Ik had mijn bericht al aangepastquote:Op maandag 17 maart 2014 18:24 schreef Uccie het volgende:
[..]
Ik bedoelde dat boven een gebied van water
Niet over nagedacht dat dat in deze context niet zulke handige bewoording was
Die ooggetuigenverslagen heb ik al eens eerder gepost maar deze bijvoorbeeld:quote:Op maandag 17 maart 2014 18:22 schreef DaKKiE1984 het volgende:
[..]
Heb je een nieuwsbericht wat dat bevestigd? Want ik heb dat nog niet gehoord als feit.
Ik moet denk ik even gaan eten...ik snap mijn eigen posts niet meer 5 minuten na postenquote:
Ik las het ergens, de weerstand zal wel hoger zijn dichter bij de grond meer lucht zeg maar, hoeveel dat scheelt weet ik niet maar ligt er ongetwijfeld ook aan hoe lang hij daar heeft gevlogen.quote:Op maandag 17 maart 2014 18:25 schreef eight het volgende:
[..]
Even los van of het klopt.. Kun je het verschil uitdrukken in aantal vlieguren of liters kerosine tov op 10 km hoogte vliegen?
In dit geval toch negen ooggetuigenverslagen ongeveer die hetzelfde zeggen en ook nog eens datgene zeggen wat in combinatie met wat we nu weten ook kan kloppen.quote:Op maandag 17 maart 2014 18:22 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
nm ik ben idioot die niet begrijpend kan lezen
[..]
Hmm ok, ik vertrouw ooggetuigenverslagen nooit zo heel erg
Volgens mij stroken de tijden in dat bericht niet helemaal met de feiten aangezien het vliegtuig pas om 02.40am van de radar verdween. Of zijn dit tijden uit een andere tijdzone?quote:Op maandag 17 maart 2014 18:26 schreef DeParo het volgende:
[..]
Die ooggetuigenverslagen heb ik al eens eerder gepost maar deze bijvoorbeeld:
http://www.thestar.com.my(...)lling-at-high-speed/
Volgens mij gaan ze wel min of meer uit dat deze verslagen bij dit vliegtuig horen.
Goed....ja, kun je het merkenquote:Op maandag 17 maart 2014 18:26 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Ik had mijn bericht al aangepastLange dag gehad vandaag
edit: ik ben gelukkig blijkbaar niet de enige
Er zullen vast mensen zijn die gezien hebben dat het vliegtuig een vreemde bocht naar links maakte, althans als ik dat zou zien zou ik er toch vraagtekens bij zetten.quote:
Daarom ook mijn vragen, als er een consistente batch ooggetuigenverklaringen bestaat die consistent is met de data zou ik ze zeker serieus nemen, als er 3 verhalen zijn van iemand die iets heeft gezien dat het vliegtuig had kunnen zijn geweest neem ik het wat minder serieusquote:Op maandag 17 maart 2014 18:27 schreef DeParo het volgende:
[..]
In dit geval toch negen ooggetuigenverslagen ongeveer die hetzelfde zeggen en ook nog eens datgene zeggen wat in combinatie met wat we nu weten ook kan kloppen.
Ik hoorde het vanmorgen ja.quote:Op maandag 17 maart 2014 18:33 schreef Pino112 het volgende:
Giel heeft een mooie theorie
http://www.3fm.nl/a/136816
In dit geval is het volgens mij ook consistent met de data dus wat dat betreft.quote:Op maandag 17 maart 2014 18:33 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Daarom ook mijn vragen, als er een consistente batch ooggetuigenverklaringen bestaat die consistent is met de data zou ik ze zeker serieus nemen, als er 3 verhalen zijn van iemand die iets heeft gezien dat het vliegtuig had kunnen zijn geweest neem ik het wat minder serieus
Er zijn ooggetuigen die het vliegtuig laag hebben zien overkomenquote:Op maandag 17 maart 2014 18:31 schreef Fred0w het volgende:
[..]
Er zullen vast mensen zijn die gezien hebben dat het vliegtuig een vreemde bocht naar links maakte, althans als ik dat zou zien zou ik er toch vraagtekens bij zetten.
Valt ook niet op boven Europa danquote:Op maandag 17 maart 2014 18:30 schreef Fossieltje het volgende:
Ik neem aan dat men stiekem toch een beetje extra oplet op 24 en 25 maart. Straks staat dat vliegtuig toch in Afghanistan om volgeladen te worden met explosief spul, terwijl iedereen denkt: dat kan niet.
Volgens mij verdween het vliegtuig meer dan een uur eerder van de radar.quote:Op maandag 17 maart 2014 18:30 schreef DaKKiE1984 het volgende:
[..]
Volgens mij stroken de tijden in dat bericht niet helemaal met de feiten aangezien het vliegtuig pas om 02.40pm van de radar verdween. Of zijn dit tijden uit een andere tijdzone?
quote:Op maandag 17 maart 2014 18:42 schreef DeParo het volgende:
[..]
Volgens mij verdween het vliegtuig meer dan een uur eerder van de radar.
Er zullen nu wel satellieten boven die landen hangen om de boel in de gaten te houden, of dronesquote:Op maandag 17 maart 2014 18:30 schreef Fossieltje het volgende:
Ik neem aan dat men stiekem toch een beetje extra oplet op 24 en 25 maart. Straks staat dat vliegtuig toch in Afghanistan om volgeladen te worden met explosief spul, terwijl iedereen denkt: dat kan niet.
Komt inderdaad door de luchtweerstand. Op 40.000ft vliegt een vliegtuig om en nabij de 75% sneller met hetzelfde brandstofgebruik als op 5.000ft.quote:Op maandag 17 maart 2014 18:27 schreef DeParo het volgende:
[..]
Ik las het ergens, de weerstand zal wel hoger zijn dichter bij de grond meer lucht zeg maar, hoeveel dat scheelt weet ik niet maar ligt er ongetwijfeld ook aan hoe lang hij daar heeft gevlogen.
Ze zullen er ook wel achter kunnen komen of de piloot of anderen in contact stonden met een terroristisch netwerk.quote:Op maandag 17 maart 2014 18:50 schreef RVer het volgende:
[..]
Er zullen nu wel satellieten boven die landen hangen om de boel in de gaten te houden, of drones
als ie op die manier op het water geland is dan blijft ie eerst nog wel even drijven en zullen de meeste mensen ongedeerd zijn. Mensen zouden dan uit kunnen stappen en met reddingsmiddelen etc. in de oceaan kunnen dobberen. Is dan natuurlijk de vraag hoe snel die mensen gevonden worden in zo'n grote oceaan...quote:Op maandag 17 maart 2014 18:52 schreef Loekie1 het volgende:
Zou dit nu net een vliegtuig zijn wat wel in zijn geheel naar de zeebodem verdwijnt en niet afbreekt bij de vleugels? Anders blijf ik erbij dat het ergens in de bossen ligt.
Ja, zodat ze 5 dagen later de mogelijke vliegroute kunnen presenteren.quote:Op maandag 17 maart 2014 18:50 schreef RVer het volgende:
[..]
Er zullen nu wel satellieten boven die landen hangen om de boel in de gaten te houden, of drones
Ik bedoel dat hij met de neus de zee is ingedoken zonder af te breken.quote:Op maandag 17 maart 2014 18:56 schreef Palomar het volgende:
[..]
als ie op die manier op het water geland is dan blijft ie eerst nog wel even drijven en zullen de meeste mensen ongedeerd zijn. Mensen zouden dan uit kunnen stappen en met reddingsmiddelen etc. in de oceaan kunnen dobberen. Is dan natuurlijk de vraag hoe snel die mensen gevonden worden in zo'n grote oceaan...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |