yupquote:Op zondag 30 maart 2014 10:48 schreef Sinister-D- het volgende:
Was ff koffie halen, hoe weten jullie dat verbruik? Nieuwe graphic in beeld geweest?
in live timing commentaarquote:Op zondag 30 maart 2014 10:48 schreef Sinister-D- het volgende:
Was ff koffie halen, hoe weten jullie dat verbruik? Nieuwe graphic in beeld geweest?
Deze race gaat al lang duren, weinig actiequote:Op zondag 30 maart 2014 10:49 schreef alwaysonhold het volgende:
Hoe dominant kan je zijn als Mercedes. Wordt een lang seizoen zo.
Ja!quote:Op zondag 30 maart 2014 10:48 schreef Sinister-D- het volgende:
Was ff koffie halen, hoe weten jullie dat verbruik? Nieuwe graphic in beeld geweest?
Zo ver zitten RBR en Ferrari er niet vandaan, kan nog wel een interessant jaar worden.quote:Op zondag 30 maart 2014 10:49 schreef alwaysonhold het volgende:
Hoe dominant kan je zijn als Mercedes. Wordt een lang seizoen zo.
Serieus gozer? Mercedes heeft gewoon een veel betere motor, die voorsprong gaan ze echt niet meer weggeven dit seizoen.quote:Op zondag 30 maart 2014 10:50 schreef Nober het volgende:
[..]
Zo ver zitten RBR en Ferrari er niet vandaan, kan nog wel een interessant jaar worden.
Er wordt verwacht dat de wagens aan het eind van het seizoen vier(!) seconden sneller zullen zijn dan nu. Er is nog genoeg ruimte om Mercedes in te halen.quote:Op zondag 30 maart 2014 10:51 schreef alwaysonhold het volgende:
[..]
Serieus gozer? Mercedes heeft gewoon een veel betere motor, die voorsprong gaan ze echt niet meer weggeven dit seizoen.
Twee jaar geleden gaf hij die gewoon wegquote:Op zondag 30 maart 2014 10:52 schreef Sinister-D- het volgende:
Raikkonen gelaptDacht dat ie ondertussen wel aan de Magnums en Coca-Cola zou zitten
Je was ook daar?quote:Op zondag 30 maart 2014 10:56 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Twee jaar geleden gaf hij die gewoon weg
Wat een held
[ afbeelding ]
Dat zou knap zijn. Performance verbeteringen mogen niet meerquote:Op zondag 30 maart 2014 10:53 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
[..]
Er wordt verwacht dat de wagens aan het eind van het seizoen vier(!) seconden sneller zullen zijn dan nu. Er is nog genoeg ruimte om Mercedes in te halen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |