Laat je verrassen. Ga er zonder verwachtingen in, dan kan het ook niet tegen- of meevallen. En uiteindelijk is het maar een paar maanden en dan begint je echte loopbaan.quote:Op donderdag 20 maart 2014 23:07 schreef Vuzed het volgende:
Nu ik momenteel nog op de veva opleiding zit en ik denk vooruit aan de AMO, denk ik alsmaar aan sergeanten die je helemaal de grond ik boren en alsmaar naar je hoofd liggen te schreeuwen. En dan lees ik die verhalen en dan heb ik van die momenten dat je zowat met een vinger in je neus de opleiding kan halen. (Painf)
Toch wil ik wel eens weten hoe de AMO nu écht is. Gaat het in fases?
Eerste 2 weken zijn vaak internaat periode, dat betekent dat je van 6 uur sochtends tot 11 uur savonds bezig bent, tijdens die periode zijn de kaderleden inderdaad "klootzaken". Althans, dat lijken ze. In de loop van de opleiding krijg je meer zelfstandigheid, krijg je ook vaker rond 5 uur einde dienst. Je zult merken dat de kaderleden in de loop van de opleiding soepeler moet je omgaan, mits je groep het niet verneukt, die eerste paar weken zijn echt om jou te vormen en te laten weten hoe de vork in de steel zit. De functie opleiding (in jou geval PFO) daar in tegen is andere pap. Dan word je niet meer door kaderleden opgeleid die lichting na lichting opleiding, maar door een groep die uit de parate club is gepakt. Tijdens je AMO/MFO hebben de kaderleden zich aan bepaalde regels te houden omdat je in een "beschermde leeromgeving" zit, tijdens je PFO zal je harder aangepakt worden en zwaardere dingen moeten doen omdat je daar dan niet meer in zit. Ook is de baret er niet meer als einddoel, dus zul je andere motivatie moeten hebben, heb zelf gezien dat een hoop mensen daarmee de fout in gaan.quote:Op donderdag 20 maart 2014 23:07 schreef Vuzed het volgende:
Nu ik momenteel nog op de veva opleiding zit en ik denk vooruit aan de AMO, denk ik alsmaar aan sergeanten die je helemaal de grond ik boren en alsmaar naar je hoofd liggen te schreeuwen. En dan lees ik die verhalen en dan heb ik van die momenten dat je zowat met een vinger in je neus de opleiding kan halen. (Painf)
Toch wil ik wel eens weten hoe de AMO nu écht is. Gaat het in fases?
pagne. Dus ik merk het vanzelf welquote:Op vrijdag 21 maart 2014 00:51 schreef Generaal-B het volgende:
Strepen na 11/12 weken, baret na de eindoefening, dus 16 weken. Bij de MFO tenminste dan. Daarna hangt het er vanaf welk onderdeel je gaan, mensen uit mijn lichting die naar het 45ste gingen mochten daar hun baret niet meer dragen, en moesten weer hun veld pet dragen, ze kregen alleen borst patch van RIOG. Hun baret met embleem mochten ze na de PFO pas dragon. Ikzelf ging naar het 44ste, waar we meteen alles kregen, van baret embleem tot schouder patch.
De AMO van mijn lichting duurde maar 12 weken, weet niet of dat normaal is of een verkorte (lijkt me sterk dat 12 weken normaal is). Maar die kregen in week 11 na eindoefening zowel hun strepen als baret.quote:
Kut weekje joh, 4 hele dagen waarvan 1 een beetje lesjes geven aan toekomstige leerlingenquote:Op vrijdag 21 maart 2014 07:23 schreef BredeBroeder het volgende:
Kutste schoolweek ooit ook weer voorbij..
van 8:30 tot 17:15 elke dag, tot 12;00 intakes, daarna logistiek helpen, les geven en schoonmaken(andermans zn kutzooi opruimen)quote:Op vrijdag 21 maart 2014 08:08 schreef Wasmachinu het volgende:
[..]
Kut weekje joh, 4 hele dagen waarvan 1 een beetje lesjes geven aan toekomstige leerlingen
quote:Op vrijdag 21 maart 2014 08:12 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
van 8:30 tot 17:15 elke dag, tot 12;00 intakes, daarna logistiek helpen, les geven en schoonmaken(andermans zn kutzooi opruimen)
Teken ik voor, soepele tijdenquote:Op vrijdag 21 maart 2014 08:12 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
van 8:30 tot 17:15 elke dag, tot 12;00 intakes, daarna logistiek helpen, les geven en schoonmaken(andermans zn kutzooi opruimen)
Spul van Toolstation voor de tuin en de garage. Moet altijd een beetje tactisch bestellen omdat ik er alleen in het weekend ben.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |