zullen we het lampedusa noemen?quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:53 schreef Poolbal het volgende:
Ik denk dat we ergens een eiland moeten inruimen waar alle mensen uit Europa zonder verblijfsvergunning heen gaan. Daar wordt hun verhaal gecheckt. Politieke vluchteling of anderszins geldige reden: je wordt in een Europees land geplaatst, geen goede reden: terug naar land van herkomst. Blijft het onduidelijk omdat ze niet mee werken dan op het eiland blijven tot ze wel zin krijgen om mee te werken.
hehehehe een vluchteling als product, geweldig.quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:55 schreef slashdotter3 het volgende:
Israel heeft het slim aangepakt, die heeft een deal gesloten met Ethiopie om alle asielzoekers daar te dumpen. Zijn ze nog steeds veilig van oorlog/vervolging/whatever en zit Israel er niet mee opgescheept.
Dat zou Nederland ook zo kunnen doen na wat onderhandelingen. We geven genoeg zieligheids-subsidies aan dat soort landen. Dus als men het gratis geld wilt behouden dan moet men de gelukszoekers gewoon terugnemen.quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:55 schreef slashdotter3 het volgende:
Israel heeft het slim aangepakt, die heeft een deal gesloten met Ethiopie om alle asielzoekers daar te dumpen. Zijn ze nog steeds veilig van oorlog/vervolging/whatever en zit Israel er niet mee opgescheept.
Als mensen als jij ook de rekening betalen (extra belasting + zo'n gezin in huis nemen) vind ik het prima.quote:Op woensdag 14 mei 2014 23:07 schreef Wespensteek het volgende:
Ik vind het wel een goede zaak, ik ben blij dat zoveel mensen een veilig heenkomen hebben gevonden. Die rare Teeven ook altijd met zijn gezeur, deze mensen leven ten minste nog, daar is asielbeleid voor gemaakt.
Het is goed voor de economie, de bouwsector als eerste. Meer mensen is meer economische groei want meer productiemogelijkheden. We moeten alleen even niet zo dom doen en die mensen snel een verblijfsvergunning geven zodat ze aan het werk mogen.quote:Op woensdag 14 mei 2014 23:41 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Als mensen als jij ook de rekening betalen (extra belasting + zo'n gezin in huis nemen) vind ik het prima.
Moet er wel werk zijn he.quote:Op woensdag 14 mei 2014 23:44 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Het is goed voor de economie, de bouwsector als eerste. Meer mensen is meer economische groei want meer productiemogelijkheden. We moeten alleen even niet zo dom doen en die mensen snel een verblijfsvergunning geven zodat ze aan het werk mogen.
Inbraken zijn ook goed voor de economie. Het BBP stijgt als het aantal inbraken toeneemt.quote:Op woensdag 14 mei 2014 23:44 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Het is goed voor de economie, de bouwsector als eerste. Meer mensen is meer economische groei want meer productiemogelijkheden. We moeten alleen even niet zo dom doen en die mensen snel een verblijfsvergunning geven zodat ze aan het werk mogen.
Ah, dat horen we ook al een decennium. En een of andere Afrikaanse vluchteling kan meteen instromen? Ga toch weg. Dient geen enkel doel dit en drukt alleen op de begroting.quote:
Dan wordt eerst onnodig kapitaal vernietigd.quote:Op woensdag 14 mei 2014 23:46 schreef JanKorteachternaam het volgende:
Inbraken zijn ook goed voor de economie.
En met het opvangen van cultuurverrijkers uit Afrika niet?quote:Op woensdag 14 mei 2014 23:47 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Dan wordt eerst onnodig kapitaal vernietigd.
Een Moelander kan dat ook vrij vlot.quote:Op woensdag 14 mei 2014 23:47 schreef eriksd het volgende:
En een of andere Afrikaanse vluchteling kan meteen instromen?
En een moelander neemt geen achterlijke cultuur mee, ondanks alle kritiek op deze hardwerkende en intelligende mensen.quote:Op woensdag 14 mei 2014 23:48 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Een Moelander kan dat ook vrij vlot.
Nee tuurlijk niet, daar wordt een mooi huisje voor gebouwd waar hij in kan wonen. Alleen dat gezeur met die vergunningen kost een kapitaal omdat mensen hier zo moeilijk doen.quote:Op woensdag 14 mei 2014 23:48 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
En met het opvangen van cultuurverrijkers uit Afrika niet?
En wie betaalt dat mooie huisje?quote:Op woensdag 14 mei 2014 23:49 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Nee tuurlijk niet, daar wordt een mooi huisje voor gebouwd waar hij in kan wonen. Alleen dat gezeur met die vergunningen kost een kapitaal omdat mensen hier zo moeilijk doen.
Dit.quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:53 schreef admiraal_anaal het volgende:
Helemaal topAllemaal opvangen, procederen (is gelukkig gratis allemaal) onderdak, onderhoud, ziektekosten en natuurlijk met de fluwelen handschoen aanpakken
Och ik vind die katholieken met hun anti-homo houding uit Oost-Europa ook maar idioten hoor maar goed zolang men zich aan de regels houdt zal cultuur mij een rotzorg zijn.quote:Op woensdag 14 mei 2014 23:49 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
En een moelander neemt geen achterlijke cultuur mee, ondanks alle kritiek op deze hardwerkende en intelligende mensen.
De sociale woning bouw maar dan heb je ook een mooi huisje waar je huur voor kunt vragen, daarom moeten die mensen ook snel aan het werk en moet je meteen verblijfsvergunningen geven.quote:Op woensdag 14 mei 2014 23:50 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
En wie betaalt dat mooie huisje?
Die mensen komen niet aan het werk, we krijgen de Nederlanders niet eens aan het werk en vooral Afrikanen hebben niet het arbeidsethos van een Nederlander of een Duitser. Nederland is het dichtstbevolkte land van Europa en vol. Ben je trouwens op de hoogte van de lange wachttijden voor Nederlanders die een sociale huurwoning zoeken? Wees realistisch.quote:Op woensdag 14 mei 2014 23:53 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
De sociale woning bouw maar dan heb je ook een mooi huisje waar je huur voor kunt vragen, daarom moeten die mensen ook snel aan het werk en moet je meteen verblijfsvergunningen geven.
Niet zo negatief, kijk je moet nu dus gaan investeren in die mensen en de economie. Dan kun je gaan bouwen (werkgelegenheid) en je kunt zorgen voor meer werkgelegenheid voor lage lonen waar we nu vooral inzetten op hoge scholing voor de Nederlanders. De laag geschoolde vluchtelingen zijn dus een waardevolle aanvulling bij onze hoog opgeleide autochtonen. Dan kun je ze ook nog eens opleiden en later laten terugkeren zodat ze hun eigen land verder kunnen ontwikkelen, dubbel winst.quote:Op woensdag 14 mei 2014 23:54 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Die mensen komen niet aan het werk, we krijgen de Nederlanders niet eens aan het werk en vooral Afrikanen hebben niet het arbeidsethos van een Nederlander of een Duitser. Nederland is het dichtstbevolkte land van Europa en vol. Ben je trouwens op de hoogte van de lange wachttijden voor Nederlanders die een sociale huurwoning zoeken? Wees realistisch.
Zolang we daar een dikke vinger in de pap hebben en mensen geen veilig bestaan kunnen leiden heeft het geen zin daar iets op te bouwen.quote:Op woensdag 14 mei 2014 23:59 schreef JanKorteachternaam het volgende:
Bouwen in het dichtstbevolkte land ter wereld? Het kan wel, maar wees dan ook zo eerlijk dat dan bijv. de Veluwe en het Groene Hart opgegeven moeten worden. Er is ook nog zo iets als welzijn. In Afrika is ruimte zat. Laat ze daar wat (op)bouwen. Met uitvoering van jouw ideeën worden de gekke Henkie van de wereld.
Als wij daar werkelijk een dikke vinger in de pap hebben, dan zou daar welvaart zijn.quote:Op donderdag 15 mei 2014 00:30 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Zolang we daar een dikke vinger in de pap hebben en mensen geen veilig bestaan kunnen leiden heeft het geen zin daar iets op te bouwen.
Natuurlijk niet. We hebben er op korte termijn baat bij Afrika op dit niveau te houden.quote:Op donderdag 15 mei 2014 00:30 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Als wij daar werkelijk een dikke vinger in de pap hebben, dan zou daar welvaart zijn.
Nog een mooier plan: VN Vluchtelingenverdrag opzeggen en een vluchtelingenverdrag opstellen met alleen Noord-Amerika, Europa en Australië.quote:Op donderdag 15 mei 2014 00:31 schreef Scorpie het volgende:
Direct terug sturen zonder mogelijkheid tot beroep. Droogt die stroom gelijk op.
Herkoloniseren dus?quote:Op donderdag 15 mei 2014 00:30 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Zolang we daar een dikke vinger in de pap hebben en mensen geen veilig bestaan kunnen leiden heeft het geen zin daar iets op te bouwen.
Misschien is het een idee om immigranten juist door te sturen naar Zweden.quote:Op donderdag 15 mei 2014 00:31 schreef Scorpie het volgende:
Direct terug sturen zonder mogelijkheid tot beroep. Droogt die stroom gelijk op.
Dus moeten we uit Schengen.quote:Op donderdag 15 mei 2014 01:27 schreef happinessfordogs het volgende:
Achterhalen bij welke grens de asielzoekers zijn binnen gekomen en de rekening van asielopvang etc. bij de desbetreffende landen leggen. Omdat de asielzoekers linea recta naar Nederland/Duitsland komen zullen ze de noodzaak van aangescherpte grensbewaking in de zuidelijkere landen waarschijnlijk niet zo belangrijk achten terwijl wij uiteindelijk voor de kosten opdraaien van hun wanbeleid.
Goed idee. Maar wel zo dat het wel de jure zelfstandige staten blijven, om te voorkomen dat ze vrij naar Europa kunnen reizen. Herkolonisatie moet inhouden A. Ontwapening; B. Geboortebeperking; C. Tewerkstelling. Gericht op ontwikkeling van het land zelf, uiteraard na betaling van de kosten die het westen heeft moeten maken. Helaas een volledig taboe.quote:
Nee, gewoon de bal hard spelen en falend grenstoezicht aan de kaak stellen. Onderhandelingsruimte is er genoeg met alle zuiderlingen die nog aan het steuninfuus hangen.quote:Op donderdag 15 mei 2014 01:32 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Dus moeten we uit Schengen.
Beide.quote:Op donderdag 15 mei 2014 01:34 schreef happinessfordogs het volgende:
[..]
Nee, gewoon de bal hard spelen en falend grenstoezicht aan de kaak stellen. Onderhandelingsruimte is er genoeg met alle zuiderlingen die nog aan het steuninfuus hangen.
Dit gebeurt sowieso toch? Naar ik meen vinden grenscontroles willekeurig plaats zonder directe aanleiding.quote:Op donderdag 15 mei 2014 01:39 schreef JanKorteachternaam het volgende:
Dus zijn ook controles op de binnengrenzen nodig. Als we de duane-unie laten bestaan, dan voorkomen we lange rijen vrachtwagens, maar persoonscontroles aan de grenzen moeten weer ingevoerd worden.
Die controles zijn marginaal. Ik reis veel, en heb er nog nooit eentje getroffen. Het zouden m.i. 100% controles moeten zijn van personen waarbij een illegaal toegang wordt geweigerd. Zo worden landen verantwoordelijk voor hun eigen illegalen, Italië dus.quote:Op donderdag 15 mei 2014 01:41 schreef happinessfordogs het volgende:
[..]
Dit gebeurt sowieso toch? Naar ik meen vinden grenscontroles willekeurig plaats zonder directe aanleiding.
quote:Op woensdag 14 mei 2014 23:49 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
En een moelander neemt geen achterlijke cultuur mee, ondanks alle kritiek op deze hardwerkende en intelligende mensen.
Hoe weet je of dit niet al gebeurd? De oorlog in Syrie veroorzaakt(e) meer dan een miljoen vluchtelingen. Die zijn toch echt voornamelijk in omringende landen opgevangen.quote:Op donderdag 15 mei 2014 02:05 schreef Hathor het volgende:
En die Afrikanen kunnen niet in een ander Afrikaans land opgevangen worden? Dat moet en zal met alle geweld in Europa terechtkomen?
als ik in Afrika woonde ging ik ook liever naar Europa toequote:Op donderdag 15 mei 2014 02:05 schreef Hathor het volgende:
En die Afrikanen kunnen niet in een ander Afrikaans land opgevangen worden? Dat moet en zal met alle geweld in Europa terechtkomen?
Waarschijnlijk wel, en waarom heeft die 1% er meer recht op hier terecht te komen dan de overige 99%? Snel terugknikkeren dus. Dit beleid is volstrekt willekeurig.quote:Op donderdag 15 mei 2014 03:43 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Ik gok, gezien alle onrust die in Afrika plaatsvind, we maar 1% van de vluchtelingen hier krijgen.
Sowieso zal je deze toestroom in 1 klap stoppen als je ze direct terugstuurt. Dan is het voor mensenhandelaren helemaal niet meer zo interessant om ze in Nederland te dumpen.quote:Op donderdag 15 mei 2014 07:35 schreef CafeRoker het volgende:
[..]
Waarschijnlijk wel, en waarom heeft die 1% er meer recht op hier terecht te komen dan de overige 99%? Snel terugknikkeren dus. Dit beleid is volstrekt willekeurig.
Ja maar dat zou te makkelijk zijn, het moet ingewikkelder. En de oplossing moet uiteindelijk zo zijn dat er in feite niets verandert.quote:Op donderdag 15 mei 2014 09:02 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Sowieso zal je deze toestroom in 1 klap stoppen als je ze direct terugstuurt. Dan is het voor mensenhandelaren helemaal niet meer zo interessant om ze in Nederland te dumpen.
Hoor ik daar het bingo woord 'Generaal Pardon'quote:Op donderdag 15 mei 2014 09:05 schreef Poolbal het volgende:
[..]
Ja maar dat zou te makkelijk zijn, het moet ingewikkelder. En de oplossing moet uiteindelijk zo zijn dat er in feite niets verandert.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |