 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dat zuigtquote:Op woensdag 2 april 2014 20:51 schreef Dingest het volgende:
[..]
Nope. Huurprijs is afhankelijk van een soort puntenstelsel, op basis van kwaliteit, comfort en gemak. Hoe meer punten, hoe meer huurprijs ze mogen vragen. En ze willen een woning neerzetten die ze over 50 jaar ook nog eens kunnen verhuren, dus ze zullen behoorlijk modern uitgerust worden. Dankzij dat stelsel zijn de huidige woningen zo goedkoop in huur
 
  
			 
			
			
			Nou, nee. Vandaag was een fulltime dag. Maar ik mag niet klagen:quote:
 .
.
											 
			 
			
			
			Neequote:Op woensdag 2 april 2014 20:58 schreef 2cv het volgende:
[..]
Dat zuigt
Maar is er dan nergens iets/iemand die beseft dat wij luie uitkeringstrekkers die de hele dag uit hun neus vreten en al moe worden bij het de gedachte aan werk alleen al niet plotseling ons inkomen kunnen verhogen en dat een hogere huurprijs derhalve een probleem is ?
I love sarcasm.
 
  Overigens weet de woningbouw nog niets over wat er daadwerkelijk komt te staan, dus het is nu moeilijk om iets exacts te zeggen over de toekomstige financiėle situatie.
  Overigens weet de woningbouw nog niets over wat er daadwerkelijk komt te staan, dus het is nu moeilijk om iets exacts te zeggen over de toekomstige financiėle situatie. 
			 
			
			
			heeft sd problemen met de taxi?quote:Op woensdag 2 april 2014 21:01 schreef Anne het volgende:
[..]
Nou, nee. Vandaag was een fulltime dag. Maar ik mag niet klagen:
SD was vanochtend een uurtje of 2 eerder de deur uit dan ik en is nu nog steeds niet onderweg naar huis.
Die zal straks wel thuis komen en meteen door naar bed kunnen.
 
											 
			 
			
			
			Zo ongeveer de halve wereldbevolking is aftrekbaar.quote:
 
			 
			
			
			Doen ! Je leert er altijd iets van. En zelfs al strandt je opleiding, dan heb je nog altijd wel IETS geleerd.quote:Op woensdag 2 april 2014 21:12 schreef Dingest het volgende:
[..]
Nee
Woningbouw is uiteindelijk gewoon een bedrijf. Dat wil centjes maken en moet dus wel (kunnen) investeren. Als huurder kan je dat vroeg of laat gewoon verwachten.
De nieuwe woningen zijn dan wel energievriendelijker en in sommige gevallen zijn mensen in totaal lager uitgekomen in hun woonlasten, maar dat zal voor deze cheap-ass woningen niet lukkenOverigens weet de woningbouw nog niets over wat er daadwerkelijk komt te staan, dus het is nu moeilijk om iets exacts te zeggen over de toekomstige financiėle situatie.
Wel zit ik al een paar maanden met het idee te spelen eens te kijken wat een opleiding autotechniek zou kosten, aangezien dat het enige is waar ik de wat interesse en (een beetje) kunde in op heb gebouwd de laatste jaren. Maar door dit geintje word ik daar financieel wel weer erg onzeker van....
 
			 
			
			
			ja de kosten van een opleiding zijn voor het grootste deel aftrekbaar met een drempel van 500 euro meen ik,quote:
 
			 
			
			
			Ja, dat is wel een nadeel.quote:Op woensdag 2 april 2014 21:26 schreef densmee het volgende:
[..]
ja de kosten van een opleiding zijn voor het grootste deel aftrekbaar met een drempel van 500 euro meen ik,
maar je moet ook wel iets verdienen om ergens iets van af te kunnen trekken
 
			 
			
			
			250 euro. En dan 42% denk ik?quote:Op woensdag 2 april 2014 21:26 schreef densmee het volgende:
[..]
ja de kosten van een opleiding zijn voor het grootste deel aftrekbaar met een drempel van 500 euro meen ik,
maar je moet ook wel iets verdienen om ergens iets van af te kunnen trekken
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Taxi's will be taxi's, vandaag om 06.00 de deur uit, en rond 22.15 weer thuis, that pays the billsquote:
 
  
											 
			 
			
			
			dat!quote:Op woensdag 2 april 2014 20:51 schreef Dingest het volgende:
En parttime felicitaties voor Anne natuurlijk
 
											 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Op woensdag 2 april 2014 23:34 schreef Paladijn het volgende:
Ondertussen, bij Anne en SD:
[ afbeelding ]
 
  .
.
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ondertussen, bij Neovoquote:Op woensdag 2 april 2014 23:34 schreef Paladijn het volgende:
Ondertussen, bij Anne en SD:
[ afbeelding ]
 
  
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |