quote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:18 schreef Crip het volgende:
[..]
Hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.
Klinkt alsof je flink moet rochelen.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:18 schreef Crip het volgende:
[..]
Hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.
Dan ben je eigenlijk al te laat.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:19 schreef Bortecinem het volgende:
Nou ja wat ik bedoelde was dat als je drinkt omdat je dorst hebt, het naar mijn weten geen kwaad kan. Je doet gewoon waar je lichaam behoefte aan heeft. Maar ik zou niet heel veel meer gaan drinken dan wat aanbevolen is als je daar verder ook geen behoefte aan hebt..
Ik moet echt overdreven vaak plassen wanneer ik water drink zonder dat ik dorst heb.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:21 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
Dan ben je eigenlijk al te laat.
Oh nee! Ik drink niet als ik merk dat ik vol zit of geen zin heb, gewoon heletijd slokken. Voel me er ook beter door nu ik meer water drinkquote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:19 schreef Bortecinem het volgende:
Nou ja wat ik bedoelde was dat als je drinkt omdat je dorst hebt, het naar mijn weten geen kwaad kan. Je doet gewoon waar je lichaam behoefte aan heeft. Maar ik zou niet heel veel meer gaan drinken dan wat aanbevolen is als je daar verder ook geen behoefte aan hebt..
Wanneer je dorst hebt, dan ben je al gedehydrateerd.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:22 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Ik moet echt overdreven vaak plassen wanneer ik water drink zonder dat ik dorst heb.
Ik houd gewoon mij plas in de gaten. Daaraan zie ik wel of ik genoeg drink of niet.
Misschien, maar mij plas ziet er goed uit. Dus ik zie het probleem niet.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:24 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
Wanneer je dorst hebt, dan ben je al gedehydrateerd.
Klopt.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:20 schreef Arcadia het volgende:
[..]
Klinkt alsof je flink moet rochelen.
Het hoeft ook geen probleem te zijn.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:26 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Misschien, maar mij plas ziet er goed uit. Dus ik zie het probleem niet.
Ijskoude limonata op een warme zonnige dag bij een kraampje drinken...quote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:33 schreef TheMagnificent het volgende:
Ik eet in Turkije ook een stuk meer fruit. Bijna overal waar je komt, krijg je het ook aangeboden. Zure kersen, zowel vrucht als sap, is heerlijk verfrissend in die hitte.
Hier in Nederland heb ik vaak niet echt zin.
Thirstyyy allesss woooowwwquote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:41 schreef Klinkerbotsing het volgende:
[..]
mijn flesje water is al bijna leegnet gevuld alles wooww
Was ik ook. Maar dit is een andere soort. Het is B&J's maar gemaakt met yoghurtijs. Proberen waard, niet?quote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:40 schreef TheMagnificent het volgende:
Ik dacht dat je zei uitgekeken te zijn op B&J, Borte?
Slush puppy?quote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:39 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Jij kent dit nietttt
Natuurlijk.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:42 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Was ik ook. Maar dit is een andere soort. Het is B&J's maar gemaakt met yoghurtijs. Proberen waard, niet?
Ik mis iets in mijn levenquote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:45 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Sorbet
Zeg dat dan...quote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:45 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Sorbet
Is gewoon verkrijgbaar in de super, darlink.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:45 schreef PlayingWithFire het volgende:
[..]
Ik mis iets in mijn leven!!!
Ik heb mijn bril niet op...quote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:47 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Is toch duidelijk te zien op het plaatje!
In sha Allah!!quote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:48 schreef Klinkerbotsing het volgende:
[..]
Geen idee.Hopelijk word ik niet ziek!
Wa? Wut? For real?quote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:47 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Is gewoon verkrijgbaar in de super, darlink.
Bicibici bedoel je.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:49 schreef Crip het volgende:
Shaved Ice is ook lekker. :3
[ afbeelding ]
Yes, yes, for real. Iedere supermarkt verkoopt het.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:50 schreef PlayingWithFire het volgende:
[..]
Wa? Wut? For real?
[ afbeelding ]
Laat jan al je zweet weg likken, helpt volgens sommige mensen,quote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:48 schreef Klinkerbotsing het volgende:
[..]
Geen idee.Hopelijk word ik niet ziek!
SPOILER: Sommige mensenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.~Any intelligent fool can make things bigger, more complex, and more violent. It takes a touch of genius -- and a lot of courage -- to move in the opposite direction~
Ik weet al wat ik met mijn studiefinanciering ga doenquote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:50 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Yes, yes, for real. Iedere supermarkt verkoopt het.
Zelfs B&J's had ooit een sorbetversie, maar nu kom ik die nergens meer tegen..quote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:52 schreef PlayingWithFire het volgende:
[..]
Ik weet al wat ik met mijn studiefinanciering ga doen!
Ik kwam niet op de naam; ik dacht dat het ijsje op je vorige plaatje zo heette. Ik zat te zoeken op biji biji, pisi pisi...quote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:50 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Bicibici bedoel je.
[ afbeelding ]
Hoe zou jij sorbets beschrijven (als smaak in je mond)?quote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:54 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Zelfs B&J's had ooit een sorbetversie, maar nu kom ik die nergens meer tegen..
Her biji sorbetijs..quote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:55 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
Ik kwam niet op de naam; ik dacht dat het ijsje op je vorige plaatje zo heette. Ik zat te zoeken op biji biji, pisi pisi...
Ik ben niet goed met woorden, sorry.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:55 schreef PlayingWithFire het volgende:
[..]
Hoe zou jij sorbets beschrijven (als smaak in je mond)?
pisi pisiquote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:55 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
Ik kwam niet op de naam; ik dacht dat het ijsje op je vorige plaatje zo heette. Ik zat te zoeken op biji biji, pisi pisi...
Verkopen ze sorbets bij de mac?quote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:57 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Ik ben niet goed met woorden, sorry.
Nee.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:59 schreef PlayingWithFire het volgende:
[..]
Verkopen ze sorbets bij de mac?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |