Actueel aanbod is vrijwel onmogelijk voor zo'n service. Te veel belangen. Te veel rechten. Als een bedrijf dit zou willen doen dan zal daar een tarief tegen over staan wat 8x zoveel is als Netflix nu. Wat het dichtste bij komt is HBO bij de kabel nemen. 3 zenders en een On Demand service die redelijk snel is met hun eigen series. Probleem: Aanbod is beperkt omdat ze alleen HBO series uitzenden. Prijs is trouwens rond de 15 euro.quote:Op maandag 21 april 2014 09:34 schreef Ludd het volgende:
[..]
Ah, ok, dat wist ik niet. Zijn er ook alternatieven die wel een actueel aanbod hebben? Sommige dingen zijn gewoon noodzakelijk om actueel te zien.
Op de Engelse Netflix staat hij ook nogquote:Op zondag 20 april 2014 15:21 schreef MacorgaZ het volgende:
Hola is wel ideaal, wilde eens aan '24' beginnen, zag ik een tijd terug gewoon op Netflix staan maar kon hem niet meer vinden, blijkt dat Amazon de rechten heeft gekocht voor het nieuwe seizoen en daardoor ook alle oudere bij Netflix weg zijn - behalve bij Netflix Denemarken
Wel raar dat je bij die Scandinavische Netflix's verplicht ondertiteling hebt die niet uit te schakelen is
Voor de handigheid: truc is om met kladblok een leeg .dfxp-bestand op te slaan en bij Netflix met Shift+alt links te klikken op het videobeeld en dan dat lege bestand te laden, weg ondertiteling.
Oh, dat is wat handiger, anders moet je na elke aflevering weer die lege subtitles ladenquote:Op maandag 21 april 2014 11:30 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Op de Engelse Netflix staat hij ook nog
quote:
Bron: http://epguides.com/OrphanBlack/quote:• Season 2
11 2-01 19/Apr/14 Nature Under Constraint And Vexed
12 2-02 26/Apr/14 Governed By Sound Reason And True Religion
13 2-03 03/May/14 Mingling Its Own Nature With It
14 2-04 10/May/14 Governed As It Were By Chance
15 2-05 17/May/14 TBA
Dat valt me ook al op er komen toch meer recentere dingen lijkt wel . Trouwens weer net From Dusk till Dawn gekeken en ik moet zeggen dat het wel ruled.quote:Op maandag 21 april 2014 14:26 schreef JimmyJames het volgende:
Ik ben weer lid gewordenMede om Fargo te kijken. Ik moet zeggen dat het aanbod een stuk beter oogt dan een paar maanden geleden.
dat gaat wat lastig als je via je Apple tv, iPad, Galaxy Tab of welke mediaspeler dan ook naar Netflix kijktquote:Op zondag 20 april 2014 15:21 schreef MacorgaZ het volgende:
Voor de handigheid: truc is om met kladblok een leeg .dfxp-bestand op te slaan en bij Netflix met Shift+alt links te klikken op het videobeeld en dan dat lege bestand te laden, weg ondertiteling.
Tjah, op de PC werkt dit in ieder gevalquote:Op maandag 21 april 2014 17:09 schreef Tokus het volgende:
[..]
dat gaat wat lastig als je via je Apple tv, iPad, Galaxy Tab of welke mediaspeler dan ook naar Netflix kijkt
quote:Op maandag 21 april 2014 20:28 schreef R- het volgende:
Wil eigenlijk wel aan het derde seizoen van Suits beginnen maar ben veel tel ui om het te gaan downloaden
Komt ook omdat ik die afleveringen niet in 1080p kan vinden.
Goed hé. Hopen dat de rest net zo is.quote:
Dat begrijp ik niet. Meer mensen trekken of de prijs verhogen en potentieel afschrikken.quote:Op dinsdag 22 april 2014 09:23 schreef Odaiba het volgende:
http://www.nrc.nl/nieuws/(...)ging-in-de-planning/
Hoppah!
Nee komt omdat netflix zo dom is geweest het op een akkoordje te gooien met de ISPs in Amerika en hun nu betaald. In feite betaal je dus aan die klootzakken van een ComCast etc.quote:Op dinsdag 22 april 2014 09:35 schreef SosuaCafe het volgende:
[..]
Dat begrijp ik niet. Meer mensen trekken of de prijs verhogen en potentieel afschrikken.
Als je al een account hebt wordt de prijs voor lange tijd nog niet verhoogd. Volgens het nieuwsbericht zou het 1 à 2 euro verhoging zijn. Ik zou best persoonlijk 8-10 euro willen betalen als dat betekent dat er nog meer goede series beschikbaar komen.quote:Op dinsdag 22 april 2014 13:11 schreef Deckard het volgende:
Als het zo door gaat stop ik mijn account dan ook en ga weer eens lekker downloaden.
Dit ja.quote:
Ik denk inderdaad dat dat het is, en dat een eventuele uitbreiding van het Netflix aanbod wel onder die $7.99 had gekund.quote:Op dinsdag 22 april 2014 13:10 schreef Deckard het volgende:
[..]
Nee komt omdat netflix zo dom is geweest het op een akkoordje te gooien met de ISPs in Amerika en hun nu betaald. In feite betaal je dus aan die klootzakken van een ComCast etc.
Echt hè? Gejankzak om niks.quote:
alleen betaal je bij een telefoon meestal meer als bestaande dan als nieuwe klantquote:Op dinsdag 22 april 2014 14:31 schreef OMG het volgende:
[..]
Overigens is het niet eens zo heel raar dat het voor nieuwe klanten duurder wordt (voor degene die dat zo apart vonden); bekijk het als je telefoonabonnement. De prijs gaat daar ook af en toe van omhoog, alleen merk je er bij jezelf iets van wanneer je je contract moet verlengen. Hetzelfde met Netflix, alleen zit je daar niet aan een contract vast en dus geven ze bestaande abonnees X maanden de tijd voordat ook zij die prijsverhoging krijgen doorgevoerd.
Ja! Ik gniffel me wat af om een paar eurootjes per maand.quote:Op dinsdag 22 april 2014 14:44 schreef planethugo het volgende:
alleen betaal je bij een telefoon meestal meer als bestaande dan als nieuwe klant
dit is wel slim bedacht om trouwe klanten niet voor het hoofd te stoten en uiteindelijk langer te binden, ze zullen dan wel gaan adverteren met de nieuwe prijs zodat bestaande klanten gniffelen en denken: maar voorlopig niet voor mij
ik lig al de hele dag in een deukquote:Op dinsdag 22 april 2014 14:47 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ja! Ik gniffel me wat af om een paar eurootjes per maand.
Het zal ook heus niet richting die vijftien euro gaan. Wat HBO trouwens wel vraagt. Met minder aanbod. En ik snap wel dat alles bij elkaar aan kan gaan tikken. Maar een a twee eurootjes?quote:Op dinsdag 22 april 2014 14:48 schreef planethugo het volgende:
ik lig al de hele dag in een deuk
die euro kan me ook niks schelen, maar het moet niet richting de 15 euro ofzo gaan, dan is het het voor mij echt niet meer waard aangezien ik ook andere opties heb om veel te kijken. Je kunt wel zeggen: stel je niet aan. Maar het is meer als je alles bij elkaar zet dat je per maand kwijt bent aan allerlei abonnementen. Dan houdt het ergens een keer op natuurlijk
Neem het duurste abonnement en deel het met drie anderenquote:Op dinsdag 22 april 2014 15:01 schreef Copycat het volgende:
Tip ten overvloede: deel je abonnement met een iemand anders. Scheelt twee keer de helft.
Tja zo zijn zat mensen hoorquote:Op dinsdag 22 april 2014 13:37 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Dit ja.
Je bent toch wel immens treurig als je al maanden een abo hebt dat je het dan stopzet omdat het een euro duurder wordt.
Hier! Het kan zelfs nog goedkoper!quote:Op dinsdag 22 april 2014 15:40 schreef Aether het volgende:
Neem het duurste abonnement en deel het met drie anderen
Moeilijk hè, zelf iets opzoeken.quote:Op dinsdag 22 april 2014 16:56 schreef JimmyJames het volgende:
De tweede aflevering van Fargo wordt vanavond in de VS uitgezonden. Krijgen we hem dan morgen op netflix?
twitter:NetflixNL twitterde op dinsdag 22-04-2014 om 13:45:18"Awjeez, another killing?" Maak kennis met Deputy Bill Oswalt. Bekijk vanaf morgen aflevering 2 van Fargo op Netflix. http://t.co/pNG6hXNLsz reageer retweet
Het gaat toch niet om die euro. Het gaat om het feit dat die euro niet aan netflix betaald wordt maar de netneutraliteit ontwricht.quote:Op dinsdag 22 april 2014 13:37 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Dit ja.
Je bent toch wel immens treurig als je al maanden een abo hebt dat je het dan stopzet omdat het een euro duurder wordt.
Heb je daar ook bronnen voor?quote:Op dinsdag 22 april 2014 20:09 schreef Deckard het volgende:
[..]
Het gaat toch niet om die euro. Het gaat om het feit dat die euro niet aan netflix betaald wordt maar de netneutraliteit ontwricht.
Huillie, huillie.quote:Op dinsdag 22 april 2014 18:41 schreef JimmyJames het volgende:
Moeilijk he plaatjes posten die het doen.
quote:Op dinsdag 22 april 2014 18:43 schreef cva het volgende:
ben wel benieuwd wat er op het plaatje staat
quote:
dislikequote:Op dinsdag 22 april 2014 20:37 schreef donroyco het volgende:
[..]
[..]
[ afbeelding ]
Het nieuwe logo van Netflix.
Wie goed oplette, zag hem al in de trailer voor het tweede seizoen van Orange is the New Black voorbij komen.quote:
Ja, dat zal het zijn.quote:
Ah, een overeenkomst met slechts 1 bedrijf. Dan is het inderdaad logisch om de prijzen wereldwijd te verhogen.quote:Op dinsdag 22 april 2014 21:04 schreef Deckard het volgende:
[..]
http://articles.latimes.c(...)lix-comcast-20140224
Die extra euro, ze staan nu niet meer rood iig.quote:Op dinsdag 22 april 2014 20:37 schreef donroyco het volgende:
[..]
[..]
[ afbeelding ]
Het nieuwe logo van Netflix.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |