Daar houden ze geen rekening mee, want dat kan namelijk niet in de ogen van kuikje en de zijnen.quote:Op donderdag 10 april 2014 13:21 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Er zijn een flink aantal series en films die inmiddels in legale vorm in mijn kast staan (dvd of bluray), die ik nooit gekocht zou hebben als ik ze niet eerst gedownload en gekeken had.
Dus ja, vast!
Elke download is een gemiste verkoop, dat is toch algemeen bekend?quote:Op donderdag 10 april 2014 13:21 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Daar houden ze geen rekening mee, want dat kan namelijk niet in de ogen van kuikje en de zijnen.
Fixedquote:Op donderdag 10 april 2014 13:19 schreef Nemephis het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd hoe lang het duurt voor we gaan lezen over de eerste die voor het downloaden van een een paar afleveringen van een serie diep in de buidel moet gaan tasten voor de rest van zijn/haar leven aan de bedelstaf moet.. ben bang dat dat niet lang zal duren.
Zo zien zij dat. Als enige.quote:Op donderdag 10 april 2014 13:22 schreef Nemephis het volgende:
[..]
Elke download is een gemiste verkoop, dat is toch algemeen bekend?
quote:Op donderdag 10 april 2014 12:20 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
En bedankt nog, hè, al die mensen die de EU zo graag nog meer macht willen toeschuiven.
In Duitsland dreigen ze met een rechtzaak of een dikke boete, komt door dat privaatrecht daarquote:Op donderdag 10 april 2014 13:34 schreef andreas612 het volgende:
Vraag me af of dit nou hetzelfde verbod is dat in Duitsland van toepassing is. Daar zie je nog wel eens een aantal burgers als voorbeeld gesteld worden met een boete van 5000-20000 euro. In dat geval wordt het wel serieus.
Inderdaad, downloaden is gewoon data binnenhalen. Als gebruiker heb weinig zicht op of de data uit legale of illegale bronnen komen, dus het zou wel treurig zijn als je daarop afgerekend wordt. Er wordt gesproken over torrentsites en nieuwsgroepen, maar theoretisch gezien zouden daar ook legale bronnen op kunnen staan.quote:Op donderdag 10 april 2014 13:31 schreef RemcoDelft het volgende:
Elke klik op internet betekent dat je iets download... Pas daarna kan je zien wat het is! Heel internet mag nu dus niet meer?
Begin maar vast met aftellen, ben ik bang..quote:Op donderdag 10 april 2014 13:34 schreef andreas612 het volgende:
Vraag me af of dit nou hetzelfde verbod is dat in Duitsland van toepassing is. Daar zie je nog wel eens een aantal burgers als voorbeeld gesteld worden met een boete van 5000-20000 euro. In dat geval wordt het wel serieus.
Nu als een malle gaan downloaden want die controle hebben ze echt niet direct.quote:Op donderdag 10 april 2014 13:46 schreef Saekerhett het volgende:
Kut man, vorige week vier stuks 4 TB Western Digital NAS-schijven gehaald en net mijn abonnement bij Newsleecher verlengd_!
Maar online betalen kan alleen met een kredietkaart, als je die niet hebt (omdat je bijvoorbeeld geen vast contract hebt van 5 jaar en geen salaris van 2000 euro netto), kan je niets online betalen. In Nederland is er dan nog IDeal dat gewoon per normale bank gaat, echter stond op Tweakers dat dit gehackt is, dus betalingen online zijn nu gevaarlijk en eigenlijk onmogelijk.quote:Op donderdag 10 april 2014 12:15 schreef lipper het volgende:
Er is ondertussen genoeg beschikbaar voor een schappelijke prijs. Ik download niet meer.
Of gewoon SSL aanzetten en op dezelfde voet verder gaanquote:Op donderdag 10 april 2014 13:48 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Nu als een malle gaan downloaden want die controle hebben ze echt niet direct.
wat is ssl?quote:Op donderdag 10 april 2014 13:49 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Of gewoon SSL aanzetten en op dezelfde voet verder gaan
Ja precies, dat is wat ik me dus afvroeg. Wat is nu feitelijk het reele risico als je download via de standaard scripts als Sickbeard en CouchPotato bij bijv. een doorsnee newsprovider?quote:Op donderdag 10 april 2014 13:49 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Of gewoon SSL aanzetten en op dezelfde voet verder gaan
Per direct, dus morgen staat een busje bij je op de stoep met 7 man ME om je neer te knuppelen en af te voeren, in een cel te gooien op water en brood en er pas na een jaar weer uit te laten. Ietwat gechargeerd, maar in de VS staan er echt draconische straffen op en Teeven wil graag alles kopiëren van de VS.quote:
Secure Sockets Layer. Een versleuteld protocol. Kwestie van een vinkje aanzetten en een poort wijzigen in je nieuwsgroep-programma (mits je nieuwsserver het uiteraard ondersteunt, maar elke zichzelf respecterende nieuwsserver doet dat) en geen hond kan zien WAT je downloadt.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |