Alsof je van een medicijn zelf kan aankomenquote:Op zondag 23 maart 2014 18:33 schreef Fera het volgende:
[..]
Ja, dat heb ik vaker gehoord over AD. Je komt er volgens mij sowieso van aan, ook het medicijn zelf geloof ik.
Ik zit te bedenken waardoor het zou kunnen komen. Misschien eet je nog steeds te weinig?
Jelly.quote:
Ah, vruchtenkwark. Cheater.quote:Op zondag 23 maart 2014 18:36 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Ik vind die bananenkwark van Mona erg lekker
Ik hoef niet bang te worden dat mijn lijf er lelijk van wordt als ik veel ga vreten nee.quote:
Ik zou ook geen calorieën tellen ... Word je helemaal gek van. Ik kan het weten, ik ben er onlangs mee gestopt. Vond het maar niks om er zo obsessief mee bezig te zijn.quote:Op zondag 23 maart 2014 18:36 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Over het algemeen eet is vrij veel. Al ben ik geen calorieënteller, dus weet niet of het echt zo is.
Wacht maar tot je me irl ziet.quote:
Van het effect wat het heeft op je lichaam. Niet letterlijk de inhoud van de pil.quote:Op zondag 23 maart 2014 18:36 schreef SiIk het volgende:
[..]
Alsof je van een medicijn zelf kan aankomen
Dat pilletje van 2 gram zitten geen 2k kcal in hoor.
POOTJES, POOTJES.quote:
Ik vind het wel grappig als je een dag echt veel gevreten hebt...quote:Op zondag 23 maart 2014 18:38 schreef Fera het volgende:
[..]
Ik zou ook geen calorieën tellen ... Word je helemaal gek van. Ik kan het weten, ik ben er onlangs mee gestopt. Vond het maar niks om er zo obsessief mee bezig te zijn.
Ik eet het ook niet om mijn goddelijke lichaam in vorm te houden, puur omdat ik het lekker vind.quote:Op zondag 23 maart 2014 18:37 schreef Fera het volgende:
[..]
Ah, vruchtenkwark. Cheater.Zitten veel suikers in en minder eiwitten.
De honing is ook suiker, maar honing schijnt wel goed voor je te zijn (natuurlijk met mate).
Vooral kapsalon.quote:Op zondag 23 maart 2014 18:39 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ik vind het wel grappig als je een dag echt veel gevreten hebt...
Zoiets van 2 liter volle melk + kapsalon + ontbijt + avondeten kom je al aardig aan de hoge score.
Wilde jij niet wat vetjes kwijt dan?quote:Op zondag 23 maart 2014 18:40 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Ik eet het ook niet om mijn goddelijke lichaam in vorm te houden, puur omdat ik het lekker vind.
Mwah, daar zijn de meningen over verdeeld.quote:Op zondag 23 maart 2014 18:40 schreef Faxie het volgende:
Je moet gewoon zorgen dat je verbruik hoger is dan je inname.
Ja super relaxed, want het is ook nog eens lekker.quote:Op zondag 23 maart 2014 18:40 schreef Fera het volgende:
Vooral kapsalon.
Jammer, want het is zo lekker.
Dan nog kun je een hoop orgaanvet opbouwen hoor.quote:Op zondag 23 maart 2014 18:41 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ja super relaxed, want het is ook nog eens lekker.
Skinny boy priviledge.
Mwah.quote:
Wat is dat?quote:Op zondag 23 maart 2014 18:42 schreef Fera het volgende:
[..]
Dan nog kun je een hoop orgaanvet opbouwen hoor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |