Gewoon met die van vrijdag nog een keer datenquote:Op woensdag 14 mei 2014 23:30 schreef Phyxcius het volgende:
Om het maar weer eens on topic te gooien.
Afglopen vrijdag heb ik een leuke date gehad met een tindermeid. Leuke meid en een gezellige avond gehad. Ze is een stuk kleiner dan ik en dat is wel eens leuk voor de verandering. Hier kan ik nog wel eens mee af (willen) spreken.
Verder heb ik gisteren een date gehad met een andere tindermeid. Dit had in Januari al moeten gebeuren maar er kwamen dingen tussen. Uiteindelijk sprak ze me pas aan en van het een kwam het ander. Het was een leuke avond, maar ik denk dat het niet meer dan dat wordt.
GAY ALARM!! GAY ALARM!!!quote:Op donderdag 15 mei 2014 11:44 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Ga ik vrijdag ook doen
Weliswaar met een vriendin, ondanks dat je volgens sommigen hier als man niet zomaar vrienden kan zijn met iemand van het vrouwelijk geslacht..
damn, I'm fucked!
ADquote:Is dit de meest wanhopige vrijgezel ooit?
Predrag Jovanovic © Facebook.
Een Servische vrijgezel die zijn kans op het vinden van de ware liefde via Facebook wilde vergroten, is van een koude kermis thuisgekomen.
Predrag stuurde tevergeefs 5.000 berichtjes naar vrouwen zonder ook maar een positief antwoord te krijgen, maar toch geeft hij de moed niet op.
De 34-jarige Predrag Jovanovic startte zijn virtuele zoektocht naar een partner omdat hij zegt weinig andere keus te hebben. Hij woont namelijk in een klein dorpje naast de hoofdstad Belgrado. 'In mijn dorp wonen geen single meisjes, maar alleen maar getrouwde vrouwen en grootmoeders. Het is erg moeilijk om vrouwen te ontmoeten. Dames in een café of in clubs zijn meestal al bezet. Degenen die ik op straat ontmoet, willen me niet leren kennen. Vrouwen op straat vinden het vreemd als een man hen aanspreekt.'
De single gaat verder: 'Facebook leek me het perfecte middel om mezelf te verkopen bij potentiële partners. Helaas is mijn plan niet zo uitgedraaid als ik had gehoopt. Ik ben nogal verlegen bij eerste ontmoetingen, ik dacht dat social media mij zouden kunnen helpen. Het enige wat ik vraag is dat iemand zijn kans waagt met mij, om af te spreken en dan zien we wel. Ik weet dat ik het risico loop om bekend te worden als de grootste Facebookflop allertijden, maar dat heb ik er wel voor over.'
Predrag kreeg op zijn duizenden berichtjes slechts 15 antwoorden, die allemaal negatief waren. 'Alle 15 dames weigerden mijn vriendin te zijn, de rest reageerde zelfs niet eens. Genegeerd worden is het ergste. Ik doe dit allemaal om een vrouw te ontmoeten die ik kan liefhebben en de mijne noemen. Toch geef ik niet op, ooit zal ik mijn soulmate ontmoeten.'
quote:Op donderdag 15 mei 2014 13:28 schreef Silenus het volgende:
[..]
AD
In Servië ook wel bekend als Faxie Faxinovic.
binnenkort volgt wsl het huisbezoek, kun je het hem nog eens vertellenquote:Op donderdag 15 mei 2014 13:43 schreef MissGump het volgende:
Check ik mijn overige berichten op fb om te kijken of ik niet ook een berichtje van die serviër heb (Nee!), vind ik wel een berichtje van die veel te serieuze drie-dater
![]()
Het zou toch godverdomme wel duidelijk moeten zijn als ik hem vertel dat ik niks meer van hem moet, hem blokkeer op whatssapp en hem blokkeer op tinder, idioot!
Zuip ze alvast! Ondanks dat het goed was om met een van mijn twee beste vrienden de deur uit te gaan en een en ander met hem te bespreken zit mijn crush nog steeds in mijn kop. Zo erg zelfs dat ik gisteren de twee leuke dames aan het tafeltje naast ons pas opmerkte toen we naar een andere kroeg gingenquote:Op donderdag 15 mei 2014 11:44 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Ga ik vrijdag ook doen
Weliswaar met een vriendin, ondanks dat je volgens sommigen hier als man niet zomaar vrienden kan zijn met iemand van het vrouwelijk geslacht..
damn, I'm fucked!
en jij denkt serieus dat die 2 chicks nu elkaar aan t appen zijn dat ze er nog van balen dat die cool-dude langs hun niks zeiquote:Op donderdag 15 mei 2014 13:49 schreef yats het volgende:
[..]
Zuip ze alvast! Ondanks dat het goed was om met een van mijn twee beste vrienden de deur uit te gaan en een en ander met hem te bespreken zit mijn crush nog steeds in mijn kop. Zo erg zelfs dat ik gisteren de twee leuke dames aan het tafeltje naast ons pas opmerkte toen we naar een andere kroeg gingen
Ennnnn zijn fantasie is verpest.quote:Op donderdag 15 mei 2014 13:51 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
en jij denkt serieus dat die 2 chicks nu elkaar aan t appen zijn dat ze er nog van balen dat die cool-dude langs hun niks zei
Stiekem wel....Nee, natuurlijk niet. Maar alle afleiding is welkom, en (op zijn minst) een leuk gesprek met een leuke vrouw valt daar ook onder.quote:Op donderdag 15 mei 2014 13:51 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
en jij denkt serieus dat die 2 chicks nu elkaar aan t appen zijn dat ze er nog van balen dat die cool-dude langs hun niks zei
Dan moet je dus niet in de kroeg urenlang met je maatje over je crush gaan zitten zeveren, dat leidt niet bepaald af. Morgen dus gewoon de kroeg in en het verboden onderwerp is je crush.quote:
Inderdaadquote:Op donderdag 15 mei 2014 13:59 schreef Silenus het volgende:
[..]
Dan moet je dus niet in de kroeg urenlang met je maatje over je crush gaan zitten zeveren, dat leidt niet bepaald af. Morgen dus gewoon de kroeg in en het verboden onderwerp is je crush.
Jah? Had je ze dan aangesproken?quote:Op donderdag 15 mei 2014 13:58 schreef yats het volgende:
[..]
Stiekem wel....Nee, natuurlijk niet. Maar alle afleiding is welkom, en (op zijn minst) een leuk gesprek met een leuke vrouw valt daar ook onder.
Dat eerste viel wel mee. Het enige wat hij daarover wilde weten was 'waar het mis gegaan was' gevolgd door het logische 'je vind wel iemand waarbij het wederzijds is' gesprekje. Verder eigenlijk vooral over studie/werk etc. geouwehoerd omdat ik hem al een paar weken niet gesproken had.quote:Op donderdag 15 mei 2014 13:59 schreef Silenus het volgende:
[..]
Dan moet je dus niet in de kroeg urenlang met je maatje over je crush gaan zitten zeveren, dat leidt niet bepaald af. Morgen dus gewoon de kroeg in en het verboden onderwerp is je crush.
Grote kans. Al was het maar omdat ik het altijd leuk vind om mijn beste vriend (die wat moeite heeft met vrouwen aanspreken) een beetje 'op weg' te helpen. Hij is een soort tegenpool van mij. Hij durft vrouwen niet echt aan te spreken maar als het gesprek eenmaal loopt heeft hij meestal wel succes.quote:
He Yats, alweer koffie over m'n toetsenbord. Kom op nou.quote:Op donderdag 15 mei 2014 14:12 schreef yats het volgende:
Grote kans. Al was het maar omdat ik het altijd leuk vind om mijn beste vriend (die wat moeite heeft met vrouwen aanspreken) een beetje 'op weg' te helpen. Hij is een soort tegenpool van mij. Hij durft vrouwen niet echt aan te spreken maar als het gesprek eenmaal loopt heeft hij meestal wel succes.
Ho even, ik heb hier al vaker gezegd dat 'mijn probleem' nooit het aanspreken/contact leggen met vrouwen geweest is. Alleen het van gezellig ouwehoeren naar zoenen of iets meer brengen en het opmerken van wel/geen interesse is mijn issue.quote:
Bij het ontbreken van SC en zijn grappen moet iemand anders het maar doen toch?quote:Op donderdag 15 mei 2014 14:14 schreef Silenus het volgende:
[..]
He Yats, alweer koffie over m'n toetsenbord. Kom op nou.
Kreeg ik maar wat vochtigs rond mn hardwarequote:Op donderdag 15 mei 2014 14:24 schreef SilentChaos het volgende:
Van mijn grappen krijgen mensen zelfmoordneigingen yats... Geen koffie over hun toetsenbord
quote:Op donderdag 15 mei 2014 14:27 schreef habitue het volgende:
[..]
Kreeg ik maar wat vochtigs rond mn hardware
Sorryquote:Op donderdag 15 mei 2014 14:27 schreef habitue het volgende:
[..]
Kreeg ik maar wat vochtigs rond mn hardware
Wat is dat nou weer voor reactiequote:Op donderdag 15 mei 2014 13:51 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
en jij denkt serieus dat die 2 chicks nu elkaar aan t appen zijn dat ze er nog van balen dat die cool-dude langs hun niks zei
Hij heeft toch initiatief getoond?quote:Op donderdag 15 mei 2014 15:34 schreef Cue_ het volgende:
Lijkt erop dat ik zaterdag met Quizmaster afspreek
Wie weet vind je dan meteen je ideale matchquote:Op donderdag 15 mei 2014 17:41 schreef clumsy_clown het volgende:
[ afbeelding ]
dankzij optie 3 kan je op OkCupid blijkbaar een medepsychopaat vinden.
quote:Op donderdag 15 mei 2014 17:41 schreef clumsy_clown het volgende:
[ afbeelding ]
dankzij optie 3 kan je op OkCupid blijkbaar een medepsychopaat vinden.
Er komt geen einde aan man.quote:Op donderdag 15 mei 2014 18:05 schreef yats het volgende:
[..]Sowieso, die vragen op Okcupid. Al is het verder wel een fijne site.
Ik heb volgens mij ongeveer de helft ingevuld. Puur gekeken wat voor mij het belangrijkste was qua potentiële match en wat ook iets over mij zei. Misschien moet ik maar weer eens inloggen om te zien of er iets 'datebaars' tussen zit. De laatste 2 a 3 weken heb ik eigenlijk totaal niet meer naar gekeken.quote:
ah je bent er alweer over. Als een ekte pro. Omdat het gisteren nog niet was, snapte.quote:Op donderdag 15 mei 2014 18:20 schreef yats het volgende:
[..]
Ik heb volgens mij ongeveer de helft ingevuld. Puur gekeken wat voor mij het belangrijkste was qua potentiële match en wat ook iets over mij zei. Misschien moet ik maar weer eens inloggen om te zien of er iets 'datebaars' tussen zit. De laatste 2 a 3 weken heb ik eigenlijk totaal niet meer naar gekeken.
Na 145 vragen ben ik ook maar even gestopt. Wel direct al bericht van iemandquote:Op donderdag 15 mei 2014 18:20 schreef yats het volgende:
[..]
Ik heb volgens mij ongeveer de helft ingevuld. Puur gekeken wat voor mij het belangrijkste was qua potentiële match en wat ook iets over mij zei. Misschien moet ik maar weer eens inloggen om te zien of er iets 'datebaars' tussen zit. De laatste 2 a 3 weken heb ik eigenlijk totaal niet meer naar gekeken.
Nog niet, vandaar de term 'misschien'. Het profiel heb ik al in januari aangemaakt.quote:Op donderdag 15 mei 2014 18:59 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
ah je bent er alweer over. Als een ekte pro. Omdat het gisteren nog niet was, snapte.
Ik heb in al die maanden pas 1 reactie gehadquote:Op donderdag 15 mei 2014 19:06 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Na 145 vragen ben ik ook maar even gestopt. Wel direct al bericht van iemand![]()
. Dat online daten is goed voor m'n ego
.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |