We're way beyond this point...quote:Op woensdag 16 april 2014 18:53 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Dat is dan eigenlijk ook veel te veel voor een beginner he... begin eerst eens met 2minuutjes lopen, 1 minuutje wandelen enzo.
Te krappe schoenen? Je voeten kunnen aardig wat groter worden tijdens een loopje. Na een LDL komt het bij mij wel eens voor dat ik mijn gewone schoenen net aan kan.quote:Op woensdag 16 april 2014 18:20 schreef PassThatShit het volgende:
JEEJ EEN ' BLESSURE' luister misschien ehbben meer mensen mij klachten.
Kijk he , het is niet mijn overbelastheid (!) Ik heb 2x 4,6km gelopen , meer niet, met een dag rust + ik had het in tijden dat ik voetbalde ook al. Maar miin vraag is meer of meer mensen het herkennen en/of een oplossing hebben. Hieronder een sympathieke beschrijving (!).
Ik heb dus bij een voet ( rechts ) last van het bot dat voor je enkel zit(volgens mij is dit het einde van het bot van je onderbeen) . Bij het andere voet heb ik last aan de zijkant van mijn voet; bij mijn linkervoet is dat de linker zijkant en rechts is dat dus de rechter zijkant. De pijn komt meestal pas na een kwartier lopen.
Weet iemand hoe ik hier vanaf kan komen? Het is flink kut namelijk.
Ik fiets iedere dag al een uur naar school. maar dat wist ik niet..quote:Op woensdag 16 april 2014 18:53 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Dat is dan eigenlijk ook veel te veel voor een beginner he... begin eerst eens met 2minuutjes lopen, 1 minuutje wandelen enzo.
Voetballen is iets heel anders dan hardlopen. Een totaal verschillende belasting van je lichaam. Als je in een keer bijna 5 km wegtrapt is het niet gek dat je last krijgt. Geef het een tijdje rust en begin rustig met een opbouw schema. Schoenen laten checken zou ik ook laten doen :-)quote:Op woensdag 16 april 2014 18:51 schreef PassThatShit het volgende:
[..]
? . Ik ben momenteel nog geen eens aan het opbouwen, alleen maar nog een paar x 4,6km gelopen.. het komt ook niet door overbelastheid..
Helpt het dan om mijn zool er uit te halen ?quote:Op woensdag 16 april 2014 18:54 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
Te krappe schoenen? Je voeten kunnen aardig wat groter worden tijdens een loopje. Na een LDL komt het bij mij wel eens voor dat ik mijn gewone schoenen net aan kan.
M'n schoenen heb ik bij de bristol gekocht..quote:Op woensdag 16 april 2014 18:54 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Voetballen is iets heel anders dan hardlopen. Een totaal verschillende belasting van je lichaam. Als je in een keer bijna 5 km wegtrapt is het niet gek dat je last krijgt. Geef het een tijdje rust en begin rustig met een opbouw schema. Schoenen laten checken zou ik ook laten doen :-)
Tja geen wonder dan he..maar er staat nog meer...quote:Op woensdag 16 april 2014 18:55 schreef PassThatShit het volgende:
[..]
M'n schoenen heb ik bij de bristol gekocht..
pas vanaf 27 euro kan er ermee hardlopenquote:Op woensdag 16 april 2014 18:55 schreef PassThatShit het volgende:
[..]
M'n schoenen heb ik bij de bristol gekocht..
Blijkbaar lopen ze niet goed als je pijn in voeten ervan krijgt.quote:Op woensdag 16 april 2014 18:37 schreef PassThatShit het volgende:
[..]
Loopstijl geen idee, maar ze lopen in ieder geval wel goed.
Weet je wat pas echt zou helpen? Over het spoor fietsen morgenochtend. Als het schemerig is.quote:Op woensdag 16 april 2014 18:54 schreef PassThatShit het volgende:
[..]
Ik fiets iedere dag al een uur naar school. maar dat wist ik niet..
Is goed.quote:Op woensdag 16 april 2014 18:58 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
Weet je wat pas echt zou helpen? Over het spoor fietsen morgenochtend. Als het schemerig is.
Begin eerst maar eens aan een goed opbouw schema.quote:Op woensdag 16 april 2014 18:59 schreef PassThatShit het volgende:
Ondanks al jullie moed zou ik nog wel eens komen buurten met mijn statistieken
HET LIGT NIET AAN JE SCHOENEN!!! JE BOUWT OOK VEEL TE SNEL OP!!!quote:Op woensdag 16 april 2014 18:59 schreef PassThatShit het volgende:
Het ligt aan m'n schoenen dus, thanks. Nu nog nieuwe schoenen zien te krijgen op een manier.
Zie je ik ben geen miet..quote:Op woensdag 16 april 2014 19:01 schreef YUR het volgende:
Opbouwen is voor mietjes. Dure schoenen heb je nodig!
Volgende week zaterdag bij de RW ophalen?quote:Op woensdag 16 april 2014 19:01 schreef YUR het volgende:
Opbouwen is voor mietjes. Dure schoenen heb je nodig!
Bijvoorbeeldquote:Op woensdag 16 april 2014 19:03 schreef CaLeX het volgende:
[..]
Volgende week zaterdag bij de RW ophalen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |