Inderdaadquote:Op zaterdag 19 april 2014 00:06 schreef RobertNL het volgende:
BB![]()
En voor de volgende die een brief krijgt van een merkenrechten bureau: klik klik
Hush.quote:Op zaterdag 19 april 2014 02:02 schreef shiznuts het volgende:
Ik haalde 'em toen er bij sold nog '5' stond.
Echt dik 'breaking' dit ook.
http://www.focalprice.com(...)Headphone_Black.htmlquote:Op zaterdag 19 april 2014 07:48 schreef SosuaCafe het volgende:
Zijn er nog een beetje leuke oortjes te krijgen? Euro of 5wil echt iemand laten zien dat het goedkoper kan uit china en free shipping. Koop later wel een keer van die brainwavs.
Ze zijn nu bezig met een serie over saulquote:Op zaterdag 19 april 2014 00:14 schreef Downstar het volgende:
[..]
Inderdaad
better call saul!
wel vet trouwens dat ze die websites (zoals die donatiesite voor W.W) ook echt hosten
Voor wat bassy muziek is de ES900i wel veel beter imo.quote:Op zaterdag 19 april 2014 10:02 schreef mschol het volgende:
[..]
http://www.focalprice.com(...)Headphone_Black.html
omgerekend ¤5,51
Ik hoop mee.quote:Op zaterdag 19 april 2014 01:20 schreef ManageTheAnger het volgende:
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ BREAKING NEWS $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
This is just in from Banggood.com:
JIAYU G4S 4.7-inch 2GB RAM MT6592 1.7Ghz Octa-core Smartphone
SKU: SKU133493Sold: 14(0 Review) Expected restock on 26th April 2014
Laten we hopen, dat Shiz, Brecht en ikzelf wél ons toestel ontvangen en dit dus voor de aankomende bestellers bij Banggood is
Inderdaad super. Ik ben er ook nog steeds blij mee. Super detail in geluid.quote:Op zaterdag 19 april 2014 00:41 schreef Waffle het volgende:
Xiaomi piston v2
Bedankt voor de tip, wat een bazen oortjes. Jammer dat de knoppen bij mij niet goed werken, maar volgens mij komt dat vooral doordat de fabrikanten niks universeel hebben afgesproken voor de jack.
Hoe kom je aan die informatie? dat je 3 keer je aankoopprijs terug krijgt..quote:Op zaterdag 19 april 2014 12:52 schreef MacorgaZ het volgende:
Heeft er iemand ervaring met AliExpress "Guaranteed Genuine" protection?
Als een verkoper dat gebruikt bij een artikel en het artikel blijkt achteraf alsnog niet origineel, dan kan je blijkbaar 3x je aankoopprijs terugkrijgen?
Dat maakt het kopen van een duur merkhorloge maar met een veel lagere prijs op AliExpress wel erg aantrekkelijk samen met de andere Buyer Protections.
+1quote:Op zaterdag 19 april 2014 13:44 schreef Iemand91 het volgende:
Kan die Henk niet een permaban krijgen ofzo
Dit.quote:Op zaterdag 19 april 2014 13:44 schreef Iemand91 het volgende:
Kan die Henk niet een permaban krijgen ofzo
Ja.quote:Op zaterdag 19 april 2014 10:02 schreef mschol het volgende:
[..]
http://www.focalprice.com(...)Headphone_Black.html
omgerekend ¤5,51
Xiaomi's zijn ook leuk, vooral qua geluid. Maar bij mij zitten ze niet zo comfortabel. Hij heeft 'scherpe' randjes die na een tijdje m'n oren irriteren.quote:Op zaterdag 19 april 2014 12:35 schreef Dromer het volgende:
[..]
Inderdaad super. Ik ben er ook nog steeds blij mee. Super detail in geluid.
Knopjes werken bij mij wel, (misschien omdat m'n telefoon ook Chinees is) maar ik vind ze op de tast te priegelig.
quote:Op zaterdag 19 april 2014 10:02 schreef mschol het volgende:
[..]
http://www.focalprice.com(...)Headphone_Black.html
omgerekend ¤5,51
Heb je ook leuke oordopjes die niet in-ear zijn?quote:Op zaterdag 19 april 2014 14:11 schreef shiznuts het volgende:
Ja.Nog altijd de beste allrounders voor een kleine prijs.
die es800 is dat wat? Ben cx300-II van sennheiser gewend.quote:Op zaterdag 19 april 2014 14:50 schreef shiznuts het volgende:
Wat ies deesche?
Ik had ook een hekel aan IEMs, kwam door die verrekte kudte Creatives die voor geen meter zaten, klonken en snel kapot gingen. Toen was er eens een actie van Brainwavz. Alpha voor 5 USD. Nam je er meer ging er p/stuk 1 USD vanaf. Haalde ik er eens twee voor 8 USD.En vanaf dat moment was ik toch weer hooked on IEMs.
Alleen van Phrodi geloof ik normale oordopjes. Verder niet echt. Zou je ff op head-fi moeten kijken anders, of gewoon de shiz van normale oordopjes worden en alles kopen en uitproberen. Begin eens met de Awei ES-10 /-380 ofzo?
Hmmm, Minitake heeft ook de ES-800M; goedkoper dan FocalPrice. http://www.minitake.com/a(...)s-for-pc-p-3745.html
quote:Op zaterdag 19 april 2014 15:07 schreef SosuaCafe het volgende:
[..]
die es800 is dat wat? Ben cx300-II van sennheiser gewend.
quote:Op dinsdag 13 november 2012 17:45 schreef shiznuts het volgende:
Ik heb net m'n bestelde Sennheiser CX300-II Gold afgehaald.Mensen waren benieuwd hoe 'ie vergeleek met Chinese oordopjes als inmiddels beroemde Awei ES800M.
Qua afwerking oogt de Awei ES800M eigenlijk heel wat. Toen ik net de Senns kreeg, was ik toch een beetje teleurgesteld, hoewel de 3.5mm-plug zelf er zeer zeer degelijk uitziet. Ik zie en voel eigenlijk geen verschil tussen het koord hiervan en übergoedkope Creatives. Ook dat het geen Y- maar een J-koord is, waarvan links het korte einde, kan niet echt mijn voorkeur dragen. Ik heb de gouden besteld omdat de witte er crap uitzagen en ik het contrast van zwart met het chromen randje zo cheapo vond ogen. Nu is goud ook best cheasy, maar het mixt well together en ben je vast hipster mee, want zwart is mainstream natuurlijk.Verder zijn er aardig wat klachten geweest over de kwaliteit van de Awei's. Kabelbreuk waardoor een oortje het niet deed, 'huisjes' die uiteenvielen en gelijmd moesten worden... zelf nog niks akeligs gemerkt.
Dan natuurlijk: soundquality!
Eerste indruk, de Sennheisers zijn toffe dopjes.Heel helder, brede range, goede soundstage, prima bassimpact... kortom: ik begrijp de fanbase.
Het zijn mooie allrounders voor 39,99 eur.
Ik heb ze beide eigenlijk geen noemenswaardige burn-in gegeven, maar m'n eerste indruk is toch dat ik de ES800M fijner vind eigenlijk. De Senns zijn me net wat te helder, te analytisch, het is allemaal net te precies zodat het wat saai klinkt in vergelijking met de ES800M. Die is toch wat voller, ronder en warmer en zet daarmee een erg fijne ambiance neer. 't Is net alsof de Awei wat meer 'soul' heeft. Uiteraard is smaak persoonlijk en ben je juist meer van het wat koudere precieze. Maar zelf vind ik het warme ronde van de ES800M wel wat.
So far: de CX300-II en ES800M liggen imho geen werelden uit elkaar. De Awei heeft bij een enkeling laten afweten in bouwkwaliteit, maar vergeet niet dat ze dan ook voor maar net iets meer dan 5 dollar verkrijgbaar zijn! De Awei heeft een mooi rond, vol en warm karakter. De Senns zijn wat helderder en preciezer. Ik ben persoonlijk continu op zoek naar datgeen dat mij het beste bevalt. Dat kun je niet eenvoudig vertalen naar specificaties of een prijs. Dat moet je zelf ondervinden. Daarom heb ik ook ruim 30+ in-ears en sluiten momenteel de Xears Xtreme Pro XT3's het meest bij mijn smaak aan (hoewel ik ook o.a. Brainwavz B2 heb die retailen voor 159,- usd).
Zit je op een budget en wil je gewoon eens iets proberen? Probeer gerust de ES800M eens. In het ergste geval sluit het toch niet helemaal aan bij jouw audio-idealen en ben je een dollar of wat armer. Ik denk echter eerder dat je aangenaam verrast zult zijn door wat ze eigenlijk te bieden hebben voor die prijs.
Sidenote: getest heb ik ze individueel en met splitter, zodat ik snel kon wisselen en ook links Awei, rechts Senns en omgedraaid kon proberen
http://www.aliexpress.com(...)er_guaranteed.html#5quote:Op zaterdag 19 april 2014 12:59 schreef Downstar het volgende:
[..]
Hoe kom je aan die informatie? dat je 3 keer je aankoopprijs terug krijgt..
lijkt me sterk dat aliexpress daarvoor garant wil gaan staan..
gewoon aankoop bedrag terug lijkt me dan niet meer dan logisch
Wel nice iddquote:Op zaterdag 19 april 2014 15:33 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
http://www.aliexpress.com(...)er_guaranteed.html#5
"Watch/Perfume is counterfeit. - AliExpress will fully refund the amount paid by the buyer. The seller will compensate up to two times the amount of the order placed."
Verkoper moet hiervoor wel goedgekeurd zijn en het zelf bij zijn advertentie activeren enzo, maar ik twijfelde al om een merkhorloge te kopen daar (grijze markt ofzo) dus hiermee wel goede buyer protection.
+2quote:Op zaterdag 19 april 2014 13:44 schreef Iemand91 het volgende:
Kan die Henk niet een permaban krijgen ofzo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |