quote:
Da's een andere versie eh (25 tiles i.p.v. 16), hogere getallen zijn dan makkelijker om te halen (meer ruimte).quote:
Heb al iemand gezien die in de 4x4 versie 4096 gehaald heeft...quote:Op zondag 13 april 2014 14:18 schreef zarGon het volgende:
[..]
[..]
Da's een andere versie eh (25 tiles i.p.v. 16), hogere getallen zijn dan makkelijker om te halen (meer ruimte).
Ik las even terug, ik zie dat er al vele versies zijn.quote:Op zondag 13 april 2014 14:19 schreef MrBanaan1 het volgende:
[..]
Heb al iemand gezien die in de 4x4 versie 4096 gehaald heeft...
Jawel, maar dan wordt het wel erg lastig.quote:Op zondag 13 april 2014 14:21 schreef zarGon het volgende:
[..]
Ik las even terug, ik zie dat er al vele versies zijn.. Mijn vorige reactie kun je als niet geplaatst beschouwen.
.
Je kunt niet doorgaan na de 2048 toch, aangezien 'You win!' verschijnt?
Neehoor, je kunt op verder spelen klikken. Ik moet even zoeken, maar ik heb echt gezien dat iemand dat gehaald heeft. Geloof dat het in de TVSC was.quote:Op zondag 13 april 2014 14:21 schreef zarGon het volgende:
[..]
Ik las even terug, ik zie dat er al vele versies zijn.. Mijn vorige reactie kun je als niet geplaatst beschouwen.
.
Je kunt niet doorgaan na de 2048 toch, aangezien 'You win!' verschijnt?
Je kunt kiezen voor "doorgaan"quote:Op zondag 13 april 2014 14:21 schreef zarGon het volgende:
[..]
Ik las even terug, ik zie dat er al vele versies zijn.. Mijn vorige reactie kun je als niet geplaatst beschouwen.
.
Je kunt niet doorgaan na de 2048 toch, aangezien 'You win!' verschijnt?
nog niet eens zo moeilijk, althans dat haalde ik al na een dag spelenquote:Op zondag 13 april 2014 14:19 schreef MrBanaan1 het volgende:
[..]
Heb al iemand gezien die in de 4x4 versie 4096 gehaald heeft...
ga systematisch te werk, ga voor een hoog getal in een hoek (ik pak altijd rechterbovenhoek), en probeer dan boven van rechts naar links de hoge getallen te vormen. Bijv 32-128-256-512 in de bovenste rij.quote:Op zondag 13 april 2014 15:32 schreef Lothiriel het volgende:
Ik ga er een beetje op vooruit
[ afbeelding ]
Dankje, goede tipquote:Op zondag 13 april 2014 18:53 schreef Adames het volgende:
[..]
ga systematisch te werk, ga voor een hoog getal in een hoek (ik pak altijd rechterbovenhoek), en probeer dan boven van rechts naar links de hoge getallen te vormen. Bijv 32-128-256-512 in de bovenste rij.
De bovenste rij heeft dan geen bewegingsruimte, zodat het rechtergetal nooit uit zijn hoek komt zolang je niet de getallen naar beneden laat schuiven. Probeer dan onder de 32 een nieuwe 32 te vormen, door juist alle getallen in de (nieuwe) linkerbovenhoek te schuiven. Zodra je daar 32 hebt, naar boven schuiven zodat 64-128-256-512 ontstaat.
Herhaal, maar dan met een 64 in de linkerbovenhoek. Hierna kan je naar rechts blijven schuiven tot je rechtsboven 1024 hebt. Blijf dan weer schuiven tot de bovenste rij gevuld is en op zijn plaats zit, met de getallen van laag naar hoog. Zodra er dubbele getallen naast elkaar zitten op de bovenste rij, altijd naar rechts schuiven zodat het hoogste getal geen kans heeft om te verschuiven.
Ik heb wel de 2048 gehaald op de 4x4 versie, inmiddels 4 keer ofzo. Je kan daarna gewoon doorspelen maar de 4096 is extreem lastig te halen omdat je veel heel consequent moet zijn, en je ook nog eens veel geluk moet hebben met waar een nieuwe 4 of 2 verschijnt.quote:Op zondag 13 april 2014 14:32 schreef MrBanaan1 het volgende:
[..]
Neehoor, je kunt op verder spelen klikken. Ik moet even zoeken, maar ik heb echt gezien dat iemand dat gehaald heeft. Geloof dat het in de TVSC was.
Ik ook. Had laatst 2048/1024/512/256 zoongeveer naast elkaar maar kreeghet niet af gemaaktquote:Op dinsdag 15 april 2014 12:52 schreef Nightquest777 het volgende:
[..]
Ik heb wel de 2048 gehaald op de 4x4 versie, inmiddels 4 keer ofzo. Je kan daarna gewoon doorspelen maar de 4096 is extreem lastig te halen omdat je veel heel consequent moet zijn, en je ook nog eens veel geluk moet hebben met waar een nieuwe 4 of 2 verschijnt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |