In Utrecht is het verenigingsleven best aanwezig hoor. En wat is nodig hebben, sommige mensen wensen iets extra's.quote:Op maandag 21 april 2014 15:42 schreef Isdatzo het volgende:
Studentenverenigingen.
Alleen goed voor balletjes en autisten. Zeker in Utrecht heb je die shit helemaal niet nodig.
Volgens een dubieus statistiekje afgepukt van google kiest 77% van de wo studenten voor een lidmaatschap van een vereniging.quote:Op maandag 21 april 2014 15:20 schreef Susteren het volgende:
[..]
Zijn er veel die voor en roeivereniging kiezen ipv een studentenvereniging? En zijn dat dan alleen jongens of ook meiden?
Sorry maar heb er echt geen verstand van.
Maar 8%? Als je het zo bekijkt lijkt het wel érg weinig!quote:Op maandag 21 april 2014 16:28 schreef Ryon het volgende:
[..]
Volgens een dubieus statistiekje afgepukt van google kiest 77% van de wo studenten voor een lidmaatschap van een vereniging.
Een ruime 10% van de populatie kiest voor een studentenvereniging. Ik schat rond de 30% voor een van de verschillende studentensportverenigingen (bijv een roei- of, voetbal- of hockeyvereniging) en meer dan 70% voor een studievereniging. Het lidmaatschap van de een sluit het ander niet uit.
Hbo'ers worden aanzienlijk minder vaak lid van een van bovenstaande verenigingen. Ik geloof dat met hbo'ers erbij maar 8% van de studenten lid is van een studentengezelligheidsvereniging. Dat betekent dus dat 92% van het totaal (wo/hbo) niet lid is. Vrouwen en mannen worden even snel lid (vrouwen misschien iets sneller) dus dat betekent dat de oververtegenwoordiging van vrouwen in Utrecht ook terug te zien is in het verenigingsleven in Delft is het weer precies andersom.
En de mensen die lid zijn, hebben die er veel plezier/voordelen van? En is de UIT aan te raden? Lijkt me wel leuk!quote:Op maandag 21 april 2014 19:33 schreef Isdatzo het volgende:
Van m'n vrienden is ook niemand lid van een studentenvereniging. Ken wel een paar jaargenootjes die lid zijn, maar heel veel zijn het er niet.
Zonder heb je ook genoeg plezier.
Mét heb je meer plezier. Het is gewoon extra.quote:Op maandag 21 april 2014 19:33 schreef Isdatzo het volgende:
Van m'n vrienden is ook niemand lid van een studentenvereniging. Ken wel een paar jaargenootjes die lid zijn, maar heel veel zijn het er niet.
Zonder heb je ook genoeg plezier.
quote:Op maandag 21 april 2014 12:28 schreef Kowloon het volgende:
Met onzekere kereltjes die over ieder wissewasje een topic in LIF starten weten ze wel raad bij dat soort verenigingen.
quote:Op maandag 21 april 2014 12:28 schreef Kowloon het volgende:
Met onzekere kereltjes die over ieder wissewasje een topic in LIF starten weten ze wel raad bij dat soort verenigingen.
Dit dus.quote:Op maandag 21 april 2014 12:28 schreef Kowloon het volgende:
Met onzekere kereltjes die over ieder wissewasje een topic in LIF starten weten ze wel raad bij dat soort verenigingen.
Geen ontgroening? Toch wel piemels vergelijken onder de douche of douchen jullie met je bescherming?quote:Op maandag 21 april 2014 12:35 schreef Susteren het volgende:
[..]
Luister ik doe al jaren ijshockey, zelfs daar zijn geen ontgroeningen en dat is wel wat anders dan een stelletje tennis spelende kneuters. Ik snap dan ook niet waarom die dingen nodig zijn.
quote:Op maandag 21 april 2014 20:52 schreef Aardappeltaart het volgende:
Ik wil zelf bij een politieke jongerenorganisatie gaan (JD). Lijkt me interessant en gezellig.
(Verkapte TVP omdat ik ook benieuwd ben naar hoe zinvol de UIT is)
UIT is leuk als je Utrecht nauwelijks/niet kent. Ook is het een goede periode om kennis te maken met de verschillende studenten(sport)verenigingen. Minpuntje is dat je niet in groepjes wordt gestopt met mensen van je eigen studie/faculteit. 99% van de mensen die je daar ontmoet zie je nooit meer.quote:Op maandag 21 april 2014 19:56 schreef Susteren het volgende:
En de mensen die lid zijn, hebben die er veel plezier/voordelen van? En is de UIT aan te raden? Lijkt me wel leuk!
Het heeft ook voordelen om mensen te leren kennen die iets anders studeren dan jezelf. Daarnaast kun je die mensen zeker nog blijven zien, dat heb ik mijn hele studententijd i.i.g. wel gedaan + ik heb er een goede vriend aan over gehouden die ik nu, 20 jaar later nog steeds zie.quote:Op donderdag 24 april 2014 14:43 schreef iAvani het volgende:
[..]
[..]
UIT is leuk als je Utrecht nauwelijks/niet kent. Ook is het een goede periode om kennis te maken met de verschillende studenten(sport)verenigingen. Minpuntje is dat je niet in groepjes wordt gestopt met mensen van je eigen studie/faculteit. 99% van de mensen die je daar ontmoet zie je nooit meer.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |