ok dat ziet er dan wel redelijk betrouwbaar uit.quote:Op maandag 9 juni 2014 01:33 schreef reem het volgende:
De gegevens komen van het Oil & Gas Journal. Worden ook door de EIA gebruikt. Die werken over het algemeen niet met rommel. http://www.eia.gov/countries/country-data.cfm?fips=VE&trk=m#pet
VAE of Canada denk ik?quote:Op maandag 9 juni 2014 02:05 schreef Individual het volgende:
[..]
Ah ok dat ziet er dan wel redelijk betrouwbaar uit.
Op die website staat Venezuela als 2e grootste voor reserves en Saudi Arabië als 3e. Wie is dan de grootste? Ze mixen trouwens jaren dus precieze vergelijkingen zijn wat moeilijk of ik kijk niet goed.
er schijnt nog 20% onder de noordpool te zitten en enorme onbewezen reserves in Brazilië op 1000 km diepte.quote:Op zondag 8 juni 2014 23:28 schreef Individual het volgende:
[..]
Of het nu 100 of 300 billion barrels is dat kunnen ze met hun huidige productie makkelijk doen, maar is het dan 120 of 360 jaar reserve met huidig productieniveau? Dat maakt voor de huidige criminelen die hun geld idd in Zwitserland (en Vaticaan?) stallen niet uit.
Ik wilde een berekening van 'hoeveel jaar olie in de wereld?' maken met officiële cijfers, maar Venezuela als grootst geclaimde reserve is de grootste 'x'.
Chavez is net zo'n socialist als Poetin een communist is, Chavez wist gewoon hoe het volk te manipuleren , hij heeft mer miljarden dan Poetin of Gatesquote:Op zaterdag 17 mei 2014 14:25 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Gaat het ooit nog goedkomen? Zou een niet-socialistische regering het wel kunnen of is dit een Venezolaanse ziekte?
Dat is nergens op gebaseerd. Heel veel mensen om Chávez heen hebben zich verrijkt, maar dat Chávez 'miljarden' zou hebben is nooit bewezen. Misschien moeten we er nog even op wachten, net als met de centjes van Pinochet.quote:Op maandag 9 juni 2014 03:56 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Chavez is net zo'n socialist als Poetin een communist is, Chavez wist gewoon hoe het volk te manipuleren , hij heeft mer miljarden dan Poetin of Gates
De bloedhond is dood, laten we het vieren.quote:
Je snapt dat je met zo'n opmerking 40% van de Venezolanen schoffeert? Buiten het feit dat het bijzonder onkies is om iemands dood te vieren.quote:Op maandag 9 juni 2014 04:23 schreef El_Matador het volgende:
[..]
De bloedhond is dood, laten we het vieren.
Nou en? Mogen andere mensen ineens niet meer 'geschoffeerd' worden?quote:Op maandag 9 juni 2014 04:30 schreef reem het volgende:
[..]
Je snapt dat je met zo'n opmerking 40% van de Venezolanen schoffeert?
Niet bij een massamoordende bloedhond.quote:Buiten het feit dat het bijzonder onkies is om iemands dood te vieren.
Je weet dat er ook net zo goed 40% van de bevolking is die die militair haat?quote:Op maandag 9 juni 2014 05:12 schreef reem het volgende:
Ik snap niet zo goed wat het gescheld toevoegt.
De samenleving waarover je de leiding hebt laten verworden door een walgelijke situatie met een van de gevaarlijkste plekken op Aarde, ondanks het feit dat je 24 keer zoveel inkomsten uit je belangrijkste (95%) handelsproduct hebt, kun je wel als massamoord beschouwen, niet?quote:En waarom is Chávez volgens jou een massa-moordenaar?
KSA heeft de grootste hoeveelheid makkelijk winbare olie. Hetgeen Venezuela hoog op de lijst zet is oliezand, niet iets wat het nationale oliebedrijf efficiënt zal winnen. Gezien de huidige staat van de Venezolaanse maatschappij en de investeringen die een dergelijke winning zou vergen (niet alleen financieel) verwacht ik sowieso niet al te veel van die gigantische reserves.quote:Op maandag 9 juni 2014 02:05 schreef Individual het volgende:
[..]
Ah ok dat ziet er dan wel redelijk betrouwbaar uit.
Op die website staat Venezuela als 2e grootste voor reserves en Saudi Arabië als 3e. Wie is dan de grootste? Ze mixen trouwens jaren dus precieze vergelijkingen zijn wat moeilijk of ik kijk niet goed.
Noem het milieu, ernstig vervuild zand schoonmaken, dan mag het heel veel kostenquote:Op maandag 9 juni 2014 06:48 schreef waht het volgende:
[..]
KSA heeft de grootste hoeveelheid makkelijk winbare olie. Hetgeen Venezuela hoog op de lijst zet is oliezand, niet iets wat het nationale oliebedrijf efficiënt zal winnen. Gezien de huidige staat van de Venezolaanse maatschappij en de investeringen die een dergelijke winning zou vergen (niet alleen financieel) verwacht ik sowieso niet al te veel van die gigantische reserves.
Dat Poetin miljarden heeft en de rijkste aller oligarchen is, dat is ook niet bewezenquote:Op maandag 9 juni 2014 04:04 schreef reem het volgende:
[..]
Dat is nergens op gebaseerd. Heel veel mensen om Chávez heen hebben zich verrijkt, maar dat Chávez 'miljarden' zou hebben is nooit bewezen. Misschien moeten we er nog even op wachten, net als met de centjes van Pinochet.
quote:zo 08 jun 2014, 05:30
Paranoia
AMSTERDAM -
Het olierijke Venezuela klapt uit elkaar van de schulden, inwoners moeten zelfs voor water uren in de rij staan. De inflatie staat op 57 procent. En hoewel president Maduro kort na zijn aantreden een ’onderministerie voor Geluk’ heeft opgericht, staan de Venezolanen boven aan de Global Misery Index – een twijfelachtige eer.
ze hebben wel een voordeel dat benzine maar 10 dollarcent kostquote:Op maandag 9 juni 2014 06:11 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Je weet dat er ook net zo goed 40% van de bevolking is die die militair haat?
[..]
De samenleving waarover je de leiding hebt laten verworden door een walgelijke situatie met een van de gevaarlijkste plekken op Aarde, ondanks het feit dat je 24 keer zoveel inkomsten uit je belangrijkste (95%) handelsproduct hebt, kun je wel als massamoord beschouwen, niet?
quote:Statisticians have published proof that one in three Venezuelans are poor, when twelve months ago the figure stood at one in four.
Als die verhalen van gratis wapens voor de armen waar zijn kan ik me er iets bij indenken. Niet een directe moordenaar, maar dan wel ongecontroleerd en by proxy gezien het geëxplodeerde moordcijfer.quote:Op maandag 9 juni 2014 05:12 schreef reem het volgende:
En waarom is Chávez volgens jou een massa-moordenaar? Dat soort titels zou ik eerder voor Videla, Pinochet, Mao en Stalin bewaren
Dat zijn de voordelen van een socialistische economie. Alles wordt een vies machtsspel, grove verspilling is de norm, corruptie de standaard, niets is veilig.quote:
geweldig he , net nadat hij een paar miljard extra heeft overgemaakt naar zijn Zwitserse spaarrekeningquote:
Dat van die gratis wapens voor de armen is gewoon niet waar.quote:Op maandag 9 juni 2014 10:08 schreef Individual het volgende:
[..]
Als die verhalen van gratis wapens voor de armen waar zijn kan ik me er iets bij indenken. Niet een directe moordenaar, maar dan wel ongecontroleerd en by proxy gezien het geëxplodeerde moordcijfer.
Het moordcijfer is iig enorm gestegen onder zijn bewind, maar of je die moorden direct aan Chavez/Maduro kan toeschrijven..quote:Op maandag 9 juni 2014 18:59 schreef reem het volgende:
[..]
Dat van die gratis wapens voor de armen is gewoon niet waar.
nee, aan de armoede en de corruptiequote:Op maandag 9 juni 2014 19:55 schreef Individual het volgende:
[..]
Het moordcijfer is iig enorm gestegen onder zijn bewind, maar of je die moorden direct aan Chavez/Maduro kan toeschrijven..
Het klimaat voor de moorden zeker.quote:Op maandag 9 juni 2014 20:21 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
nee, aan de armoede en de corruptie
Aan een falende, zwaar corrupte politie; er is effectief geen rechtsstaat. En ja, de bloedhond en de buschauffeur hadden/hebben daar de directe leiding en verantwoordelijkheid over.quote:Op maandag 9 juni 2014 20:21 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
nee, aan de armoede en de corruptie
Aan de armoede kun je de moorden niet linken. Want tot 2009 nam de armoede in Venezuela af onder Chávez, terwijl de moorden stegen. En de corruptie... Venezuela is altijd al een hypercorrupt land geweest. De olie heeft het land grondig verpest.quote:Op maandag 9 juni 2014 20:21 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
nee, aan de armoede en de corruptie
als je de politie te weinig betaald dan wordt ze corruptquote:Op dinsdag 10 juni 2014 01:52 schreef reem het volgende:
[..]
Aan de armoede kun je de moorden niet linken. Want tot 2009 nam de armoede in Venezuela af onder Chávez, terwijl de moorden stegen. En de corruptie... Venezuela is altijd al een hypercorrupt land geweest. De olie heeft het land grondig verpest.
Een oneven trend sluit een correlatie niet uit.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 01:52 schreef reem het volgende:
[..]
Aan de armoede kun je de moorden niet linken. Want tot 2009 nam de armoede in Venezuela af onder Chávez, terwijl de moorden stegen. En de corruptie... Venezuela is altijd al een hypercorrupt land geweest. De olie heeft het land grondig verpest.
Ik zou het over een andere BNW boeg gooien. De VS veroorzaakt de onrust in Venezuela zodat ze goedkoop olie blijven krijgen. Niet de een of ander laten winnen, maar simpelweg onrust creëren.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 12:33 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
De V.S. en de E.U. zijn een beetje boos dat ze in Venezuela geen coup kunnen plegen, net als in de Oekraïne. In Oekraïne wonen veel fascisten en nazi's, in de tweede wereldoorlog had je daar al veel collaborateurs, maar Venezuela is geen Oekraïne. Venezuela kent veel minder een cultuur van openlijke SS-verering en het in elkaar beuken van mensen omdat ze niet blank genoeg zijn.
Nazisme valt niet zo goed in Latijns-Amerika, voor openlijk nazisme zul je toch naar Europa en de V.S. moeten, vooral Polen en Oekraïne.
[ afbeelding ]
![]()
Een nazi-papzak als Hans van Baalen is in Latijns-Amerika niet welkom, in de Oekraïne wel.
Ik zou dan eerder kijken naar correlatie op corruptie perceptie index en inkomsten uit export van grondstoffen als % van BBP. Dat is volgens mij veel interessanter.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 10:27 schreef Individual het volgende:
[..]
Een oneven trend sluit een correlatie niet uit.
Als je goedkope olie wil, is het laatste wat je wil onrust creëren, zeker in je eigen achtertuin.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:42 schreef Individual het volgende:
[..]
Ik zou het over een andere BNW boeg gooien. De VS veroorzaakt de onrust in Venezuela zodat ze goedkoop olie blijven krijgen. Niet de een of ander laten winnen, maar simpelweg onrust creëren.
Oh en de huidige president ziet er nu politiek correcter uit.
Is die olie zo goedkoop dan?quote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:42 schreef Individual het volgende:
[..]
Ik zou het over een andere BNW boeg gooien. De VS veroorzaakt de onrust in Venezuela zodat ze goedkoop olie blijven krijgen. Niet de een of ander laten winnen, maar simpelweg onrust creëren.
Oh en de huidige president ziet er nu politiek correcter uit.
Ja verdomme het zit hier ook zo vol met gekkenquote:Op dinsdag 10 juni 2014 19:20 schreef Individual het volgende:
Ondanks schermen met BNW wordt het toch iets te serieus genomen.
Just about sums it up.quote:
quote:Niet elk conflict of elke opstand spreekt bij de journalisten tot de verbeelding en niet elke schrijnende situatie dient de belangen van de elites en hun spreekbuizen. Het lijkt wel of de opponenten van het regime in Venezuela alles tegen zit. Ze wonen in een land dat geen WK-voetbal organiseert, ze zijn geen moslims, ze zijn (merendeels) geen homoseksuelen, ze zijn geen potentiële kandidaat van de EU of de NAVO, ze zijn geen zwarten die strijden tegen een blank minderheidsregime, ze hebben geen Israëli's als tegenstanders, ze dienen geen belangen van EU-politici en ook geen Russische belangen. Hoewel de aanhangers van de regering van president Maduro hen graag weg zetten als 'agenten van de Verenigde Staten' dienen zij ook geen Amerikaanse belangen. Althans niet in directe zin. Tot overmaat van ramp zijn het ook nog eens mensen die zich te weer stellen tegen een socialistisch regime. Geen wonder dat de massamedia de onlusten die er in februari van dit jaar uitbraken, en waarbij tot dusver ten minste 42 burgers gedood werden tijdens betogingen, niet geportretteerd hebben als een 'Venezolaanse lente'. Er kwamen geen arme mensen in opstand om voor overheidsregulering te pleiten, maar mensen uit de middenklasse die de het socialistische experiment dat reeds vijftien jaar voort duurt zat zijn. Middenklasse en voormalige middenklasse.
quote:In an effort to revive an economy on the way to contract 0.5 per cent this year according to the IMF, and to protect shrinking foreign reserves, the socialist government has gradually loosened those controls, creating multiple tiers.
Officieel is het 6 Bolivars tegen de US$.quote:This year officials introduced Sicad 2, a new foreign exchange system, in an attempt to stem widespread shortages of basic goods and ease the black market rate currently trading at some 70 bolívars to the dollar.
The Economist met een mooi stukje over de huidige staat van zaken.quote:Devaluing the Bolivarian revolution
Despite high and stable prices for oil, its main export, Venezuela is suffering stagflation. Even the government admits that the poverty rate leapt from 21% to 27% last year, mainly because incomes failed to keep up with soaring inflation, now over 60%. How much worse will Venezuela's economy get? http://econ.st/1uXpfjc
Ik zet vraagtekens achter hun definitie van 'socialisme'. Dictatoriaal, inefficiëntie en corruptie zijn beter passende definities voor dit land.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 09:26 schreef waht het volgende:
Applaus voor de socialistische planeconomie.
Het is een ordinaire dictatuur, klopt. Maar dit is waar alle socialistische systemen eindigen.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 09:46 schreef Individual het volgende:
[..]
Ik zet vraagtekens achter hun definitie van 'socialisme'. Dictatoriaal, inefficiëntie en corruptie zijn beter passende definities voor dit land.
Dat is precies waar socialisme toe leidt.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 09:46 schreef Individual het volgende:
[..]
Ik zet vraagtekens achter hun definitie van 'socialisme'. Dictatoriaal, inefficiëntie en corruptie zijn beter passende definities voor dit land.
De definitie wordt veel misbruikt door dictators idd die allesbehalve socialistisch zijn. Net als communisme zit er een goed idee achter, maar niet realistisch en eigenlijk alleen misbruikt voor dictatoriale doeleinden.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 14:04 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Dat is precies waar socialisme toe leidt.
Zo klopt ie.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 09:46 schreef Individual het volgende:
'socialisme': dictatoriaal, inefficiënt en corrupt.
Ben je eigenlijk in Venezuela geweest?quote:
Communisme een goed idee?quote:Op dinsdag 24 juni 2014 14:34 schreef Individual het volgende:
[..]
De definitie wordt veel misbruikt door dictators idd die allesbehalve socialistisch zijn. Net als communisme zit er een goed idee achter, maar niet realistisch en eigenlijk alleen misbruikt voor dictatoriale doeleinden.
Ja in 2006 gedurende de verkiezingen. Was tof en echt bijna iedereen was pro-Chavez. Met een Chavez t-shirt kreeg ik overal gratis bier en zelfs gratis onderdak werd me aangeboden en ik ben nog geïnterviewd door de Portugese televisie (RTP) die daar ook aanwezig was.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 09:32 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Ben je eigenlijk in Venezuela geweest?
Schijnt wel een mooi land te zijn. Maar als die kant op ga zal ik toch eerder voor Colombia kiezen.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 09:34 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Ja in 2006 gedurende de verkiezingen. Was tof en echt bijna iedereen was pro-Chavez. Met een Chavez t-shirt kreeg ik overal gratis bier en zelfs gratis onderdak werd me aangeboden en ik ben nog geïnterviewd door de Portugese televisie (RTP) die daar ook aanwezig was.
Als je nou even had doorgelezen zie je ook dat het niet een realistisch idee is dus in werkelijkheid niet een goed idee.quote:
Ik vind dat een nachtmerrie.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 09:53 schreef Individual het volgende:
Iedereen hetzelfde is een nobel streven
Voor mij zou het ook niet werken, net zoals voor de meerderheid van de mensheid, maar eerlijk alles delen is kinderlijke onschuldigheid.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 10:00 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ik vind dat een nachtmerrie.
Net als het economische idee er achter.
Wat is er eerlijk aan?quote:Op vrijdag 27 juni 2014 10:21 schreef Individual het volgende:
[..]
Voor mij zou het ook niet werken, net zoals voor de meerderheid van de mensheid, maar eerlijk alles delen is kinderlijke onschuldigheid.
Wat is er eerlijk aan het gegeven dat ik zonder al te veel moeite veel meer binnenhaal dan zo'n 99,5% van de rest van de 7 miljard mensen op deze aardkloot?quote:
Ik begrijp wel dat je heel koppig wil zijn en het theoretische standpunt niet wil begrijpen.quote:
Dat is het gemak inderdaad van in het juiste land geboren te zijn. Je kan je er makkelijk voor omdraaien. Jij hebt het immers toch wel goed. De rest doet er niet toe.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 10:28 schreef Individual het volgende:
[..]
Ik begrijp wel dat je heel koppig wil zijn en het theoretische standpunt niet wil begrijpen.
Meehelpen met het afbreken van die 'Antifascistische Schutzwall' is een van mijn heel bijzondere levenservaringen en ben blij aan de goede kant van die muur te zijn geboren.
Nee, jij zei dat communisme een mooi idee was, en ik zeg dat het dat niet is, de hele basispremisse ervan is walgelijkquote:Op vrijdag 27 juni 2014 10:28 schreef Individual het volgende:
[..]
Ik begrijp wel dat je heel koppig wil zijn en het theoretische standpunt niet wil begrijpen.
Meehelpen met het afbreken van die 'Antifascistische Schutzwall' is een van mijn heel bijzondere levenservaringen en ben blij aan de goede kant van die muur te zijn geboren.
Ja makkelijk praten idd. In de voormalige DDR zijn er ook mensen die helemaal in het systeem leefden en helemaal de weg kwijtraakten toen de muur viel. Niet iedereen was er blij mee (aan beide kanten) en zo ook in Venezuela. Genoeg mensen die comfortabel zijn met het 'sprookje' en niet anders willen.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 10:29 schreef Dven het volgende:
[..]
Dat is het gemak inderdaad van in het juiste land geboren te zijn. Je kan je er makkelijk voor omdraaien. Jij hebt het immers toch wel goed. De rest doet er niet toe.
Who Will Maduro Blame for Venezuela’s Blackout This Time?quote:Caracas was plunged into darkness in the middle of a televised speech by President Nicolas Maduro. Many residents are fed up with the government, but officials are looking for a much shadier culprit.
Toch nog een lichtpuntje in het donker: het is niet meer automagisch de CIA.quote:Pending the outcome of Maduro’s investigation, preliminary culpability seems to have been attached to the wind, or, more specifically, the unusually heavy winds caused by El Niño, toppling a collection of electrical towers. Maria “Macarena” Paz, a Caracas engineer, is underwhelmed by this explanation. “So it’s no longer the cable-eating iguanas, the CIA, or the opposition, it’s the wind! Knocking down no less than eight towers specifically designed to withstand hurricane gales but swept away in unison by light breezes… they must really think we’re idiots.”
http://www.channelnewsasi(...)ible-to/1218974.htmlquote:Shopping has become a feat of endurance in Venezuela, where mass shortages have extended beyond basic goods to everything else, from hair dye to sandpaper and even to caskets.
Waar gaan al die oliedollars toch heen?quote:The situation is getting worse every day, with the government failing to pay out the dollars they owe and which are necessary for businesses to import crucial goods or parts needed for manufacturing.
Binnenkort ziet iedereen eruit als Che Guevara: mission accomplished.quote:"There are no more blade refills for razors -- only new razors, at triple the price," he said.
Je weet maar nooit met CIA.quote:Op zondag 29 juni 2014 09:40 schreef Individual het volgende:
[..]
Who Will Maduro Blame for Venezuela’s Blackout This Time?
Het licht gaat langzaam uit.
[..]
Toch nog een lichtpuntje in het donker: het is niet meer automagisch de CIA.
Als je leven je lief is, is dat een goed idee.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 09:51 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Schijnt wel een mooi land te zijn. Maar als die kant op ga zal ik toch eerder voor Colombia kiezen.
Ik heb het vernomen ja.quote:Op maandag 30 juni 2014 17:10 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Als je leven je lief is, is dat een goed idee.
quote:Today's #Dailychart looks at crime in Latin America, which is the only region in the world where murder rates increased in the first decade of this century. Robberies have nearly trebled over the past 25 years. Plenty of factors explain Latin America's crime disease. But perhaps the most important is the pervasive weakness in the basic institutions of the rule of law http://econ.st/W3yKDs
Tja, als je belasting raar gaat noemen ook..quote:The biggest international airport in Venezuela is charging a fee for the right to inhale clean air - and social media users are not happy.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |