Haha idd. maar als het weer op wetenschap aankomt weet jesse niks, zoals de badkuip scene, waar dat zuur zich doorheen vreet. Ik ging stuk toen walt uit wanhoop maar een jointje begon te draaien.quote:Op vrijdag 2 mei 2014 19:27 schreef Individual het volgende:
[..]
Ik zit net de treinroof aflevering te kijken en de methlamine vervangen door water was ook Jesse's idee net zoals de laptop van Gus onbruikbaar maken met magneten. Volgens mij heeft ie wel meer slimme criminele ideeën zolang er maar niemand wordt omgelegd.
Weet je zeker dat je nu al in dit topic wilt zitten? Het staat vol spoilers. Ik heb gewacht tot ik alles had gezien.quote:Op vrijdag 2 mei 2014 19:58 schreef Nober het volgende:
Seizoen 1 zit erop.
Waarom deden ze zoveel moeite om van Emilio af te komen terwijl Domingo ineens verdwenen was na die betreffende scene?
En waarom komt Jesse de serie in terwijl hij bij een vriendin door de raam naar buiten komt halfnaakt en moet hij het vervolgens in aflevering 3 met een junk doen?
quote:Op vrijdag 2 mei 2014 19:58 schreef Nober het volgende:
Seizoen 1 zit erop.
Waarom deden ze zoveel moeite om van Emilio af te komen terwijl Domingo ineens verdwenen was na die betreffende scene?
En waarom komt Jesse de serie in terwijl hij bij een vriendin door de raam naar buiten komt halfnaakt en moet hij het vervolgens in aflevering 3 met een junk doen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hij had al wel z'n inferieure speciale chili meth gemaakt.quote:Op vrijdag 2 mei 2014 20:02 schreef ChuckTaylor. het volgende:
[..]
maar als het weer op wetenschap aankomt weet jesse niks
Was ik ook helemaal vergeten, voortaan ff alles in een spoiler venstertje zetten.quote:Op vrijdag 2 mei 2014 20:02 schreef Individual het volgende:
[..]
Weet je zeker dat je nu al in dit topic wilt zitten? Het staat vol spoilers. Ik heb gewacht tot ik alles had gezien.
Of meelezen met de topicreeks natuurlijk! (ja, schuldigquote:Op vrijdag 2 mei 2014 20:02 schreef Individual het volgende:
[..]
Weet je zeker dat je nu al in dit topic wilt zitten? Het staat vol spoilers. Ik heb gewacht tot ik alles had gezien.
Nee joh, gewoon dit topic niet kijken als je de serie niet heb afgekeken.quote:Op vrijdag 2 mei 2014 20:07 schreef ChuckTaylor. het volgende:
[..]
Was ik ook helemaal vergeten, voortaan ff alles in een spoiler venstertje zetten.
Tot het moment dat die natuurlijk in Mexico moet gaan koken en moet bewijzen dat ze ook zonder Walt af kunnenquote:Op vrijdag 2 mei 2014 20:02 schreef ChuckTaylor. het volgende:
[..]
Haha idd. maar als het weer op wetenschap aankomt weet jesse niks
Dat is in een later stadium, dan heeft hij alles al geleerd van Walt.quote:Op donderdag 8 mei 2014 11:00 schreef Blik het volgende:
[..]
Tot het moment dat die natuurlijk in Mexico moet gaan koken en moet bewijzen dat ze ook zonder Walt af kunnen
Tegelijkertijd ook heel wrang door de overschakeling naar het heden met de aftermath van de badkuip.quote:Op donderdag 8 mei 2014 19:42 schreef Skillstorm het volgende:
Ik vind dit ook wel een mooi stukje, deze vergeten mensen vaak:
;end=1:18;cycles=-1;autoreplay=false;showoptions=false
Tja.quote:Op donderdag 8 mei 2014 19:44 schreef Apostrof het volgende:
[..]
Tegelijkertijd ook heel wrang door de overschakeling naar het heden met de aftermath van de badkuip.
Deze aflevering heb ik gisteravond gezien. Geweldig!quote:Op vrijdag 2 mei 2014 10:18 schreef Individual het volgende:
Wat is jullie favoriete aflevering?
Aflevering 10 seizoen 4 waar Gus het kartel vergiftigt in Mexico.
Vond de eerste paar afleveringen van seizoen 2 ook niet erg sterk. Seizoen 4 en 5 zijn:quote:Op woensdag 14 mei 2014 10:05 schreef lily het volgende:
[..]
Deze aflevering heb ik gisteravond gezien. Geweldig!
Halverwege seizoen 2 ben ik bijna afgehaakt maar godzijdank toch net nieuwsgierig genoeg geweest om door te kijken.
Wat is het toch verslavend.
Ik heb gelukkig nog wat te gaan maar ik baal nu al voor het feit dat het bijna afgelopen is
Skylar, echt waar? Ik vond haar juist verschrikkelijkquote:Op woensdag 14 mei 2014 11:08 schreef lily het volgende:
Mijn favoriete personages zijn Skylar en Jesse. Ook Saul vind ik goed.
Hank is zwaar irritant (hij doet niets fout an sich maar wat een type is dat)
Ja, dat klopt maar ik vind het een afschuwelijke vent (personage).quote:
Hij is niet mijn favoriete karakter maar ik haatte hem ook niet, hij was wel buitengewoon goed in zijn werk, alleen dan dat hij Walt niet eerder verdacht.quote:Op woensdag 14 mei 2014 13:42 schreef gazhims3lv het volgende:
Hank zwaar irritant? Hank is de grootste baas van de DEA die er is. Hij doet gewoon zijn werk en brengt ook nog een bak humor met zich mee. Echt een tof personage.
Voor mij jesse nr.1, daarna hector en saul ook idd. heel goed. Skyler maakte het walt overdreven lastig door altijd maar te mierenneuken ipv support geven.quote:Op woensdag 14 mei 2014 11:08 schreef lily het volgende:
Mijn favoriete personages zijn Skylar en Jesse. Ook Saul vind ik goed.
Hank is zwaar irritant (hij doet niets fout an sich maar wat een type is dat)
Kleine troost is dat je na een tijdje gewoon vanaf 't begin kunt kijken, maar heb hem zelf ook pas 1x helemaal afgekeken. Daarna sopranos en the wire gekeken.quote:Op woensdag 14 mei 2014 10:05 schreef lily het volgende:
[..]
Deze aflevering heb ik gisteravond gezien. Geweldig!
Halverwege seizoen 2 ben ik bijna afgehaakt maar godzijdank toch net nieuwsgierig genoeg geweest om door te kijken.
Wat is het toch verslavend.
Ik heb gelukkig nog wat te gaan maar ik baal nu al voor het feit dat het bijna afgelopen is
Waarom jesse op 1 als ik vragen mag?quote:Op woensdag 14 mei 2014 20:24 schreef superdrufus het volgende:
1. Jesse
2. Walt
3. Gus
4. Mike
5. Saul
Eervolle vermelding: Tio Salamanca
Ik heb 'm ook op een, omdat hij de meeste shit heeft meegemaakt en eigenlijk een goed hart heeft, geld boeit 'm op een gegeven moment niet meer. Veel mensen kunnen zich aan hem relateren. 't meest badass vond ik hector salamanca en the twins. mike en saul vond ik 't meest professioneel in hun vak.quote:Op woensdag 14 mei 2014 20:28 schreef warp995 het volgende:
[..]
Waarom jesse op 1 als ik vragen mag?
Vond hem niet bepaald een held, of badass, naturlijk had hij wel een mooie karakterontwikkeling
Dat ene moment dat Huell zegt; "all im saying is; Mexico"quote:Op woensdag 14 mei 2014 20:33 schreef Repelsteeltju het volgende:
Gustavo Fring
Huell
Walter White
...
Wauw, nee deze serie wordt voort gedreven door het plot en niet zo zeer door de interessante personages. Neem Walt's gehandicapte zoon, Als personage is hij helemaal niet zo interessant, maar zijn invloed op bijvoorbeeld Walter, zijn wereldbeeld etc. is dan weer wel heel erg goed.
Jaa dat snap ik. Zelf vond ik Tuco eigenlijk wel het meest badassquote:Op woensdag 14 mei 2014 20:43 schreef ChuckTaylor. het volgende:
[..]
Ik heb 'm ook op een, omdat hij de meeste shit heeft meegemaakt en eigenlijk een goed hart heeft, geld boeit 'm op een gegeven moment niet meer. Veel mensen kunnen zich aan hem relateren. 't meest badass vond ik hector salamanca en the twins. mike en saul vond ik 't meest professioneel in hun vak.
Tuco ook idd. maar vond de twins nog een niveau hoger qua geweld. Zij hadden echt schijt aan alles en iedereen, ook onschuldigen hebben ze geen moeite mee om af te maken. In 't echt is het ook zo dat de drugskartels in Mexico veel gewelddadiger zijn dan Mexicanen die in Amerika wonen. Er zijn gewoon geen grenzen voor hun.quote:Op woensdag 14 mei 2014 20:45 schreef warp995 het volgende:
[..]
Jaa dat snap ik. Zelf vond ik Tuco eigenlijk wel het meest badass
De karakterontwikkeling van Jesse is in bepaalde opzichten veel drastischer dan Walt. Walt is altijd Heisenberg geweest terwijl Jesse vooral een vaderfiguur zocht en dat vond in Walt.quote:Op woensdag 14 mei 2014 20:43 schreef ChuckTaylor. het volgende:
[..]
Ik heb 'm ook op een, omdat hij de meeste shit heeft meegemaakt en eigenlijk een goed hart heeft, geld boeit 'm op een gegeven moment niet meer. Veel mensen kunnen zich aan hem relateren. 't meest badass vond ik hector salamanca en the twins. mike en saul vond ik 't meest professioneel in hun vak.
Idd. plus de trauma's die hij heeft opgelopen etc.quote:Op woensdag 14 mei 2014 20:49 schreef superdrufus het volgende:
[..]
De karakterontwikkeling van Jesse is in bepaalde opzichten veel drastischer dan Walt. Walt is altijd Heisenberg geweest terwijl Jesse vooral een vaderfiguur zocht en dat vond in Walt.
Vind hem een loser, maar een aandoenlijke loser.quote:Op woensdag 14 mei 2014 21:10 schreef DappereDodo77 het volgende:
Ben ik nou de enige die Jesse een loser vindt? Een nietsnut die ineens een kans krijgt echte shit te verkopen, en toch verkloot hij dat weer. Hij had echt 10x de kans om er netjes uit te stappen, maar hij zat liever blowend op de bank tussen z'n andere nietsnut-vrienden.
Een beetje wel idd. Maar ik vond het gewoon zwaar irritant dat hij altijd in de slachtofferrol bleef hangen. Zelfs toen hij de middelen om z'n leven op de rit te zetten had verkwanseld (wat 'n woord) kreeg Walt weer de schuld.quote:Op woensdag 14 mei 2014 21:14 schreef starla het volgende:
[..]
Vind hem een loser, maar een aandoenlijke loser.
Nee, alleen, alle recensenten zijn vroegere stoners die de arme, al bijna dertigjarige, jongen zien en denken: "dat had ik kunnen zijn." Vervolgens vullen ze zelf de leegtes in en zijn ze blind voor zijn stupiditeiten.quote:Op woensdag 14 mei 2014 21:10 schreef DappereDodo77 het volgende:
Ben ik nou de enige die Jesse een loser vindt? Een nietsnut die ineens een kans krijgt echte shit te verkopen, en toch verkloot hij dat weer. Hij had echt 10x de kans om er netjes uit te stappen, maar hij zat liever blowend op de bank tussen z'n andere nietsnut-vrienden.
Nah goed, daar had hij wel alle redenen voor. Maar doet er niet toe. Hij was wel een beetje een bitch yo.quote:Op woensdag 14 mei 2014 21:16 schreef DappereDodo77 het volgende:
[..]
Een beetje wel idd. Maar ik vond het gewoon zwaar irritant dat hij altijd in de slachtofferrol bleef hangen. Zelfs toen hij de middelen om z'n leven op de rit te zetten had verkwanseld (wat 'n woord) kreeg Walt weer de schuld.
Wel een opvallende constatering, want achteraf is Walt de echte 'loser'.quote:Op woensdag 14 mei 2014 21:16 schreef DappereDodo77 het volgende:
[..]
Een beetje wel idd. Maar ik vond het gewoon zwaar irritant dat hij altijd in de slachtofferrol bleef hangen. Zelfs toen hij de middelen om z'n leven op de rit te zetten had verkwanseld (wat 'n woord) kreeg Walt weer de schuld.
In vergelijking met de overige karakters vond ik Jesse wel degelijk een held.quote:Op woensdag 14 mei 2014 20:28 schreef warp995 het volgende:
[..]
Waarom jesse op 1 als ik vragen mag?
Vond hem niet bepaald een held, of badass, naturlijk had hij wel een mooie karakterontwikkeling
quote:Op woensdag 14 mei 2014 21:20 schreef starla het volgende:
[..]
Nah goed, daar had hij wel alle redenen voor. Maar doet er niet toe. Hij was wel een beetje een bitch yo.
Dat zie ik toch anders. Hij verliest inderdaad alles, maar hij zet alles op alles om z'n gezin te behouden. Jesse daarentegen zit liever stoned voor zich uit te kijken, dan dat hij iets onderneemt om z'n leven te verbeteren.quote:Op woensdag 14 mei 2014 23:38 schreef JackHerrer het volgende:
[..]
Wel een opvallende constatering, want achteraf is Walt de echte 'loser'.
Ligt eraan hoe je het bekijkt. Ja, hij verliest zijn familie, is een koelbloedige moordenaar op het eind en gaat de pijp uit.quote:Op woensdag 14 mei 2014 23:38 schreef JackHerrer het volgende:
[..]
Wel een opvallende constatering, want achteraf is Walt de echte 'loser'.
Precies, iedereen komt er slecht af, ook Jesse. Wat heeft hij? Hij is nog steeds verdachte in de zaak Heisenberg, hij heeft nergens naar toe te gaan, behalve z'n zielige junkleventje, ook hij heeft zijn familie verloren door de drugs en de 2 vrouwen waarom hij gaf (excluis moeder), geen geld. En waar staat hij bekend om later?quote:Op donderdag 15 mei 2014 06:30 schreef DappereDodo77 het volgende:
[..]
Dat zie ik toch anders. Hij verliest inderdaad alles, maar hij zet alles op alles om z'n gezin te behouden. Jesse daarentegen zit liever stoned voor zich uit te kijken, dan dat hij iets onderneemt om z'n leven te verbeteren.
Het stoned voor zich uitkijken was juist een verbetering van zijn levenquote:Op donderdag 15 mei 2014 06:30 schreef DappereDodo77 het volgende:
[..]
Dat zie ik toch anders. Hij verliest inderdaad alles, maar hij zet alles op alles om z'n gezin te behouden. Jesse daarentegen zit liever stoned voor zich uit te kijken, dan dat hij iets onderneemt om z'n leven te verbeteren.
quote:Op donderdag 15 mei 2014 06:48 schreef starla het volgende:
[..]
Precies, iedereen komt er slecht af, ook Jesse. Wat heeft hij? Hij is nog steeds verdachte in de zaak Heisenberg, hij heeft nergens naar toe te gaan, behalve z'n zielige junkleventje, ook hij heeft zijn familie verloren door de drugs en de 2 vrouwen waarom hij gaf (excluis moeder), geen geld. En waar staat hij bekend om later?
Als hij niet gepakt wordt als een junk.
Als hij gepakt wordt als een methcook die alleen maar samenwerkte met de grote Heisenberg.
Veel eer aan Jesse valt er niet te behalen, die jongen kan z'n leven gewoon niet oppakken.
De enige hele grote plus voor Jesse is dat hij Walt niet vermoordde. Dát is zijn gewin, een moraal gewin.
Dus walt is de morele loser, maar wint veel.
Jesse is de morele winner, maar verliest nagenoeg alles.
Which one would you pick?
quote:Op donderdag 15 mei 2014 06:30 schreef DappereDodo77 het volgende:
[..]
Dat zie ik toch anders. Hij verliest inderdaad alles, maar hij zet alles op alles om z'n gezin te behouden. Jesse daarentegen zit liever stoned voor zich uit te kijken, dan dat hij iets onderneemt om z'n leven te verbeteren.
Dit (+ aanvulling van mijquote:Op donderdag 15 mei 2014 12:34 schreef Karelnoord het volgende:
Heisenberg is gewoon een egoïstische (sociopathische/psychopathische) zak die zijn familie in de problemen brengt en mensen om zich heen misbruikt voor zijn eigen gewin. Jesse is op op de meeste momenten erg liefdevol en menselijk.
Jesse > Walt.
Niet iedereen bekijkt en beoordeelt een karakter vanuit hetzelfde perspectief. Het is maar wat je zoekt in een goede karakter of meestal is het zo; een karakter waar je je 't meest aan kunt relateren wordt een van je favoriete karakters. Met jouw reactie kijk je dus puur naar wie 't meest van zn leven maakt en daarom vind je Jesse helemaal niks, alleen omdat hij niks van zn leven maakt.quote:Op donderdag 15 mei 2014 06:30 schreef DappereDodo77 het volgende:
[..]
Dat zie ik toch anders. Hij verliest inderdaad alles, maar hij zet alles op alles om z'n gezin te behouden. Jesse daarentegen zit liever stoned voor zich uit te kijken, dan dat hij iets onderneemt om z'n leven te verbeteren.
Zeer bijdragend. Je hebt ogenschijnlijk erg goed nagedacht over de serie. Of vond je het alleen leuk om de lijken?quote:
Mijnquote:Op donderdag 15 mei 2014 17:30 schreef starla het volgende:
[..]
Zeer bijdragend. Je hebt ogenschijnlijk erg goed nagedacht over de serie. Of vond je het alleen leuk om de lijken?
Dat Walt een sociopatische gast is maakt hem natuurlijk als karakter en wat daaronder schuilt vele malen interessanter dan een junk die ongelofelijk 'gullible' is. Gewoon objectief gezien.
Als je een klein zielig hartje hebt en bij Watership down al loopt te janken, ja, dan kan ik me voorstellen dat je Jesse als karakter interessanter vindt.
Jesse was in het begin leuk, op het einde een Biafra-kind met vliegjes in z'n ogen.quote:Op donderdag 15 mei 2014 21:37 schreef Forbry het volgende:
[..]
Mijn's hadden niks te maken met de vraag of Walt wel of niet een boeiend personage is. Ik vind Walt wel degelijk boeiend, maar dat vond ik van de meeste figuren in BB wel. Jij gooit het erop alsof iemand Jesse alleen maar leuk kan vinden uit medelijden. Nou, nee hoor. Ik vind Jesse gewoon ook een heel bóeiend personage, die een minstens zo interessante karakterontwikkeling doormaakt als Walt. Dáárnaast is hij imo zeker wel een soort van held, stukken sympathieker dan Walt én -in het begin, toen er überhaupt meer humor in de serie zat- vond ik Jesse ook nog eens het meest grappige personage. Genoeg reden voor een "nummer 1 positie" lijkt me en medelijden is daar echt maar een klein onderdeel van.
Die zinnen waar ik metop reageerde slaan in mijn ogen gewoon echt nergens op. Mijn mening.
Jesse heeft veel váker moraal getoond, dát is mijn punt en als hij iets van mij juist wél had mogen doen is het Walt vermoorden wel. Jij ziet Jessie als een rat en een zeurpiet, ik zie hem als een held (soort van in ieder geval) en iemand met een hart. Walt heeft op het einde ook helemaal niets én heeft -ook voor NIETS dus- de levens van vele anderen totaal verwoest. Gigantische klootzak en gigantische verliezer in één... erger kan eigenlijk niet.quote:Op donderdag 15 mei 2014 23:23 schreef starla het volgende:
[..]
Jesse was in het begin leuk, op het einde een Biafra-kind met vliegjes in z'n ogen.
Hij kon het gewoon niet meer aan en dat verpestte voor mij zijn karakter.
De ontwikkeling is ook interessant, maar hij had gewoon een beetje de clown moeten blijven en niet de zeurpiet. Sowieso een 'rat' zijn in de georganiseerde misdaadTof karakter hoor.
Jesse had Walt simpel kunnen vermoorden, meerdere malen, maar hij had tenminste nog moraal. Kun je het wel mee oneens zijn, maar het is helemaal geen mening maar een feit.
Jesse heeft op het einde NIETS. Volgens mij dus de grote verliezer ofwel loser.
Mijn mening.
je jesse standpunt ga ik met je mee maar walt zeker niet, "a man provides for his family" en dat heeft hij verzorgd, dat is ook de enige reden geweest waarom hij aan dit avontuur is begonnenquote:Op donderdag 15 mei 2014 23:33 schreef Forbry het volgende:
[..]
Jesse heeft veel váker moraal getoond, dát is mijn punt en als hij iets van mij juist wél had mogen doen is het Walt vermoorden wel. Jij ziet Jessie als een rat en een zeurpiet, ik zie hem als een held (soort van in ieder geval) en iemand met een hart. Walt heeft op het einde ook helemaal niets én heeft -ook voor NIETS dus- de levens van vele anderen totaal verwoest. Gigantische klootzak en gigantische verliezer in één... erger kan eigenlijk niet.
Nope, dat is dus gewoon niet zo. Mensen, die dat blijven beweren hebben echt het één en ander niet meegekregen en/of begrepen. Hell, Walt geeft het ergens op het einde (eindelijk!) ook nog eens zelf toe: "I did it for me!" Hoe duidelijk wil je het hebben/krijgenquote:Op donderdag 15 mei 2014 23:46 schreef Slayage het volgende:
[..]
je jesse standpunt ga ik met je mee maar walt zeker niet, "a man provides for his family" en dat heeft hij verzorgd, dat is ook de enige reden geweest waarom hij aan dit avontuur is begonnen
uiteindelijk ja uiteraard, maar dat was niet de insteek in het beginquote:Op donderdag 15 mei 2014 23:52 schreef Forbry het volgende:
[..]
Nope, dat is dus gewoon niet zo. Mensen, die dat blijven beweren hebben echt het één en ander niet meegekregen en/of begrepen. Hell, Walt geeft het ergens op het einde (eindelijk!) ook nog eens zelf toe: "I did it for me!" Hoe duidelijk wil je het hebben/krijgen![]()
Walt heeft op het einde ook helemaal nietsquote:
das ook waar , hankquote:Op donderdag 15 mei 2014 23:53 schreef Forbry het volgende:
Bovendien, al was dat wél zijn motief... hij heeft zijn hele gezin uiteindelijk juist verwoest met alles!
Que?quote:Op donderdag 15 mei 2014 23:53 schreef starla het volgende:
[..]
Walt heeft op het einde ook helemaal niets
Eensch, maar de serie bewijst maar weer dat 'een hart hebben' niet loont. Althans niet in de georganiseerde misdaad.quote:Op donderdag 15 mei 2014 23:58 schreef Slayage het volgende:
engel niet maar toch wel het hart van het team
Dat kon hij ook niet van tevoren weten, ik vond trouwens dat dat de serie echt goed maakte. Al in de 1e aflevering ging het compleet mis, dan staan ze daar net hun eerste batch te koken en allebei bijna vermoord op dag een.quote:Op donderdag 15 mei 2014 23:53 schreef Forbry het volgende:
Bovendien, al was dat wél zijn motief... hij heeft zijn hele gezin uiteindelijk juist verwoest met alles!
Wilde er mee zeggen dat ook dat gegeven Walt juist een loser maakt, maar ben het met je eens hoor... dat was zeker goed/boeiend aan de serie, absoluut!quote:Op vrijdag 16 mei 2014 15:30 schreef ChuckTaylor. het volgende:
[..]
Dat kon hij ook niet van tevoren weten, ik vond trouwens dat dat de serie echt goed maakte. Al in de 1e aflevering ging het compleet mis, dan staan ze daar net hun eerste batch te koken en allebei bijna vermoord op dag een.
Op een gegeven moment zat Walt er gewoon te diep in, no way back, en tja; hele gezin verwoest; breaking bad is dan ook geen sprookje met een hele happy ending.
Jesse heeft inderdaad wel een gigantisch probleem nu, zijn vingerafdrukken staan natuurlijk over dat hele lab.quote:Op donderdag 15 mei 2014 06:48 schreef starla het volgende:
[..]
Precies, iedereen komt er slecht af, ook Jesse. Wat heeft hij? Hij is nog steeds verdachte in de zaak Heisenberg, hij heeft nergens naar toe te gaan, behalve z'n zielige junkleventje, ook hij heeft zijn familie verloren door de drugs en de 2 vrouwen waarom hij gaf (excluis moeder), geen geld. En waar staat hij bekend om later?
Als hij niet gepakt wordt als een junk.
Als hij gepakt wordt als een methcook die alleen maar samenwerkte met de grote Heisenberg.
Veel eer aan Jesse valt er niet te behalen, die jongen kan z'n leven gewoon niet oppakken.
De enige hele grote plus voor Jesse is dat hij Walt niet vermoordde. Dát is zijn gewin, een moraal gewin.
Dus walt is de morele loser, maar wint veel.
Jesse is de morele winner, maar verliest nagenoeg alles.
Which one would you pick?
Ja, als familieman compleet mislukt en in de onderwereld een absolute kingpin. Op 't end genoot hij daar toch wel van denk ik, op een gegeven moment had hij eindelijk vrij spel om te doen wat hij wilde zonder dat Skyler hem lastig viel.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 15:44 schreef Forbry het volgende:
[..]
Wilde er mee zeggen dat ook dat gegeven Walt juist een loser maakt, maar ben het met je eens hoor... dat was zeker goed/boeiend aan de serie, absoluut!
Ik heb niemand zien schrijven dat Jesse een engel isquote:Op donderdag 15 mei 2014 23:53 schreef starla het volgende:
Que?
Bijna 10.000.000 dollar voor z'n zoon/kinderen en de faam van de grootste metchcook ooit?
Wat heeft Jesse? Een verpauperd pand dat hij niet meer kan betalen omdat hij niets meer heeft. Het enige z'n moraal (hoewel hij natuurlijk ook iemand heeft vermoord in de serie en medeplichtig was aan meerdere moorden, een crackhead is met foute vrienden enzovoorts dus hoezo een engel) en verder...euhmm...niets?
Als kingpin was/is hij uiteindelijk ook niet echt geslaagd (dan had hij de situatie binnen dat wereldje namelijk veel beter onder controle gehad) en ja, het was duidelijk én cruciaal voor de serie en zijn karakter(ontwikkeling) dat hij daar op een gegeven moment wel erg van genoot.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 15:53 schreef ChuckTaylor. het volgende:
[..]
Ja, als familieman compleet mislukt en in de onderwereld een absolute kingpin. Op 't end genoot hij daar toch wel van denk ik, op een gegeven moment had hij eindelijk vrij spel om te doen wat hij wilde zonder dat Skyler hem lastig viel.
Ja, iedereen interpreteert zaken/situaties anders en inderdaad; ook in het echte leven. Als iedereen hetzelfde was, was het verdomd saai.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 15:54 schreef Forbry het volgende:
[..]
Ik heb niemand zien schrijven dat Jesse een engel is![]()
Laten we het er verder maar op houden dat jouw kijk op de serie (en hoogstwaarschijnlijk ook op het echte leven?) behoorlijk verschilt van die van mij.
Tussen "volledig onder controle hebben" (met jouw standpunt daarover ben ik het eens) en de controle die Walt (uiteindelijk) had, zit wat mij betreft erg veel (té veel) ruimte om dat "geslaagd" te noemen. Nee, ook in dat opzicht vond ik hem (uiteindelijk) best wel een loser.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 16:05 schreef starla het volgende:
[..]
Ja, iedereen interpreteert zaken/situaties anders en inderdaad; ook in het echte leven. Als iedereen hetzelfde was, was het verdomd saai.
Als kingpin vond ik hem zeker geslaagd. Er zijn geen garanties in het leven, laat staan in de misdaad. Dus alles onder controle hebben is wel erg optimistisch. Niemand heeft zijn leven volledig onder controle, ook de john does niet.
In Walts geval was het duidelijk een gevalletje: it's better to burn out, than fade away.
Ik dus niet. He owned the bitch. Hij was de alfa predator, the top of the food chain.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 16:11 schreef Forbry het volgende:
[..]
Tussen "volledig onder controle hebben" (met jouw standpunt daarover ben ik het eens) en de controle die Walt (uiteindelijk) had, zit wat mij betreft erg veel (té veel) ruimte om dat "geslaagd" te noemen. Nee, ook in dat opzicht vond ik hem (uiteindelijk) best wel een loser.
Nou ja, hij was daar wel succesvoller in dan in het zijn van een sympathieke familieman... dat wil ik nog wel erkennenquote:Op vrijdag 16 mei 2014 16:15 schreef starla het volgende:
[..]
Ik dus niet. He owned the bitch. Hij was de alfa predator, the top of the food chain.
Politie afgetroefd, wraak op de neo-nazi's voor de dood van Hank, Jesse gered , 10.000.000 dollar voor z'n familie en de naam Heisenberg.
Op 1 of andere manier ben je voor mij dan geen loser. Maar meningen verschillen
Het is maar dat Walt de puurste meth kon maken, anders was hij allang dood. Hij had gewoon te weinig streetknowledge om dat wereldje perfect onder controle te hebben. Jesse kon dat nog een beetje aanvullen, maar 't is niks vergeleken met het niveau van bijv. drugskartel in Mexico, en Gus etc.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 16:05 schreef Forbry het volgende:
[..]
Als kingpin was/is hij uiteindelijk ook niet echt geslaagd (dan had hij de situatie binnen dat wereldje namelijk veel beter onder controle gehad) en ja, het was duidelijk én cruciaal voor de serie en zijn karakter(ontwikkeling) dat hij daar op een gegeven moment wel erg van genoot.
Dat klopt idd. wel, en hij had altijd wel een goed excuus wanneer hij iets deed, maar toch. Ik vond 't net iets te ver gaan dat er kinderen bij werden betrokken, ook de dood van 't broertje van de moeder van brock. Helaas is dat gewoon de realiteit, drugskartels hebben schijt aan alles en iedereen en vermoorden kinderen als het moet.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 17:12 schreef starla het volgende:
Ik heb nooit echt haat gekoesterd tegen Walt, weet niet waarom. Ja, hij was uitermate evil, maar had toch een aandoenlijke kant. Bijna een two-face.
Nog sterker, dat was hij: de aandoenlijke doch gefaalde familieman zoals Forbry zegt (m'n hart brak echt in de 'but we're a family' scene) en de ijskoude drugskoning.
Die innerlijke strijd tussen deze twee persoonlijkheden is echt fantastisch weergegeven in deze serie en daarom kan ik geen haat koesteren tegen hem denk ik.
Escobar maakte een miljoen per dag en hij voerde letterlijk oorlog tegen de regering, dat is idd. wel hele andere shit dan een walter white haha.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 17:18 schreef Individual het volgende:
Ik vond iedereen wel tof. Maar ja tv hè?
Hetzelfde bij de Pablo Escobar serie.. ik vond hem ook tof terwijl in het echte leven hij niet snel genoeg werd doodgeschoten. Walt10 was dat.
Met een geschat vermogen van $25 miljard had ie $1 miljoen per dag voor bijna 70 jaar lang moeten overhouden.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 17:31 schreef ChuckTaylor. het volgende:
[..]
Escobar maakte een miljoen per dag en hij voerde letterlijk oorlog tegen de regering, dat is idd. wel hele andere shit dan een walter white haha.
Volgens mij verwarde ik die quote met Klaas Bruinsma, die maakte in zijn hoogtijdagen 1 miljoen of meer per dag, als ik me niet vergis. Wel herinner ik me dat Escobar een bepaald percentage afschreef aan elastiekjes om de geldbundels te maken, teringquote:Op vrijdag 16 mei 2014 17:46 schreef Individual het volgende:
[..]
Met een geschat vermogen van $25 miljard had ie $1 miljoen per dag voor bijna 70 jaar lang moeten overhouden.
Marie vond je ook tof? Best een prestatie. Ik had Jane wel wat langer in de serie willen zien.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 17:18 schreef Individual het volgende:
Ik vond iedereen wel tof. Maar ja tv hè?
Hetzelfde bij de Pablo Escobar serie.. ik vond hem ook tof terwijl in het echte leven hij niet snel genoeg werd doodgeschoten. Walt10 was dat.
Ik ga er ook aan beginnen, had slechts twee docu's gezien over hem, maar een serie lijkt me veel gedetailleerder.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 18:55 schreef Nober het volgende:
[..]
Marie vond je ook tof? Best een prestatie. Ik had Jane wel wat langer in de serie willen zien.
Escobar serie ga ik wel aan beginnen, moet haast wel interessant zijn ondanks Spaanse taal.
Inderdaad, een kleptomane, manipulatief en verschrikkelijk control-freakish. Hey, bijna Walt eigenlijkquote:Op vrijdag 16 mei 2014 18:55 schreef Nober het volgende:
[..]
Marie vond je ook tof? Best een prestatie.
Marie en Walt Jr vond ik wat zwakker, maar ze horen er ook gewoon bij.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 18:55 schreef Nober het volgende:
[..]
Marie vond je ook tof? Best een prestatie. Ik had Jane wel wat langer in de serie willen zien.
Escobar serie ga ik wel aan beginnen, moet haast wel interessant zijn ondanks Spaanse taal.
Welke serie is dat dan? die van 2012?quote:Op vrijdag 16 mei 2014 20:35 schreef Individual het volgende:
[..]
Marie en Walt Jr vond ik wat zwakker, maar ze horen er ook gewoon bij.
BB geef ik een 9, maar Escobar een 9,8. Zoals Walt Tuco's kantoor en Gus opblaast blaast Pablo flatgebouwen en vliegtuigen op. Het is Spaans met Engelse ondertitels en dat zal niet voor iedereen werken, maar goddamn!!! 10x meer actie en het is nog eens waargebeurd ook.
Pablo zou pas in 2015 op netflix komen en ik weet niet of dat zo laat door de NL ondertitels komt.
Krijg je hier eigenlijk voor betaald?quote:Op vrijdag 16 mei 2014 20:35 schreef Individual het volgende:
[..]
Marie en Walt Jr vond ik wat zwakker, maar ze horen er ook gewoon bij.
BB geef ik een 9, maar Escobar een 9,8. Zoals Walt Tuco's kantoor en Gus opblaast blaast Pablo flatgebouwen en vliegtuigen op. Het is Spaans met Engelse ondertitels en dat zal niet voor iedereen werken, maar goddamn!!! 10x meer actie en het is nog eens waargebeurd ook.
Pablo zou pas in 2015 op netflix komen en ik weet niet of dat zo laat door de NL ondertitels komt.
Hoe heet die serie? Als ik op pablo escobar zoek vind ik hem niet..quote:Op vrijdag 16 mei 2014 20:35 schreef Individual het volgende:
[..]
Marie en Walt Jr vond ik wat zwakker, maar ze horen er ook gewoon bij.
BB geef ik een 9, maar Escobar een 9,8. Zoals Walt Tuco's kantoor en Gus opblaast blaast Pablo flatgebouwen en vliegtuigen op. Het is Spaans met Engelse ondertitels en dat zal niet voor iedereen werken, maar goddamn!!! 10x meer actie en het is nog eens waargebeurd ook.
Pablo zou pas in 2015 op netflix komen en ik weet niet of dat zo laat door de NL ondertitels komt.
http://www.caracolinterna(...)cobar--the-drug-lordquote:Op zaterdag 17 mei 2014 13:53 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Welke serie is dat dan? die van 2012?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |