abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_138709319
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 22:25 schreef Chocovloek het volgende:
Oei meisje. Je laat wel erg over je heen lopen lees ik, zo komt het in elk geval over. Dit kan ook deel van zijn ergernis zijn lijkt me? Hij wenst iemand met wat meer tegengas waarentegen jij alleen maar ja en amen knikt voor alles wat ie doet en met een simpel 'sorry' is ie er alweer vanaf...
Boos zijn en ruzie maken is geen ja en amen. Haarzelf veranderen voor hem wel, maar ze benadrukt dat ze dat niet gaat doet.

Veel mensen lijken hier te vergeten dat hij natuurlijk ook een leuk mens is. Hij zal voor haar wel een goede reden hebben (als in: toegeven dat hij fout zat

quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 22:28 schreef -Strawberry- het volgende:
Die drie kilo ook echt. :')
Soms kan drie kilo afvallen wel een verschil maken. :D
pi_138709370
quote:
1s.gif Op woensdag 9 april 2014 09:36 schreef Oognip het volgende:
Wat een hork van een vent :r hij loopt je gewoon te chanteren; "als jij niet 3kg (3! :')) afvalt, niet minder onzeker, niet spannender en niet minder saai wordt, zoek ik een ander". Ik zou héél hard wegrennen en iemand zoeken die jou wel waardeert. Je gaat nooit goed genoeg voor deze pannenkoek zijn.
En dit. Iemand die zoveel aan jou wil veranderen is gewoon niet goed voor je.
pi_138709430
En dan is ze veranderd en dan is het van: 'ja, maar schat, je bent niet meer zo zoals toen ik op je gevallen was'. :')
pi_138709473
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 22:28 schreef Fierce. het volgende:
Soms kan drie kilo afvallen wel een verschil maken. :D
Oh dat zal best, maar als mijn vriendje dat zou eisen zou ik hem recht in zijn gezicht uitlachen.
pi_138709535
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 19:17 schreef kingtoppie het volgende:
Jezus.. Ren weg..

vrouwen.... wtf...............
De man is hier belachelijk bezig hoor, niet de vrouw (verliefd en zo).
pi_138709767
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 22:31 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

De man is hier belachelijk bezig hoor, niet de vrouw (verliefd en zo).
Beide, duidelijk.

Ik bedoel, dit gedrag tollereer je toch gewoon niet? Ik zou hem gelijk het huis uit schoppen.
Al is het zijn huis, zou mij geen flikker uitmaken dan, weg ermee.
Rustig aan.
pi_138711262
Ik kan me alleen maar aansluiten bij iedereen hier.
Hou de eer aan jezelf en dump 'm lekker. Genoeg andere leuke mannen.
pi_138712007
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 22:34 schreef kingtoppie het volgende:

[..]

Beide, duidelijk.

Ik bedoel, dit gedrag tollereer je toch gewoon niet? Ik zou hem gelijk het huis uit schoppen.
Al is het zijn huis, zou mij geen flikker uitmaken dan, weg ermee.
Tollereer :')

Maar goed dit is een trolltopic toch? :D

Toch? ;(
pi_138712067
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 23:16 schreef KwadeAfdronk het volgende:

[..]

Tollereer :')

Maar goed dit is een trolltopic toch? :D

Toch? ;(
Taalnazi.
Rustig aan.
pi_138712091
quote:
8s.gif Op woensdag 9 april 2014 23:17 schreef kingtoppie het volgende:

[..]

Taalnazi.
Dombo
pi_138712120
quote:
16s.gif Op woensdag 9 april 2014 23:18 schreef KwadeAfdronk het volgende:

[..]

Dombo
Nerd!
Rustig aan.
pi_138712188
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 23:18 schreef kingtoppie het volgende:

[..]

Nerd!
Dankje
pi_138712200
quote:
10s.gif Op woensdag 9 april 2014 23:20 schreef KwadeAfdronk het volgende:

[..]

Dankje
Graag gedaan O+
Rustig aan.
  woensdag 9 april 2014 @ 23:27:38 #239
350332 Pope-of-Dope
Lead. Inspire. Change.
pi_138712553
quote:
0s.gif Op woensdag 9 april 2014 21:23 schreef Cockwhale het volgende:
Wow, dat is het eerste wat in mij opkwam toen ik dit las. Hoe kan je in godsnaam verliefd zijn op zo'n botte idioot?
Alpha - Male ;)
''Even if he fails again and again to accomplish his purpose (as he necessarily must until weakness is overcome), the strength of character gained will be the measure of his true succes''
pi_138712757
Fuck hem. Maak het uit. Je bent veel te leuk voor hem
pi_138713788
quote:
1s.gif Op woensdag 9 april 2014 09:25 schreef Flawlesssss het volgende:
Hij flirt dan ook graag met andere vrouwen.
:') Lekker respectvol ook.

quote:
1s.gif Op woensdag 9 april 2014 09:25 schreef Flawlesssss het volgende:
Afgelopen weekend vertelde mijn vriend mij dat hij iets mist bij mij. Hij kan niet exact benoemen wat, maar hij vindt vooral dat ik saai en niet spannend genoeg ben. Omdat hij dat vindt, heeft hij wel eens behoefte aan meer dan alleen maar flirten met andere vrouwen.
:') :') :') Oké, dit is echt een eersteklas josti. Meer dan alleen flirten? Omdat jij 'saai' bent? Wat een ongelofelijke tyfuslijer :r

[
quote:
1s.gif Op woensdag 9 april 2014 09:25 schreef Flawlesssss het volgende:
Het kwam voor mij heel onverwacht, maar het is vooral beledigend om te horen dat mijn eigen vriend van mening is dat ik saai ben en dat ik blijkbaar niet genoeg ben voor hem.
Het is gewoon een hufter.

quote:
1s.gif Op woensdag 9 april 2014 09:25 schreef Flawlesssss het volgende:
Daarna kregen we ruzie en kwam er meer aan het licht. Uiteindelijk kwam het hierop neer: ik moet veranderen of hij maakt het uit.
Nou, doei dan maar hè! :W Wat een ongelofelijke eikel zeg, wtf???

quote:
1s.gif Op woensdag 9 april 2014 09:25 schreef Flawlesssss het volgende:
Ik moet minder saai worden, spannender, ik kan niet onzeker zijn en daarnaast wil hij ook nog graag dat ik drie - ja echt - kilo af ga vallen.
Wow... :|W

quote:
1s.gif Op woensdag 9 april 2014 09:25 schreef Flawlesssss het volgende:
Ik ging boos weg, maar eenmaal thuis ben ik gaan nadenken. Ik wil best werken aan bepaald gedrag, maar hij vraagt (of eist) heel veel. En als ik hem dat niet wil geven, gaat hij naar een ander.
Prima toch? Je moet niet schikken aan hem. In een relatie kom je elkaar tegemoet, maar wat hij doet is zeer onredelijke eisen stellen zonder dat jij er wat voor terugkrijgt.

Aangezien je van hem houdt zou ik zeggen: ga een goed gesprek met hem aan. Als hij dit gedrag blijft vertonen zou ik hem gewoon de deur wijzen, wat een ongelofelijke tyfuseikel zeg!

quote:
1s.gif Op woensdag 9 april 2014 09:25 schreef Flawlesssss het volgende:
Gisteravond hadden we afgesproken dat we het gingen uitpraten. Hij zou naar mij toe komen, ik had (uitgebreid) gekookt, maar hij kwam niet. Uiteindelijk nam hij na een paar keer bellen op en zei hij dat hij de afspraak was vergeten. Erg leuk.
Leuke vent heb je :') Nee echt, wat een slappe hap!

quote:
1s.gif Op woensdag 9 april 2014 09:25 schreef Flawlesssss het volgende:
Het is mij een raadsel hoe het kan dat hij een afspraak vergeet. En al helemaal een belangrijke afspraak. Ik weet het dus even niet meer. Misschien moet ik het uitmaken omdat hij dus ineens heel raar doet, maar misschien ligt het ook wel (deels) aan mezelf?
Hij is niets vergeten, hij is gewoon een gigantische klootzak. N.a.v. wat je hier vertelt zou ik zeggen: DUMPEN! Anders een goed gesprek. Maar sowieso niet hem plezieren!

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 09-04-2014 23:56:08 ]
pi_138714140
quote:
1s.gif Op woensdag 9 april 2014 10:36 schreef Flawlesssss het volgende:

[..]

Er staat in m'n verhaal dat ik boos was en dat er ruzie was. Maar ik word inderdaad onzeker van zulke uitspraken. Hij is niet zomaar mijn vriend, dus ik hecht wel waarde aan wat hij zegt. Is dat raar?
Dit is daarom het juiste moment om dit te bespreken met een vriendin of vriend met veel levenservaring (die kunnen dan voor jou rationeel nadenken), want als ik het zo bekijk, moet ik concluderen dat hij niet (meer) van jou houdt.
Croce e delizia cor. Misterioso, Misterioso altero, croce e delizia al cor.
pi_138714230
Je laten zeggen wat je moet zijn/doen :').

Niks van aantrekken en dumpen.
pi_138714681
quote:
[..]

Hij is niets vergeten, hij is gewoon een gigantische klootzak. N.a.v. wat je hier vertelt zou ik zeggen: DUMPEN! Anders een goed gesprek. Maar sowieso niet hem plezieren!
Ja, idd uit die droom moeten we haar nog helpen.

HIJ IS ECHT NIET DE AFSPRAAK VERGETEN. Hij had geen zin, wilde een statement maken, of whatever. Zeker als hij normaal secuur is met afspraken.. hij is expres niet gekomen, om wat voor reden dan ook.
pi_138714724
Lolllllllllll
Rustig aan.
pi_138715208
Het boeit me verder niet wat je wel of niet met je relatie doet, maar je zou me een groot plezier doen als je minstens 3 kilo zou aankomen.
When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting.
  PR en moderator donderdag 10 april 2014 @ 00:57:28 #247
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_138715251
quote:
1s.gif Op woensdag 9 april 2014 10:32 schreef Flawlesssss het volgende:

[..]

Het is inderdaad lastig. Hij wil perfect zijn, maar hij wil ook dat ik perfect ben. En misschien vond hij eerst dat ik perfect was, maar nu we langer samen zijn, ziet hij ineens veel minpunten aan mij. Hij is zó kritisch naar zichzelf toe, maar ook naar andere mensen. Hij is niet onzeker trouwens. En hij is verder echt een leuk persoon, maar sinds kort twijfel ik eraan of ik door moet gaan met hem of dat het inderdaad aan mij ligt.
Niet meer twijfelen. Het ligt niet aan jou, en je moet níét meer met hem doorgaan 'cause he drags you down.
Fuck the EBU.
  PR en moderator donderdag 10 april 2014 @ 07:05:10 #248
288245 crew  Moira
Heeft al lang geen punt meer.
pi_138716317
quote:
1s.gif Op woensdag 9 april 2014 19:04 schreef Flawlesssss het volgende:
Ik denk na - dat deed ik ook al - maar ik kan niet meteen zeggen dat ik het uit ga maken. Juist daarover moet ik nadenken, zoiets beslis ik niet binnen een dagje. Ik wil kijken hoe het gaat tussen ons en ik wil eerlijk communiceren.
Het is logisch dat je het niet zomaar weg wilt gooien, omdat jíj nog wél met die gevoelens zit.
Maar er is echt een reden waarom de mensen hier (die grotendeels wél ervaring hebben in meerdere relaties) het unaniem eens zijn dat je hier écht niet meer gelukkig van gaat worden.
Dat is een bord dat je jezelf voor je kop houdt omdat jij nog wel van hem houdt en graag wilt dat het goed komt.
Terwijl wij allemaal als objectievelingen wel kunnen zien dat het niet goed komt, wij weten wel hoe het af gaat lopen.
Maar helaas wil jij daar op de harde manier achterkomen.

Ik wens je veel sterkte, met de eventuele beslissingen die je nog gaat maken en de pijn die je nog tegemoet gaat komen als je dit uit blijft zingen.
Je kán hem voor zijn, maar als jij het niet uitmaakt dan doet hij dat wel. Het gaat je iig alleen nog maar meer pijn doen op den duur.
Fuck the EBU.
  Official ESF Kreviewer donderdag 10 april 2014 @ 08:29:25 #249
7719 Kreator
Groetjes, Krea.
pi_138716895
quote:
14s.gif Op donderdag 10 april 2014 07:05 schreef Moira. het volgende:
de mensen hier (die grotendeels wél ervaring hebben in meerdere relaties)
:'). Yeah....right...
  donderdag 10 april 2014 @ 08:56:58 #250
396818 CherryOnTop
of whipped cream
pi_138717305
quote:
14s.gif Op donderdag 10 april 2014 08:29 schreef Kreator het volgende:

[..]

:'). Yeah....right...
We zitten niet allemaal nog bij moeders op de zolderkamer ;)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')