beantherio | donderdag 20 maart 2014 @ 18:10 |
Homohater Fred Phelps dood
In een verzorgingstehuis in de Amerikaanse staat Kansas is dominee Fred Phelps overleden. Phelps was berucht vanwege zijn omstreden demonstratiemethoden tegen homoseksualiteit.
Phelps (84) leidde de Westboro Baptist Church, een kerkgemeenschap die voornamelijk bestond uit zijn eigen familie. Leden ervan demonstreerden regelmatig bij begrafenissen van omgekomen Amerikaanse militairen. Daarbij werden borden gebruikt als "Dank God voor dode soldaten" en "Je zult branden in de hel".
De haatprediker was ervan overtuigd dat God de VS strafte met de oorlogen in Irak en Afghanistan, omdat het land niet hard genoeg optreedt tegen homoseksualiteit. Ook de aanslagen van 9/11 en de tsunami in Azië zouden bedoeld zijn om ongelovigen te straffen. Schiphol
De Westboro Baptist Church wist ook vaak het nieuws te halen door zelfs maar te suggereren dat ze ergens zouden demonstreren. Zo dreigden ze in 2009 de herdenking van het vliegtuigongeluk op Schiphol te verstoren, maar kwamen ze nooit opdagen.
De methodes van de kerk leidden regelmatig tot ophef, maar het Amerikaanse Hooggerechthof besloot in 2011 dat ze vielen onder de vrijheid van meningsuiting. Op de website van het Witte Huis werden daarna meerdere petities gestart om de rechten van de kerk in te perken.
De Britse documentairemaker Louis Theroux maakte twee keer een uitzending over de kerk, onder de titel "de meest gehate familie in de VS".
In de loop der jaren verbrak Phelps het contact met een aantal familieleden, omdat zij zich niet aan zijn overtuigingen conformeerden. Zo verlieten een zoon en twee kleindochters de kerk.
De zoon die de kerk verliet zei gisteren tegenstrijdige gevoelens te hebben bij de bekendmaking dat zijn vader op sterven lag. "Ik voel verdriet voor al die mensen die hij pijn heeft gedaan. Ik voel verdriet voor de mensen die een vader en opa van wie ze houden, verliezen. En ik ben verbitterd dat mijn familie gezinsleden die afscheid willen nemen bij hem weghoudt."

De koning van de trolls is niet meer! 
[ Bericht 1% gewijzigd door beantherio op 20-03-2014 18:28:41 ] |
Specularium | donderdag 20 maart 2014 @ 18:14 |
Mooi zo. |
t4rt4rus | donderdag 20 maart 2014 @ 18:14 |
w00t nu lekker trollen bij zijn begravenis |
beantherio | donderdag 20 maart 2014 @ 18:25 |
 |
John5 | donderdag 20 maart 2014 @ 18:28 |
Super. Benieuwd of hij ook zo'n grote bek heeft tegen z'n god, als die net niet zo blijkt te zijn zoals hij zich hem had voorgesteld. |
Mani89 | donderdag 20 maart 2014 @ 18:29 |
Rust in vrede ouwe eindbaas, de wereld zal je missen. |
N.I.M.B.Y. | donderdag 20 maart 2014 @ 18:29 |
 |
beantherio | donderdag 20 maart 2014 @ 18:32 |
Alles wat ik geleerd heb op het gebied van trollen heb ik van hem.  |
#ANONIEM | donderdag 20 maart 2014 @ 18:36 |
quote: Nou, wat een gemis 
Het is jammer dat het stuk stront nog 84 heeft kunnen worden. Hopelijk wordt zijn begrafenis effectief verstoord door de nodige activisten. |
t4rt4rus | donderdag 20 maart 2014 @ 18:37 |
quote: Op donderdag 20 maart 2014 18:28 schreef John5 het volgende:Super. Benieuwd of hij ook zo'n grote bek heeft tegen z'n god, als die net niet zo blijkt te zijn zoals hij zich hem had voorgesteld. zou ik je een geheimpje verklappen? ...
Zie Midas Dekkers |
#ANONIEM | donderdag 20 maart 2014 @ 18:39 |
Opgeruimd staat netjes. |
ZuidKardinaal | donderdag 20 maart 2014 @ 18:42 |
En nu bij die begrafenis gaan staan met borden: GOD HATES ASSHOLES |
Gedachtenstroom | donderdag 20 maart 2014 @ 18:43 |
quote: Massaal interraciale homofiele en lesbische koppels en soldaten optrommelen die elkaar in een kilometerslange rij van de begrafenisstoet zoenen  |
porsche1 | donderdag 20 maart 2014 @ 18:49 |
Rust zacht zoete prins. |
Hyperdude | donderdag 20 maart 2014 @ 18:53 |
Held. Vrijheid van meningsuiting enzo. |
TLC | donderdag 20 maart 2014 @ 18:56 |
God hates Fred Phelps
 |
#ANONIEM | donderdag 20 maart 2014 @ 19:29 |

Dat-ie maar mooi mag branden in de hel. |
DjinN | donderdag 20 maart 2014 @ 19:30 |
Mooi, opgeruimd staat netjes |
swollywood | donderdag 20 maart 2014 @ 19:34 |
"Following the news that Phelps was near death, Lucien Greaves, the leader of the New York-based Satanic Temple, promised to hold a "pink mass" over Phelps' graves and turn him posthumously gay."
 |
beantherio | donderdag 20 maart 2014 @ 20:04 |
quote: lol  |
Kingstown | donderdag 20 maart 2014 @ 20:09 |
quote:
quote:
quote:
quote:
quote: Grappig....als dit soort reacties bij de dood van 3-voud waren geplaatst, dan waren de rapen gaar geweest en waren ze allemaal verwijderd. Hypocrieter kan het niet.
Blijkbaar is er een lijstje van mensen waarbij je mag juichen als ze dood gaan....kan iemand mij dat lijstje even geven? Ik zou natuurlijk niet in het verkeerde topic willen gaan juichen om de dood van iemand. |
#ANONIEM | donderdag 20 maart 2014 @ 20:12 |
quote: Op donderdag 20 maart 2014 20:09 schreef Kingstown het volgende:[..] [..] [..] [..] [..] Grappig....als dit soort reacties bij de dood van 3-voud waren geplaatst, dan waren de rapen gaar geweest en waren ze allemaal verwijderd. Hypocrieter kan het niet. Blijkbaar is er een lijstje van mensen waarbij je mag juichen als ze dood gaan....kan iemand mij dat lijstje even geven? Ik zou natuurlijk niet in het verkeerde topic willen gaan juichen om de dood van iemand. Geen juichen hoor, ik zal er alleen geen traan om laten. |
beantherio | donderdag 20 maart 2014 @ 20:12 |
quote: Op donderdag 20 maart 2014 20:09 schreef Kingstown het volgende:[..] [..] [..] [..] [..] Grappig....als dit soort reacties bij de dood van 3-voud waren geplaatst, dan waren de rapen gaar geweest en waren ze allemaal verwijderd. Hypocrieter kan het niet. Blijkbaar is er een lijstje van mensen waarbij je mag juichen als ze dood gaan....kan iemand mij dat lijstje even geven? Ik zou natuurlijk niet in het verkeerde topic willen gaan juichen om de dood van iemand. Ik juich eigenlijk nooit over de dood van iemand, maar het kost me weinig moeite om voor Phelps een uitzondering te maken. Natuurlijk omdat ie zelf ook juichte voor de dood van onschuldigen. Keer op keer op keer. |
Kingstown | donderdag 20 maart 2014 @ 20:13 |
quote: Prima, dus "opgeruimd staat netjes" is in het vervolg bij iedereen die overleden is een acceptabele reactie? |
#ANONIEM | donderdag 20 maart 2014 @ 20:14 |
quote: Ik ga daar niet over. Als jij een kaarsje voor deze man wil branden vanavond moet je dat vooral doen. |
fluitbekzeenaald2.0 | donderdag 20 maart 2014 @ 20:14 |
Het maakt ook allemaal niet veel uit, die kerk blijft toch wel bestaan. Jammer dat sommige dingen niet of erg moeizaam veranderen. |
Semisane | donderdag 20 maart 2014 @ 20:15 |
quote: Op donderdag 20 maart 2014 20:09 schreef Kingstown het volgende:[..] [..] [..] [..] [..] Grappig....als dit soort reacties bij de dood van 3-voud waren geplaatst, dan waren de rapen gaar geweest en waren ze allemaal verwijderd. Hypocrieter kan het niet. Blijkbaar is er een lijstje van mensen waarbij je mag juichen als ze dood gaan....kan iemand mij dat lijstje even geven? Ik zou natuurlijk niet in het verkeerde topic willen gaan juichen om de dood van iemand. Zowel voor de dood van Phelps, als jouw "cry-me-a-river" reactie. 
 |
fluitbekzeenaald2.0 | donderdag 20 maart 2014 @ 20:16 |
En inderdaad, die man juichte zelf om de dood van soldaten, homo's en vele anderen. Waarom zou hij dan na zijn dood een betere behandeling verdienen? |
Kingstown | donderdag 20 maart 2014 @ 20:17 |
quote: Dan zal ik bij het volgende overlijdenstopic wat in POL verschijnt jouw "opgeruimd staat netjes" reactie quoten. Dan ga je er wel over. |
Kingstown | donderdag 20 maart 2014 @ 20:20 |
quote: Als jij jezelf op dezelfde manier wilt gedragen als Phelps, dan is dat je goed recht. Ik afficheer me liever niet met zijn gedrag. |
#ANONIEM | donderdag 20 maart 2014 @ 20:21 |
quote: Op donderdag 20 maart 2014 20:17 schreef Kingstown het volgende:[..] Dan zal ik bij het volgende overlijdenstopic wat in POL verschijnt jouw "opgeruimd staat netjes" reactie quoten. Dan ga je er wel over. Ligt eraan wie er overleden is. Lijkt mij voor een ieder nogal persoonlijk. Jouw vergelijking tussen deze meneer in Amerika en 3-voud, die hier een aantal jaar poste en met een aantal users een wat hechtere band had, raakt namelijk kant noch wal.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 20-03-2014 20:21:53 ] |
Ludwig. | donderdag 20 maart 2014 @ 20:21 |
Leuk detail is dat hij zelf in 2013 is verbannen van de kerk die hij zelf heeft gestart, door een raad van mannelijke ouderlingen die de macht greep binnen de kerk. Hierin zaten o.a. enkele zonen van hem en Steve Drain. Die laatste lijkt me de nieuwe woordvoerder te worden. |
Specularium | donderdag 20 maart 2014 @ 20:22 |
quote: Op donderdag 20 maart 2014 20:09 schreef Kingstown het volgende:[..] [..] [..] [..] [..] Grappig....als dit soort reacties bij de dood van 3-voud waren geplaatst, dan waren de rapen gaar geweest en waren ze allemaal verwijderd. Hypocrieter kan het niet. Blijkbaar is er een lijstje van mensen waarbij je mag juichen als ze dood gaan....kan iemand mij dat lijstje even geven? Ik zou natuurlijk niet in het verkeerde topic willen gaan juichen om de dood van iemand. Volgens mij heeft 3-voud nooit fysiek een uitvaart lopen verstoren.
Denk dat daar het verschil vooral zit. |
Kingstown | donderdag 20 maart 2014 @ 20:22 |
quote: Op donderdag 20 maart 2014 20:21 schreef Tem het volgende:[..] Ligt eraan wie er overleden is. Lijkt mij voor een ieder nogal persoonlijk. Jouw vergelijking tussen deze meneer in Amerika en 3-voud, die hier een aantal jaar poste en met een aantal users een wat hechtere band had, raakt namelijk kant noch wal.
quote: Op donderdag 20 maart 2014 20:09 schreef Kingstown het volgende:Blijkbaar is er een lijstje van mensen waarbij je mag juichen als ze dood gaan....kan iemand mij dat lijstje even geven? Ik zou natuurlijk niet in het verkeerde topic willen gaan juichen om de dood van iemand.
|
#ANONIEM | donderdag 20 maart 2014 @ 20:24 |
quote: Jammer dat je het niet snapt. |
Specularium | donderdag 20 maart 2014 @ 20:26 |
quote: Begint een beetje kinderachtig te worden zo. Ga hier maar verder: NWS / [NWS FeedBack] |
DjinN | donderdag 20 maart 2014 @ 20:27 |
quote: Op donderdag 20 maart 2014 20:09 schreef Kingstown het volgende:[..] [..] [..] [..] [..] Grappig....als dit soort reacties bij de dood van 3-voud waren geplaatst, dan waren de rapen gaar geweest en waren ze allemaal verwijderd. Hypocrieter kan het niet. Blijkbaar is er een lijstje van mensen waarbij je mag juichen als ze dood gaan....kan iemand mij dat lijstje even geven? Ik zou natuurlijk niet in het verkeerde topic willen gaan juichen om de dood van iemand. 3-voud vergelijken met Phelps Je reactie slaat kant noch wal.. |
DeParo | donderdag 20 maart 2014 @ 20:37 |
Waarom oog om oog tand om tand, heeft geen zin, maak je ze alleen fanatieker mee. |
Made-In-Holland | donderdag 20 maart 2014 @ 20:46 |
 |
BarendWubboJagermanJansen | donderdag 20 maart 2014 @ 21:05 |
Kunnen ze dit mooi spelen op zijn begrafenis.
|
popolon | donderdag 20 maart 2014 @ 21:07 |
quote: Je tot datzelfde treurige niveau verlagen. Ja dat helpt! Echt!
 |
fluitbekzeenaald2.0 | donderdag 20 maart 2014 @ 21:32 |
quote: Op donderdag 20 maart 2014 20:20 schreef Kingstown het volgende:[..] Als jij jezelf op dezelfde manier wilt gedragen als Phelps, dan is dat je goed recht. Ik afficheer me liever niet met zijn gedrag. Als ik me als Phelps zou gedragen was ik nu bezig een poster te malen met 'God hate Phelps' om mee te gaan staan poseren bij zijn begrafenis. Echter is dit niet het geval. |
John5 | donderdag 20 maart 2014 @ 21:38 |
quote: Wandert? Je grote geheim is dat je beter sex met dieren kunt hebben dan een biefstukje eten? |
Reismeis | donderdag 20 maart 2014 @ 22:28 |
quote: Op donderdag 20 maart 2014 20:21 schreef Ludwig. het volgende:Leuk detail is dat hij zelf in 2013 is verbannen van de kerk die hij zelf heeft gestart, door een raad van mannelijke ouderlingen die de macht greep binnen de kerk. Hierin zaten o.a. enkele zonen van hem en Steve Drain. Die laatste lijkt me de nieuwe woordvoerder te worden. Leuk weetje, dit wist ik niet. Ik heb die twee documentaires van Louis Theroux gezien en daar komt die Steve Drain veelvuldig in voor. Is eigenlijk pas laat bij de kerk gekomen en geen familie, maar ik vond hem nog de fanatiekste van het hele stel. Heeft zijn gezin ook bij de kerk betrokken. Zijn dochter is inmiddels weg van de kerk en komt veelvuldig in de media als anti WBC. Kwam er trouwens ook achter dat Megan en Grace inmiddels de kerk ook verlaten hebben. |
#ANONIEM | donderdag 20 maart 2014 @ 23:05 |
quote: Op donderdag 20 maart 2014 20:09 schreef Kingstown het volgende:[..] [..] [..] [..] [..] Grappig....als dit soort reacties bij de dood van 3-voud waren geplaatst, dan waren de rapen gaar geweest en waren ze allemaal verwijderd. Hypocrieter kan het niet. Blijkbaar is er een lijstje van mensen waarbij je mag juichen als ze dood gaan....kan iemand mij dat lijstje even geven? Ik zou natuurlijk niet in het verkeerde topic willen gaan juichen om de dood van iemand. Het is te bizar voor woorden om de dood van een forum-user te vergelijken met de dood van deze christen-extremist; een man die een groot deel van zijn leven in het teken stelde van haat. Een man die met zijn uitspraken veel leed heeft aangericht; een man die verantwoordelijk is voor het verstoren van begrafenissen en meer ellende.
Te bizar voor woorden is het.
En voor zover ik een lijstje heb van mensen bij wie ik juich als ze doodgaan, stond deze extremist daar beslist tussen, tussen de terroristen, dictators en massamoordenaars.
[ Bericht 6% gewijzigd door #ANONIEM op 20-03-2014 23:16:12 ] |
Being | donderdag 20 maart 2014 @ 23:06 |
En nu zal zijn familie natuurlijk hypocriet stellen dat hij naar de hemel gaat. Ik wens de dood niemand toe, maar ik betrap mezelf op... afijn... |
#ANONIEM | donderdag 20 maart 2014 @ 23:08 |
quote: In dit geval zou het zijn verdiende loon zijn. Een begrafenis vindt maar één keer plaats. Deze man heeft met zijn zieke club diverse begrafenissen verstoord en daarmee het leed van nabestaanden extra versterkt. Het zou niet meer dan terecht zijn als activisten nu het omgekeerde deden; kan de familie Phelps eens ervaren hoe leuk het is dat begrafenissen worden verstoord. Misschien zorgt dat ervoor dat ze hun zieke gedrag voortaan veranderen. |
Being | donderdag 20 maart 2014 @ 23:09 |
QFT Elfletterig, dit was een van de of DE ziekelijkste prediker ooit in de VS. Als iemand zout in wonden strooide dan was hij het wel. |
Kingstown | donderdag 20 maart 2014 @ 23:27 |
quote: Op donderdag 20 maart 2014 23:05 schreef Elfletterig het volgende:[..] Het is te bizar voor woorden om de dood van een forum-user te vergelijken met de dood van deze christen-extremist; een man die een groot deel van zijn leven in het teken stelde van haat. Een man die met zijn uitspraken veel leed heeft aangericht; een man die verantwoordelijk is voor het verstoren van begrafenissen en meer ellende. Te bizar voor woorden is het. En voor zover ik een lijstje heb van mensen bij wie ik juich als ze doodgaan, stond deze extremist daar beslist tussen, tussen de terroristen, dictators en massamoordenaars. Dat jij juicht bij de dood van wie dan ook vind ik te bizar voor woorden. Als andere mensen juichen bij de dood van mensen die niet op je lijstje staan, dan neem ik aan dat jij die mensen dat recht ook gunt of is dat alleen aan jou voorbehouden met jouw lijstje en moet de rest van de wereld zich aan jouw normen en waarden aanpassen?
Het zou je sieren als je bij de dood van wie dan ook, niet staat te juichen. Anders heb je ook geen enkel recht van spreken op het moment dat anderen dat ook doen.
Hypocriet en moralistisch verheven....zo kom jij over en in je woorden ben je net zo extreem als Phelps in zijn woorden was. Ergo....ook jij bent een extremist. |
#ANONIEM | donderdag 20 maart 2014 @ 23:31 |
quote: Op donderdag 20 maart 2014 23:27 schreef Kingstown het volgende:[..] Dat jij juicht bij de dood van wie dan ook vind ik te bizar voor woorden. Als andere mensen juichen bij de dood van mensen die niet op je lijstje staan, dan neem ik aan dat jij die mensen dat recht ook gunt of is dat alleen aan jou voorbehouden met jouw lijstje en moet de rest van de wereld zich aan jouw normen en waarden aanpassen? Het zou je sieren als je bij de dood van wie dan ook, niet staat te juichen. Anders heb je ook geen enkel recht van spreken op het moment dat anderen dat ook doen. Hypocriet en moralistisch verheven....zo kom jij over en in je woorden ben je net zo extreem als Phelps in zijn woorden was. Ergo....ook jij bent een extremist. En jij bent te zwakbegaafd om verder nog woorden aan vuil te maken. 
Hier vast je mekker-link: NWS / [NWS FeedBack]
[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 20-03-2014 23:32:36 ] |
Kingstown | donderdag 20 maart 2014 @ 23:38 |
quote: Ik weet waar Feedback zit. Dat je wederom niet verder komt als schelden en daarmee ook nog een groep zwakkeren beledigt verbaast me geeneens meer na je eerdere bijdrages.
Is het nou echt zo moeilijk om scheldwoorden achterwege te laten? Je doet echt precies hetzelfde als datgene waarvan je zegt dat je het zo verfoeid bij Phelps en bent dus geen haar beter als dat hij was. Jammer. |
#ANONIEM | donderdag 20 maart 2014 @ 23:42 |
quote: Op donderdag 20 maart 2014 23:38 schreef Kingstown het volgende:[..] Ik weet waar Feedback zit. Dat je wederom niet verder komt als schelden en daarmee ook nog een groep zwakkeren beledigt verbaast me geeneens meer na je eerdere bijdrages. Is het nou echt zo moeilijk om scheldwoorden achterwege te laten? Je doet echt precies hetzelfde als datgene waarvan je zegt dat je het zo verfoeid bij Phelps en bent dus geen haar beter als dat hij was. Jammer. Ik scheld zelden, maar de domheid die jij tentoonspreidt, verdient geen ander weerwoord. Aan een zinnige discussie met figuren van jouw kaliber wil ik verder geen tijd besteden.  |
speedcore | donderdag 20 maart 2014 @ 23:49 |
ik hoop echt keihard dat z`n begafenis helemaal de tyfus wordt gepicket. Niks mooier dan als er 10000 man/vrouw zijn uitvaart komen vergallen. Dat heeft dat onderkruipsel en de rest van die gestoorden van een familie van hem wel verdiend |
Ludwig. | donderdag 20 maart 2014 @ 23:55 |
quote: Op donderdag 20 maart 2014 23:49 schreef speedcore het volgende:ik hoop echt keihard dat z`n begafenis helemaal de tyfus wordt gepicket. Niks mooier dan als er 10000 man/vrouw zijn uitvaart komen vergallen. Dat heeft dat onderkruipsel en de rest van die gestoorden van een familie van hem wel verdiend Leden van die kerk houden onder het kader van "we vereren de doden niet" geen begrafenis als er een lid overlijdt. |
Cheiron | vrijdag 21 maart 2014 @ 00:19 |
quote: Op donderdag 20 maart 2014 23:38 schreef Kingstown het volgende:Je doet echt precies hetzelfde als datgene waarvan je zegt dat je het zo verfoeid bij Phelps en bent dus geen haar beter als dat hij was. Jammer. Ja, dat is inderdaad precies hetzelfde. Ik ben blij dat in ieder geval iemand door deze hypocriete waanzin heen prikt. Zelden zulk dom gelul gelezen. |
speedcore | vrijdag 21 maart 2014 @ 00:43 |
quote: Op donderdag 20 maart 2014 23:55 schreef Ludwig. het volgende:[..] Leden van die kerk houden onder het kader van "we vereren de doden niet" geen begrafenis als er een lid overlijdt. dan is die satanswerk actie een goede tweede |
PirE | vrijdag 21 maart 2014 @ 00:46 |
Dat hij voor eeuwing mag branden in de hel.
*al geloof ik daar totaal niet in |
Made-In-Holland | vrijdag 21 maart 2014 @ 01:33 |
Ik ben in ieder niet rouwig om de dood van dat stuk stront |
Re | vrijdag 21 maart 2014 @ 01:45 |
Als een tumor uit het leven gerukt |
Woods | vrijdag 21 maart 2014 @ 01:59 |
Had nog nooit van deze gast gehoord maar het is niet goed zo te zien  |
Ulx | vrijdag 21 maart 2014 @ 11:32 |
Jammer hoor. Iemand die opkwam voor zijn principes en zijn ongezouten mening gaf al waren de politiek correcten het daar regelmatig mee oneens.
Rust in vrede. |
DrMabuse | vrijdag 21 maart 2014 @ 11:35 |
Uiteindelijkquote:
quote: De laatste jaren werden Phelps en de andere Westboro-kerkleden bekend vanwege hun uitspraken over homoseksualiteit, in hun ogen de allergrootste zonde. Zo droegen zij borden bij de begrafenis van Matthew Shepard (vanwege zijn homoseksualiteit in 1998 vermoord), waarin zij deze naar de hel verwensten. Ook vaardigen de kerkleden na rampen of grote ongelukken een verklaring uit, waarin staat dat zij het aantal doden toejuichen als de straf van God. http://nl.wikipedia.org/wiki/Fred_Phelps |
Individual | vrijdag 21 maart 2014 @ 11:50 |
Boos zijn heeft niet zoveel zin, maar grappen uithalen met die kerk is open season. Ik zag al een paar meme's en daar zullen er vast heel veel van komen.
 |
YuckFou | vrijdag 21 maart 2014 @ 12:03 |
Ik hoop dat de teleurstelling van het hiernamaals deze man zijn fouten bij leven keihard doet inzien  |
theunderdog | vrijdag 21 maart 2014 @ 12:06 |
Mogen zijn graf snel vernield worden, hij opgegraven en naar zijn dochters worden gestuurd. |
theunderdog | vrijdag 21 maart 2014 @ 12:08 |
quote: Jaja, want ze zijn zo groot !
Nee, een gezond mens heeft het als hobby om mensen van deze sekte mentaal kapot te maken. |
DrMabuse | vrijdag 21 maart 2014 @ 12:09 |
Hij gaat uiteindelijk nu zelf ook een donker vochtig gat in. |
bascross | vrijdag 21 maart 2014 @ 12:12 |
Hij heeft zich zijn hele leven bezig gehouden met God en nu zal blijken dat God niet bestaat. Dat is best zielig. |
theunderdog | vrijdag 21 maart 2014 @ 12:12 |
quote: Daar gaat hij niets van merken. |
DrMabuse | vrijdag 21 maart 2014 @ 12:41 |
Uit Fred's fotoboek :




 |
Individual | vrijdag 21 maart 2014 @ 12:59 |
 |
theunderdog | vrijdag 21 maart 2014 @ 13:12 |
 |
Individual | vrijdag 21 maart 2014 @ 13:33 |
quote: Trailer Trash..
Jerry, Jerry, Jerry!! |
theunderdog | vrijdag 21 maart 2014 @ 13:33 |
quote: Maakt niet uit, hij heeft wel gelijk over Fred Phelps. |
Knurft-Zork3 | vrijdag 21 maart 2014 @ 13:42 |
Misschien een leuk moment voor Louis Theroux om nog eens voorbij te gaan. |
Knurft-Zork3 | vrijdag 21 maart 2014 @ 13:46 |
Complete aflevering: http://www.dailymotion.co(...)tfilms?search_algo=2 |
Ulx | vrijdag 21 maart 2014 @ 14:13 |
The Sodomobile! LOL! |
DeParo | vrijdag 21 maart 2014 @ 14:57 |
quote: Gewoon negeren, laat ze maar zien hoe onbelangrijk ze zijn, door ze te negeren dus. |
#ANONIEM | vrijdag 21 maart 2014 @ 15:10 |
quote: Mensen die anderen diep kwetsen (bijvoorbeeld door begrafenissen te verstoren) verdienen het om daar bepaalde consequenties van te ondervinden. Deze zieke club heeft jarenlang niks anders gedaan dan provoceren en haat verspreiden.
Heel Nederland is momenteel in rep en roer over de woorden van Wilders eergisteren, maar dat is nog kinderspel in vergelijking met WBC. Nu hun oprichter dood is, is dat reden voor feest. Ik vind het - nogmaals - jammer dat het stuk stront 84 heeft kunnen worden, maar gelukkig is hij nu dood; opgeruimd staat netjes. |
theunderdog | vrijdag 21 maart 2014 @ 15:11 |
quote: Op vrijdag 21 maart 2014 15:10 schreef Elfletterig het volgende:[..] Mensen die anderen diep kwetsen (bijvoorbeeld door begrafenissen te verstoren) verdienen het om daar bepaalde consequenties van te ondervinden. Deze zieke club heeft jarenlang niks anders gedaan dan provoceren en haat verspreiden. Heel Nederland is momenteel in rep en roer over de woorden van Wilders eergisteren, maar dat is nog kinderspel in vergelijking met WBC. Nu hun oprichter dood is, is dat reden voor feest. Ik vind het - nogmaals - jammer dat het stuk stront 84 heeft kunnen worden, maar gelukkig is hij nu dood; opgeruimd staat netjes. 2 |
#ANONIEM | vrijdag 21 maart 2014 @ 15:12 |
quote: Zelfs als God wél zou bestaan, komt deze man er niet best af. Zijn homohaat was dusdanig ziek en zijn daden dusdanig verwerpelijk dat God hem om de oren zal slaan met de nodige bijbelpassages over zaken als naastenliefde. |
Erasmo | vrijdag 21 maart 2014 @ 15:26 |
quote: Ik zie potentie voor een onz-topic. |
Individual | vrijdag 21 maart 2014 @ 15:27 |
quote: Zoiets?
ONZ / [paint] Westboro Baptist Church |
Hathor | vrijdag 21 maart 2014 @ 15:30 |
quote: Father Abraham  |
Kingstown | vrijdag 21 maart 2014 @ 15:40 |
quote: Op vrijdag 21 maart 2014 15:10 schreef Elfletterig het volgende:[..] Mensen die anderen diep kwetsen (bijvoorbeeld door begrafenissen te verstoren) verdienen het om daar bepaalde consequenties van te ondervinden. Deze zieke club heeft jarenlang niks anders gedaan dan provoceren en haat verspreiden. Heel Nederland is momenteel in rep en roer over de woorden van Wilders eergisteren, maar dat is nog kinderspel in vergelijking met WBC. Nu hun oprichter dood is, is dat reden voor feest. Ik vind het - nogmaals - jammer dat het stuk stront 84 heeft kunnen worden, maar gelukkig is hij nu dood; opgeruimd staat netjes. De wraakzuchtige woorden die jij keer op keer herhaalt in een overlijdenstopic getuigen niet echt van (innerlijke) beschaving. Een reli-fundi zou bij jou in de leer kunnen gaan als het gaat om haat spuwen. Je extremisme vind ik beangstigend en het feit dat je feest wilt vieren na het overlijden van een medemens vind ik stuitend.
Nou zijn er meer plekken op de wereld waar mensen feest vieren bij het overlijden van mensen die ze niet mogen, dus wat dat betreft bevind je je in een mooi gezelschap van haatzaaiers, extremisten en reli-fundementalisten. Je kunt trots op jezelf zijn. |
wonderer | vrijdag 21 maart 2014 @ 15:42 |
quote: Op donderdag 20 maart 2014 23:49 schreef speedcore het volgende:ik hoop echt keihard dat z`n begafenis helemaal de tyfus wordt gepicket. Niks mooier dan als er 10000 man/vrouw zijn uitvaart komen vergallen. Dat heeft dat onderkruipsel en de rest van die gestoorden van een familie van hem wel verdiend Ik zou het een sterker symbool vinden als er echt helemaal niemand komt opdagen. |
-Strawberry- | vrijdag 21 maart 2014 @ 15:42 |
*dans figuurlijk op graf* |
#ANONIEM | vrijdag 21 maart 2014 @ 15:45 |
quote: Op vrijdag 21 maart 2014 15:40 schreef Kingstown het volgende:[..] De wraakzuchtige woorden die jij keer op keer herhaalt in een overlijdenstopic getuigen niet echt van (innerlijke) beschaving. Een reli-fundi zou bij jou in de leer kunnen gaan als het gaat om haat spuwen. Je extremisme vind ik beangstigend en het feit dat je feest wilt vieren na het overlijden van een medemens vind ik stuitend. Nou zijn er meer plekken op de wereld waar mensen feest vieren bij het overlijden van mensen die ze niet mogen, dus wat dat betreft bevind je je in een mooi gezelschap van haatzaaiers, extremisten en reli-fundementalisten. Je kunt trots op jezelf zijn. Fred Phelps is geen medemens van mij, dat is je grote denkfout. Fred Phelps is een stuk stront; opgeruimd staat netjes. Haatzaaiers vind je bij de WBC; ik heb alleen geageerd tegen haatzaaiers en ben blij dat deze walgelijke man nu is overleden; meer niet. De rest is jouw verzinsel, cq. het gevolg van je gebrekkige vaardigheden wat betreft het scheiden van feiten en fictie. |
TheThirdMark | vrijdag 21 maart 2014 @ 15:49 |
quote: Dit. Zelfs geen pers. |
theunderdog | vrijdag 21 maart 2014 @ 16:14 |
quote: Ja, maar dat gaat natuurlijk nooit gebeuren.
Het beste is dus altijd nog om die uitvaart volkomen te terroriseren. |
DrMabuse | vrijdag 21 maart 2014 @ 16:41 |
quote: Op vrijdag 21 maart 2014 15:40 schreef Kingstown het volgende:[..] .... Nou zijn er meer plekken op de wereld waar mensen feest vieren bij het overlijden van mensen die ze niet mogen, dus wat dat betreft bevind je je in een mooi gezelschap van haatzaaiers, extremisten en reli-fundementalisten. Je kunt trots op jezelf zijn. De laatste jaren werden Phelps en de andere Westboro-kerkleden bekend vanwege hun uitspraken over homoseksualiteit, in hun ogen de allergrootste zonde. Zo droegen zij borden bij de begrafenis van Matthew Shepard (vanwege zijn homoseksualiteit in 1998 vermoord), waarin zij deze naar de hel verwensten.
 |
Made-In-Holland | vrijdag 21 maart 2014 @ 16:51 |
quote: Op vrijdag 21 maart 2014 15:40 schreef Kingstown het volgende:[..] De wraakzuchtige woorden die jij keer op keer herhaalt in een overlijdenstopic getuigen niet echt van (innerlijke) beschaving. Een reli-fundi zou bij jou in de leer kunnen gaan als het gaat om haat spuwen. Je extremisme vind ik beangstigend en het feit dat je feest wilt vieren na het overlijden van een medemens vind ik stuitend. Nou zijn er meer plekken op de wereld waar mensen feest vieren bij het overlijden van mensen die ze niet mogen, dus wat dat betreft bevind je je in een mooi gezelschap van haatzaaiers, extremisten en reli-fundementalisten. Je kunt trots op jezelf zijn. Gelukkig deed Phelps en doet de de hele WBC ook niet precies hetzelfde bij anderen |
Speculant. | vrijdag 21 maart 2014 @ 17:18 |
quote: Och, dat weet je niet. Misschien hebben ze wel gewoon al die tijd gelijk en zit hij nu met waarschijnlijk minder dan 10-man in de hemel. |
Individual | vrijdag 21 maart 2014 @ 17:24 |
Wel grappig dat in dit topic de ene extremist de ander zwart noemt. (WBC vs atheisten)  |
#ANONIEM | zaterdag 22 maart 2014 @ 11:55 |
Louis Theroux op zijn Facebook.
SPOILER Pastor Fred Phelps is gone, called to glory if you believe the teachings of his hate-spewing ministry, the Westboro Baptist Church. To me it seems more likely that his remains are mouldering away somewhere, obeying the laws of physics and biology. Either way, it is a moment to pause and reflect on the man and his legacy.
I had form with “Gramps”, as his family and followers liked to call him. I made two documentaries about his church for the BBC: The Most Hated Family In America in 2006 and America’s Most Hated Family in Crisis in 2010. In all, I suppose I spent about a month with the members of the WBC, trying to figure out what induces them to dedicate their every spare moment – when they aren’t keeping down respectable jobs as lawyers, correctional officers, salesmen in their hometown of Topeka – to flying around the country standing as close as they are legally allowed to funeral-goers, and waving hate-filled placards with slogans like “Thank God for Dead Soldiers”, “Fags Eat Poop”, and of course “God Hates Fags”.. They became notorious for picketing the funerals of soldiers killed in Iraq and Afghanistan. In the WBC teachings, the soldiers were being punished for fighting for a nation doomed in the eyes of God for its tolerance of homosexuality.
Their main scriptural inspiration is the passage in Leviticus that mandates the death penalty for gay sex (“Thou shalt not lie with mankind as with womankind, it is an abomination”) though for some reason the adjacent verses that proscribe astrology in similar terms never seem to excite the WBC quite so much. Not to mention that Jesus Christ himself – something of an authority on Christian affairs, one would think - had literally nothing to say on the subject of gay sex or shouting at funerals and plenty to say about kindness and humility.
The WBC has tended to be a family affair, overwhelmingly made up of Gramps’ lineal descendants and their spouses. They live in suburban Topeka, in a collection of houses with their gardens all connected, which they call “Zion”. Gramps was the prime move behind the practices of the church. He founded it at a time and place when the idea of abominating sodomites was mainstream in American Christian circles. In some respects, it was the times that changed, becoming more tolerant of homosexuality, leaving the WBC behind in their dogged adherence to old-style fire-and-brimstone bible thumping. But it’s also the case homosexuality seems to have been an idee fixe with Pastor Phelps: it struck a nerve.
According to legend, the WBC inaugurated their anti-gay pickets when a local Topeka park – Gage Park, as I recall – became a cruising ground. The Phelps decided to make signs and demonstrate against the practice. This was in the eighties. The WBC doctrine evolved into a belief that the whole of America was fallen and damned in God’s eyes, as was anyone who fought under the American flag – or indeed who wasn’t a member of the Westboro Baptist Church. We are all either “fags” or “fag enablers”: you, me, Desmond Tutu, Princess Di, Donald Rumsfeld, Billy Graham – though possibly not Robert Mugabe, Gramps had a soft spot for him. An eternity in Hell is the fate of anyone who doesn’t get baptised into the WBC and spend their free time traveling the country waving hate-filled placards, at political events, at colleges, and places associated – even in the most tortuous way – with tolerance of homosexuality.
While I was with them, they had a regular local picket of a hardware store that sold Swedish vacuum cleaners. The Swedish government had imprisoned a pastor for homophobic preaching, and for the WBC that made the store a legitimate target for a ritualized biblical smackdown. For the newcomer, these pickets are bizarre not simply because of the venom of the signs, but also because of how they clash with the banality of the family interaction. For the Phelps, it’s another day at the office – there’s a water-cooler ambience of relaxed chit-chat. Meanwhile, everyone, even the youngest children, are carrying placards saying “Thank God for 9/11”, “Your Pastor is a Whore”, and “Fag Sweden”.
There is no question that over the years their caravan of religious bigotry has made life miserable for thousands of people, many of them vulnerable mourners hoping to pay tribute to recently departed loved ones. It boggles the mind to remember that among their proposed picketing targets was the funeral of some young Amish children who had been shot by a deranged gunman. In the tortured logic of the WBC, those Amish kids’ died because their parents weren’t out holding their own pickets denouncing homosexuality. In the end, the WBC only called off the event after they were promised airtime on a local radio station, effectively holding the community to ransom.
But the WBC also made life miserable for themselves and inflicted a distorted and poisonous view of the world on the youngest members of their own family, holding over their heads the threat that any deviation or failure of commitment (not going to a picket; socializing with outsiders) would result in a lifetime of banishment. Ex-members – of which there are quite a few – can have no contact with the church. They are cut loose and cast adrift.
Given their eagerness to court controversy, and their willingness to offend and make themselves into cartoon, it’s not surprising that there are misapprehensions about the WBC. Unlike hate groups like the Ku Klux Klan, the WBC never claim to hate gay people themselves, only that God does. I’m pretty sure there was at least one gay man in the congregation of the WBC. Even on the pickets, the Phelps could be civil. The hostility they expressed was a role that they enacted, dictated by a doctrine they had imbibed from their church leader and paterfamilias. You can find videos on YouTube of counter-demonstrators having cordial chats with Phelps picketers. I don’t doubt if you knocked on the door of the second generation Phelps and said you had some questions about Jesus, they’d let you in and maybe offer you a glass of water. Pastor Phelps was a different story: a hater by instinct.
I’m proud to say he took against me from the moment we met. I asked him how many children he had. He disliked this question. The interview was cut short. After that, we continued filming but I hardly saw Pastor Phelps. I had the feeling he was hiding from me. We eventually crossed paths again, though, in church one Sunday at the end of his sermon, preached on the subject of America’s coming tribulations. “You’re going to eat your babies!” he bellowed. One-on-one, Gramps still had the remnants of a folksy, plainspoken charm, but underneath was a bitter contempt for humanity in general and me specifically. I asked him how he could possibly know that the WBC members were the only people in the world bound for heaven. “I can’t talk to you, you’re just too dumb,” he said. It seemed I was a hell-bound sinner. Well, at least I was in good company.
I’ve heard people speculate that Phelps had repressed gay leanings or that perhaps he was sexually assaulted when young leading to a lasting animosity to homosexuality. Personally I doubt it. I think there may be small clue to his mindset in his having attended West Point academy: I suspect he hated it there and had a lasting dislike of the military, which partly explains the picketing of funerals. But there may be no simple causal precursor to his behaviour. He was just an angry bigoted man who thrived on conflict. There are credible reports from his disaffected offspring (four of his 13 children left the church) that he was physically abusive to his wife Marge; that he was violent to his children and had an intermittent problem with pills. A lawyer, he won some civil rights cases and received an award from the NAACP. But Phelps liked going against the grain. Later on, he realized he could outrage even more people and create more turbulence by using a handful of Old Testament verses to justify the weird mission of waving homophobic placards at every opportunity.
The members of the WBC like being attacked for their activities. They thrive on the presence of counter-demonstrators: the patriotic bikers who would sometimes turn up and rev their engines to drown out the Phelps songs at military funerals and also the students who turned out in droves to sing and register their dissent when the WBC held pickets near their campus. For the WBC, this meant they were getting a reaction and they would quote bible verses to the effect that being hated by the world was a sign of godliness.
In some ways I think the counter-demonstrators feed into the church’s world view. The WBC and their enemies exist in a feedback loop, with the church taking strength from the idea that they are having an impact. The church enjoys the image of itself as an indefatigable and godly remnant, hopelessly outnumbered, facing the hoards of a hostile world and valiantly sticking to their message in the face of violence and abuse. Indifference was a harder reaction for them to deal with, although they faced plenty of that as well without being much deterred.
It has been reported that Pastor Phelps had been “excommunicated” from his own church before he died (probably this doesn’t mean much more than being prevented from preaching; I doubt he was out wandering the streets). In 2010 I heard a similar rumour. Then, the word was that Gramps was panicking about a multi-million dollar lawsuit brought against the church by the family of a dead soldier whose funeral they had picketed. (The WBC ended up winning the case on appeal.) The rest of the church viewed Gramps’ failure of nerve as evidence of lack of faith in God’s plan and they put him on the naughty pew for a time-out.
The truth is, despite being its founder and main preacher, Gramps has been a marginal figure within the WBC for some years. When I made my documentaries the dominant force was Fred’s daughter, Shirley Phelps-Roper, a gifted organizer who could sling religious obloquy while holding four separate placards and wearing a bandana with a message of religious hate – in a different context it would have been impressive. In fact, underneath her programming, and despite all the pain she inflicted in the name of her religion, Shirley is basically a kind person.
But my sense is that Shirley has been pushed aside by an axis of WBC men, among them her brothers, Tim and Jonathan, and also the WBC convert Steve Drain, with Steve possibly in the driving seat. This is speculation on my part; but it struck me when I spent time among the WBC members that Steve was the most likely to take over the church. Steve had originally come to the WBC to make a documentary (called “Hatemongers”) and ended up moving in, bringing his wife and two daughters from Florida. It was striking that he too called Pastor Phelps “Gramps”. He had disconnected from his own parents and found a surrogate family. Steve is an intelligent man but arrogant. In personality, he is closer to Pastor Phelps than any of Gramps’ natural children. The ones I met all have the slight air of being survivors of an abusive upbringing.
Where the WBC goes from here is anybody’s guess. I haven’t been following the doings of the WBC as closely in recent years. Evidently they have been attracting some new members from outside the family. A few years ago there was news that a US marine and his family had been baptized into the church. Just as striking was the report that a British man had moved to Topeka from England, joined the church and married Jael Phelps. A few weeks ago I found a photo on Twitter of Jael at a picket holding a tiny baby. In its abundant procreation, the family has no shortage of future recruits.
With Gramps’ death I don’t expect huge changes. The church has always operated according to the dynamics of a large family rather than a cult. Cults don’t typically excommunicate their “charismatic leaders”. Families do: they put their aging parents in a granny annex and take away the keys to the car. Maybe, like other families, the bereavement will bring them together. In another context, that might be a comforting thought. In this case one rather wishes that they the second generation Phelps would continue to feud and fragment – and perhaps in the process moderate their way of thinking and get in touch with some of the apostate children they no longer see or communicate with.
The more chilling thought is a backward looking one, of how one man and his hateful cast of mind caused so much pain and managed to poison the well of his family for generations – in such a way that that his legacy of causing upset and provoking conflict is likely to continue. His offspring and their offspring have been raised to believe that abuse is kindness and that Christian charity dictates that one should hurl invective at vulnerable people. The natural bonds of family have been braided into this twisted thinking so that children who love their parents and siblings can’t separate those feelings from their sense of obligation to the church and its creed. And when they leave they also take with them the nagging guilt and fear that haven’t just lost a family, they have lost their only chance of salvation. All of this can be traced back to one man.
Gramps is dead, inanimate matter now. Of that I have no doubt. But if there were a hell, he would be there.
|
fluitbekzeenaald2.0 | zaterdag 22 maart 2014 @ 12:18 |
quote:  |
Samuray13 | zaterdag 22 maart 2014 @ 19:45 |
20 maart wordt nu feestdag van de homomaffia neem ik aan?
Waar blijft het liedje?  |