Mijn meneer zit zich ernstig te verbijten hier op de bank maar vind zelf ook dat de mannen bij Ajax er een potje van maken.quote:Op zondag 20 april 2014 20:00 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
We hebben net even gezapt en Ajax even heel hard uitgelachen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zoals het er nu staat kan het als een correct Nederlandse zin worden opgevat, zie ook de reactie van YUR.quote:
quote:Op zondag 20 april 2014 20:11 schreef cafca het volgende:
Niet de meest flatteuze foto, maar wel mijn eerste echte hardloopfoto:Zwaar werk zo te zien dat pakketjes bezorgen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Uh-huhquote:Op zondag 20 april 2014 20:22 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
Zwaar werk zo te zien dat pakketjes bezorgen.
Wij kijken nóóit voetbal, ook Mr. Guppy niet. Maar nu hebben we toch af en toe even heen en weer gezapt, en gekeken naar de huldiging. Gewoon, omdat die voetballers er zo ontzettend blij mee zijnquote:Op zondag 20 april 2014 20:07 schreef Nanook24 het volgende:
[..]
Mijn meneer zit zich ernstig te verbijten hier op de bank maar vind zelf ook dat de mannen bij Ajax er een potje van maken.
Ik was nog bij je in het dorp vandaag FRSH. Mooi weer voor een loopje maar helaas waren er familie verplichtingen en was het dus vooral rechtop zitten en pootjes geven.
Morgen hebben we gelukkig geen verplichtingen en ga ik weer lekker een loopje doen. Volgens de weerberichten kan ik dat beter 's middags doen want 's morgens wordt er regen verwacht dus dat wordt rustig opstarten en de deur uit als ik goed wakker ben.
om Ajax?quote:Op zondag 20 april 2014 20:35 schreef Jero_nimo het volgende:
Ik moet huilen...gelukkig mag ik morgen alles eruit rennen op de heuvels.
In de eredivisie ja, dit is weer wat andersquote:Op zondag 20 april 2014 20:41 schreef hatsaflats het volgende:
Wait, whut, het was toch al 6 wedstrijden geleden eigenlijk een soort van bekend dat Ajax kampioen zou worden? Gut, wat zal m'n broer chagrijnig zijn nu
Voetbalquote:Op zondag 20 april 2014 20:45 schreef SiIk het volgende:
[..]
In de eredivisie ja, dit is weer wat anders
De wedstrijd was ook om te huilen.quote:Op zondag 20 april 2014 20:35 schreef Jero_nimo het volgende:
Ik moet huilen...gelukkig mag ik morgen alles eruit rennen op de heuvels.
sterfquote:Op zondag 20 april 2014 20:49 schreef cafca het volgende:
Och, het is maar een spelletje hè, dat voetbal? Moet je je niet te druk om maken
quote:Op zondag 20 april 2014 12:17 schreef Swetsenegger het volgende:
Dit is echt de laatste keer dat ik ga bluffen hoor
[ afbeelding ]
Dat zat ik me dus ook te bedenken. En nog wel meer ook.quote:Op zondag 20 april 2014 13:05 schreef De_kluizenaar het volgende:
Ik heb een beetje zitten rekenen. wanneer ik de kilo's die ik er weer aan schommel er toch af had weten te houden, had ik er nu ook wel 50 kwijt geweest.
O'ja dat had er ook iets mee te maken!!quote:Op zondag 20 april 2014 17:08 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
.
Wel vanochtend een feestje gebouwd in de kerk
En paaszondag en -maandag zeker ook niet?quote:Op zondag 20 april 2014 21:11 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
O'ja dat had er ook iets mee te maken!!
Hier zitten de meeste kerken nog rim-ram vol met Pasen en gaan ze Paas-Zaterdag niet stappen
Paasmaandag wel, dan is alles gewoon weer open.quote:Op zondag 20 april 2014 21:18 schreef hatsaflats het volgende:
[..]
En paaszondag en -maandag zeker ook niet?
quote:You aren't going to honour our veterans with unpolished shoes and medailles!
quote:Op zondag 20 april 2014 20:11 schreef cafca het volgende:
Niet de meest flatteuze foto, maar wel mijn eerste echte hardloopfoto:Je bent een man!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |