Serieus? 1 ding ?quote:Op vrijdag 18 april 2014 09:12 schreef JustAsEasy het volgende:
Je kijkt met de verkeerde blik op vrouwen/meisjes.
Er is maar 1 ding wat telt. Lekkere tetten en een geile kop!
Lijkt me ook gewoon onzin, overal heb je mensen die veel weten en mensen die minder wetenquote:Op vrijdag 18 april 2014 15:11 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik heb zelf me een soort raar vooroordeel aangemeten die zich ergens in mijn hoofd genesteld heeft maar die ik nog niet kan uitschakelen. Namelijk dat mensen in een grote stad meer weten dan mensen uit een kleinere stad. Maar ik kom er steeds vaker achter als kleinstedige dat dat vaak niet opgaat. Het is gewoon gevoelsmatig zo omdat je in de grote stad woont er veel meer informatie om je heen is en je daarom ook meer weet.
Ik denk dat dat ook wel een soort calimero complex is.
Valt ook wel meequote:Op vrijdag 18 april 2014 15:25 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Lijkt me ook gewoon onzin, overal heb je mensen die veel weten en mensen die minder weten.
Het is wel zo, in mijn beleving, dat ik veel meer gewend ben aan mensen uit het buitenland, zowel toeristen als inwoners. Ik ben omdat hier heel veel toeristen komen al in verschillende landen dan bij hun op bezoek geweest nadat ik ze hier heb leren kennen, dat heb je natuurlijk veel minder in een Zwolle of Raalte oid.
Ik riep even watquote:Op vrijdag 18 april 2014 15:29 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Valt ook wel meein zwolle had de ierse pub vroeger iers personeel, er is een vrij grote internationale studenten vereniging, de kans om iemand uit het buitenland tegen te komen in zwolle is nog best groot.
Maar ik heb geen idee hoe het voor anderen is, 85% van mijn collega's komt oorspronkelijk niet uit nederland dus wat dat betreft ben ik wel wat gewent en ik woon niet in amsterdam.
Gezellig een gesprekje voeren met een brakende britquote:Op vrijdag 18 april 2014 15:30 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik riep even wat.
natuurlijk vind je overal wel mensen uit andere landen, maar hier hoef je niet te zoeken zeg maar.
Kan, of een zweedse,finsequote:Op vrijdag 18 april 2014 15:35 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Gezellig een gesprekje voeren met een brakende brit
Dat klopt, maar het is dan ook gewoon een kutstad.quote:Op vrijdag 18 april 2014 14:48 schreef Koral het volgende:
Jij hebt je mening al reeds veel wijder verkondigd in diverse Damsco/ Amsterdam topics. Die provinciale naam van je is moeilijk te vergeten
als het boven de 19 graden is wel hoorquote:Op vrijdag 18 april 2014 08:42 schreef HaywoodJablome het volgende:
Eigenlijk vreemd, want in Amsterdam hebben ze normaal gezien geen Gooise r.
Ik zal je uit je droom helpen...dat is een bijbaanquote:Op vrijdag 18 april 2014 16:59 schreef fyah het volgende:
Meisjes die voor goede doelen werkencutie 3.14's met inhoud.
Oh die straatschooiers bedoelde ik nietquote:Op vrijdag 18 april 2014 17:41 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
[..]
Ik zal je uit je droom helpen...dat is een bijbaan
Ik heb het ook jaren gedaan en per verkochte inschrijving voor een maandelijkse donatie krijg je geld.
Bedoel je nou je pa die als one-man-band voor de appie staat?quote:Op vrijdag 18 april 2014 18:58 schreef fyah het volgende:
[..]
Oh die straatschooiers bedoelde ik niet
Yup!quote:Op vrijdag 18 april 2014 19:00 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
[..]
Bedoel je nou je pa die als one-man-band voor de appie staat?
Helemaal mijn type vrouw.quote:Het lijkt wel alsof elke chick die richting Amsterdam komt, zichzelf binnen 2 maanden een rollende studentikoze kak ''R'' aanleert, en sowieso lopen 9 van de 10 vrouwen hier over straat alsof ze op een catwalk aan het paraderen zij. Blik op rechtvooruit en oneindig, en vooral niemand aankijken.
Ook lopen er veel in belachelijk dure kleding, zijn ze ''kunstenaar'' of iets dergelijks, of vinden ze zichzelf om een andere reden erg bijzonder.
Het was echt een opluchting toen ik gister eens een aantal chicks sprak zonder zo'n verwaande kak-stem en corporale manier van praten. En bovenal: Niet alleen maar over zichzelf, over hipster onderwerpen, maar gewoon over normale dingen.
Gr.
Eigenlijk best wel terecht dat al die bazen die in Amsterdam resideren op al die provincialen buiten de hoofdstad neerkijken.quote:Op vrijdag 18 april 2014 11:00 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Gast, het is Amsterdam. Amsterdam is gewoon een kutstad, period.
Mooie gebouwen, mooie grachten, daar is niks mis mee... om er een middagje rond te lopen, top. Fotogenieke stad ook.
Maar met de mensen die er wonen is gewoon fundamenteel vaak iets mis. Ze hebben (bijna) allemaal grootheidswaanzin gemengd met een soort calimero-complex.
Want zij wonen in de "grote stad" en de rest is eigenlijk gewoon onbelangrijk gepeupel waar ze op neerkijken
Behalve dat Amsterdam gewoon relatief een fucking dorp is als je het vergelijkt met steden die wel met recht mogen zeggen dat ze een STAD zijn; zoals een London, Berlijn, Parijs, New York en ga zo maar door.
Amsterdammers vinden zichzelf altijd heel wat.... omdat ze in de grootste stad van NL wonen.
Ik vind dat gewoon komisch, want dat is imho hetzelfde als een Japannertje die de grootste piemel van zijn dorp heeft en daar trots op is
Je spreekt jezelf nu tegen he? De meisjes bij het corps hebben geen rollende r, maar een Gooise.quote:Op vrijdag 18 april 2014 11:41 schreef datismijnmening het volgende:
Onterechte klacht![]()
Meisjes met een rollende r![]()
En het corps
quote:Op vrijdag 18 april 2014 11:41 schreef datismijnmening het volgende:
Onterechte klacht![]()
Meisjes met een rollende r![]()
En het corps
Gast, zoek hulp.quote:Op vrijdag 18 april 2014 13:18 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Ha dan zou je dus die trol aan moeten duwen![]()
Verplaats je even niet in het meisje of de vrouw, de gevolgen, regels of consequenties.
Je zou de voorkeur geven om de trol te moeten kruipen ipv op het meisje?
Ik zou ze sowieso beiden niet doen, maar als ik echt moest kiezen dan wist ik het wel. Dan ging ik voor het minst smerige.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |