Nee, kwam ik toevallig tegen. Er zijn trouwens meer fotos:quote:Op woensdag 16 april 2014 02:23 schreef DSVM het volgende:
[..]
Wat wil je nu zeggen? Dat dit allemaal propaganda is?
"/Black Sheep Wall".quote:
Vond 'm wel toepasselijk.quote:Op woensdag 16 april 2014 02:34 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Oh shit, die cheats heb ik nooit gekend.![]()
of ik ben het al vergeten.. lang geleden starcraft
Zozo dat is bijzonderquote:Op woensdag 16 april 2014 01:56 schreef arjan1112 het volgende:
er was een etnische rus op tv die zei dat hij ook een oekrainer was en dat het onzin is dat rusland een invasie plant
De meer dan verdrievoudiging van de US-staatsschuld sinds 2001 zal er straks voor gaan zorgen, dat de USA de in 1867 van de Russen gekochte Alaska noodgedwongen weer moet gaan verkopen aan China.quote:Op dinsdag 15 april 2014 23:44 schreef Romanus het volgende:
[..]
[..]
Geld dat ook nog in het geval dat Oost-Oekrane mogelijk deel wordt van Rusland?
Dat filmpje is uit 2011 als ik de timestamp moet geloven.quote:Op woensdag 16 april 2014 07:37 schreef firefly3 het volgende:
Dit had ATan nog gepost op de frontpage, indrukwekkende beelden van beschietingen door pro russen:
Ok, bedankt voor de infoquote:Op woensdag 16 april 2014 08:15 schreef Happel het volgende:
[..]
Dat filmpje is uit 2011 als ik de timestamp moet geloven.
Geen Russische soldaten, gewoon uitrusting die je bij de lokale dump kunt halen. Althans dat was in de Krim de uitleg van Poetin.quote:Op woensdag 16 april 2014 01:06 schreef meth1745 het volgende:
[ afbeelding ]
Nummerplaat van Luhansk, dat klopt dus redelijk.
Bizar, ik zou net van Russische soldaten verwachten dat ze er niet als Russische soldaten uitzien. Als ze tenminste plausible deniability willen. Dan wil dit zeggen dat Rusland wil dat het duidelijk is?
Meth, nu laat je Ockham zijn scheermes toch echt in de wasbak kletteren. If it looks like a duck, walks like a duck, quacks like a duck, it is probably just a duck... Je moet nu erg ver om nog onderbouwing te moeten halen dat het geen Spetnaz zou zijn...quote:Op woensdag 16 april 2014 02:12 schreef meth1745 het volgende:
Moet zeggen dat ik dat soort helm (met openingen in) nergens bij Spetznaz vind. Bij special forces wel, en deze lijken er erg op:
http://www.protechelmet.com/products.asp?cat=14
wie 54$ kan missen heeft er n.
twitter:ASLuhn twitterde op woensdag 16-04-2014 om 09:15:12So pro-Russian unmarked militia now has armored troop carriers & are driving from Kramatorsk to Slaviansk. A definite escalation of tensions reageer retweet
Armored Troop Carriers? Die haal je natuurlijk ook bij de plaatselijke dump.quote:Op woensdag 16 april 2014 09:49 schreef Budapestenaar het volgende:
twitter:ASLuhn twitterde op woensdag 16-04-2014 om 09:15:12So pro-Russian unmarked militia now has armored troop carriers & are driving from Kramatorsk to Slaviansk. A definite escalation of tensions reageer retweet
In een van de blogs van interpretermag werd uitgebreid ingegaan op dit filmpje, inclusief de timestamp.quote:Op woensdag 16 april 2014 08:15 schreef Happel het volgende:
[..]
Dat filmpje is uit 2011 als ik de timestamp moet geloven.
Meth komt zo met een link en een prijsquote:Op woensdag 16 april 2014 09:51 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Armored Troop Carriers? Die haal je natuurlijk ook bij de plaatselijke dump.
Sweet!quote:Op woensdag 16 april 2014 09:53 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Meth komt zo met een link en een prijskun je er vandaag nog een bestellen...
Er zijn ook berichten dat Oekraense militairen zich overgeven aan pro-Russen en onder Russische vlag verder rijden. Dat kan een andere verklaring zijn voor de herkomst van die pantervoertuigen.quote:Op woensdag 16 april 2014 09:53 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Meth komt zo met een link en een prijskun je er vandaag nog een bestellen...
Sorry, ik word er een beetje melig van.. Dat is natuurlijk een plausibele verklaring...ik zie nog geen tekenen dat de Russen echt binnen trekken... Het lastige is dat beide partijen hier nagenoeg dezelfde spullen hebben, maakt lastig onderscheid..quote:Op woensdag 16 april 2014 09:55 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Er zijn ook berichten dat Oekraense militairen zich overgeven aan pro-Russen en onder Russische vlag verder rijden. Dat kan een andere verklaring zijn voor de herkomst van die pantervoertuigen.
Berichten van Itar-Tass zeker, zodat Poetin straks net kan doen dat de ATVs weer niet van hem zijn.quote:Op woensdag 16 april 2014 09:55 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Er zijn ook berichten dat Oekraense militairen zich overgeven aan pro-Russen en onder Russische vlag verder rijden. Dat kan een andere verklaring zijn voor de herkomst van die pantervoertuigen.
Ze hebben gewoon schijt, niet meer niet minder.quote:Op woensdag 16 april 2014 08:52 schreef speknek het volgende:
Duitse uniformen, Russische uniformen, haha stinkerds. Ze gaan er echt vanuit dat het gemiddelde Westerse publiek ongeletterd is.
Het is anders zeer aannemelijk dat Oekrainse soldaten zich overgeven. Wat natuurlijk niet betekent dat er geen troepen vanuit Rusland in Oekrane zitten.quote:Op woensdag 16 april 2014 09:59 schreef speknek het volgende:
[..]
Berichten van Itar-Tass zeker, zodat Poetin straks net kan doen dat de ATVs weer niet van hem zijn.
Jazeker:quote:Op woensdag 16 april 2014 10:02 schreef DustPuppy het volgende:
Ja die berichten van overlopende troepen komen voornamelijk van Russische media.
Hebben we daar alternatieve bevestiging van ergens?
twitter:ASLuhn twitterde op woensdag 16-04-2014 om 09:47:45Talking to pro-Russian militia in Slaviansk. Where did you get the tanks? "They came to us" reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |