Het is dan ook geen excuus. Maar kom niet praten over mensenrechten, rechten voor minderheden e.d. als je je eigen zaakjes niet eens netjes voor elkaar hebt.quote:Op zondag 16 maart 2014 20:57 schreef DeJori het volgende:
[..]
En op welke manier is dat een excuus voor Rusland om zijn minderheden slecht te behandelen?
Ik ben geen Amerikaan.quote:Op zondag 16 maart 2014 20:58 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Het is dan ook geen excuus. Maar kom niet praten over mensenrechten, rechten voor minderheden e.d. als je je eigen zaakjes niet eens netjes voor elkaar hebt.
Die heb jij niet.quote:Op zondag 16 maart 2014 20:58 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Dat je het een maffiastaat vindt weten we nu wel. Je reageert niet op mijn argumenten.
Joh grapjas. Dank voor je reactie, dank voor dit inzicht. Dankjewelquote:Op zondag 16 maart 2014 20:56 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Ik zal het wel gemist hebben maar zijn de resultaten al bekent dan?
Ja want Russen hebben niet geleden onder de Sovjets. Want Russen zijn niet naar de Goelag gestuurd. Want Stalin was geen Georgier -_-quote:Op zondag 16 maart 2014 20:50 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Dat vind ik, na de ontwikkelingen van de afgelopen twee weken, niet eens zo raar. Volgens mij heersen er in heel oost-Europa nogal wat haatgevoelens jegens de Russen en niet zonder reden...
Bombarderen dat vieze extremistische landquote:Op zondag 16 maart 2014 20:55 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Ah ja, het westen doet het niet beter.
Hier het resultaat van Murica + Das Vierde Reich;
KFOR stond erbij en keek ernaar. Vandaag de dag worden Serviërs nog altijd met bussen vervoerd onder escorte en is Kosovska Mitrovica nog altijd een gescheiden stad.
We zien dat het westen het echt tig keer beter voor elkaar heeft.
KFOR = door NAVO geleide internationale vredesmacht (quote:
quote:
quote:Dat is ook zo, er is geen enkele reden om aan te nemen dat het nu slecht gaat na het horen bij Rusland met minderheden. Er is juist simulatie voor Poetin om het goed te doen.
Ik geef er geen kritiek op en ik prijs het niet. Ik acht het irrelevant. Al is Rusland het paradijs op aarde, de Tataren willen dit niet. Dat is het punt dat ik maakte. Dat daar vervolgens allerlei fantastische aspecten van het Russische systeem bij worden gehaald, met als speerpunt een blijkbaar perfecte minderhedenbehandeling, moet men zelf weten.quote:Op zondag 16 maart 2014 20:58 schreef kossikvassik het volgende:
Er is zoveel ECHT mis in Rusland, met de persvrijheid, corruptie, Poetins clan enz. en dan kies je iets uit waar Rusland juist in voorop loopt om kritiek te geven
Kosovo is nog altijd geen Grozny heh. Voor de rest heeft Kosovo niks met de situatie in de Oekraine te maken, ookal hoopte Rusland vurig dat het dat zou worden door hun constante geagiteer. De enige nazi's zijn door Rusland zelf de Krim in geimporteerd, voor de rest waren er geen mensenrechtenschendingen.quote:Op zondag 16 maart 2014 20:55 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Ah ja, het westen doet het niet beter.
Hier het resultaat van Murica + Das Vierde Reich;
KFOR stond erbij en keek ernaar. Vandaag de dag worden Serviërs nog altijd met bussen vervoerd onder escorte en is Kosovska Mitrovica nog altijd een gescheiden stad.
We zien dat het westen het echt tig keer beter voor elkaar heeft.
De Oekraïne is, in tegenstelling tot Rusland, echter geen soeverein land binnengevallen.quote:Op zondag 16 maart 2014 20:52 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Ook daarvoor al. En ik vind het dan niet raar dat anti-Russen worden aangevallen.
[..]
Het zal de Tsjechen, Slowaken, Polen, voormalige oost-Duitsers enz. aan hun reet roesten dat Stalin geen Rus was. Meer dan veertig jaar Sovjet-Russische bezetting is nu eenmaal meer dan veertig jaar Sovjet-Russische bezetting...quote:Vertel mij die eens, de SU bestond uit 15 republieken en vele belangrijke personen waren geen Rus zoals Stalin.
Ik heb even gezocht en het gevonden. Ik had inderdaad minder verwacht maar het lijkt me niet vreemd, er zullen wel veel boycots zijn.quote:Op zondag 16 maart 2014 20:59 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Joh grapjas. Dank voor je reactie, dank voor dit inzicht. Dankjewel
Dat is de vraag.quote:
80% opkomst, sorryquote:Op zondag 16 maart 2014 21:01 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Ik heb even gezocht en het gevonden. Ik had inderdaad minder verwacht maar het lijkt me niet vreemd, er zullen wel veel boycots zijn.
Ja Nederland zou er wel van kunnen leren jaquote:Op zondag 16 maart 2014 21:01 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Ik geef er geen kritiek op en ik prijs het niet. Ik acht het irrelevant. Als is Rusland het paradijs op aarde, de Tataren willen dit niet. Dat is het punt dat ik maakte. Dat door vervolgens allerlei fantastische aspecten van het Russische systeem bij worden gehaald, met als speerpunt een blijkbaar perfecte minderhedenbehandeling, moet men zelf weten.
Sovjet bezetting, geen Russische.quote:Op zondag 16 maart 2014 21:01 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Het zal de Tsjechen, Slowaken, Polen, voormalige oost-Duitsers enz. aan hun reet roesten dat Stalin geen Rus was. Meer dan veertig jaar Sovjet-Russische bezetting is nu eenmaal meer dan veertig jaar Sovjet-Russische bezetting...
Dat er vliegtuigen het WTC binnen volgen is ook te begrijpen.quote:[..]
De Oekraïne is, in tegenstelling tot Rusland, echter geen soeverein land binnengevallen.
Als je tegen de coup bent zit er een schroefje bij je los. Er was geen sprake van een regering maar van een regime waar politiek tegenstanders actief werden onderdrukt, afgetuigd of monddood gemaakt. Je kan het leunen naar het westen van de nieuwe machthebbers niet leuk vinden maar de oude regering was een stuk helser dan de nieuwe zgn "facisten" (vanuit Russisch oogpunt)quote:Op zondag 16 maart 2014 20:49 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Dat het geen reden is om tegen de inval in de Krim te zijn behalve als je ook tegen de coup bent.
Dat klopt idd. Ik heb aardig wat vrienden in landen zoals Polen en Tsjechië en die zijn de Russen goed beuquote:Op zondag 16 maart 2014 20:50 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Dat vind ik, na de ontwikkelingen van de afgelopen twee weken, niet eens zo raar. Volgens mij heersen er in heel oost-Europa nogal wat haatgevoelens jegens de Russen en niet zonder reden...
Ja? Dan kan het nog wel kloppen.quote:
De angsten die ze overduidelijk hebben is volgens 1 of 2 Fok-gebruikers misschien niet relevant. Misschien is zelfs het tegendeel waar. Maar dat tegendeel is nog geen justificatie voor annexatie.quote:Op zondag 16 maart 2014 21:03 schreef kossikvassik het volgende:
[..]
Ja Nederland zou er wel van kunnen leren ja
Wat ik wil zeggen dat de angsten van de Krim-Tataren nergens op gebaseerd zijn behalve als op een oude geschiedenisterwijl het tegendeel juist voor hun ogen waar wordt gemaakt.
Die sovjet bezetting was zeker ook uitgevoerd door pro-Russische inheemse troepen met toevalligerwijs erg op Russisch gelijkende pakken, tanks en ander militair materiaal.quote:
Dat is echt gelul, graag voorbeelden/bewijs behalve Tymosjenko.quote:Op zondag 16 maart 2014 21:03 schreef MartijnUK het volgende:
[..]
Als je tegen de coup bent zit er een schroefje bij je los. Er was geen sprake van een regering maar van een regime waar politiek tegenstanders actief werden onderdrukt, afgetuigd of monddood gemaakt. Je kan het leunen naar het westen van de nieuwe machthebbers niet leuk vinden maar de oude regering was een stuk helser dan de nieuwe zgn "facisten" (vanuit Russisch oogpunt)
Sorry, hield op met lezen na "Murica + Das Vierde Reich", daarna komt meestal niet veel meer wat te gefundeerd is.quote:Op zondag 16 maart 2014 21:00 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
KFOR = door NAVO geleide internationale vredesmacht (btw). Een van de NAVO leden = NL. Zegt genoeg; niet alleen gericht aan Amerikanen dus.
Bewijs dat er mensen werden onderdrukt! Behalve de mensen die werden onderdruktquote:Op zondag 16 maart 2014 21:05 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Dat is echt gelul, graag voorbeelden/bewijs behalve Tymosjenko.
pro-Sovjet, niet pro-Russisch. Je kunt hoog en laag springen maar het was gewoon een Sovjet-bezetting. En de SU bestond uit iets van 15 republieken en de grootste misdadiger was een Georgiër.quote:Op zondag 16 maart 2014 21:04 schreef speknek het volgende:
[..]
Die sovjet bezetting was zeker ook uitgevoerd door pro-Russische inheemse troepen met toevalligerwijs erg op Russisch gelijkende pakken, tanks en ander militair materiaal.
quote:Op zondag 16 maart 2014 21:06 schreef SadPanda het volgende:
[..]
pro-Sovjet, niet pro-Russisch. Je kunt hoog en laag springen maar het was gewoon een Sovjet-bezetting. En de SU bestond uit iets van 15 republieken en de grootste misdadiger was een Georgiër.
Tymosjenko was ook echt corrupt, maar een discussie daarover had ik geen zin. Maar hij suggereert dat er wel meer dan 1 slachtoffer is.quote:Op zondag 16 maart 2014 21:06 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Bewijs dat er mensen werden onderdrukt! Behalve de mensen die werden onderdrukt
Omdat ze dat door politici wordt verteld. Het is gewoon een feit wat ik zeg.quote:Op zondag 16 maart 2014 21:07 schreef speknek het volgende:
[..].
Nou dat is ieeeeeeetsjes anders dan hoe de onderdrukten het zagen.
Scherp.quote:Op zondag 16 maart 2014 21:06 schreef DeJori het volgende:
Maar toch, fijn om te weten dat ik geen kritiek mag hebben op Rusland omdat de NAVO een actie heeft ondernomen toen ik acht was
Ik zeg niet dat annexatie goed is. Vooral niet voor Rusland zelf, maar dat betekent nog niet dat de Tataren worden gediscrimineerd in Ruslandquote:Op zondag 16 maart 2014 21:04 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
De angsten die ze overduidelijk hebben is volgens 1 of 2 Fok-gebruikers misschien niet relevant. Misschien is zelfs het tegendeel waar. Maar dat tegendeel is nog geen justificatie voor annexatie.
En dat zeg ik ook niet.quote:Op zondag 16 maart 2014 21:09 schreef kossikvassik het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat annexatie goed is. Vooral niet voor Rusland zelf, maar dat betekent nog niet dat de Tataren worden gediscrimineerd in Ruslanddas gewoon bs
Dat is toch een feit?:P Of ga je beweren dat Stalin geen Georgier was? En dat Chroesthow en Brezhnew geen Oekraïners waren?:Pquote:Op zondag 16 maart 2014 21:07 schreef speknek het volgende:
[..].
Nou dat is ieeeeeeetsjes anders dan hoe de onderdrukten het zagen.
Alle politici daar zijn corrupt, maar alleen de tegenstanders werden ervoor veroordeeldquote:Op zondag 16 maart 2014 21:07 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Tymosjenko was ook echt corrupt, maar een discussie daarover had ik geen zin. Maar hij suggereert dat er wel meer dan 1 slachtoffer is.
Alsof Tymoshenko alleen niet genoeg is? Kun je een voorbeeld geven van een westerse regering waar soortgelijke praktijken plaatsvinden? Dit soort dingen komen niet zomaar aan de oppervlakte helemaal niet als er vanuit een regering gemanipuleerd wordt. Ik kan me nog een documentaire op Ned 3 herinneren die ging over Oekraïnse journalisten die probeerde de Tymoshenko zaak aan het licht te brengen en zelf werden afgebeuld door geheime agenten & militaire politie. Klinkt niet echt democratisch.quote:Op zondag 16 maart 2014 21:07 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Tymosjenko was ook echt corrupt, maar een discussie daarover had ik geen zin. Maar hij suggereert dat er wel meer dan 1 slachtoffer is.
Eerste rapport dat je quote kwam van Canada; Die hun beleid van de laatste 20 jaar is momenteel de inuits aan het uitroeien. http://www.cbc.ca/news/ca(...)ide-crisis-1.1355528quote:Op zondag 16 maart 2014 21:06 schreef DeJori het volgende:
[..]
Sorry, hield op met lezen na "Murica + Das Vierde Reich", daarna komt meestal niet veel meer wat te gefundeerd is.
Maar toch, fijn om te weten dat ik geen kritiek mag hebben op Rusland omdat de NAVO een actie heeft ondernomen toen ik acht was
Mee eens, maar dan nog is het onterecht om kritiek te hebben vanwege alleen Tymosjenkoquote:Op zondag 16 maart 2014 21:10 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Alle politici daar zijn corrupt, maar alleen de tegenstanders werden ervoor veroordeeld
Niet van op de hoogte, zal er eens naar gaan kijken. Thanksquote:Op zondag 16 maart 2014 21:12 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Eerste rapport dat je quote kwam van Canada; Die hun beleid van de laatste 20 jaar is momenteel de inuits aan het uitroeien. http://www.cbc.ca/news/ca(...)ide-crisis-1.1355528
Dat begon met gedwongen residential schooling ("kostscholen") waar een heel generatie misbruikt werd, 80% heeft geen lopend water, meeste jongeren zitten aan inhaleermiddelen (benzine etc), in de school ligt het aantal zelfmoorden hoger dan het aantal ddie hun diploma halen.
http://en.wikipedia.org/w(...)ential_school_system
Dat minderheden in Rusland het moeilijk hebben zal ik niet tegenspreken.
Laat me raden; imperialistische en fascistische politici?quote:Op zondag 16 maart 2014 21:08 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Omdat ze dat door politici wordt verteld. Het is gewoon een feit wat ik zeg.
Tymosjenko was dan ook gewoon terecht.quote:Op zondag 16 maart 2014 21:10 schreef MartijnUK het volgende:
[..]
Alsof Tymoshenko alleen niet genoeg is? Dit soort dingen komen niet zomaar aan de oppervlakte helemaal niet als er vanuit een regering gemanipuleerd wordt. Ik kan me nog een documentaire op Ned 3 herinneren die ging over Oekraïnse journalisten die probeerde de Tymoshenko zaak aan het licht te brengen en zelf werden afgebeuld door geheime agenten & militaire politie. Klinkt niet echt democratisch.
De aanval op de Guardian vanwege WikiLeaks door de Britten?quote:Kun je een voorbeeld geven van een westerse regering waar soortgelijke praktijken plaatsvinden?
Ja het hele Warschau Pact viel Praag binnen, maar iedereen weet dat als Rusland niet de muur had gebouwd en de boel stevig onderdrukte, dat Oost-Europa al twintig jaar daarvoor niks meer met Rusland te maken wilde hebben. Het was Rusland die de andere landen effectief had gegijzeld.quote:Op zondag 16 maart 2014 21:10 schreef kossikvassik het volgende:
[..]
Dat is toch een feit?:P Of ga je beweren dat Stalin geen Georgier was? En dat Chroesthow en Brezhnew geen Oekraïners waren?:P
Juist Gorbachev was wel een Rus
Gewoon de politici die na 1989/1990/1991 aan de macht kwamen. Hadden ze mooi een stokpaardje waarom het nog steeds niet goed gaat met het land in plaats van dat het door hun zelf kwam.quote:Op zondag 16 maart 2014 21:14 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Laat me raden; imperialistische en fascistische politici?
En de Russen waren het daar mee eens? Of toch alleen de Sovjet-leiding die voor een groot deel uit niet Russen bestaat?quote:Op zondag 16 maart 2014 21:15 schreef speknek het volgende:
[..]
Ja het hele Warschau Pact viel Praag binnen, maar iedereen weet dat als Rusland niet de muur had gebouwd en de boel stevig onderdrukte, dat Oost-Europa al twintig jaar daarvoor niks meer met Rusland te maken wilde hebben. Het was Rusland die de andere landen effectief had gegijzeld.
Ik snap dua echt niet waar dat beeld vandaan komt :p Ze hebben eigen republieken met eigen bestuurders. Op scholen in die republieken moet iedereen (OOK russen die er wonen) 2 talen leren. Van de minderheid en Russisch en is alles tweetalig. Alle borden en officiele staatszaken zijn er tweetalig.quote:[b]Op zondag 16 maart 2014 21:12 schreef meth1745 het volgende:
Dat minderheden in Rusland het moeilijk hebben zal ik niet tegenspreken.
en die de Russen evenals heel oost-Europa onderdruktequote:Op zondag 16 maart 2014 21:17 schreef SadPanda het volgende:
[..]
En de Russen waren het daar mee eens? Of toch alleen de Sovjet-leiding die voor een groot deel uit niet Russen bestaat?
Watquote:Op zondag 16 maart 2014 21:17 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
Breaking News: 93% pro-Rusland. 7% pro-Rusland.
quote:Op zondag 16 maart 2014 21:17 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
Breaking News: 93% pro-Rusland. 7% pro-Rusland.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |