Nee hoor. Hij is dan de martelaar van het vrije woord en zal zich met graagte de nor in laten procederen. Gegarandeerde volksopstanden en vreemde taferelen voor de gevangenisdeuren. Bij het dagelijkse luchten even zwaaien naar de aanhangers en zijn bedje is gespreid.quote:Op vrijdag 4 april 2014 11:58 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Even uit de losse pols:
1. het gevolg kan zijn dat hij een tijd moet "zitten";
2. één van de mogelijke uitkomsten is het ontnemen van actief kiesrecht;
3. hij moet dan op zijn tellen passen voor een volgende keer;
4. zijn imago als "de onschendbare grote blonde leider" staat dan niet meer;
5. verstandige fractieleden/statenleden zullen afstand nemen.
En ga zo maar door.
Goed idee. Iets met de titel:quote:Op vrijdag 4 april 2014 12:08 schreef KoosVogels het volgende:
Als Geert wordt opgesloten, kan hij mooi een boek gaan schrijven.
Ba Dum Tsssss
Een veroordeling is een smet. Een vlek. Een stempel als bewijs van zijn extremisme. Niemand die hem dan nog serieus neemt.quote:Op vrijdag 4 april 2014 12:06 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Nee hoor. Hij is dan de martelaar van het vrije woord en zal zich met graagte de nor in laten procederen. Gegarandeerde volksopstanden en vreemde taferelen voor de gevangenisdeuren. Bij het dagelijkse luchten even zwaaien naar de aanhangers en zijn bedje is gespreid.
Dat niemand meer met hem samen wil werken zal hem een zorg zijn. Hij wil ook niet regeren. Dat kan ook helemaal niet, met die standpunten.
Een veroordeling is geen probleem voor hem. Daarom is het doen van aangifte ook zo dom. Die man door de machine van het strafrecht halen komt zijn populariteit alleen maar ten goede, en de sentimenten onder de Nederlanders verdwijnen niet als sneeuw voor de zon als Wilders in de bak zit.
Jij denkt echt dat die horde PVV-stemmers die Marokkanen liever nog vandaag als volk zien verdwijnen dan morgen dat ineens niet meer vinden als Wilders in het gevang zit?quote:Op vrijdag 4 april 2014 12:15 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Een veroordeling is een smet. Een vlek. Een stempel als bewijs van zijn extremisme. Niemand die hem dan nog serieus neemt.
Natuurlijk zullen er enkelen zijn die hem dan als martelaar van het vrije woord zullen zien. Dat mag nooit een reden zijn om het recht niet te laten zegevieren.
Wilders is geen constante waarde of de oplossing op alle maatschappelijke problemen. Als hij niet binnen de normen van onze rechtstaat kan opereren, dan is het geen probleem dat er een ander komt die dat wel kan (proberen).quote:Op vrijdag 4 april 2014 12:25 schreef Mystikvm het volgende:
Wilders is geen oorzaak. Hij is een symptoom. Hem wegstoppen verandert niets.
Wilders heeft geen alleenrecht op het probleem "criminele Marokkanen". Sterker nog die Samson en Spekman waar jij aangifte tegen wil doen, die benoemen die problemen ook. Maar dan zonder allerlei randverschijnselen en zonder alle Marokkanen weg te zetten.quote:Op vrijdag 4 april 2014 12:32 schreef Pinkelotjeblauw het volgende:
Ook zonder Wilders blijven we met hetzelfde probleem zitten; teveel criminele marokkanen. Als ik me verveel dit weekend dan ga ik ook aangifte doen tegen Samson en co. Goed voor de werkgelegenheid bij de politie.
Het is een recht om aangifte te doen. Is leuk, ter vermaak.quote:Op vrijdag 4 april 2014 12:48 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Wilders heeft geen alleenrecht op het probleem "criminele Marokkanen". Sterker nog die Samson en Spekman waar jij aangifte tegen wil doen, die benoemen die problemen ook. Maar dan zonder allerlei randverschijnselen en zonder alle Marokkanen weg te zetten.
Dat is het probleem met hun opvattingen. Die vallen per definitie niet binnen de grenzen van de rechtsstaat. Wat is jouw voorstel wat we met die sentimenten doen?quote:Op vrijdag 4 april 2014 12:46 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Wilders is geen constante waarde of de oplossing op alle maatschappelijke problemen. Als hij niet binnen de normen van onze rechtstaat kan opereren, dan is het geen probleem dat er een ander komt die dat wel kan (proberen).
Benieuwd of je dat ook gaat zeggen als ie word vrijgesproken, of als ze hem helemaal niet vervolgen...quote:Op vrijdag 4 april 2014 12:15 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Dat mag nooit een reden zijn om het recht niet te laten zegevieren.
Leuk! Gaat dat ook in die gezellige optochten vanaf de moskeen, burgemeesters mee, kraampjes bij het politiebureau, gratis t-shirts...quote:Op vrijdag 4 april 2014 12:51 schreef Pinkelotjeblauw het volgende:
[..]
Het is een recht om aangifte te doen. Is leuk, ter vermaak.
Tis nu te koud anders zou ik nu gaan en idd, effe wachten tot er voorgedrukte aangifteformulieren liggen.quote:Op vrijdag 4 april 2014 13:40 schreef Kanjer het volgende:
[..]
Leuk! Gaat dat ook in die gezellige optochten vanaf de moskeen, burgemeesters mee, kraampjes bij het politiebureau, gratis t-shirts...
Of eerst maar even gaan vragen of de voorgedrukte aangiftes nu ook klaarliggen?
Koukleum!quote:Op vrijdag 4 april 2014 13:42 schreef Pinkelotjeblauw het volgende:
[..]
Tis nu te koud anders zou ik nu gaan en idd, effe wachten tot er voorgedrukte aangifteformulieren liggen.
Niets. Het kabinet zal vallen.quote:Op vrijdag 4 april 2014 04:26 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
[..]
Nou, for the sake of argument, stel, een kamerfractie van 28 mensen. Maar geen partij die dankzij dit soort uitspraken met hem wil samenwerken. Wat bereikt hij dan in hemelsnaam ?
Die kans acht ik niet heel groot.quote:Op vrijdag 4 april 2014 14:56 schreef RobbieRonald het volgende:
In navolging van die miep in P&W die aangifte tegen Wilders ging doen namens alle kindertjes in Nederland wil ik aangifte doen tegen Speknek en Samson namens alle Nederlanders! Kijken of ze me dan wel serieus nemen...
1 aangifte is in principe genoeg. Maar het is toch lachen. Kost niks. Alleen hier in Den Haag zijn nog geen standaardaangiftes klaar vertelde de politie me zojuist. Nog niet, zei hij nadrukkelijk.quote:Op vrijdag 4 april 2014 15:53 schreef Globali het volgende:
Dat hele gedoe met massaal aangifte doen is al erg kinderlijk te noemen. Dan begrijp je het juridisch systeem niet.
Het kost natuurlijk veel tijd en geld. Dus ben je een debiel als je als nr. 1213 je aangifte gaat doen en denkt een punt te maken.quote:Op vrijdag 4 april 2014 15:57 schreef Pinkelotjeblauw het volgende:
[..]
1 aangifte is in principe genoeg. Maar het is toch lachen. Kost niks. Alleen hier in Den Haag zijn nog geen standaardaangiftes klaar vertelde de politie me zojuist. Nog niet, zei hij nadrukkelijk.
Beter dat het belastinggeld naar de politie gaat dan naar randgroepjongeren.quote:Op vrijdag 4 april 2014 15:59 schreef Globali het volgende:
[..]
Het kost natuurlijk veel tijd en geld. Dus ben je een debiel als je als nr. 1213 je aangifte gaat doen en denkt een punt te maken.
Het gaat over het verwerken van abnormale aantallen aangiftes. Dat is zeker niet meer blauw op straat dus. Ik neem aan dat men elke aangifte serieus moet nemen.quote:Op vrijdag 4 april 2014 16:01 schreef Pinkelotjeblauw het volgende:
[..]
Beter dat het belastinggeld naar de politie gaat dan naar randgroepjongeren.
Schept dus werkgelegenheid.quote:Op vrijdag 4 april 2014 16:02 schreef Globali het volgende:
[..]
Het gaat over het verwerken van abnormale aantallen aangiftes. Dat is zeker niet meer blauw op straat dus. Ik neem aan dat men elke aangifte serieus moet nemen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |