Chloe is baas. Ik vind deze look alleen too much.quote:Op maandag 12 mei 2014 22:21 schreef Karina het volgende:
[..]
Dat sowieso en ik vind haar ontzettend irritant. Altijd sjaggerijnig kijken ook.
Ze is opeens een soort gothicquote:Op maandag 12 mei 2014 22:30 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Chloe is baas. Ik vind deze look alleen too much.
Dit inderdaad.quote:Op dinsdag 13 mei 2014 07:47 schreef Jay_Snake het volgende:
"They're shooting at us, they're shooting at us"![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Top dat hij gewoon even 2 brits het ziekenhuis in helpt, hehequote:Op dinsdag 13 mei 2014 07:47 schreef Jay_Snake het volgende:
"They're shooting at us, they're shooting at us"![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Vond het wel prima, eigenlijk. Zo'n rustige aflevering tussendoor is helemaal niet erg. Dat heb je bij series van FX en AMC, die altijd 12/13 afleveringen tellen, ook wel. Die emotionele scene tussen Jack en Chloe was mooiquote:Op dinsdag 13 mei 2014 23:18 schreef wolfrolf het volgende:
Ik ga zeiken, jongens
Ik vond het maar een trage filler episode. Dat mag toch niet in zo'n verkort seizoen?!De laatste 4 minuten zijn wel erg vet, maar come on.
andere denken: hej Guinnes. Jack denkt: hier is iets niet pluisquote:Op woensdag 14 mei 2014 11:56 schreef Jivis het volgende:
[..]
Vond het wel prima, eigenlijk. Zo'n rustige aflevering tussendoor is helemaal niet erg. Dat heb je bij series van FX en AMC, die altijd 12/13 afleveringen tellen, ook wel. Die emotionele scene tussen Jack en Chloe was mooi.
Bij die laatste scene had ik, nog meer dan bij de epi's van vorige week, de gedachte: JACK IS BACK.
Sjek die bij het zien van twee volle glazen Guinness meteen de gedachte heeft: something's up. Wat een baasje is het ook.
Ook realtime en daarna nog eens 12 afleveringen om de dag af te maken.quote:Op woensdag 14 mei 2014 12:29 schreef wolfrolf het volgende:
Ik heb dus idd gezien op imdb dat afl 1t/m8 real timw zijn. Ik vermoed afl 12 dan ook.
Ben benieuwd wat eps 9, 10 en 11 gaan zijn dan
quote:Op woensdag 14 mei 2014 12:42 schreef Operc het volgende:
[..]
Ook realtime en daarna nog eens 12 afleveringen om de dag af te maken.![]()
Een mens mag hopen toch?
Dat zou naar zijn.quote:Op woensdag 14 mei 2014 12:50 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
En dan cancelled FOX de serie en zien we nooit het eind van het verhaal
Ah, een aflevering verder dan.quote:Op woensdag 14 mei 2014 12:56 schreef wolfrolf het volgende:
Nee, aflevering 13. Een pilot seizoen order is standaard 13 eps.
Je ziet ook aan het eind van ep 1x13 dat Jack vrouw en kind red. En daarna komt ineens een scene die een nieuw plotlijntje begint voor, in dit geval, de back 11. Wat een totaal maakt van 24 eps.
Teri haar geheugenverlies..
Sowieso Teriquote:Op woensdag 14 mei 2014 12:56 schreef wolfrolf het volgende:
Nee, aflevering 13. Een pilot seizoen order is standaard 13 eps.
Je ziet ook aan het eind van ep 1x13 dat Jack vrouw en kind red. En daarna komt ineens een scene die een nieuw plotlijntje begint voor, in dit geval, de back 11. Wat een totaal maakt van 24 eps.
Teri haar geheugenverlies..
Het enige goede aan Teri was haar dood, waardoor Jack nog meer bad-ass werd.quote:Op woensdag 14 mei 2014 14:06 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Sowieso Teri
Neurotisch wijf was dat zeg.
Volgens mij is dat standaard zeven. Voorbeelden genoeg van series die na 7 eps zijn gestopt. Daybreaker, Pacific nog iets. Als dat goed gaat worden het er 13 en daarna 22 of 24quote:Op woensdag 14 mei 2014 12:56 schreef wolfrolf het volgende:
Nee, aflevering 13. Een pilot seizoen order is standaard 13 eps.
Neen. 13.quote:Op woensdag 14 mei 2014 18:26 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Volgens mij is dat standaard zeven. Voorbeelden genoeg van series die na 7 eps zijn gestopt. Daybreaker, Pacific nog iets. Als dat goed gaat worden het er 13 en daarna 22 of 24
quote:Op donderdag 15 mei 2014 17:05 schreef wolfrolf het volgende:
Jack Bauer stopt vreemde folders in mijn brievenbus...
[ afbeelding ]
volgens mij zeiden ze toch zoiets al? Door die schacht zou 1 voor 1 zijn, en dan kon Jack ze zo neerknallen. En dat wilden ze niet.quote:Op donderdag 22 mei 2014 13:20 schreef planethugo het volgende:
prima aflevering, alleen waarom moet er nu altijd weer een manier zijn om zo een kamer toch in te komen. Viel nog mee dat die leger gasten yvonne wel opmerkte in die ventilatie maar wat een bullshit dat ze daar niet zelf doorheen gegaan zijn, of dat iig geblokkeerd hebben voor jack
maar ff die doorgang blokkeren vergaten ze voor het gemak evenquote:Op donderdag 22 mei 2014 13:23 schreef Tokus het volgende:
[..]
volgens mij zeiden ze toch zoiets al? Door die schacht zou 1 voor 1 zijn, en dan kon Jack ze zo neerknallen. En dat wilden ze niet.
Jack kon toch niet meer de ambassade uit en had ook geen reden om via daar naar buiten te gaan aangezien hij gijzelaars had. Het enige wat ik suf vond, was dat zijn kaart het niet meer deed (toen hij naar buiten wilde) omdat alle kaarten geblokkeerd waren, maar hij vervolgens wel een medewerker kon dwingen met zijn kaart de deur naar die communicatieruimte te openen.quote:Op donderdag 22 mei 2014 13:24 schreef planethugo het volgende:
[..]
maar ff die doorgang blokkeren vergaten ze voor het gemak even
Hoezo? Die kaart was gewoon van die militair, die door Jack knockout werd gelegd. Die militair gaf het zelf aan tegen die mariniers en Kate.quote:Op donderdag 22 mei 2014 13:44 schreef Operc het volgende:
[..]
Jack kon toch niet meer de ambassade uit en had ook geen reden om via daar naar buiten te gaan aangezien hij gijzelaars had. Het enige wat ik suf vond, was dat zijn kaart het niet meer deed (toen hij naar buiten wilde) omdat alle kaarten geblokkeerd waren, maar hij vervolgens wel een medewerker kon dwingen met zijn kaart de deur naar die communicatieruimte te openen.
Toen Jack vervolgens met die kaart naar buiten wilde, deed de kaart het niet omdat alle kaarten geblokkeerd waren (om Jack niet te laten ontsnappen.) Dat was nog logisch. Maar vervolgens bedenkt Jack dat hij dan maar vanuit de ambassade de data moet versturen en gaat naar de communicatieruimte. Daar aangekomen komt hij een kerel tegen die hij dwingt om die ruimte open te maken. Die kerel doet dat met zijn kaart, terwijl die kaart dus eigenlijk ook geblokkeerd moet zijn. (Als ik het me allemaal goed herinner.)quote:Op donderdag 22 mei 2014 15:15 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Hoezo? Die kaart was gewoon van die militair, die door Jack knockout werd gelegd. Die militair gaf het zelf aan tegen die mariniers en Kate.
Toen ze verzochten om alle kaarten te blokkeren vroeg hij ook om override voor het team.quote:Op donderdag 22 mei 2014 13:44 schreef Operc het volgende:
[..]
Jack kon toch niet meer de ambassade uit en had ook geen reden om via daar naar buiten te gaan aangezien hij gijzelaars had. Het enige wat ik suf vond, was dat zijn kaart het niet meer deed (toen hij naar buiten wilde) omdat alle kaarten geblokkeerd waren, maar hij vervolgens wel een medewerker kon dwingen met zijn kaart de deur naar die communicatieruimte te openen.
AH, dat verklaart.quote:Op zondag 25 mei 2014 08:51 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Toen ze verzochten om alle kaarten te blokkeren vroeg hij ook om override voor het team.
Natuurlijk, Jack krijgt nu gewoon carte blanche!quote:Op dinsdag 27 mei 2014 08:18 schreef DaMart het volgende:
Veel actie, maar wat weinig Jack. Toch zal Heller wel overstag gaan en Jack weer op pad sturen, vermoed ik. Kan hij een duo gaan vormen met Kate of zo.
Dat moment tussen Jack en Audrey was op zich wel mooi overigens.
Ik heb de nieuwe aflevering nog niet gezien, maar het seizoen kan mij tot nu toe ook nog niet pakken zoals het dat vroegâh wel kon. Misschien een stukje magie kwijt? Te lang niet gezien? Nog niet de goede Jack-actie?quote:Op dinsdag 27 mei 2014 16:50 schreef ChickenMan het volgende:
Ik moet zeggen dat het allemaal wel een beetje matig is. Vroeger vond ik 24 echt heel vet, maar nu, mwah, misschien is het de leeftijd. Toch ga ik doorkijken, ben wel benieuwd naar de intriges en verraders enzo.
Mee eens. Ik stoor me ook aan een aantal zaken. Chloe ziet er zo vaag uit dat het ontzettend storend is, Londen vind ik persoonlijk geen vette setting (wellicht als het nacht is) en sommige scenes vind ik slecht eruit zien. Die protesten zien er zo ontzettend zwak uit, de conversaties tussen Heller en zijn Chief of Staff zien er heel statisch uit en ook het acteerwerk van Akinagbe vind ik matig.quote:Op dinsdag 27 mei 2014 16:50 schreef ChickenMan het volgende:
Ik moet zeggen dat het allemaal wel een beetje matig is. Vroeger vond ik 24 echt heel vet, maar nu, mwah, misschien is het de leeftijd. Toch ga ik doorkijken, ben wel benieuwd naar de intriges en verraders enzo.
Dat is inderdaad wel een nadeel aan de serie. Ik vind afl. 5 wel weer meer de 24-vibe hebben, maar ik heb het idee dat er meer plotholes in zitten dan voorheen.quote:Op dinsdag 27 mei 2014 23:37 schreef golfer het volgende:
Toch wel opvallend dat de Amerikaanse CIA onder de ogen van de Britse premier in zijn land een gewapende operatie mag uitvoeren en de SAS niks doet?
Of zijn de schrijvers van dit stripverhaal de weg nu echt kwijt geraakt en houden ze helemaal geen rekening meer met internationale realiteit en verdagen?
Vond ik ook wel opvallend, werd ook niet eens verklaard. Leuk die Londen setting maar op deze manier doen ze daar vrij weinig mee.quote:Op dinsdag 27 mei 2014 23:37 schreef golfer het volgende:
Toch wel opvallend dat de Amerikaanse CIA onder de ogen van de Britse premier in zijn land een gewapende operatie mag uitvoeren en de SAS niks doet?
Of zijn de schrijvers van dit stripverhaal de weg nu echt kwijt geraakt en houden ze helemaal geen rekening meer met internationale realiteit en verdagen?
Dat doen wij ookquote:Op dinsdag 27 mei 2014 23:44 schreef golfer het volgende:
Als die klok loopt doen mijn vrouw en ik altijd hardop een spelletje waarin we roepen op welke minuut en seconde ze weer verder gaan.
Is golfer misschien jouw man zonder dat je dat weet? Vraag hem eens iets wat alleen jullie 2 kunnen weten?quote:
Ze leggen er elke keer zo dik bovenop dat Strahovski niet doorhad dat haar man een terrorist was, dat ik bijna denk dat zij gewoon onder een hoedje met hem speeldequote:Op woensdag 28 mei 2014 21:57 schreef timmmmm het volgende:
[..]
navarro of die chief of staff of de Britse PM
Chief of Staff ligt te veel voor de hand, de PM is wel erg onwaarschijnlijk. Die blonde is wel een leuke optie.quote:Op woensdag 28 mei 2014 21:57 schreef timmmmm het volgende:
[..]
navarro of die chief of staff of de Britse PM
quote:Op woensdag 28 mei 2014 21:55 schreef SolidasRock het volgende:
Is golfer misschien jouw man zonder dat je dat weet? Vraag hem eens iets wat alleen jullie 2 kunnen weten?
zij is ultiem fuckablequote:Op woensdag 28 mei 2014 22:18 schreef timmmmm het volgende:
Nehhh, die blonde zou ik juist totaal niet top vinden
Sorry, ik praatte daar even over de serie. Verwarrend, ik weet het, dus fijn dat je gewoon doorgaat over waar het eigenlijk om gaatquote:Op woensdag 28 mei 2014 23:05 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
zij is ultiem fuckable
Gewoon eens een keer een "normale" vrouw zonder nepjetsers en gewoon een goed lijf
Gokje, haar parter (die donkere kerel) heeft Adam erin geluisd en werkt stiekem voor mevrouw Stark.quote:Op woensdag 28 mei 2014 22:15 schreef Xrenity het volgende:
[..]
Ze leggen er elke keer zo dik bovenop dat Strahovski niet doorhad dat haar man een terrorist was, dat ik bijna denk dat zij gewoon onder een hoedje met hem speelde
quote:Op woensdag 28 mei 2014 23:15 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Sorry, ik praatte daar even over de serie. Verwarrend, ik weet het, dus fijn dat je gewoon doorgaat over waar het eigenlijk om gaat
Eens.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 08:12 schreef DaMart het volgende:
Goede aflevering.
Ouderwetse Jack-actie.
Alleen jammer dat ze er weer een mol bij de CIA in moeten stoppen.
Ik hoop niet dat ze een herhaling gaan maken van die Chinezen, al zou me dat niks verbazen. Dat Jack in een Russisch strafkamp belandt en weer moet worden vrijgekocht of zo.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 08:15 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Eens.
Al ben ik wel benieuwd hoe dat gaat lopen met die Russen en Boudreau.
Verwacht niet dat ze dat gaan doen. Ik moet sowieso nog maar zien of er nog wel een tiende seizoen gaat komen.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 08:21 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik hoop niet dat ze een herhaling gaan maken van die Chinezen, al zou me dat niks verbazen. Dat Jack in een Russisch strafkamp belandt en weer moet worden vrijgekocht of zo.
Het zou verrassender zijn als dit alleen het probleem van die Boudreau zou worden.
Ik denk dat die Chief of Staff gewoon zegt dat Heller vergeten is dat hij dat getekend heeft en dan moet Jack maar weer ergens iets van bewijs vinden dat het anders zit.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 08:15 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Eens.
Al ben ik wel benieuwd hoe dat gaat lopen met die Russen en Boudreau.
Het schijnt dat in de volgende afleveringen de terrosten Kim gaan bedreigen om Jack te chanteren.quote:
Ik denk Tony Almeida. Of Nina Myers!quote:Op dinsdag 3 juni 2014 08:24 schreef SjaakBauer het volgende:
Ben wel benieuwd met wie Navarro aan het bellen was. Ik hoop op een personage die wel al kennen.
Charles Loganquote:Op dinsdag 3 juni 2014 21:09 schreef babette21 het volgende:
[..]
Ik denk Tony Almeida. Of Nina Myers!
Traditie van 24 verplicht het!!!quote:
Dat laatste natuurlijk. Al hebben ze dit keer wel minder tijd om dat te ontrafelen. Ik denk dat het voor Jack sowieso nog wat persoonlijker zal worden allemaal.quote:Op donderdag 5 juni 2014 01:30 schreef Smoofie het volgende:
Nu is de vraag wel, zijn het echt de moslims of worden ze gestuurd door illuminati achtige figuren zoals altijd?
quote:Op dinsdag 3 juni 2014 21:11 schreef TC03 het volgende:
In de serverruimte in het donker telefoontjes plaatsen naar duistere opdrachtgevers.
Ze hadden toch wel een socket geopend zodat Chloe Jack kon assisteren?quote:Op vrijdag 6 juni 2014 20:13 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Vreemd dat ze nog niet even een socket hebben opengezet en de logs naar een andere server hebben verplaatst. Doen ze meestal geregeld
quote:Police called to filming of 24 after local residents report hearing gun battle
Residents call police after being woken by a massive gun battle – only to find a film crew shooting scenes for the new series of 24 starring Kiefer Sutherland as Jack Bauer
Police responded to reports of a gun battle in Hertfordshire only to find a film crew shooting scenes for the new series of the US television drama series 24.
At least 20 people called 999 after hearing continuous exchanges of machine-gun fire near their homes in the village of Bricket Wood in the early hours of Monday.
Officers found a film crew for 24: Live Another Day filming gun battles and car crashes in the area at the headquarters of the Building Research Establishment, a 38-acre former government testing site, now privately owned.
Executives at 20th Century Fox, which makes the series, starring Kiefer Sutherland as Jack Bauer, said the filming took place between 2am and 4am. The scenes included a gun battle using automatic weapons and a staged car crash.
Sharon Simpson, 34, who was one of those to call police, said: “I was woken up at 2am by what sounded like the biggest gun battle in history.
“I heard endless machine-gun fire and then a massive crash and presumed Watford was in the midst of some kind of revolution or an attack.”
Will Greenway said on Twitter: “Woken up like I’m in the middle of a war zone.”
However some Jack Bauer fans enjoyed the drama. Helen Wilcock tweeted from the set gate: "We have found the 24 set in Bricket Wood and are hoping to see Jack in action!"
A spokesman for 20th Century Fox said “some residents” living near the site were sent letters alerting them.
Sarah Spence, spokeswoman for Hertfordshire Constabulary, said they had not been informed filming would be taking place on the night in question. She said: "We were called at around 2am to reports of gun fire being heard in the Bricket Wood area.
"Officers were in attendance. However, there was no incident.
"It was confirmed some sort of filming was taking place. Normally, we would be contacted to say filming would be happening in the area."
The 24 team has been filming scenes across London and in Southampton for the new series. The current series of the drama is showing on Sky 1.
http://www.telegraph.co.u(...)ring-gun-battle.html
I saw what they did therequote:Executives at 20th Century Fox (...) said the filming took place between 2am and 4am.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |