SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Kill the Braavosi, bring the girl!"
dat was in seizoen 2 en van dat hysterische was niets meer van te zien in seizoen 3. wat dat betreft is ze sterk ontwikkeldquote:
Weggeven is vanzelfsprekend geen enkel probleem als dat mij een WW-membership oplevert, maar nu het máken van dat zoontje nogquote:Op vrijdag 4 april 2014 01:29 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
Heb je daar je eerstgeboren zoon voor over?
Tyrion lijkt mij eigenlijk het meest geschikt als koning, maar als het gaat om degenen die op dit moment daadwerkelijk een gooi naar de troon doen, ben ik (vooralsnog) ook Team Daenerys/Team draken.quote:
Tyrion is mijn fave uit de serie, maar in de strijd om "the most uncomfortable chair in the Seven Kingdoms" is hij niet een van de spelers, medunkt. Ik sluit mij dus bij jou aanquote:Op vrijdag 4 april 2014 12:03 schreef Forbry het volgende:
[..]
Tyrion lijkt mij eigenlijk het meest geschikt als koning, maar als het gaat om degenen die op dit moment daadwerkelijk een gooi naar de troon doen, ben ik (vooralsnog) ook Team Daenerys/Team draken.
Tyrion is ook mijn favoriet, maar hij lijkt mij ook echt geschikt als koning. Maar nee, hij "is not in the running". Wie zijn dat -in directe zin- op dit moment eigenlijk allemaal wel... alleen Joffrey c.s., Stannis c.s. en Daenerys c.s?quote:Op vrijdag 4 april 2014 12:08 schreef Verbal het volgende:
[..]
Tyrion is mijn fave uit de serie, maar in de strijd om "the most uncomfortable chair in the Seven Kingdoms" is hij niet een van de spelers, medunkt. Ik sluit mij dus bij jou aan
V.
vroeg of laatquote:Op vrijdag 4 april 2014 12:06 schreef NDAsilenced het volgende:
Hopelijk krijgen we dit seizoen wraak te zien op de Freys
Op zich eens, qua WW hebben we idd wel het meest aan Team lekker wijfquote:Op vrijdag 4 april 2014 12:09 schreef Khaleesi het volgende:
Mensen die likable characters op de troon willen.
Alsof de white walkers daar rekening mee gaan houden...
Als je op de troon wil zitten kan je maar beter draken hebben.
Wie gaat er anders al die wights (nog eens) dood maken?
Kill them with fire!
quote:Op vrijdag 4 april 2014 12:14 schreef Forbry het volgende:
Overigens, "the most uncomfortable chair in the Seven Kingdoms"...![]()
Heb ik iets gemist, komt dat uit de boeken, of...?
Ah... zag hem voorbij komen, maar had 'm nog niet gekeken...quote:
Ja, die analogie was mij ook opgevallenquote:
dat leek me wel een typische foreshadowing jaquote:
He bah, het was net zo gezellig.quote:Op vrijdag 4 april 2014 14:27 schreef Franknfurter het volgende:
Ik meld me ook weer, zo vlak voor het begin van het nieuwe seizoen
White walkersquote:Op vrijdag 4 april 2014 12:09 schreef Khaleesi het volgende:
Mensen die likable characters op de troon willen.
Alsof de white walkers daar rekening mee gaan houden...
Als je op de troon wil zitten kan je maar beter draken hebben.
Wie gaat er anders al die wights (nog eens) dood maken?
Kill them with fire!
JIj weet niks jij.quote:Op vrijdag 4 april 2014 15:19 schreef JonSnow het volgende:
[..]
White walkersDie lach ik gewoon recht in het gezicht uit.
Draken
Go back to transsexual Transsylvaniaquote:Op vrijdag 4 april 2014 14:27 schreef Franknfurter het volgende:
Ik meld me ook weer, zo vlak voor het begin van het nieuwe seizoen
Je bent bekend met RHPSquote:Op vrijdag 4 april 2014 16:38 schreef Verbal het volgende:
[..]
Go back to transsexual Transsylvania
V.
Opgelost. Slotje.quote:Op vrijdag 4 april 2014 16:41 schreef Franknfurter het volgende:
[..]
Oh nouja maar beter ook want ik hou niet zo van piemels.
Zal ik 'em inkoppen?quote:Op vrijdag 4 april 2014 12:00 schreef Forbry het volgende:
[..]
Weggeven is vanzelfsprekend geen enkel probleem als dat mij een WW-membership oplevert, maar nu het máken van dat zoontje nog
Niet iedereen heeft het geluk om genegeerd te worden en toevallig ook nog dragonglass bij zich te hebben. Volgens mij is dragonglass vrijwel nergens te krijgen.quote:Op vrijdag 4 april 2014 14:15 schreef VeX- het volgende:
Sinds ik die plofkop Sam Whitewalkers zag afmaken heeft hun hype een hoop voor me afgedaan.
Episch, wat een serie.quote:Op vrijdag 4 april 2014 14:59 schreef TheMagnificent het volgende:
Misschien aardig als recap voor degenen die dat nog even nodig hebben, de beste scène per aflevering van ieder seizoen (volgens deze YouTube-gebruiker):
quote:Op vrijdag 4 april 2014 14:27 schreef Franknfurter het volgende:
Ik meld me ook weer, zo vlak voor het begin van het nieuwe seizoen
Ohquote:Op vrijdag 4 april 2014 19:36 schreef BeyondTheGreen het volgende:
Ik kwam er vandaag achter dat Dracarys niet de naam van een draak was, maar gewoon een aangeleerd commando om een willekeurige draak te laten vuurspuwen.
En dat heeft een UI van #TeamDaenerysquote:Op vrijdag 4 april 2014 19:36 schreef BeyondTheGreen het volgende:
Ik kwam er vandaag achter dat Dracarys niet de naam van een draak was, maar gewoon een aangeleerd commando om een willekeurige draak te laten vuurspuwen.
De namen van die beesten zijn nog niet genoemd in de serie maar heten blijkbaar zo:quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb tien keer meer respect voor Jorah dan voor Daenerysquote:Op vrijdag 4 april 2014 19:40 schreef Verbal het volgende:
[..]
En dat heeft een UI van #TeamDaenerys
V.
Unbowed, Unbent, Unbroken.
Ah, een mannen-man.quote:Op vrijdag 4 april 2014 19:41 schreef BeyondTheGreen het volgende:
Ik heb tien keer meer respect voor Jorah dan voor Daenerys![]()
quote:Op vrijdag 4 april 2014 19:41 schreef BeyondTheGreen het volgende:
[..]
De namen van die beesten zijn nog niet genoemd in de serie maar heten blijkbaar zo:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]
Ik heb tien keer meer respect voor Jorah dan voor Daenerys
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 4 april 2014 19:50 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]NeeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jorah is loyaal, een beetje Ned Stark-achtig. Daenerys behandelt iedereen als haar mattie, behalve Jorah, die behandelt ze als vuil, en negeert al zijn adviezen.quote:Op vrijdag 4 april 2014 19:44 schreef Verbal het volgende:
[..]
Ah, een mannen-man.
Maar serieus... gebaseerd op...?
V.Unbowed, Unbent, Unbroken.
quote:Op vrijdag 4 april 2014 19:52 schreef BeyondTheGreen het volgende:
[..]
Nee
[..]
Jorah is loyaal, een beetje Ned Stark-achtig. Daenerys behandelt iedereen als haar mattie, behalve Jorah, die behandelt ze als vuil, en negeert al zijn adviezen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En jij hebt dus 10x meer waardering voor een vent die over zich heen laat lopen door een wijf waar jij geen achting voor hebt?quote:Op vrijdag 4 april 2014 19:52 schreef BeyondTheGreen het volgende:
[..]
Nee
[..]
Jorah is loyaal, een beetje Ned Stark-achtig. Daenerys behandelt iedereen als haar mattie, behalve Jorah, die behandelt ze als vuil, en negeert al zijn adviezen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |