SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hier vind je de OP.
[ Bericht 1% gewijzigd door Muto op 15-04-2014 12:58:09 ]If you love supersof & are 100% proud of it copy this and make it your signature!
If you love Ezell & are 100% proud of it copy this and make it your signature!
Hoorde zelfs dat het 50 tegen 7 was en dat die lampies op de vlucht gingen toen de politie kwam.quote:Op dinsdag 15 april 2014 11:18 schreef AartBakkebaard het volgende:
[..]
Met 30 tegen 12 lukt dat wel ja.
Faalhaas.
Die zaakwaarnemer van Pellè spreekt goed Nederlands/Rotterdams.twitter:GPelle9 twitterde op dinsdag 15-04-2014 om 11:28:48Dagje vrij van de trainert. Even mijn Nederlands bijspijkeren 😜📖🔨 http://t.co/9ftGCptrLm reageer retweet
quote:Op dinsdag 15 april 2014 11:49 schreef Muto het volgende:
Die zaakwaarnemer van Pellè spreekt goed Nederlands.twitter:GPelle9 twitterde op dinsdag 15-04-2014 om 11:28:48Dagje vrij van de trainert. Even mijn Nederlands bijspijkeren 😜📖🔨 http://t.co/9ftGCptrLm reageer retweet
twitter:FR1908Nieuws twitterde op dinsdag 15-04-2014 om 11:35:51De laatste thuiswedstrijd van #Feyenoord tegen Cambuur op 27 april is UITVERKOCHT. Bomvolle Kuip dus bij het afscheid van Koeman. #feycam reageer retweet
Heeft een wereldprestatie geleverd.quote:Op dinsdag 15 april 2014 11:51 schreef Muto het volgende:
twitter:FR1908Nieuws twitterde op dinsdag 15-04-2014 om 11:35:51De laatste thuiswedstrijd van #Feyenoord tegen Cambuur op 27 april is UITVERKOCHT. Bomvolle Kuip dus bij het afscheid van Koeman. #feycam reageer retweet
Niet echt verrassend, laatste paar weken telkens al uitverkocht.quote:Op dinsdag 15 april 2014 11:51 schreef Muto het volgende:
twitter:FR1908Nieuws twitterde op dinsdag 15-04-2014 om 11:35:51De laatste thuiswedstrijd van #Feyenoord tegen Cambuur op 27 april is UITVERKOCHT. Bomvolle Kuip dus bij het afscheid van Koeman. #feycam reageer retweet
Harde kern van PSV was op weg naar De Aftrap toen ze toevallig Yoeri en zijn maten spotten op de parkeerplaats. Hebben toen flinke klappen gehad. Kan gebeuren als je zwaar in de minderheid bent.quote:Op dinsdag 15 april 2014 11:48 schreef Luni het volgende:
[..]
Hoorde zelfs dat het 50 tegen 7 was en dat die lampies op de vlucht gingen toen de politie kwam.
Kan eigenlijk alleen maar tegenvallen met Fredje, tenzij jullie de voorrondes overleven.quote:
Het ligt aan je verwachtingen. Het doel moet gewoon weer top 4 zijn.quote:Op dinsdag 15 april 2014 11:58 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Kan eigenlijk alleen maar tegenvallen met Fredje, tenzij jullie de voorrondes overleven.
Achteraf misschien, maar met de begroting en de situatie waarin Feyenoord nog steeds zit zijn de prestaties gewoon hartstikke prima.quote:Had nooit verwacht dat Koeman zulke resultaten zou halen, al heeft hij wel wat geluk gehad met Guidetti/Pellè. Het enige wat hem, maar ook de spelers, te verwijten valt is dat jullie dit jaar niet tot de laatste speelronde meedoen om het kampioenschap. Als je de groep zo bij elkaar weet te houden lijkt me dat toch niet meer dan normaal.
Groot voordeel is dat Van Gastel & Gio blijven. Die zullen de ingezette lijn door gaan zetten. Maar Rutten is vooral afhankelijk wat er in de transferperiode gaat gebeuren. Als je volgend jaar een basiselftal met Van Beek, Vormer, Te Vrede en Verhoek hebt... Dan krijgt hij het verdraaid lastig.quote:Op dinsdag 15 april 2014 11:58 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Kan eigenlijk alleen maar tegenvallen met Fredje, tenzij jullie de voorrondes overleven.
Had nooit verwacht dat Koeman zulke resultaten zou halen, al heeft hij wel wat geluk gehad met Guidetti/Pellè. Het enige wat hem, maar ook de spelers, te verwijten valt is dat jullie dit jaar niet tot de laatste speelronde meedoen om het kampioenschap. Als je de groep zo bij elkaar weet te houden lijkt me dat toch niet meer dan normaal.
Voor volgend jaar misschien top 4 als doel kan ik begrijpen, beetje afhankelijk van wie er vertrekken, maar voor dit seizoen.. Volgens mij hebben jullie toch prima resultaten gehaald tegen topploegen, alleen tegen kleinere clubs het laten liggen. Kampioenschap was toch zeker mogelijk geweest dit jaar.quote:Op dinsdag 15 april 2014 11:59 schreef Typisch het volgende:
[..]
Het ligt aan je verwachtingen. Het doel moet gewoon weer top 4 zijn.
[..]
Achteraf misschien, maar met de begroting en de situatie waarin Feyenoord nog steeds zit zijn de prestaties gewoon hartstikke prima.
Daar zou iedere trainer het wel lastig mee hebben jaquote:Op dinsdag 15 april 2014 12:02 schreef Muto het volgende:
[..]
Groot voordeel is dat Van Gastel & Gio blijven. Die zullen de ingezette lijn door gaan zetten. Maar Rutten is vooral afhankelijk wat er in de transferperiode gaat gebeuren. Als je volgend jaar een basiselftal met Van Beek, Vormer, Te Vrede en Verhoek hebt... Dan krijgt hij het verdraaid lastig.
Ja, doen die gasten ook niet moeilijk over, wat ik begrepen heb, bleven ze wel staan en dat kan je van die boeren niet zeggen.quote:Op dinsdag 15 april 2014 11:55 schreef PIETR het volgende:
[..]
Harde kern van PSV was op weg naar De Aftrap toen ze toevallig Yoeri en zijn maten spotten op de parkeerplaats. Hebben toen flinke klappen gehad. Kan gebeuren als je zwaar in de minderheid bent.
quote:Op dinsdag 15 april 2014 11:11 schreef Iniesta8 het volgende:
Op de parkeerplaats langs het Philipsgebouw. Die bekende Feyenoord hooli van het boek "de mannen die vooraan staan" en zijn vriendengroep is bond en blauw geslagen/geschopt.
Grote mond over PSV in zijn boekjes zal die nu wel laten..
[ afbeelding ]
Dat heb ik ook gehoord ja. Ach, risico van het vak zullen we maar zeggen. Je hoort hem ook niet klagen, en dit zal vast wel weer een mooi hoofdstuk zijn voor zijn volgende boek.quote:Op dinsdag 15 april 2014 11:48 schreef Luni het volgende:
[..]
Hoorde zelfs dat het 50 tegen 7 was en dat die lampies op de vlucht gingen toen de politie kwam.
Feijenoord en geluk...quote:Op dinsdag 15 april 2014 11:58 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Kan eigenlijk alleen maar tegenvallen met Fredje, tenzij jullie de voorrondes overleven.
Had nooit verwacht dat Koeman zulke resultaten zou halen, al heeft hij wel wat geluk gehad met Guidetti/Pellè. Het enige wat hem, maar ook de spelers, te verwijten valt is dat jullie dit jaar niet tot de laatste speelronde meedoen om het kampioenschap. Als je de groep zo bij elkaar weet te houden lijkt me dat toch niet meer dan normaal.
Leuktwitter:SCCambuurLwd twitterde op dinsdag 15-04-2014 om 12:05:45We hebben een vol uitvak in de Kuip tegen #Feyenoord op zondag 27 april, alle 850 kaarten zijn uitverkocht! #FEYCAM #Cambuur reageer retweet
Eigenlijk exact hetzelfde verhaal als de laatste jaren aan het einde vh seizoen.quote:Op dinsdag 15 april 2014 12:09 schreef mokkiemok het volgende:
feyenoord krijgt het hoe dan ook erg moeilijk dit jaar als de transfergeruchten waar blijken
ik denk niet dat er weer een speler ala Pele uit de hoed wordt gehaald
Nog even en het wordt 120 tegen 3, dat zal wel in het boek komen, jammer dat ze niet een jaar of 80 eerder geboren zijn dan hadden we waarschijnlijk over 40-44 gesproken.quote:Op dinsdag 15 april 2014 12:09 schreef onlogisch het volgende:
[..]
[..]
Dat heb ik ook gehoord ja. Ach, risico van het vak zullen we maar zeggen. Je hoort hem ook niet klagen, en dit zal vast wel weer een mooi hoofdstuk zijn voor zijn volgende boek.
Oh, en het is trouwens bont.
quote:Op dinsdag 15 april 2014 12:21 schreef Tarado het volgende:
[..]
Nog even en het wordt 120 tegen 3, dat zal wel in het boek komen, jammer dat ze niet een jaar of 80 eerder geboren zijn dan hadden we waarschijnlijk over 40-44 gesproken.
financieel zekerquote:Op dinsdag 15 april 2014 12:19 schreef eight het volgende:
[..]
Eigenlijk exact hetzelfde verhaal als de laatste jaren aan het einde vh seizoen.
Feijenoord gaat er gewoon op vooruit als enkele dragende spelers voor tig miljoen worden verkocht.
Dat scenario moeten we juist toejuichen ipv vrezen.
Natuurlijk WHAHAHAHAHAHAquote:Op dinsdag 15 april 2014 11:48 schreef Luni het volgende:
[..]
Hoorde zelfs dat het 50 tegen 7 was en dat die lampies op de vlucht gingen toen de politie kwam.
Je bent er duidelijk niet bij geweest.quote:Op dinsdag 15 april 2014 12:25 schreef Iniesta8 het volgende:
[..]
Natuurlijk WHAHAHAHAHAHA
Heb gehoord dat het 7 vs 7 was.
Maakt het allemaal niet minder triest, dat gedoe.quote:Op dinsdag 15 april 2014 12:25 schreef Iniesta8 het volgende:
[..]
Natuurlijk WHAHAHAHAHAHA
Heb gehoord dat het 7 vs 7 was.
Waarom zit jij daar eigenlijk nog altijd bij? Je zal toch inmiddels ook wel op de leeftijd zitten waar je dit normaal gesproken los gaat laten?quote:Op dinsdag 15 april 2014 12:31 schreef Happel het volgende:
[..]
Je bent er duidelijk niet bij geweest.
Huh?quote:Op dinsdag 15 april 2014 12:35 schreef eight het volgende:
[..]
Waarom zit jij daar eigenlijk nog altijd bij? Je zal toch inmiddels ook wel op de leeftijd zitten waar je dit normaal gesproken los gaat laten?
Geef een Gifje of linkje, ik zet hem erinquote:Op dinsdag 15 april 2014 12:35 schreef Vasion het volgende:
Waarom die goal van Jan Maat niet in de OP?
Boek is gewoon realistisch geschreven. Er staan zat stukken in waarin ie aangeeft dat ie goeie klappen heeft gehad. Gewoon helder en eerlijk, geen pats gedoe zoals daar in dat noord hollandse dorp.quote:Op dinsdag 15 april 2014 12:21 schreef Tarado het volgende:
[..]
Nog even en het wordt 120 tegen 3, dat zal wel in het boek komen, jammer dat ze niet een jaar of 80 eerder geboren zijn dan hadden we waarschijnlijk over 40-44 gesproken.
Geweldig dat mensen het nog kopen ookquote:Op dinsdag 15 april 2014 12:41 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Boek is gewoon realistisch geschreven. Er staan zat stukken in waarin ie aangeeft dat ie goeie klappen heeft gehad. Gewoon helder en eerlijk, geen pats gedoe zoals daar in dat noord hollandse dorp.
Het is nou eenmaal een onderdeel van de samenleving. Daar ontkom je niet aan. Je vraagt je toch ook niet af waarom er boeken over wapens etc. te koop zijn? Zelfde laken en pak.quote:Op dinsdag 15 april 2014 12:44 schreef Tarado het volgende:
[..]
Geweldig dat mensen het nog kopen ook
Neequote:Op dinsdag 15 april 2014 12:48 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Het is nou eenmaal een onderdeel van de samenleving. Daar ontkom je niet aan. Je vraagt je toch ook niet af waarom er boeken over wapens etc. te koop zijn? Zelfde laken en pak.
Als wij bij het afscheid van koeman met 6-0 van Cambuur winnen en jullie gaan per ongeluk onderuit op het kunstgras van Heracles doen we wel gewoon mee tot de laatste speelronde hoor. Mogen jullie kijken of je het tegen degradatie vechtende NEC van winst af kunnen houden, gaan wij wel op bezoek bij het uitgespeelde AZquote:Op dinsdag 15 april 2014 11:58 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Kan eigenlijk alleen maar tegenvallen met Fredje, tenzij jullie de voorrondes overleven.
Had nooit verwacht dat Koeman zulke resultaten zou halen, al heeft hij wel wat geluk gehad met Guidetti/Pellè. Het enige wat hem, maar ook de spelers, te verwijten valt is dat jullie dit jaar niet tot de laatste speelronde meedoen om het kampioenschap. Als je de groep zo bij elkaar weet te houden lijkt me dat toch niet meer dan normaal.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.To discover new counterintuitive things, boil things down to their fundamental truths and reason up from there, as opposed to reasoning by analogy. - E.M.
quote:Op dinsdag 15 april 2014 12:53 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Als wij bij het afscheid van koeman met 6-0 van Cambuur winnen en jullie gaan per ongeluk onderuit op het kunstgras van Heracles doen we wel gewoon mee tot de laatste speelronde hoor. Mogen jullie kijken of je het tegen degradatie vechtende NEC van winst af kunnen houden, gaan wij wel op bezoek bij het uitgespeelde AZ![]()
Enigszins onwaarschijnlijk verloop, maar niet geheel onmogelijkSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb die hoop na ADO-uit opgegeven.
quote:Op dinsdag 15 april 2014 12:37 schreef Muto het volgende:
[..]
Geef een Gifje of linkje, ik zet hem erin
quote:Op dinsdag 15 april 2014 12:53 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Als wij bij het afscheid van koeman met 6-0 van Cambuur winnen en jullie gaan per ongeluk onderuit op het kunstgras van Heracles doen we wel gewoon mee tot de laatste speelronde hoor. Mogen jullie kijken of je het tegen degradatie vechtende NEC van winst af kunnen houden, gaan wij wel op bezoek bij het uitgespeelde AZ![]()
Enigszins onwaarschijnlijk verloop, maar niet geheel onmogelijk1 Ajax 32 20 9 3 69 || 66 25 = +41SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
2 Feyenoord 32 19 6 7 63 || 70 38 = +32
Heracles - Ajax 3-1
Ajax - NEC 0-1
Feyenoord - Cambuur 5-1
AZ - Feyenoord - 1-3
1 Feyenoord 34 21 6 7 69 || 78 40 = +38
2 Ajax 34 20 9 5 69 || 67 29 = +38
Feyenoord kampioen op doelpunten vóór
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
Volgens mij komt dat later in het rijtje.quote:Op dinsdag 15 april 2014 13:01 schreef exile79 het volgende:
[..]
Onderling resultaat doet er niet toe?
Wat ik bedoelde te zeggen was: jij bent toch ook bij elke vechtpartij aanwezig?quote:
Onderling resultaat wordt niet meegenomen. Eerst punten, doelsaldo en dan doelpunten voor.quote:Op dinsdag 15 april 2014 13:02 schreef H.FR het volgende:
[..]
Volgens mij komt dat later in het rijtje.
Ik zoek het even op.
quote:Artikel 17 Competitieresultaten
1. De rangorde in een competitie wordt bepaald door het aantal behaalde wedstrijdpunten. Bij een gelijk aantal wedstrijdpunten is
het aantal verliespunten bepalend voor de positie op de ranglijst, dat wil zeggen hoe meer verliespunten, hoe lager de positie. Zijn
het aantal wedstrijdpunten en het aantal verliespunten gelijk, dan is het doelsaldo bepalend. Is het doelsaldo gelijk, dan is het
aantal doelpunten "voor" beslissend. Is ook het aantal doelpunten "voor" gelijk, dan zal de rangorde bepaald worden op basis van
alfabetische volgorde van de naam van de desbetreffende betaaldvoetbalorganisaties.
Het hiervoor vermelde laat onverlet het bepaalde in lid 4 van dit artikel.
quote:Op dinsdag 15 april 2014 12:59 schreef H.FR het volgende:
[..]
1 Ajax 32 20 9 3 69 || 66 25 = +41
2 Feyenoord 32 19 6 7 63 || 70 38 = +32
Heracles - Ajax 3-1
Ajax - NEC 0-1
Feyenoord - Cambuur 5-1
AZ - Feyenoord - 1-3
1 Feyenoord 34 21 6 7 69 || 78 40 = +38
2 Ajax 34 20 9 5 69 || 67 29 = +38
Feyenoord kampioen op doelpunten vóór
Hoe definieer je 'verliespunt'?quote:Op dinsdag 15 april 2014 13:07 schreef portie het volgende:
[..]
Onderling resultaat wordt niet meegenomen. Eerst punten, doelsaldo en dan doelpunten voor.
[..]
Ja, natuurlijk. Ik vecht altijd. Is heerlijk.quote:Op dinsdag 15 april 2014 13:03 schreef eight het volgende:
[..]
Wat ik bedoelde te zeggen was: jij bent toch ook bij elke vechtpartij aanwezig?
Of aanschouw je dat alleen wanneer je een uitwedstrijd bezoekt?
Geen flauw idee. Het artikel gaat verder nog in op de mogelijke kampioenssituatiequote:
quote:4. a. Wanneer in een competitie een of meer elftallen in aanmerking komen voor een titel, promotie of degradatie is het doelsaldo
beslissend, indien het behaalde aantal punten gelijk is. Is het doelsaldo gelijk dan is het aantal doelpunten “voor” beslissend.
Is ook het aantal doelpunten “voor” gelijk, dan wordt een beslissingswedstrijd of een beslissingswedstrijdenreeks gespeeld
Dat is alleen gedurende het seizoen, volgens mij kan daar alleen sprake van zijn als je niet hetzelfde aantal wedstrijden gespeeld hebt.quote:
Kortom, veel scoren en hopen dat Ajax verliest.quote:Op dinsdag 15 april 2014 13:13 schreef portie het volgende:
[..]
Geen flauw idee. Het artikel gaat verder nog in op de mogelijke kampioenssituatie
[..]
Dat is mijn hoop elke speelrondequote:Op dinsdag 15 april 2014 13:14 schreef H.FR het volgende:
[..]
Kortom, veel scoren en hopen dat Ajax verliest.
Die toevoeging tot de 1/8e finale was er toch eerst niet? BESTUUR TEGEN DE MUURquote:Al 20.000 supporters verlengen seizoenkaart
De afgelopen weken hebben al meer dan 20.000 supporters hun seizoenkaart van Feyenoord verlengd! Zij zijn daarmee ook in het seizoen 2014-2015 verzekerd van hun plek in De Kuip. De teller stond begin deze maand nog op 10.000 verlengingen. De voorrangsperiode voor huidige seizoenkaarthouders die hun kaart willen verlengen duurt tot en met aanstaande zondag, 20 april. Met de seizoenkaart 2014-2015 heb je onder meer toegang tot de eerste Europese thuiswedstrijd in het nieuwe seizoen en uiteraard ben je verzekerd van je plaats bij alle competitiewedstrijden van Feyenoord in De Kuip.
Heb jij je seizoenkaart nog niet verlengd, dan kun je dit alsnog doen via www.feyenoord.nl/seizoenkaart. Als je deze week je kaart verlengt, heb je recht op gegarandeerd plaatsbehoud (of voorrang op verplaatsing), terwijl er geen prijsstijging wordt doorberekend*. Nu Feyenoord zich heeft verzekerd van directe plaatsing voor Europees voetbal, is definitief dat je met je seizoenkaart ook de eerste Europese thuiswedstrijd in het nieuwe seizoen kunt bezoeken.
Besluit je jouw seizoenkaart na deze week, maar vóór het einde van seizoen 2013-2014 te verlengen, dan betaal je ook geen prijsindexatie*. Wel vervallen het gegarandeerde plaatsbehoud en de voorrang op een eventueel gewenste verplaatsing. Na afloop van de competitie vervalt ook de voorrangsperiode voor huidige seizoenkaarthouders. Zij kunnen dan niet meer verlengen, maar uiteraard wel een nieuwe seizoenkaart bestellen, echter wel zonder prijsvoordeel.
Inbegrepen in de seizoenkaart 2014-2015:
• Toegang tot de zeventien thuiswedstrijden en eventuele play-offs;
• Toegang tot de traditionele openingswedstrijd van het seizoen;
• Toegang tot de eerste Europese thuiswedstrijd;
• Toegang tot de eerste thuiswedstrijd voor de KNVB beker (tot 1/8e finale)**;
• Voorrang op kaartverkoop voor (door Feyenoord georganiseerde) thuiswedstrijden;
• Gratis lidmaatschap Het Legioen, inclusief 11 x Feyenoord Magazine (voor kinderen tot en met 14 jaar Kameraadjes);
• 10% korting op de aankoop van artikelen in de Feyenoord Fanshop (ook online).
Dit jaar schijnbaar ook al. Ik wist wel dat er een limitering was, maar dacht dat we tot en met kwartfinale toegang kregenquote:Op dinsdag 15 april 2014 14:54 schreef Caland het volgende:
Toegang tot de eerste thuiswedstrijd voor de KNVB beker (tot 1/8e finale)**;
Maak je niet druk, we loten toch uit.quote:Op dinsdag 15 april 2014 14:54 schreef Caland het volgende:
[..]
Die toevoeging tot de 1/8e finale was er toch eerst niet? BESTUUR TEGEN DE MUUR
KNJBquote:Op dinsdag 15 april 2014 15:38 schreef SausDip het volgende:
[..]
en die uit noordholland loten 90% van de gevallen thuis
okquote:Op dinsdag 15 april 2014 15:46 schreef Da_Sandman het volgende:
Om er even serieus op in te gaan:
2013/2014
Feyenoord 2x thuis - 2x uit
Ajax 3x thuis - 2x uit (exclusief finale)
2012/2013
Feyenoord 0x thuis - 4x uit
Ajax 1x thuis - 4x uit
2011/2012
Feyenoord 1x thuis - 1x uit
Ajax 1x thuis - 2x uit
Kan die fabel ook weer in de prullenbak.
Totaal niet verwacht, deze reactie.quote:
Ik heb maar eens gebeld waarom ik deze nog nooit ontvangen hebquote:• Gratis lidmaatschap Het Legioen, inclusief 11 x Feyenoord Magazine (voor kinderen tot en met 14 jaar Kameraadjes);
Ik ben de moeilijkste nietquote:Op dinsdag 15 april 2014 15:49 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Totaal niet verwacht, deze reactie.
eis een schadevergoedingquote:Op dinsdag 15 april 2014 15:52 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ik heb maar eens gebeld waarom ik deze nog nooit ontvangen heb
Ze kregen post retour in 2013 van het huis waar ik in 2000 voor het laatst gewoond heb
Terwijl ik sinds 2001 op mijn huidige adres woon, en in 2013 mijn seizoenskaart heb aangevraagd op mijn huidige adres
Ja logisch.
quote:
pffquote:Op dinsdag 15 april 2014 16:00 schreef charmed_angel het volgende:
[..]Nou die jongen aan de telefoon klonk wel leuk
Dus ik werd er een beetje verlegen van, zodat ik niet boos durfde te worden
_!
Scheelde me weer een hoop werkquote:Op dinsdag 15 april 2014 16:00 schreef charmed_angel het volgende:
[..]Nou die jongen aan de telefoon klonk wel leuk
Dus ik werd er een beetje verlegen van, zodat ik niet boos durfde te worden
_!
Nou je hebt zijn nummer, dusquote:Op dinsdag 15 april 2014 16:00 schreef charmed_angel het volgende:
[..]Nou die jongen aan de telefoon klonk wel leuk
Dus ik werd er een beetje verlegen van, zodat ik niet boos durfde te worden
_!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |