Daenerys was ook 15 toen ze trouwde met Khal Drogoquote:Op dinsdag 15 april 2014 15:22 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
True dat, maar kindhuwelijken heb ik nog niet gezien
Joffrey heeft die chick allang doorboord met zijn valyrian steel.quote:Op dinsdag 15 april 2014 15:21 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Ze hebben toch nog geen huwelijksnacht gehad? Van wie zou ze dan zwanger moeten zijn?![]()
Afdrogen. Een griepje ligt altijd op de loer.quote:
16, nu 18 volgens wikia.quote:Op dinsdag 15 april 2014 15:25 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Daenerys was ook 15 toen ze trouwde met Khal Drogo
En 13 in het boek, maar dat was wat te riskant voor tvquote:Op dinsdag 15 april 2014 15:25 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Daenerys was ook 15 toen ze trouwde met Khal Drogo
Daenerys has been aged for the show. In the novels, she is 13 when she is first introduced. In Game of Thrones, she is 15 years old.quote:
Kun je nagaan, is ze in de boeken gewoon als dertienjarige keihard verkracht door Drogoquote:Op dinsdag 15 april 2014 15:28 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Daenerys has been aged for the show. In the novels, she is 13 when she is first introduced. In Game of Thrones, she is 15 years old.
http://www.westeros.org/GoT/Characters/Entry/Daenerys_Targaryen
BOEKEN!quote:Op dinsdag 15 april 2014 15:33 schreef lord_bono het volgende:
Klopt! Arya etc zijn in de boeken ook een stuk jonger.
Maar dit heeft verder geen toevoeging op de tv-serie, dus snel verder met Cluedo voordat er BOEKENroepers komen
Dat accent in die boeken ja, niet te doen.quote:Op dinsdag 15 april 2014 15:42 schreef Barbusse het volgende:
[..]
BOEKEN!
En nu? Oh ja, zeuren over het accent van Carice
Echt verschrikkelijk #rantquote:Op dinsdag 15 april 2014 15:43 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Dat accent in die boeken ja, niet te doen.
Het was een grapje. Relax, neem glaasje Dornische wijn.quote:Op dinsdag 15 april 2014 15:49 schreef gazhims3lv het volgende:
God.. beginnen ze weer. Er is echt letterlijk niemand die het opvalt dat ze een 'accent' zou hebben behalve dit stelletje ongeregeld![]()
Of een hoer uit Lys.quote:Op dinsdag 15 april 2014 15:50 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Het was een grapje. Relax, neem glaasje Dornische wijn.
Ik weet het, maar ik weet ook dat er hier mensen zijn die het wel echt vinden.quote:Op dinsdag 15 april 2014 15:50 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Het was een grapje. Relax, neem glaasje Dornische wijn.
Twee graagquote:
De boeken lezenquote:Op dinsdag 15 april 2014 16:10 schreef Dagoduck het volgende:
Nog 6 nachten slapen tot de volgende aflevering! Wat moet ik nou de rest van de tijd doen
Onder het genot van Dornische wijn en hoeren uit Lys.quote:
In mijn herinnering is Joffrey 'meteen' koning geworden na de dood van Robert. Hij heeft Ned laten onthoofden toch? Of heb ik iets gemist?quote:Op dinsdag 15 april 2014 15:53 schreef Omega het volgende:
Wat wel een verschil is tussen deze situatie en die na de dood van Robert, is dat Robert kinderen had en Joffrey niet. De broer van Robert werd geen Koning, maar zijn zoon die te jong was, en dus Cercei regent. Ik zeg niet dat Tommen nu geen Koning wordt, alleen wel dat er een groot verschil is. Broer van Robert werd geen koningomdat hij kinderen had.
Ja dat klopt, maar toch wordt Cercei als Queen-Regent aangesproken. Maar inderdaad liet Joffrey Ned onthoofden. Waar het mij echter omgaat dat er wel verschil is, als Joffrey een zoon had, dan was het duidelijk, want hetzelfde als toen met Robert zijn dood. Nu is de situatie anders.quote:Op dinsdag 15 april 2014 16:23 schreef ser het volgende:
[..]
In mijn herinnering is Joffrey 'meteen' koning geworden na de dood van Robert. Hij heeft Ned laten onthoofden toch? Of heb ik iets gemist?
Ik denk ook dat oma Tyrell Joffrey heeft vergiftigd maar vraag me dan wel af waarom dan had ze net zo goed de Lanisters kunnen steunen, maar niet Margaery uithuwelijken. Nu heeft ze een hele jong (dubbele) weduwe. Zou wel nadenken om met Margery te trouwen hoe lekker ze ook isdat kind is dark and full of terror
Inderdaad situatie is anders nu, Margeary is 'niks' nu. Vraag me ook af wat het gewin is voor de Tyrells om dit nu te doen.....quote:Op dinsdag 15 april 2014 16:36 schreef Omega het volgende:
[..]
Ja dat klopt, maar toch wordt Cercei als Queen-Regent aangesproken. Maar inderdaad liet Joffrey Ned onthoofden. Waar het mij echter omgaat dat er wel verschil is, als Joffrey een zoon had, dan was het duidelijk, want hetzelfde als toen met Robert zijn dood. Nu is de situatie anders.
Margaery zou Queen Regent zijn geworden als zij Joffrey een zoon had gebaard idd, totdat die zoon 'volwassen' was geworden. (Hoe oud was Joffrey eigenlijk toen Robert Baratheon stierfquote:Op dinsdag 15 april 2014 16:36 schreef Omega het volgende:
[..]
Ja dat klopt, maar toch wordt Cercei als Queen-Regent aangesproken. Maar inderdaad liet Joffrey Ned onthoofden. Waar het mij echter omgaat dat er wel verschil is, als Joffrey een zoon had, dan was het duidelijk, want hetzelfde als toen met Robert zijn dood. Nu is de situatie anders.
Dit.quote:Op dinsdag 15 april 2014 16:51 schreef Scorpie het volgende:
Mensen die zeiken over accenten moeten dood.
Groetjes
quote:Op dinsdag 15 april 2014 16:46 schreef ser het volgende:
[..]
Inderdaad situatie is anders nu, Margeary is 'niks' nu. Vraag me ook af wat het gewin is voor de Tyrells om dit nu te doen.....
Maar vond het raar dat Cersei zo als Queen regent werd/wordt aangesproken aangezien ze dat nooit is geweest, Joffrey was immers koning.
Tenzij er een Queen 'moet' zijn en totdat de king trouwt ze dus Queen regent is? Nu zal Tommy het worden (en Cersei dus regent of is Tommy oud genoeg??) tenzij iemand gaat aantonen dat alle kinderen van Cersei incest kinderen zijn en dus Stannis 'eigenlijk' koning hoort te zijn. Of die bastaard die vrienden werd met Arya Gendry ofzo?
Owh wat ingewikkeld allemaal. Laat ze er maar om vechten
quote:Op dinsdag 15 april 2014 17:02 schreef Teddyburrr het volgende:
Spoiler verzoekje.
Kan iemand hier bevestigen of King Joffrey vermoord is door Olenna Tyrell, zodat Margeary volledig de macht heeft? Als zij het niet is laat dan maar.
Niet hier! Maar hier...quote:Op dinsdag 15 april 2014 17:02 schreef Teddyburrr het volgende:
Spoiler verzoekje.
Kan iemand hier bevestigen of King Joffrey vermoord is door Olenna Tyrell, zodat Margeary volledig de macht heeft? Als zij het niet is laat dan maar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |