SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hier vind je de OP.
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.
Ik zou in eerste instantie Luik of Apoel zeggen, maar heb mij nog niet echt in de teams verdiept. Is nog genoeg tijd voorquote:
Nee, vrijwel overal ligt t nog open. Volgens mij is lille de enige die je vrijwel zeker kan opschrijven.quote:Op zondag 27 april 2014 23:07 schreef ace_eleven het volgende:
[ afbeelding ]
Is dit de definitieve en volledige lijst wat we kunnen loten?
TT
De bal is rondquote:Op zondag 27 april 2014 23:12 schreef PIETR het volgende:
Kunnen we allemaal hebben, als we thuis een goede dag hebben. Net zoals we door al die teams uitgeschakeld kunnen worden. Belangrijk is wel dat we voor die wedstrijden de selectie rond hebben.
twitter:BvNonTour twitterde op zondag 27-04-2014 om 23:19:03We spelen Champions League, tijd voor een bierprijzen update dus! #OnTour http://t.co/SZh8Y3AvIA reageer retweet
Ben benieuwd, sowieso of de plannen van beide nog in de openbaarheid komen (en het liefst alle BCs, maar die hoop heb ik inmiddels opgegeven)quote:Stadionverkenners hebben beslissing genomen
Donderdag weet Rotterdam hoe de toekomst van De Kuip eruit gaat zien. Momenteel zijn enkel nog BAM en Red de Kuip in de race om de voetbaltempel te mogen verbouwen. Het verkennerstrio heeft inmiddels haar beslissing genomen, weet journalist Jan-Dirk Stouten te melden in FC Rijnmond.
De finalisten hebben deze week hun vernieuwbouwplannen mogen presenteren aan de investeerdersgroep Vrienden van Feyenoord. Ook de trojka heeft uitvoerige gesprekken gevoerd met de vermogende groep die de ontwikkelingen rond het stadion kritisch volgde. De VvF zou inmiddels overtuigd zijn van het advies van het verkennerstrio, meent Stouten.
Wim van Sluis, Hans Vervat en Jos van der Vegt zullen deze week nog om tafel gaan met enkele andere stakeholders waarna op donderdag dus het definitieve advies kenbaar wordt gemaakt op een persconferentie in De Kuip. Die bijeenkomst staat om 10.30 uur gepland en zal vermoedelijk live te volgen zijn via RTV Rijnmond.
Idd. Met Pelle erbij hadden jullie vorig jaar een serieuze kans op CL-voetbal gehad. Niet dat je daar wat te zoeken had, maar toch. We zien wat het Ajax gebracht heeft qua ervarenheid en in financieel opzicht. Zelfs kansloos 6 wedstrijden in de eerste ronde van de CL zijn nog beter dan de halve finale van de EL halen. Zou stom zijn om weer het heft uit handen te geven en te laat te zijn met (vervangende) spelers halen.quote:Op zondag 27 april 2014 23:12 schreef PIETR het volgende:
Belangrijk is wel dat we voor die wedstrijden de selectie rond hebben.
Twee jaar terug bedoel je. En die tweede voorronde was je met Pelle ook nooit doorgekomen.quote:Op maandag 28 april 2014 00:05 schreef erik013 het volgende:
[..]
Idd. Met Pelle erbij hadden jullie vorig jaar een serieuze kans op CL-voetbal gehad. Niet dat je daar wat te zoeken had, maar toch. We zien wat het Ajax gebracht heeft qua ervarenheid en in financieel opzicht. Zelfs kansloos 6 wedstrijden in de eerste ronde van de CL zijn nog beter dan de halve finale van de EL halen. Zou stom zijn om weer het heft uit handen te geven en te laat te zijn met (vervangende) spelers halen.
Wat viel er te vieren dan? De tweede plaats weer?quote:Op maandag 28 april 2014 08:40 schreef ThePlaneteer het volgende:
Jammer dat ik direct na de wedstrijd al weg moest ivm bbq, is het nog lang een feestje gebleven?
Moeilijk inschatten nu elke eredivisieclub keihard wordt afgedroogd in Europa door oa Oostenrijkers, Roemenen en Bulgaren.quote:Op maandag 28 april 2014 08:38 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik zou echt heel hard hopen dat dat wat gepost is de uiteindelijke loting is, zo ben je eigenlijk alleen echt genaaid met Lille, en ontloop je tripjes naar Oekraine en Rusland.
Als we maar geen oostblokclub krijgenquote:Op zondag 27 april 2014 23:12 schreef PIETR het volgende:
Kunnen we allemaal hebben, als we thuis een goede dag hebben. Net zoals we door al die teams uitgeschakeld kunnen worden. Belangrijk is wel dat we voor die wedstrijden de selectie rond hebben.
Ja, maar België kent dezelfde tendens. PAOK had dit jaar moeite met AZ, en APOEL is kwalitatief niet beter. Besiktas is lastig en tegen Lille ben je vrijwel kansloosquote:Op maandag 28 april 2014 08:41 schreef Caland het volgende:
[..]
Moeilijk inschatten nu elke eredivisieclub keihard wordt afgedroogd in Europa door oa Oostenrijkers, Roemenen en Bulgaren.
quote:Op maandag 28 april 2014 08:41 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Wat viel er te vieren dan? De tweede plaats weer?
quote:Ronald Koeman nam zondag met een glimlach voorlopig afscheid van De Kuip. Toch denkt de coach van Feyenoord dat de club pas echt terug is als de titel weer wordt binnengehaald.
"Ik wens Feyenoord succes en hoop dat de volgende stap gemaakt kan worden. Een titel zou de club pas helemaal terugbrengen", aldus Koeman na het veiligstellen van de tweede plaats. De geboren Zaandammer kwam als speler ook al uit voor Feyenoord en zou best nog eens kunnen terugkeren bij de Rotterdammers. "Ik sluit dat zeker niet uit. Ik ga op een dusdanig prettige wijze weg dat het zou kunnen."
Over zijn toekomst doet Koeman pas na het seizoen uitspraken. "Ik heb gezegd dat ik me eerst op Feyenoord wil focussen en dan pas met mijn manager ga praten. Als ik dat zeg, moet ik ook niet in gesprek gaan met clubs. Dan lul ik uit mijn nek en daar houd ik niet van."
En dus meer supporters die Koeman bedanken dan die op het kampioenschap afkomenquote:Op maandag 28 april 2014 08:44 schreef H.FR het volgende:
[..]
Niet echt iets gevierd, maar Koeman even bedankt. Dus iedereen bleef nog even na de wedstrijd.
Doelde meer op Koeman.quote:Op maandag 28 april 2014 08:41 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Wat viel er te vieren dan? De tweede plaats weer?
Joh, lekker een paar daagjes feesten in het warme zuidoost-Europa. Zo vervelend is dat niet in de zomer. Kans dat je afgaat is daarentegen wel redelijk aangezien die clubs inmiddels beter voetballen dan de gemiddelde Nederlandse clubsquote:
Buigen voor de kampioenquote:
Haha nou! Jij doet je UI wel waarmaken zeg!quote:
Ajax is Feyenoord tot drie keer toe in een rechtstreeks duel de baas geweest, zelfs in de Kuip, dus zo gek was die TT niet.quote:Op maandag 28 april 2014 08:47 schreef Dven het volgende:
[..]
Haha nou! Jij doet je UI wel waarmaken zeg!
3x gewonnen ja. Niet echt de baas geweest.quote:Op maandag 28 april 2014 08:48 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ajax is Feyenoord tot drie keer toe in een rechtstreeks duel de baas geweest, zelfs in de Kuip, dus zo gek was die TT niet.
Als je drie keer achter komt te staan en toch drie keer weet te winnen zegt dat wel iets.quote:Op maandag 28 april 2014 08:49 schreef H.FR het volgende:
[..]
3x gewonnen ja. Niet echt de baas geweest.
Nee. Kutlanden.quote:Op maandag 28 april 2014 08:46 schreef Dven het volgende:
[..]
Joh, lekker een paar daagjes feesten in het warme zuidoost-Europa. Zo vervelend is dat niet in de zomer. Kans dat je afgaat is daarentegen wel redelijk aangezien die clubs inmiddels beter voetballen dan de gemiddelde Nederlandse clubs
Ja, over Feyenoord.quote:Op maandag 28 april 2014 08:49 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Als je drie keer achter komt te staan en toch drie keer weet te winnen zegt dat wel iets.
Onmogelijk te zeggenquote:Op maandag 28 april 2014 08:48 schreef Mexicanobakker het volgende:
volgend jaar kampioen onder de slis?
Onder andere jaquote:
Kan je niet gewoon wegblijven? Niemand zit te wachten op je opmerkingen.quote:Op maandag 28 april 2014 08:48 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ajax is Feyenoord tot drie keer toe in een rechtstreeks duel de baas geweest, zelfs in de Kuip, dus zo gek was die TT niet.
Ik beantwoordde een vraag van Dven en verder onderbouw ik mijn uitspraken, iets wat niet iedereen hier altijd doet.quote:Op maandag 28 april 2014 08:50 schreef Happel het volgende:
[..]
Kan je niet gewoon wegblijven? Niemand zit te wachten op je opmerkingen.
Griekenland is net zo Balkan als Serviequote:Op maandag 28 april 2014 08:50 schreef H.FR het volgende:
[..]
Nee. Kutlanden.
Cyprus/Griekse club/Belgen is wel OK.
Dat volk jat alles wat los en vast zit, daar erger ik me inderdaad aan.quote:Op maandag 28 april 2014 08:53 schreef Dven het volgende:
H.FR is ooit gepest door een Roemeense zigeuner![]()
Wie niet in Nederland inmiddels. Kanjervolk die Oostblokkerts.quote:Op maandag 28 april 2014 08:53 schreef Dven het volgende:
H.FR is ooit gepest door een Roemeense zigeuner![]()
Toch schaar ik ze niet onder oostblok.quote:Op maandag 28 april 2014 08:52 schreef Dven het volgende:
[..]
Griekenland is net zo Balkan als Servie
Inderdaad, tegen Twente ging het ook niet zo lekker dit seizoenquote:Op maandag 28 april 2014 08:53 schreef H.FR het volgende:
[..]
Dat volk jat alles wat los en vast zit, daar erger ik me inderdaad aan.
Maar het ging me met name om het feit dat Feyenoord het nooit goed doet tegen oostblok clubs.
Ging prima tot de scheids er tussendoor kwam fietsen.quote:Op maandag 28 april 2014 08:55 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Inderdaad, tegen Twente ging het ook niet zo lekker dit seizoen
En die heeft ook nog een achtergrond die gedeeltelijk op de Balkan ligt. Nu snap ik hetquote:Op maandag 28 april 2014 08:56 schreef H.FR het volgende:
[..]
Ging prima tot de scheids er tussendoor kwam fietsen.
Oostblok is sowieso een verouderde term. Beetje als spreken over West-Duitsland.quote:
Ja, fijn. Doe maar niet gewoon.quote:Op maandag 28 april 2014 08:51 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ik beantwoordde een vraag van Dven en verder onderbouw ik mijn uitspraken, iets wat niet iedereen hier altijd doet.
Mensen die nog voor weinig een schuurtje willen laten bouwen of asperges willen laten plukken.quote:Op maandag 28 april 2014 08:54 schreef Caland het volgende:
[..]
Wie niet in Nederland inmiddels. Kanjervolk die Oostblokkerts.
Als nou straks de aandeelhouders, VVF noem maar op achter dit plan gaan staan vraag ik me af hoe zo'n Van Merwijk bijvoorbeeld kan blijven zitten. Of ligt dat weer anders omdat er (nog steeds?) een verschil zit tussen de stadion en clubdirectie.quote:Op maandag 28 april 2014 00:04 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Ben benieuwd, sowieso of de plannen van beide nog in de openbaarheid komen (en het liefst alle BCs, maar die hoop heb ik inmiddels opgegeven)
Nee, Joods.quote:Op maandag 28 april 2014 09:11 schreef Dven het volgende:
[..]
En die heeft ook nog een achtergrond die gedeeltelijk op de Balkan ligt. Nu snap ik het
Het is maar waar je je plezier uit haalt zullen we maar zeggen.quote:Op maandag 28 april 2014 09:14 schreef Dven het volgende:
Enfin, van mij mag Feyenoord wel een club uit Servie, Roemenie, Griekenland, Bulgarije of Turkije loten. Zie ik weer eens een Nederlandse club live. Laatste was wel een mooie herinnering. Ludogorets - PSV
Gewoon een term om die kansloze ex-sovjet landen aan te wijzen.quote:Op maandag 28 april 2014 09:12 schreef Dven het volgende:
[..]
Oostblok is sowieso een verouderde term. Beetje als spreken over West-Duitsland.
Een Turkse jood met Balkanachtergronden. Quelle horreurquote:
Er zijn in Oost Europa niet zo veel Sovjetlanden. De Baltische staten, Wit-Rusland, Oekraine en Moldavie. Dan heb je ze wel gehad. Mis je toch nog veel kansloze landenquote:Op maandag 28 april 2014 09:18 schreef H.FR het volgende:
[..]
Gewoon een term om die kansloze ex-sovjet landen aan te wijzen.
Kan de landen wel afzonderlijk noemen, maar deze term dekt de lading.
Meid, ga je dan ook nog even janken over alle andere wedstrijden die zo zijn verlopenquote:Op maandag 28 april 2014 09:21 schreef RvLaak het volgende:
Niet onverwacht, maar toch triest: Blind: "Op een akkoordje gegooid". Pure competitievervalsing imo
Ik zeg toch helemaal niet dat dat de enige kansloze landen zijn?quote:Op maandag 28 april 2014 09:21 schreef Dven het volgende:
[..]
Er zijn in Oost Europa niet zo veel Sovjetlanden. De Baltische staten, Wit-Rusland, Oekraine en Moldavie. Dan heb je ze wel gehad. Mis je toch nog veel kansloze landen
Ik kan inderdaad genieten wanneer mijn rivaal weggespeeld wordt. Ik kan me niet voorstellen dat jij niet met een glimlach de neusjes af ziet gaan tegen Real Madrid.quote:Op maandag 28 april 2014 09:17 schreef Caland het volgende:
[..]
Het is maar waar je je plezier uit haalt zullen we maar zeggen.
In zoverre, ook pure competitievervalsing ja. Maw: daar dient ook tegen opgetreden te worden.quote:Op maandag 28 april 2014 09:22 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Meid, ga je dan ook nog even janken over alle andere wedstrijden die zo zijn verlopen. Of in ieder geval dezelfde strekking hadden.
Hoe kan je het verbieden dan? Het gaat nergens tegen de regels in. Niemand maakt een overtreding.quote:Op maandag 28 april 2014 09:23 schreef RvLaak het volgende:
[..]
In zoverre, ook pure competitievervalsing ja. Maw: daar dient ook tegen opgetreden te worden.
Gewoon rekenen. Het is zuur maar niet vreemd. Beide clubs hadden een puntje nodig. Dan gaan ze op den duur niet beide hun 'overwinning' op het spel zetten. PSV en Groningen deden het een jaar of 8 geleden ook al. Zuur, maar niet onbegrijpelijk.quote:Op maandag 28 april 2014 09:21 schreef RvLaak het volgende:
Niet onverwacht, maar toch triest: Blind: "Op een akkoordje gegooid". Pure competitievervalsing imo
Ik zou er alleen nooit van mijn levensdagen geld voor gaan betalen. Ik neem het ter kennisgeving aan en glimlach even. Toch wel een wezenlijk verschil.quote:Op maandag 28 april 2014 09:23 schreef Dven het volgende:
[..]
Ik kan inderdaad genieten wanneer mijn rivaal weggespeeld wordt. Ik kan me niet voorstellen dat jij niet met een glimlach de neusjes af ziet gaan tegen Real Madrid.
Niet tegen de regels in???quote:Op maandag 28 april 2014 09:23 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Hoe kan je het verbieden dan? Het gaat nergens tegen de regels in. Niemand maakt een overtreding.
Ach, nog geen 5 euro moeten betalen, daarbij was ik er op uitnodiging. Sowieso laat ik geen kans liggen om een Nederlandse club te kunnen zien. Zo vaak is die kans er nu eenmaal niet.quote:Op maandag 28 april 2014 09:24 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik zou er alleen nooit van mijn levensdagen geld voor gaan betalen. Ik neem het ter kennisgeving aan en glimlach even. Toch wel een wezenlijk verschil.
Zoiets groeit toch gewoon in de wedstrijd, kan je niet zoveel tegen doen.quote:Op maandag 28 april 2014 09:25 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Niet tegen de regels in???... Competitievervalsing is natuurlijk verboden en dit is pure competitievervalsing. Deze deal heeft Feyenoord elke kans (hoe onrealistisch ook) op een kampioenschap ontnomen. Matchfixing heet dat.
Maar goed, jij als ajacied zou het wel beter weten
Waarom niet? Voor het voetbal hoef je het niet te doen.quote:Op maandag 28 april 2014 09:26 schreef Dven het volgende:
Sowieso laat ik geen kans liggen om een Nederlandse club te kunnen zien. Zo vaak is die kans er nu eenmaal niet.
Man, maak je niet zo druk. Dit gebeurt al sinds jaar en dag, lekker boeiend ook voor de rest. Als je als club om de titel mee doet moet je gewoon beter presteren ipv te miepen over een salonremise.quote:Op maandag 28 april 2014 09:25 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Niet tegen de regels in???... Competitievervalsing is natuurlijk verboden en dit is pure competitievervalsing. Deze deal heeft Feyenoord elke kans (hoe onrealistisch ook) op een kampioenschap ontnomen. Matchfixing heet dat.
Maar goed, jij als ajacied zou het wel beter weten
Wat lul je? Als je van het resultaat van een andere wedstrijd afhankelijk bent en in de positie terecht komt dat je het niet meer zelf in handen hebt, dan heb je dat sowieso aan je zelf te danken.quote:Op maandag 28 april 2014 09:25 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Niet tegen de regels in???... Competitievervalsing is natuurlijk verboden en dit is pure competitievervalsing. Deze deal heeft Feyenoord elke kans (hoe onrealistisch ook) op een kampioenschap ontnomen. Matchfixing heet dat.
Maar goed, jij als ajacied zou het wel beter weten
Met als kanttekening dat de Boer vooraf zei dat na als het nog gelijk stond na 75 minuten er wel een mooie salonremise mocht komen.quote:Op maandag 28 april 2014 09:26 schreef Caland het volgende:
[..]
Zoiets groeit toch gewoon in de wedstrijd, kan je niet zoveel tegen doen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |