De enige echte John Troosttwitter:rvandermade twitterde op vrijdag 02-05-2014 om 11:33:46Troost heeft een briefje achtergelaten bij de receptie van #NEC. Bedoeld voor trainer Anton Janssen die op dit moment besloten traint. reageer retweet
Zeg nooit nooit. Ze zijn favoriet bij de bookmakers morgen. Nipt weliswaar, maar ze zijn het wel.quote:
Ach, Castillion, Jantscher, Hemlein en helaas ook Ali zijn maar matige spelertjes. Enige wat in het voordeel van die laatste twee spreekt is dat ze nog echt jong zijn en nog veel kunnen groeien. Maar op dit moment zie ik de toegevoegde waarde van Ali niet zo. Vergeet niet dat hij vaak levensgevaarlijke counters veroorzaakt met zijn domme gedraaf en balverlies op het middenveld. Tegen Cambuur kost zijn geklooi ons wel een 1-0 voorsprong.quote:Op vrijdag 2 mei 2014 21:27 schreef Gijscoman het volgende:
Janssen wil weer zonder Alireza beginnen, maar stelt Castillion weer op. Begint bijna sabotage te lijken...
En toch aan het eind van het seizoen ben ik nog steeds niet overtuigd in het negatieve over onze spelers. Ik ben van mening dat bijna alle spelers afhankelijk zijn van elkaar. Zwart-wit gezien zal een speler nooit op 100% kunnen spelen als een andere speler zich ook niet 100% inzet of kan inzetten. Gebrek aan motivatie en kunnen heeft dan ook (in mijn ogen) te maken met de motivatie als team. Een soort van wisselwerking. Ik ben dan ook nog steeds van mening dat dit de taak van de trainer is. Anton heeft in mijn ogen zeker niet kunnen brengen wat we bij NEC nodig hadden. Namelijk, een team! Een trainer moet een team bij elkaar kunnen brengen, basisspelers het vertrouwen kunnen geven en bankzitters doen inzien waarom ze geen basisspeler zijn. Hierin is Anton niet geslaagd.quote:Op zaterdag 3 mei 2014 10:19 schreef larry91 het volgende:
[..]
Ach, Castillion, Jantscher, Hemlein en helaas ook Ali zijn maar matige spelertjes. Enige wat in het voordeel van die laatste twee spreekt is dat ze nog echt jong zijn en nog veel kunnen groeien. Maar op dit moment zie ik de toegevoegde waarde van Ali niet zo. Vergeet niet dat hij vaak levensgevaarlijke counters veroorzaakt met zijn domme gedraaf en balverlies op het middenveld. Tegen Cambuur kost zijn geklooi ons wel een 1-0 voorsprong.
Hopelijk weten ze zich daar te motiveren met het feit dat ze boven Zwolle kunnen komen.quote:Op zaterdag 3 mei 2014 10:47 schreef -J-D- het volgende:
In Amsterdam pak je geen punt dus het wordt hopen op Go Ahead.
quote:Op zaterdag 3 mei 2014 10:51 schreef Scorpie het volgende:
Hopelijk schiet Ons aller Ajax jullie rechtstreeks naar de JL toe, mooie vergelding voor de 'helemaal niets in Amsterdam' van vier jaar geleden.
Mea culpa mea culpa mea maxima culpa.quote:Op zaterdag 3 mei 2014 10:51 schreef Scorpie het volgende:
Hopelijk schiet Ons aller Ajax jullie rechtstreeks naar de JL toe, mooie vergelding voor de 'helemaal niets in Amsterdam' van vier jaar geleden.
Mee eens; overigens heeft Johnsson onlangs aangegeven dat hij blij was om op de bank te zitten en zo even rust te hebben. In dat geval neem ik 't Janssen niet kwalijk.quote:Op zaterdag 3 mei 2014 10:49 schreef BasNijmegen het volgende:
[..]
En toch aan het eind van het seizoen ben ik nog steeds niet overtuigd in het negatieve over onze spelers. Ik ben van mening dat bijna alle spelers afhankelijk zijn van elkaar. Zwart-wit gezien zal een speler nooit op 100% kunnen spelen als een andere speler zich ook niet 100% inzet of kan inzetten. Gebrek aan motivatie en kunnen heeft dan ook (in mijn ogen) te maken met de motivatie als team. Een soort van wisselwerking. Ik ben dan ook nog steeds van mening dat dit de taak van de trainer is. Anton heeft in mijn ogen zeker niet kunnen brengen wat we bij NEC nodig hadden. Namelijk, een team! Een trainer moet een team bij elkaar kunnen brengen, basisspelers het vertrouwen kunnen geven en bankzitters doen inzien waarom ze geen basisspeler zijn. Hierin is Anton niet geslaagd.
Iedere week speelden we met een andere opstelling en werd er veel te laat gewisseld. De keeperswissel midden in het seizoen was dodelijk. Met het spelersmateriaal die we hebben, hadden we rond plek 10 a 11 moeten staan. Gebrek aan inzet, motivatie en teamgeest heeft ons de das om gedaan.
Om terug te komen op de spelers. Ik ben van mening dat de volgende spelers het goed zouden doen bij een stabiele middenmoter of subtopper, waar ze onderdeel uitmaken van een team.
Higdon, Ali, Jantscher, Palson, Rieks, Foor, Koolwijk, Vermijl, van Eijden, Haitz en Johnsson
We hebben ook wel de pech gehad dat belangrijke spelers regelmatig geblesseerd raakten. Een Haitz had ik graag het gehele seizoen naast van Eijden zien staan.
Frustie gespot.quote:Op zaterdag 3 mei 2014 10:51 schreef Scorpie het volgende:
Hopelijk schiet Ons aller Ajax jullie rechtstreeks naar de JL toe, mooie vergelding voor de 'helemaal niets in Amsterdam' van vier jaar geleden.
Professioneel antwoord dankzij de mediatraining.quote:Op zaterdag 3 mei 2014 12:46 schreef Gijscoman het volgende:
[..]
Mee eens; overigens heeft Johnsson onlangs aangegeven dat hij blij was om op de bank te zitten en zo even rust te hebben. In dat geval neem ik 't Janssen niet kwalijk.
Hij heeft dit ook buiten de media verteld; o.a. aan een goede vriend van me. Zoiets moet je natuurlijk ook niet direct voor waar houden, maar je zou toch verwachten dat het wel op een of andere manier naar buiten was gekomen, indien hij er wel boos over was of mee zat. Er lopen genoeg spelers rond die snel hun mond voorbij praten, als ze met fans praten. En Higdon doet dat ook gewoon t.o.v. media; waar Janssen roept dat hij nog niet wil vertellen wie er spelen, geeft hij al aan dat hij speelt.quote:Op zaterdag 3 mei 2014 14:07 schreef BasNijmegen het volgende:
[..]
Professioneel antwoord dankzij de mediatraining.
quote:Op zaterdag 3 mei 2014 20:41 schreef larry91 het volgende:
Alles wat ik gezegd heb over Ali, onwaar. Ali ik houd van je
Jammer voor je, kun je nog niet verder met je levenquote:Op zaterdag 3 mei 2014 10:51 schreef Scorpie het volgende:
Hopelijk schiet Ons aller Ajax jullie rechtstreeks naar de JL toe, mooie vergelding voor de 'helemaal niets in Amsterdam' van vier jaar geleden.
Ja Schöne was aan de zijlijn even niet voor Ajax volgens mij.quote:Op zaterdag 3 mei 2014 21:52 schreef larry91 het volgende:
Vanavond nog even genieten van deze narrow escape. Morgen weer volle focus. We hebben nog niks.
Mooi moment vond ik ook de stress van schöne!
Ik zou zeggen dat RKC een pittiger programma heeft met Excelsior in vorm en een wat opgeleefd De Graafschap. VVV is echt heel slap tegen het einde en Dordt ook wat ingezakt het 2e deel van de competitie. Sparta tel ik niet eens mee.quote:Op zaterdag 3 mei 2014 23:15 schreef remlof het volgende:
Oh is nog niet helemaal bijgewerkt:
winnaar A = Sparta
winnaar B = De Graafschap
dus.
Bedankt man. Jullie ook geen succes in de play-offs.quote:Op zaterdag 3 mei 2014 23:15 schreef remlof het volgende:
Oh is nog niet helemaal bijgewerkt:
winnaar A = Sparta
winnaar B = De Graafschap
dus.
Thanks, stiekem zou ik het wel heel leuk vinden als NEC en De Graafschap deze playoffs winnenquote:Op zaterdag 3 mei 2014 23:21 schreef larry91 het volgende:
[..]
Bedankt man. Jullie ook geen succes in de play-offs.
O ja, voordat ik het vergeet: AliJB
AJ16
Er zaten er ook genoeg in Deventer omdat ze vooraf dachten dat het wonder daar moest gebeuren.quote:Op zondag 4 mei 2014 08:46 schreef Haringkop het volgende:
In een alles of niets duel slechts 200 man in het uitvak. Wat was/is er loos bij NEC?
De NOS moet deze man opzoeken voor een interview, wat een held. Ik ga nog steeds stuk als ik het ziequote:
Zijn er een hoop teruggestuurd naar Nijmegen hoorde ik vanwege relletjes bij de arena of iets dergelijksquote:Op zondag 4 mei 2014 08:46 schreef Haringkop het volgende:
In een alles of niets duel slechts 200 man in het uitvak. Wat was/is er loos bij NEC?
Mannetje of 75 toch maar?quote:Op zondag 4 mei 2014 10:04 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Zijn er een hoop teruggestuurd naar Nijmegen hoorde ik vanwege relletjes bij de arena of iets dergelijks
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |