SPOILER: Kampioen afbeeldingen 2010/2011, 2011/2012 en 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Blind ben ik ook niet echt overtuigd van persoonlijkquote:Op vrijdag 25 april 2014 15:15 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Maar even serieus. Cillessen, Moisander en Blind zijn voorlopig de enigen die ik op 'grote' waarde schat voor Ajax.![]()
Net als Xavi idd. Vind ook dat het op dat vlak te matig is. Verder qua druk zetten en rust aan de bal is hij heel erg sterkquote:![]()
Hij wil zelf de discussie niet aangaan dus dan is het prima toch?quote:Op vrijdag 25 april 2014 15:15 schreef Heeinz het volgende:
[..]!
[..]
Je bent zelf van de cijfertjes dus dat J0rdiiii nu hiermee komt is vrij grappig![]()
![]()
Rust aan de balquote:Op vrijdag 25 april 2014 15:16 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Net als Xavi idd. Vind ook dat het op dat vlak te matig is. Verder qua druk zetten en rust aan de bal is hij heel erg sterk![]()
![]()
schone?quote:Op vrijdag 25 april 2014 15:16 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Blind ben ik ook niet echt overtuigd van persoonlijkFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Ik ben al het hele seizoen op mijn hoedequote:Op vrijdag 25 april 2014 15:17 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Omdat ik sinds zondag op mijn hoede ben.
![]()
![]()
Heracles speelt nergens meer voor, zou me niks verbazen als het een 0-0 wordtquote:Op vrijdag 25 april 2014 15:17 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Omdat ik sinds zondag op mijn hoede ben.
![]()
Thuli heeft een aantal hele sterke eigenschappen, en een aantal mindere. Maar dan nog is hij 1 vd beste spelers in dit Ajax.quote:![]()
Jawel, maar het feit dat jij het gebrek aan kwaliteit bij Serero probeerde te bewijzen door die cijfers en dat dan blijkt dat Xavi dezelfde cijfers heeft is toch vrij grappigquote:Op vrijdag 25 april 2014 15:17 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Hij wil zelf de discussie niet aangaan dus dan is het prima toch?Ik bedoel, hij is goed hoor, maar het is nog geen Serero.
![]()
Aan een puntje genoeg om sowieso in de eredivisie te blijvenquote:Op vrijdag 25 april 2014 15:19 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Heracles speelt nergens meer voor, zou me niks verbazen als het een 0-0 wordt![]()
hij is toch redelijk vaak beslissend geweest en speelt vrijwel elke wedstrijd een voldoendequote:Op vrijdag 25 april 2014 15:19 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Niet het niveau wat basis zou moeten staan bij Ajax.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Heracles moet zich nog 'officieel' veilig spelen. Maar zou een wonder zijn willen die nog in de play offs komen.quote:Op vrijdag 25 april 2014 15:19 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Heracles speelt nergens meer voor, zou me niks verbazen als het een 0-0 wordt
Overigens scoort Ajax wel vaak uit een aanvallende vrije trap (of ie nou direct op doel is of een voorzet).![]()
2 zeperds achter elkaar komt zelden voor bij Ajax, wordt gewoon een simpele overwinningquote:Op vrijdag 25 april 2014 15:17 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Omdat ik sinds zondag op mijn hoede ben.
![]()
quote:Op vrijdag 25 april 2014 15:19 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Thuli heeft een aantal hele sterke eigenschappen, en een aantal mindere. Maar dan nog is hij 1 vd beste spelers in dit Ajax.Komt vooral doordat Blind, Klaassen en Serero elkaar erg goed aanvullen op het middenveld
![]()
Xavi is op leeftijd en dit is zijn eerste seizoen dat hij minder draait dat is toch niet te vergelijken met een speler in de Eredivisie die op deze leeftijd top zou moeten zijn? Kom op zeg dat valt niet te vergelijken.quote:Op vrijdag 25 april 2014 15:19 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Jawel, maar het feit dat jij het gebrek aan kwaliteit bij Serero probeerde te bewijzen door die cijfers en dat dan blijkt dat Xavi dezelfde cijfers heeft is toch vrij grappigIk bedoel, hij is goed hoor, maar het is nog geen Serero.
![]()
Dacht dat het nog over Serero ging, zegt genoeg dat Schone nu belangrijk is, die is echt niet beter gewordenquote:Op vrijdag 25 april 2014 15:20 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
hij is toch redelijk vaak beslissend geweest en speelt vrijwel elke wedstrijd een voldoende![]()
dat denk ik dus ook. zoiets als tegen pec komt niet vaak voor, ajax is dit seizoen de meest constante factor geweestquote:Op vrijdag 25 april 2014 15:20 schreef Tarado het volgende:
[..]
2 zeperds achter elkaar komt zelden voor bij Ajax, wordt gewoon een simpele overwinningFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Je bent zo schattig als je je gelijk wil hebbenquote:Op vrijdag 25 april 2014 15:21 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Xavi is op leeftijd en dit is zijn eerste seizoen dat hij minder draait dat is toch niet te vergelijken met een speler in de Eredivisie die op deze leeftijd top zou moeten zijn? Kom op zeg dat valt niet te vergelijken.![]()
Kwaliteit van Xavi staat buiten kijf, fantastische speler![]()
![]()
Ik hoef hier geen gelijk te hebben ik zie het wel terug aan de resultaten dat ik gelijk heb en dat is het belangrijkstequote:Op vrijdag 25 april 2014 15:22 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Je bent zo schattig als je je gelijk wil hebben![]()
Kwaliteit van Xavi staat buiten kijf, fantastische speler![]()
![]()
Die trainer van Salzburg heeft dankzij het succes tegen ons een mooie transfer verdiend naar Leverkusen.![]()
Denk niet dat dat alleen door het resultaat tegen ons is. Heb je ze zien knallen in de competitie? En zelfs tegen Basel was het bij vlagen briljant.quote:Op vrijdag 25 april 2014 15:23 schreef Ajacied422 het volgende:
Die trainer van Salzburg heeft dankzij het succes tegen ons een mooie transfer verdiend naar Leverkusen.![]()
Ik kan niet eens meer bijhouden hoe vaak jij gelijk hebtquote:Op vrijdag 25 april 2014 15:22 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ik hoef hier geen gelijk te hebben ik zie het wel terug aan de resultaten dat ik gelijk heb en dat is het belangrijkste![]()
![]()
Idd tegen 10 man er uit.quote:Op vrijdag 25 april 2014 15:25 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Denk niet dat dat alleen door het resultaat tegen ons is. Heb je ze zien knallen in de competitie? En zelfs tegen Basel was het bij vlagen briljant.![]()
Heel soms zit ik er naast maar niet vaak. Dit Ajax is het slechtste Ajax in de afgelopen 15 jaar en we hebben echt geluk dat De Boer aan het roer staat anders had Ajax er een heel stuk minder voor gestaan op dit moment.quote:Op vrijdag 25 april 2014 15:25 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Ik kan niet eens meer bijhouden hoe vaak jij gelijk hebt![]()
Leverkusen wel een mooie club. Staan op een knappe 4e positie. Toch hebben ze 11 maal verloren wat onacceptabel is.quote:Op vrijdag 25 april 2014 15:23 schreef Ajacied422 het volgende:
Die trainer van Salzburg heeft dankzij het succes tegen ons een mooie transfer verdiend naar Leverkusen.![]()
Tja, wonder boven wonder wist Basel te winnen. Maar 9 vd 10 keer wint Salzburg die pot gewoon hoor. Dit kan een keer gebeurenquote:![]()
Wel de minste kampioen ooit, ik denk dat we dat wel kunnen stellen, zeker knap van De Boer dat hem het weer gelukt is.quote:Op vrijdag 25 april 2014 15:27 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Heel soms zit ik er naast maar niet vaak. Dit Ajax is het slechtste Ajax in de afgelopen 15 jaar en we hebben echt geluk dat De Boer aan het roer staat anders had Ajax er een heel stuk minder voor gestaan op dit moment.![]()
Dit jaquote:Op vrijdag 25 april 2014 15:29 schreef Tarado het volgende:
[..]
Wel de minste kampioen ooit, ik denk dat we dat wel kunnen stellen, zeker knap van De Boer dat hem het weer gelukt is.![]()
Dan moet er toch wel het een en ander bijkomen want zoveel geluk als dit seizoen gaan we niet vaak meer hebben.quote:Op vrijdag 25 april 2014 15:31 schreef Devv het volgende:
En volgend seizoen worden we gewoon weer landskampioen.
En het belangrijkste De Boer moet blijven![]()
Eens.quote:Op vrijdag 25 april 2014 15:31 schreef Devv het volgende:
En volgend seizoen worden we gewoon weer landskampioen.![]()
Volgens mij zijn deze maatregelen niet per se naar aanleiding van de bekerfinale hoorquote:Amsterdam neemt extra maatregelen om te voorkomen dat een eventueel kampioensfeest van Ajax komende zondag uit de hand loopt.
Zo mogen Ajax-supporters op het Leidseplein en het Rembrandtplein geen blikjes, flesjes, vuurwerkfakkels en andere objecten bij zich hebben waarmee gegooid kan worden.
Op de pleinen mogen mensen zich niet onherkenbaar uitdossen, liet burgemeester Eberhard van der Laan vrijdag weten.
Amsterdam neemt de maatregelen naar aanleiding van de ongeregeldheden afgelopen zondag, toen enkele Ajax-supporters tijdens de wedstrijd tegen PEC Zwolle in De Kuip vuurwerk op het veld gooiden.Er verschijnen elke dag vier nieuwsberichten waarin in ieder geval verwezen wordt naar dat vuurwerk
![]()
![]()
Ajax heeft toch een betere basis dan de andere ploegen voorlopig.quote:Op vrijdag 25 april 2014 15:32 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Dan moet er toch wel het een en ander bijkomen want zoveel geluk als dit seizoen gaan we niet vaak meer hebben.
En het belangrijkste De Boer moet blijven![]()
Ik geloof dat er vooral het één en ander weg moet gaan.quote:Op vrijdag 25 april 2014 15:32 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Dan moet er toch wel het een en ander bijkomen want zoveel geluk als dit seizoen gaan we niet vaak meer hebben.
En het belangrijkste De Boer moet blijven![]()
Feyenoord en PSV wel beter hoorquote:Op vrijdag 25 april 2014 15:33 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ajax heeft toch een betere basis dan de andere ploegen voorlopig.![]()
Dat denk ik ookquote:Op vrijdag 25 april 2014 15:31 schreef Devv het volgende:
En volgend seizoen worden we gewoon weer landskampioen.![]()
Zivkovicquote:Op vrijdag 25 april 2014 15:32 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Dan moet er toch wel het een en ander bijkomen want zoveel geluk als dit seizoen gaan we niet vaak meer hebben.
En het belangrijkste De Boer moet blijven![]()
Hebben we geluk meequote:Op vrijdag 25 april 2014 15:33 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Eens maar die voetballen dan weer zonder visie![]()
![]()
gaat ook niet veel spelen. heeft frank al gezegd.quote:Op vrijdag 25 april 2014 15:35 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Verwacht ik volgend seizoen nog niks van die moet voetballend nog reuze stappen maken![]()
Daarom en ik neem aan dat je met basis ook teamorganisatie bedoeltquote:Op vrijdag 25 april 2014 15:34 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
PSV?
Feyenoord moet eerst maar eens zien wat er allemaal gaat vertrekken.![]()
Tuurlijk wel. Ik had Feyenoord en PSV meer kans gegeven om kampioen te worden dit jaar dan ons, puur op basis van de selectie.quote:![]()
Dat is dan fout gedacht want ik nietquote:Op vrijdag 25 april 2014 15:35 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Tuurlijk wel. Ik had Feyenoord en PSV meer kans gegeven om kampioen te worden dit jaar dan ons, puur op basis van de selectie.![]()
![]()
Ik hoop dat De Jong blijft volgend seizoen anders is het huilen met de pet opquote:Op vrijdag 25 april 2014 15:35 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
gaat ook niet veel spelen. heeft frank al gezegd.![]()
Dat zeker.quote:Op vrijdag 25 april 2014 15:35 schreef Tarado het volgende:
[..]
Daarom en ik neem aan dat je met basis ook teamorganisatie bedoelt
Gewoon een 'fundament' voor de komende jaren.
PSV en Feyenoord hebben die totaal niet. Feyenoord moet vrezen voor het vertrek van een aantal zeer belangrijke spelers en PSV weet niet welk beleid ze moeten voeren dus daar valt geen touw aan vast te knopen en Cocu is niet zo'n bijzonder wonder qua trainer.![]()
Siem? Die brengt al helemaal niks meer.quote:Op vrijdag 25 april 2014 15:36 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ik hoop dat De Jong blijft volgend seizoen anders is het huilen met de pet op![]()
Welke verwachtingen heb jij dan van De Jongquote:Op vrijdag 25 april 2014 15:36 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ik hoop dat De Jong blijft volgend seizoen anders is het huilen met de pet op? Die heeft zijn ondergrens structureel overschreden dit seizoen.
![]()
Nee Luuk.quote:Op vrijdag 25 april 2014 15:37 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Siem? Die brengt al helemaal niks meer.![]()
Voor het eerst in zijn carriere dat hij een minder seizoen heeft en vaak geblesseerd is geweest. Een betere spits heeft Ajax gewoon niet.quote:Op vrijdag 25 april 2014 15:37 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Welke verwachtingen heb jij dan van De Jong? Die heeft zijn ondergrens structureel overschreden dit seizoen.
![]()
Sarcasmequote:Op vrijdag 25 april 2014 15:38 schreef WhateverWhatever het volgende:
Ouch, de tt!![]()
PEC Zwolle, makkie?![]()
![]()
Ik had laatst een leuke grap vond ik zelf, zal hem even opzoeken![]()
Heeinz is het hier niet mee eensquote:Op vrijdag 25 april 2014 15:38 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Voor het eerst in zijn carriere dat hij een minder seizoen heeft en vaak geblesseerd is geweest. Een betere spits heeft Ajax gewoon niet.![]()
Die heeft betere dingen laten zien dan de andere jongens in de spits.quote:Op vrijdag 25 april 2014 15:39 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Hoesen is ook niks joh leuk voor erbij maar schiet toch echt veel te kort![]()
quote:Op vrijdag 25 april 2014 15:38 schreef WhateverWhatever het volgende:
Ouch, de tt!![]()
PEC Zwolle, makkie?
5-1 of was het nou 1-5 ?Best grappig toch?quote:Op zondag 20 april 2014 20:55 schreef Heeinz het volgende:
Als we kampioen worden hebben we iig de eerste prijs sowieso binnen, de JC schaal tegen PEC![]()
En worden ze het ook? Ik dacht het niet, ik had voor het seizoen gesteld dat met Eriksen Ajax zo'n 30% beter is dan de rest en zonder hem 20%, dat laatste was helaas niet zo maar nog altijd 10% beter dan de rest, verder klopt het ook niet wat je zegt over selectie, dat is juist een probleem bij Feyenoord en ook PSV, aardige eerste 11 maar de wissels voegen nooit wat toe of verzwakken het elftal, dat was bij Ajax gewoon beter.quote:![]()
quote:Op vrijdag 25 april 2014 15:39 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Hoesen is ook niks joh leuk voor erbij maar schiet toch echt veel te kortIk sta aan de kant van Ajacied422quote:Op vrijdag 25 april 2014 15:39 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Die heeft betere dingen laten zien dan de andere jongens in de spits.
Hij is niet echt een afmaker maar het team heeft toch echt goed gedraaid hoor met hem in de spits, beter dan met die andere twee houthakkers of de dwerg van Spanje![]()
Kolbein of Dannyquote:Op vrijdag 25 april 2014 15:38 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Voor het eerst in zijn carriere dat hij een minder seizoen heeft en vaak geblesseerd is geweest. Een betere spits heeft Ajax gewoon niet.![]()
Afmakers zijn overrated. Ik speel liever zonder spits dan afhankelijk zijn van een spits die mee moet kunnen voetballen.quote:Op vrijdag 25 april 2014 15:40 schreef Heeinz het volgende:
[..]
[..]
Ik sta aan de kant van Ajacied422
Hij is niet echt een afmaker maar het team heeft toch echt goed gedraaid hoor met hem in de spits, beter dan met die andere twee houthakkers of de dwerg van Spanje![]()
Dat mag ik toch hopen van nietquote:Op vrijdag 25 april 2014 15:40 schreef Tarado het volgende:
[..]
En worden ze het ook? Ik dacht het niet, ik had voor het seizoen gesteld dat met Eriksen Ajax zo'n 30% beter is dan de rest en zonder hem 20%, dat laatste was helaas niet zo maar nog altijd 10% beter dan de rest, verder klopt het ook niet wat je zegt over selectie, dat is juist een probleem bij Feyenoord en ook PSV, aardige eerste 11 maar de wissels voegen nooit wat toe of verzwakken het elftal, dat was bij Ajax gewoon beter.![]()
Over die wissels heb je wel absoluut gelijk, niet dat het bij ons fantastisch is als Sigthķrsson erin komt voor Bojan maar het is beter dan Te Vrede voor Pellč en Verhoek voor Boëtius![]()
Zonder spits vind ik eigenlijk ook niks. Als ik Sigi zie aankloten denk ik: doe Bojan er maar in, wat beweeglijker, ruimte maken etc, maar dan mis ik toch altijd iemand waar je de lange bal op kan spelen, die kopduels kan winnen enzo. Met Fischer/Schöne/De Sa/Serero heb je dan niemand die een kopduel kan winnen. Als je Bojan daar ook nog bij zet moet alles over de grond en dat ging toch echt heel erg moeizaam dit seizoen.quote:Op vrijdag 25 april 2014 15:42 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Afmakers zijn overrated. Ik speel liever zonder spits dan afhankelijk zijn van een spits die mee moet kunnen voetballen.![]()
Ajax krijgt ook meer te maken met ploegjes die vol erop klappen en weinig ruimte weggeven. Handelingssnelheid ligt absurd laag en die zal veel beter moeten. Met die kleinere grasveldjes kan daar goed op getrained wordenquote:Op vrijdag 25 april 2014 15:43 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Zonder spits vind ik eigenlijk ook niks. Als ik Sigi zie aankloten denk ik: doe Bojan er maar in, wat beweeglijker, ruimte maken etc, maar dan mis ik toch altijd iemand waar je de lange bal op kan spelen, die kopduels kan winnen enzo. Met Fischer/Schöne/De Sa/Serero heb je dan niemand die een kopduel kan winnen. Als je Bojan daar ook nog bij zet moet alles over de grond en dat ging toch echt heel erg moeizaam dit seizoen.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: