Doe lief. Zorg dat je in dat lijstje komtquote:
omdat mensen weggegaan zijn ja. Om redenen.quote:
Hoezo?quote:Op vrijdag 18 april 2014 23:20 schreef Rezania het volgende:
[..]
Iwanius? Ben je wel helemaal lekker?
ik ga mijn best doenquote:Op vrijdag 18 april 2014 23:21 schreef Zaktabak het volgende:
[..]
Als je lief doet, en net zo kwalitatief meepikt als dat lijstje, kom jij daar ook tussen. Rustig maar.
Ja man, de zon blokkeren.quote:Op vrijdag 18 april 2014 23:10 schreef Rezania het volgende:
[..]
Wat is je volgende stap? De zon blokkeren zodat er geen mutaties meer kunnen ontstaan? Wat is er mis met weten wat je doet? DNA verandert toch al continu, dat kunnen we dan beter in ons voordeel gebruiken.
Golden rice ken ik inderdaad, de uitwerking hiervan is uiteraard positief. De vraag is alleen, wat gebeurd er als een rijstplantje een plantje tegen komt die normaliter geen vitamine A produceert en samen een liefdesrelatie beginnen? Dan komt er een gen in die plant die er niet in thuishoort en die er op normale wijze nooit ingekomen was. Zo'n situatie moet je principieel niet willen hebben omdat de gevolgen hiervan nooit te voorspellen zijn. GMO's verstoren natuurlijke balansen. Als we iets kunnen concluderen uit de geschiedenis van de mensheid: het verstoren van natuurlijke balansen leidt tot onomkeerbare ongewenste situaties.quote:Ten eerste, genetische modificatie is een middel. De gebruiker definieert of het goed of slecht wordt gebruikt. Net zoals een wapen ook niet goed of slecht is. Ik snap dat je bang bent dat GMO's de biodiversiteit bedreigen, maar resistentie is niet de enige eigenschap die we aan een plant kunnen toekennen. Ik weet niet of je golden rice kent? Dat is een genetische gemodificeerde rijst die een precursor (bouwstof) van vitamine A produceert. Het heeft geen enkel voordeel ten opzichte van andere gewassen, zelfs een klein nadeel eigenlijk, maar het kan wel het vitamine A tekort in derdewereldlanden oplossen. Het heeft dus enkel een voordeel voor de mens, niet voor de plant, en het kan de biodiversiteit niet bedreigen.
Veredeling is geenszins ongecontroleerde GM. GM maakt het mogelijk om een gen van een plant die per definitie niet te kruisen valt met de ontvangende plant in de DNA van die laatste plant te zetten. Er gebeurd dus iets tegen natuurlijks.quote:Ten tweede, veredeling is niks meer dan ongecontroleerde genetische modificatie. Dat is alsof je liever met een hagelgeweer op een terrorist in een kamer vol mensen jaagt dan met een scherpschuttersgeweer. Leg mij maar eens uit waarom je liever met hagel schiet dan gericht te werk gaat, want ik zie het niet.
Het gevaar van GMO zit niet in de rassen die ontstaan uit GMO maar uit de rassen die ontstaan tussen een GMO en een niet-GMO plant. Als het mogelijk is een plant zo te fabrieken dat 'ie zich niet kan vermeerderen (ik denk dat dit in akkerbouw gewassen onmogelijk is, bij aardappels is het product namelijk het resultaat van vegetatieve vermeerdering)quote:Willekeurige mutaties kunnen daar ook voor zorgen. En juist door gericht te werk te gaan, door bijvoorbeeld een plant zo te modificeren dat hij zich niet kan voortplanten na de eerste generatie, kan je die dreiging van verspreiding voorkomen.
Ik heb daar wel op gereageerd. Als het mogelijk is dat een GMO gen overslaat op een natuurlijke bacterie vind ik het niet wenselijk.quote:Tevens heb je niet gereageerd op mijn voorbeelden van de genetische modificatie van micro-organismen? Hoe sta jij daar tegenover? Als je nee zegt zeg je ook nee tegen dingen als insuline en bio-ethanol hè. Zie jij daar ook meer nadelen dan voordelen aan plakken?
Benieuwd, ik hoop eerlijk gezegd op relikwieën van de oertijd.quote:Op vrijdag 18 april 2014 23:22 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Denk dat je er wel wat dingen uit zou kunnen halen ja.
Wie is dat eigenlijk?quote:
Nee heb m'n eigen lijstje alquote:Op vrijdag 18 april 2014 23:22 schreef Zaktabak het volgende:
[..]
Doe lief. Zorg dat je in dat lijstje komt
Mee eens, maar Iwanius vervangen door BJ, Enfa en Ambi.quote:Op vrijdag 18 april 2014 23:20 schreef Zaktabak het volgende:
[..]
Ik wil graag een exclusieve SC met slechts deze users:
- Guus_Geluk7
- hoink581
- wenfer2
- Iwanius
- eend112
- BozeHaas
- moi (Zaktabak)
- hugecooll
- Gridlok
- datismijnmening
- Frank_Drebin
- Smack10
- Mortaxx
- TARDIS.
- deadprez
- MAHL
- HaywoodJablome
- DonnieDarkno
- TwentyFourr
- BlauweTijger
- Karina
Kan dah?
Nee die zijn er allemaal uit gekniptquote:Op vrijdag 18 april 2014 23:23 schreef Gridlok het volgende:
[..]
Benieuwd, ik hoop eerlijk gezegd op relikwieën van de oertijd.
Karina heeft mij 2 dagen geband omdat ik tieten poste, maar toen ik haar DM'de met een lief excuus vergeefse ze mequote:Op vrijdag 18 april 2014 23:21 schreef deadprez het volgende:
[..]
Karina post volgens mij niet eens in KLB
quote:Wij bieden een radicale verandering aan op het vlak van belastingen. U zal niet meer worden
« belast » zoals vandaag het geval is. De staat wordt medeaandeelhouder van alle bedrijven in België
en hierdoor zullen de burgers, noch de bedrijven belastingen moeten betalen. Door een deel van de
gerealiseerde winsten te gebruiken voor de noodzakelijke kosten, zal de economie heropflakkeren
en geen enkele Belgische burger zal nog in de miserie leven. Dit is mogelijk met een goed beleid.
Mods kunnen heul niet bannen.quote:Op vrijdag 18 april 2014 23:24 schreef Zaktabak het volgende:
[..]
Karina heeft mij 2 dagen geband omdat ik tieten poste, maar toen ik haar DM'de met een lief excuus vergeefse ze me![]()
Je moet niet zo denigrerend en hoogachtend doen lambal.quote:Op vrijdag 18 april 2014 23:21 schreef Rezania het volgende:
Zal Voederbietel nog gaan reageren? Anders pak ik een biertje.
Heb je nu kort haar dan? :/quote:Op vrijdag 18 april 2014 23:23 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Nee die zijn er allemaal uit geknipt
BJ?quote:Op vrijdag 18 april 2014 23:23 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Mee eens, maar Iwanius vervangen door BJ, Enfa en Ambi.
chai is wel lief ja ,maar waarom is onz beter voor mij dan ? Nu ben ik een beetje nieuwschierigquote:Op vrijdag 18 april 2014 23:24 schreef Mortaxx het volgende:
Kutlijstje trouwens
Chlochohlo
Veer
Robo
Chai
Wat is je piemel lijstje dan?quote:Op vrijdag 18 april 2014 23:24 schreef Mortaxx het volgende:
Kutlijstje trouwens
Chlochohlo
Veer
Robo
Chai
BlueJeansquote:
Waarom niet housesoftheholy, zij komt altijd met die killer opmerkingen.quote:Op vrijdag 18 april 2014 23:20 schreef Zaktabak het volgende:
[..]
Ik wil graag een exclusieve SC met slechts deze users:
- Guus_Geluk7
- hoink581
- wenfer2
- Iwanius
- eend112
- BozeHaas
- moi (Zaktabak)
- hugecooll
- Gridlok
- datismijnmening
- Frank_Drebin
- Smack10
- Mortaxx
- TARDIS.
- deadprez
- MAHL
- HaywoodJablome
- DonnieDarkno
- TwentyFourr
- BlauweTijger
- Karina
Kan dah?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |