Al meer dan een jaar..quote:Op donderdag 24 april 2014 23:58 schreef Leafeon672 het volgende:
[..]
Sinds wanneer heb jij een vriendin?
Hihiquote:Op vrijdag 25 april 2014 09:47 schreef Kyubey het volgende:
[..]
Ik hoor nu een vertederend geluid naast me.
quote:
Dit inderdaadquote:Op vrijdag 25 april 2014 12:01 schreef gniffie het volgende:
Eerste kwartier van Sidonia was kut, daarna weer lekker
Hoe zag je eruit? Had je toevallig kattenoortjes opquote:Op vrijdag 25 april 2014 07:43 schreef Kyubey het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[..]
Misschien heb je mij nog gezien.
Ouwe hosselkoningquote:
Er is veel anime met serieuze en/of realistische verhaallijnen. Je kunt wat meer info geven, wat zoek je specifiek? Of we hebben in de OP een lijstje aanraders, onder een spoiler, staanquote:Op vrijdag 25 april 2014 17:34 schreef ChuckTaylor. het volgende:
Ik wil voor 't eerst een anime serie kijken, ik wilde de boondocks kijken maar heb totaal geen verstand van anime en weet niet wat goed is en wat niet. Weet niet eens of boondocks wel anime is, hoe dan ook; wat is een echte aanrader om mee te beginnen? Ik vraag me ook af of er anime is met serieuze/realistische verhaallijnen? alvast bedankt
Er is zoveel aanbod dat ik ff ga uitzoeken wat 't beste bij mij past. Ik vond 't altijd aantrekkelijk zoals 't getekend is alleen nooit de moeite genomen om ook echt iets te kijken. Ik heb zelfs dragonball z en pokemon nooit gekeken.quote:Op vrijdag 25 april 2014 17:38 schreef Xaryna het volgende:
[..]
Er is veel anime met serieuze en/of realistische verhaallijnen. Je kunt wat meer info geven, wat zoek je specifiek? Of we hebben in de OP een lijstje aanraders, onder een spoiler, staan
Het lijstje in de OP is een goed lijstje, ook voor beginners. Het is gesorteerd per genre dus je kan kijken wat bij j past. Maar als je bijvoorbeeld van mecha (gevechten met robots), of slice of life (realistisch, dagelijks leven) houdt, dan heb je al een beginnetje.quote:Op vrijdag 25 april 2014 17:42 schreef ChuckTaylor. het volgende:
[..]
Er is zoveel aanbod dat ik ff ga uitzoeken wat 't beste bij mij past. Ik vond 't altijd aantrekkelijk zoals 't getekend is alleen nooit de moeite genomen om ook echt iets te kijken. Ik heb zelfs dragonball z en pokemon nooit gekeken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |