Seizoen is best leuk, alleen de individuele races zijn vaak heel erg inwisselbaar.quote:Op zondag 11 mei 2014 16:24 schreef Fer het volgende:
Ik snap echt niet dat mensen dit saai vinden, Nico en Lewis zijn aan elkaar gewaagd en hebben toestemming om te racen. Daarachter RB in hun eigen wereldje en vervolgens komt het halve veld in aanmerking voor P5.
Heb weleens saaiere seizoenen gezien.
Nee, ik heb het over een Mediacenter met een bepaalde plugin, zodat ik op TV kan kijken.quote:Op zondag 11 mei 2014 16:40 schreef Sally het volgende:
Deze stream is niet degene die men tijdens de race heeft, dan? Hier heb ik wel geluid, maar is het programma na de race, het napraten.
Hoe heet die plugin? Dan ga ik 'm ook zoeken.quote:Op zondag 11 mei 2014 16:44 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
Nee, ik heb het over een Mediacenter met een bepaalde plugin, zodat ik op TV kan kijken.
Het is wel dezelfde stream, maar een andere manier van streamen waardoor je zo goed als HD hebt.
P2P-streams.quote:Op zondag 11 mei 2014 16:47 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Hoe heet die plugin? Dan ga ik 'm ook zoeken.
Thanks!quote:Op zondag 11 mei 2014 16:49 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
P2P-streams.
http://pastebin.com/L6bF8hS7
Stap 5 kun je overslaan, maar kun je in het programma zelf via Advanced tools menu importeren.
Maar zoals ik al zei, Sky Sports 1 tot 4 en F1 is kapoet
Hmkay.quote:Op zondag 11 mei 2014 16:44 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
Nee, ik heb het over een Mediacenter met een bepaalde plugin, zodat ik op TV kan kijken.
Het is wel dezelfde stream, maar een andere manier van streamen waardoor je zo goed als HD hebt.
Nee, Berger zou daar nooit gewonnen hebben, die was zonder brandstof komen te zitten.quote:Op zondag 11 mei 2014 16:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Berger had wel die Adelaide race moeten winnen, maar iemand (weet even niet meer wie) deed een Schlessertje tegen hem
Oja, de Ferrari was wel een slurpmonster toen.. zou zomaar gekund hebben dan.quote:Op zondag 11 mei 2014 17:35 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Nee, Berger zou daar nooit gewonnen hebben, die was zonder brandstof komen te zitten.
Heeft 'ie zelf gezegd destijds.quote:Op zondag 11 mei 2014 17:45 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Oja, de Ferrari was wel een slurpmonster toen.. zou zomaar gekund hebben dan.
Iets over bandenslijtage gok ik zo. Bottas had aan 2 stops genoeg en hij rookte zijn banden zo snel op dat ie er 3 moest maken.quote:
Ik denk dat Massa al vanaf de start op een drie stopper stond.quote:Op zondag 11 mei 2014 18:52 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Iets over bandenslijtage gok ik zo. Bottas had aan 2 stops genoeg en hij rookte zijn banden zo snel op dat ie er 3 moest maken.
Tja, als je alle anderen wegdenkt rijdt Caterham ook met de beste wagen rond..quote:Op zondag 11 mei 2014 17:34 schreef opreis het volgende:
Vettel weer even laten zien wat ie kan. Massa begint nu ook bij williams teleur te stellen. Maldonado lachwekkend waar Grojean toch wel een lichtpuntje is. Mclaren is gewoon dieptriest op het moment, dat dubbele podium in Australie kon ook alleen maar omdat Hamilton, Vettel en Ricciardo weg vielen.
Als je de merc's wegdenkt is het seizoen eigenlijk gewoon weer hetzelfde als de afgelopen jaren, RB voorop en de teams daarachter die de punten onderling verdelen.
quote:Op zondag 11 mei 2014 15:59 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Precies, het maakt elkaar niks. Dan komt het aan op de vorm van de dag, het circuit en de omstandigheden wie net iets sneller is.
4-0 in de races kan niet maar verder wel met je eensquote:Op zondag 11 mei 2014 22:55 schreef M.Melandri het volgende:
[..]Het staat 4-0 voor Hamilton in de races en 4-1 in kwalificaties. Het verschil is niet groot, maar je kunt wel stellen dat Hamilton het beter doet.
Vond het voor Catalunya begrippen een goede race door de verschillende strategieën.
Australië kreeg Hamilton in lap 1 al een technisch probleem, die tel ik niet mee.quote:Op maandag 12 mei 2014 00:55 schreef Tarado het volgende:
[..]
4-0 in de races kan niet maar verder wel met je eens
Dubbele podium kon alleen maar, omdat Massa de eerste bocht eruit werd geknikkerd en Bottas zo nodig zijn banden wilde bijschaven...quote:Op zondag 11 mei 2014 17:34 schreef opreis het volgende:
Vettel weer even laten zien wat ie kan. Massa begint nu ook bij williams teleur te stellen. Maldonado lachwekkend waar Grojean toch wel een lichtpuntje is. Mclaren is gewoon dieptriest op het moment, dat dubbele podium in Australie kon ook alleen maar omdat Hamilton, Vettel en Ricciardo weg vielen.
Als je de merc's wegdenkt is het seizoen eigenlijk gewoon weer hetzelfde als de afgelopen jaren, RB voorop en de teams daarachter die de punten onderling verdelen.
In 2013 gemaakt ja. Maar pas dit jaar in premiere gegaan.quote:Op zondag 11 mei 2014 12:15 schreef Geralt het volgende:
[..]
Geen idee of het die is. Die is van 2013 volgens imdb?
quote:...
1: Life at the Limit, is visceral, violent and tragic, but it is also tasteful yet spectacular and stands as a moving epitaph to the fallen and a celebration of how their individual sacrifices were an integral part of so much that has moulded the sport into what it is today.
You may have watched the wilfully inaccurate hype that was Rush; now go see the real thing, told by a filmmaker who really understood what he was working with and respected it.
...
Wat ik bedoel is dat het verschil zo klein is dat er niets hoeft te gebeuren om het de volgende keer andersom te laten zijn. Als volgende keer Rosberg van pole wint is de vraag 'wat is er aan de hand?' niet gerechtvaardigd.quote:Op zondag 11 mei 2014 22:55 schreef M.Melandri het volgende:
[..]Het staat 4-0 voor Hamilton in de races en 4-1 in kwalificaties. Het verschil is niet groot, maar je kunt wel stellen dat Hamilton het beter doet.
De strijd was lang onderhuids, maar als de uitkomst nog niet vast staat is er strijd. Beter dan dat het na een uurtje gespeeld is. Vettel gaf dat deel van de race nog wat kleur.quote:Vond het voor Catalunya begrippen een goede race door de verschillende strategieën.
Dat begreep ik welquote:Op maandag 12 mei 2014 01:00 schreef M.Melandri het volgende:
[..]
Australië kreeg Hamilton in lap 1 al een technisch probleem, die tel ik niet mee.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |