Ja met een Nasi verassing bereid door johannes_vermeer, en een gehaktbal kiekeboe van Eurokok Martin.quote:Op woensdag 2 april 2014 22:12 schreef Sjeik_Telmachientje het volgende:
[..]
Een lunch in de Van der Valk in Vianen met onze held?
Die heeft zijn kookpunt nog niet bereikt. Hij kan beter door blijven goochelen met zijn frikandellen.quote:Op woensdag 2 april 2014 22:42 schreef Mani89 het volgende:
Rudolf van Veen zit nu bij Humberto, het is werkelijk lachwekkend dat deze darmtoerist nog steeds in de kast zit.
bestaan die?quote:Op woensdag 2 april 2014 22:14 schreef DrDentz het volgende:
Voor de mensen die niet weten wie de heer Derksen is
Je verwacht het niet.quote:
Johan heeft er vast een mening over.quote:Op woensdag 2 april 2014 23:06 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Dit gaat allemaal tkv de spreektijd van Johan
Kan ik nog even naar de wc.quote:Op woensdag 2 april 2014 23:06 schreef tralalala het volgende:
1 minuutje over downies daarna kunnen die 2 kutjes vertrekken .
dan was jij er ook niet geweestquote:Op woensdag 2 april 2014 23:06 schreef superniger het volgende:
Kinderen met down moeten ze preventief aborteren.
Wilders zou trots op je zijn.quote:Op woensdag 2 april 2014 23:06 schreef marcodej het volgende:
Als ik vroeg zou weten dat mijn kind Marokkaan zou zijn, zou ik het aborteren.
God zou je naar de hel laten gaan.quote:Op woensdag 2 april 2014 23:06 schreef marcodej het volgende:
Als ik vroeg zou weten dat mijn kind Marokkaan zou zijn, zou ik het aborteren.
Stem PVV.quote:Op woensdag 2 april 2014 23:06 schreef marcodej het volgende:
Als ik vroeg zou weten dat mijn kind Marokkaan zou zijn, zou ik het aborteren.
God weet dat ik een grap maak.quote:
quote:
Ja dus.quote:Op woensdag 2 april 2014 23:09 schreef Njosnavelin het volgende:
Deze vrouw komt wel een beetje kil over. Vergeleken met die andere aan tafel vooral. Is die van die stichting ook moeder van een Down kindje?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |