Inderdaad! Zeer triest dat zo'n jonge jongen komt te overlijden, de manier waarop is ook verschrikkelijk.quote:Op dinsdag 29 april 2014 07:52 schreef Dven het volgende:
[..]
Ik geloof niet dat mensen vrijwillig een trage en beangstigende zelfmoord kiezen en vooraf hun vishengeltje meenemen.
Zelfmoord door verdrinking in drijfzijnd waardoor je dus moet wachten tot het vloed o.i.d. wordt?quote:
Dan is het wachten totdat de Telegraaf de dood aan de ontbinding van zijn contract bij FC Groningen relateert.quote:
Ja... zo'n poging slaagt vrijwel altijd, maar blijft een bizarre manier. Lijkt me dat je eenmaal in dat drijfzand toch gaat 'strijden', natuurlijke reactie.quote:Op dinsdag 29 april 2014 12:30 schreef Dven het volgende:
[..]
Zelfmoord door verdrinking in drijfzijnd waardoor je dus moet wachten tot het vloed o.i.d. wordt?Zou bizar zijn. Net als er head first induiken trouwens.
Had geen contract, was zijn eerste jaar in de opleiding ook.quote:Op dinsdag 29 april 2014 12:31 schreef Syntix het volgende:
[..]
Dan is het wachten totdat de Telegraaf de dood aan de ontbinding van zijn contract bij FC Groningen relateert.
Inderdaad. Al heeft strijden tegen drijfzand weinig zin, zeker wanneer je er ondersteboven inzit. Dan weet je 100% zeker dat het je dood wordt. Of er moet toevallig net iemand naast je staan met een tuinslang.quote:Op dinsdag 29 april 2014 12:32 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ja... zo'n poging slaagt vrijwel altijd, maar blijft een bizarre manier. Lijkt me dat je eenmaal in dat drijfzand toch gaat 'strijden', natuurlijke reactie.
Dan is het wachten totdat de Telegraaf het wegsturen van de jeugdspeler aan de zelfmoord relateert.quote:Op dinsdag 29 april 2014 12:33 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Had geen contract, was zijn eerste jaar in de opleiding ook.
Hij is niet weggestuurt, er is simpelweg geen belofte-elftal meer.quote:Op dinsdag 29 april 2014 12:38 schreef Syntix het volgende:
[..]
Dan is het wachten totdat de Telegraaf het wegsturen van de jeugdspeler aan de zelfmoord relateert.
Iemand komt om. Bepaalde mensen denken dat het meer is dan dat. Of zelf moord of iets anders. Waarom kan iemand niet gewoon tragisch omkomen?quote:
Misschien is er wel een afscheidsbrief gevonden? Lijkt me dat ze niet zomaar komen met zelfmoord-theorie.. maar ja, Telegraaf blijft natuurlijk een rioolbladquote:Op dinsdag 29 april 2014 13:16 schreef Karina het volgende:
Triest![]()
Het zelfmoordverhaal lijkt me niet zo logisch eigenlijk. Als je dat wil doen ga je toch niet eerst even vissen denk ik?
Erg veel bronnen komen hier al uren mee.quote:Op dinsdag 29 april 2014 20:02 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Misschien is er wel een afscheidsbrief gevonden? Lijkt me dat ze niet zomaar komen met zelfmoord-theorie.. maar ja, Telegraaf blijft natuurlijk een rioolblad
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |