bestaat dat nog tegenwoordig een huwelijk?quote:Op zondag 11 mei 2014 13:41 schreef Klokov het volgende:
Dit lijkt mij wel een goed topic voor Henk: R&P / Ten huwelijk gevraagd, 'ja' gezegd maar eigenlijk niet willen
fanta is al 6 keer uitgehuwelijktquote:Op zondag 11 mei 2014 13:49 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
bestaat dat nog tegenwoordig een huwelijk?
Mevrouw wil eerst nog even de cockcarrousel uitproberen.quote:Op zondag 11 mei 2014 13:49 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
bestaat dat nog tegenwoordig een huwelijk?
grijp je kans dimaquote:Op zondag 11 mei 2014 14:54 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
Mevrouw wil eerst nog even de cockcarrousel uitproberen.![]()
Idd.. als je tegenwoordig wil trouwen moet je goed zoeken en voor de stille nerdmeisjes gaan. You can't make a ho a housewife.quote:Op zondag 11 mei 2014 14:54 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
Mevrouw wil eerst nog even de cockcarrousel uitproberen.![]()
Met een internetverbinding is het niet zo moeilijk om daarachter te komen buddy. Ik heb het niet eens hoeven op te zoeken.quote:Op zondag 11 mei 2014 07:35 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:
[..]
De grap is dat jij weer wie gewonnen heeft
Wat een drama zegquote:Op zondag 11 mei 2014 13:41 schreef Klokov het volgende:
Dit lijkt mij wel een goed topic voor Henk: R&P / Ten huwelijk gevraagd, 'ja' gezegd maar eigenlijk niet willen
6 keer heb ik hun penis afgebeten na rape pogingen.quote:Op zondag 11 mei 2014 14:01 schreef VMSDKR het volgende:
[..]
ja maar hier gaan de mannen gaan er steeds vandoor
GRS gtfih!quote:Op zondag 11 mei 2014 16:00 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Idd.. als je tegenwoordig wil trouwen moet je goed zoeken en voor de stille nerdmeisjes gaan. You can't make a ho a housewifes.
En nou nog een keer, maar dan met het hoofd van Fanta erop gesoept.quote:
Leuke stad!quote:Op zondag 11 mei 2014 00:35 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
stockholm.. Lig nu in bed na een lange dag ( gisteren al wezen stappen) dus check even interwebs
quote:Op zondag 11 mei 2014 20:15 schreef Eleiko het volgende:
[..]
En nou nog een keer, maar dan met het hoofd van Fanta erop gesoept.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |