Allereerst wederom bedankt, hier kan ik denk ik wel wat mee. Zelf vlees/vis bij het diner maken doe ik eigenlijk nooit omdat er voor vlees gezorgd wordt bij het eten en ik vind het dan zonde om dan iets anders te gaan bakken, maar je hebt een goed punt, ik eet met enige regelmaat alleen en ik zal mij eens wat meer gaan focussen op een lekkere zalmquote:Op dinsdag 13 mei 2014 21:45 schreef An24 het volgende:
[..]
Joh, dan vraag je moeders toch of ze het erg vindt als jij een stukje vette zalm voor jezelf erbij maakt?
Avocado wel eens geprobeerd? Tip: ik neem wel eens een plak brood, prak een kwart tot een halve avocado (smaakt bijna als boter) kipfilet er op, tomaatje, eitje. Dan heb je alle voedselgroepen op een heerlijke sandwich![]()
En als lunch salade?
En je karbonade bakken met een beetje salie in de pan en als het vleesch de pan uit is wat koude olijfolie er over
He gets, sterkte!!quote:Op dinsdag 13 mei 2014 20:38 schreef Californium het volgende:
In het kort: naar Groningen verhuisd, relatie uit, druk, eenzaam, somber, nog somberder, psycholoog, antidepressiva en nu in de bijwerkingen fase ( kan niet eten, niet slapen( ondanks slaappillen), kan niet werken, kan mijn huis niet uit (want angsten)). Met moeite krijg ik wat weg en eet ik dus ook maar alles waar ik zin in heb want beter dan niets maar in de afgelopen 8 dagen wel kilo of 3 a 4 kwijt.
Als je er een hoop slasaus overheen gooit werkt het idd averechts Het lijkt mij sterk dat je zoveel salade at dat je er zwaarder van werdquote:Op woensdag 14 mei 2014 09:23 schreef bagpiper001 het volgende:
[..]
Allereerst wederom bedankt, hier kan ik denk ik wel wat mee. Zelf vlees/vis bij het diner maken doe ik eigenlijk nooit omdat er voor vlees gezorgd wordt bij het eten en ik vind het dan zonde om dan iets anders te gaan bakken, maar je hebt een goed punt, ik eet met enige regelmaat alleen en ik zal mij eens wat meer gaan focussen op een lekkere zalm
Avocado heb ik nog nooit geprobeerd, ik geloof dat ik vanmiddag eens aan de sandwich ga, goede tip!
Salade, ik heb ze ooit wel eens gegeten, maar waarschijnlijk de verkeerde of zo, want ik moest zulke enorme hoeveelheden gaan eten voordat ik het idee had dat ik weer door kon gaan dat het niet echt interessant was en ik ook niet het idee had dat mijn gewicht erop vooruit (beter gezegd, achteruit) ging. Maar ook hier zal ik me eens wat verder gaan verdiepen.
Jup, vleesch bakken is iets wat ik gelukkig wel vaker doe (slager ervaring) en ik doe inderdaad wel eens olijfolie erover. Nogmaals bedankt en als ik ergens mee kan helpen: van eten heb ik weinig verstand, van sporten iets meer
Uiteraard, maar veel slasaus is ook niet echt lekker vind ik. En goed lezen, dat idee had ikquote:Op woensdag 14 mei 2014 14:07 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Als je er een hoop slasaus overheen gooit werkt het idd averechts Het lijkt mij sterk dat je zoveel salade at dat je er zwaarder van werd
Ik lees alleen maar jumsquote:Op woensdag 14 mei 2014 16:01 schreef V1z0R het volgende:
Biefstuk is bij de C1000 in de aanbieding trouwens, ¤4,50/500gr (ook lekker door de salade)
Verse worst trouwens ook, ¤2,-/500gr!
* V1z0R gaat dus lekkere pan bruinebonensoep maken
Ja, dat is waarschijnlijk ook gebeurd toen ik ooit een kater had.quote:
Mwah, gaat hier z'n gangetje. Beetje werken, beetje sporten, af en toe wat scharrelen, gamen...quote:Op woensdag 14 mei 2014 18:10 schreef An24 het volgende:
[..]
Ik lees alleen maar jums![]()
Hoe is het met Vaiz?
Hier een vastendag lijstje:
O: een gekookt eitje en een bakje aardbeien met een beetje ahorn siroop
T: thee, water, koffie
D: thom kai soep met veel champignons en tauge. En omdat we geen kip meer hebben een plak speltbrood met filet american
B: 40 min wandelen, naar en van yoga
S: 75 min yoga
Hoe is werk eigenlijk? Al helemaal geintegreerd?quote:Op woensdag 14 mei 2014 14:56 schreef _aurum_ het volgende:
Mogguh! Bijna vakantie
Lijstje voor vandaag:
T: 2 muffins
L: quiche lorraine light
D: We gaan uit eten met de zaak bij een fusion restaurant met 1 Michelin ster, ik ben benieuwd
T: bak kwark
Baas is tevreden, ik niet, gaat me niet snel genoeg. Het is echt een start up....ook al bestaat het bedrijf al 30 jaarquote:Op donderdag 15 mei 2014 09:53 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Hoe is werk eigenlijk? Al helemaal geintegreerd?
ontwerpen-voor-geld.nlquote:Op donderdag 15 mei 2014 12:44 schreef Tinkepink het volgende:
Voor het logo van een van mijn bedrijfjes ben ik trouwens op zoek waar je voor heeeeel weinig een logo kan laten maken (ontwerp is in principe al klaar, ik kan het alleen niet zelf maken). Weet iemand hier waar ik online terecht kan? Ik kan me herinneren dat er een soort website is waar mensen hun ontwerp kunnen indienen en het winnende idee krijgt dan een vastgesteld bedrag. Weet alleen niet meer welke website dat was.
Anders Fiverr?quote:Op donderdag 15 mei 2014 12:44 schreef Tinkepink het volgende:
Voor het logo van een van mijn bedrijfjes ben ik trouwens op zoek waar je voor heeeeel weinig een logo kan laten maken (ontwerp is in principe al klaar, ik kan het alleen niet zelf maken). Weet iemand hier waar ik online terecht kan? Ik kan me herinneren dat er een soort website is waar mensen hun ontwerp kunnen indienen en het winnende idee krijgt dan een vastgesteld bedrag. Weet alleen niet meer welke website dat was.
ja, tijd zat. Dat contract wat ik geregeld heb daar gaan orders uitkomen, ik heb iig een baangarantie tot 2016quote:Op donderdag 15 mei 2014 11:25 schreef Tinkepink het volgende:
Dat niet snel genoeg herken ik. Krijg je wel de tijd om wat op te bouwen vanuit het bedrijf?
Ik heb ook een knoop doorgehakt: de komende tijd (minimaal een jaar) wil ik terug de inhoud in. Mag beste een commerciele component hebben, maar liever niet meer dan 20%. En ik heb al een paar aanbiedingen gehad . Nu nog beslissen of ik in loondienst wil of toch zelf wat ga opbouwen (al ontkom ik dan natuurlijk niet aan de sales)
Whehehequote:Op donderdag 15 mei 2014 09:10 schreef V1z0R het volgende:
Ik las 2x rijsttafel in je lijstje, YukiDacht al "flinke T zo'n rijsttafel"
[..]
Mwah, gaat hier z'n gangetje. Beetje werken, beetje sporten, af en toe wat scharrelen, gamen...
Niets nieuws onder de zon
Binnenkort wel even wat vrij regelen denk ik, sinds de nieuwe baan nog niet echt vrij geweest dus wel weer eens tijd voor een beetje rust.
Misschien uitstapje maken naar buitenland en dan de MTB meenemen
Bij jou?
Oh, ik denk dat je me verkeerd begrijpt. Ik ben nu puur en alleen met sales bezig en dan ook alleen nog maar koud. Dat wil ik dus niet meer. Als zzp-er/eigen bedrijf is sales natuurlijk wel de belangrijkste component, maar kan ik me ook weer eens bezig houden met de inhoud, daar is nu geen tijd voor.quote:Op donderdag 15 mei 2014 14:07 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
ja, tijd zat. Dat contract wat ik geregeld heb daar gaan orders uitkomen, ik heb iig een baangarantie tot 2016
Met alle respect, hoe kan je nou voor 20% commercieel bezig zijn. Het is eerder 200% of niet.
Dan zou ik opteren voor niet en lekker in loondienst gaan. Geen stress en hoofdpijn/ back tot basic
Hmmmm klinkt nog niet helemaal als happy happy joy joy. Ik hoop dat dit wel snel komt, heb je verdiend!quote:Op donderdag 15 mei 2014 09:10 schreef V1z0R het volgende:
Ik las 2x rijsttafel in je lijstje, YukiDacht al "flinke T zo'n rijsttafel"
[..]
Mwah, gaat hier z'n gangetje. Beetje werken, beetje sporten, af en toe wat scharrelen, gamen...
Niets nieuws onder de zon
Binnenkort wel even wat vrij regelen denk ik, sinds de nieuwe baan nog niet echt vrij geweest dus wel weer eens tijd voor een beetje rust.
Misschien uitstapje maken naar buitenland en dan de MTB meenemen
Bij jou?
quote:Op donderdag 15 mei 2014 15:29 schreef Yuki het volgende:
[..]
Whehehe
Dan is zo'n wafel ineens erg karig
En sportief uitstapje buitenland, erg fijn!
quote:Op donderdag 15 mei 2014 20:05 schreef Yuki het volgende:
Anders haal je een bakje saus uit de vriezer, in de overtuiging dat het pastasaus is...
Zet je dus volkoren penne op...
... en blijkt er Thaise curry in het bakje te zitten
penne = pasta dus maak tniet zoveel uitquote:Op donderdag 15 mei 2014 20:05 schreef Yuki het volgende:
Anders haal je een bakje saus uit de vriezer, in de overtuiging dat het pastasaus is...
Zet je dus volkoren penne op...
... en blijkt er Thaise curry in het bakje te zitten
Portoquote:Op donderdag 15 mei 2014 20:03 schreef uniekhoorn het volgende:
Portugal! Waar?
Ga volgende maand voor het eerst in een fout all-inn hotel met zeer slecht voedsel blijkt nu
Euh, ja. Ik had dus pastasaus bedacht voor bij die penne. Geen Thaise curry.quote:Op donderdag 15 mei 2014 20:07 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
[..]
penne = pasta dus maak tniet zoveel uit
In CAO-land gaat het niet echt denderend, tussen de 30-40% gesloten, de rest niet. Gemiddelde loonsverhoging is ook niet geweldig hoog. Dus loonsverhoging omdat je functie zwaarder is geworden is goed bespreekbaar, jaarlijkse verhoging zal tegenvallen.quote:Op donderdag 15 mei 2014 21:07 schreef Skoap het volgende:
Over een aantal maand maar eens babbelen over loonsverhoging dat was vorig jaar januari voor het laatst... Niet echt fair...
Er komt ook nog een mini magnum en twee glazen wijn bijquote:Op donderdag 15 mei 2014 19:59 schreef uniekhoorn het volgende:
Lekker An.
Nog steeds niks teveel maar lekker fout wel
Hier:
O: kwark en vla
T's: halve komkommer, halve paprika, cup a soup kerrie, cappuccino, verse van de heerlijke bakker een groot stuk slagroomtaart![]()
L: Kom verse snert met rookworst en spek, dubbele boterham met kaas/tomaat, beker melk
T's: stuk witte chocolade, nectarine, perzik, peer, appel, rosebiertje in de tuin
D: past alioli, kabeljauwfilet gestoofd in witte wijn, broccoli, jonge capucijners met spek en mosterd
T: paar dropjes, cola-berenburg Weekend
klopt! Maar ik werk voor een bedrijf in de US. We hebben weet ik hoeveel winst gemaakt en het gaat hartstikke goed. En idd, nu met het zwaarder worden van mijn functie vind ik wel dat er wat tegenover mag staan.quote:Op donderdag 15 mei 2014 21:20 schreef loveli het volgende:
[..]
In CAO-land gaat het niet echt denderend, tussen de 30-40% gesloten, de rest niet. Gemiddelde loonsverhoging is ook niet geweldig hoog. Dus loonsverhoging omdat je functie zwaarder is geworden is goed bespreekbaar, jaarlijkse verhoging zal tegenvallen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |