quote:Op vrijdag 14 maart 2014 00:28 schreef slashdotter3 het volgende:
They had two more kids together. After the birth of the 3rd daughter (all 3 were girls), she let him know that the first one wasn't his, she just needed to find a daddy. That she was going to be in a world of shit, if she didn't have someone willing to marry her, when she turned up pregnant the first time.
Het is geen freak, maar een arme man die het slachtoffer is geworden van een bevoordeelde vrouw. Zoals Pizzaabla het al zei, het echte probleem aanpakken en zulke onmenselijke daden komen amper meer voor. Aangezien het probleem - de bevoordeelde vrouw - is opgeruimd, zal deze man vast ook geen gevaar meer vormen.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 02:17 schreef El_Matador het volgende:
Brazilië is erg corrupt en voetbal in dat land is onvergelijkbaar met Nederland. Maar dit is wel heel erg obvious als hij vrij zou komen...
De zieke werkelijkheid; hij vormt een gevaar voor de andere spelers (lekker douchen met zo'n freak) en mag dus niet vrij. Er zijn genoeg goeie voetballers in Brazilië.
Whut, zit je nou te trollen?quote:Op vrijdag 14 maart 2014 02:27 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Het is geen freak, maar een arme man die het slachtoffer is geworden van een bevoordeelde vrouw. Zoals Pizzaabla het al zei, het echte probleem aanpakken en zulke onmenselijke daden komen amper meer voor. Aangezien het probleem - de bevoordeelde vrouw - is opgeruimd, zal deze man vast ook geen gevaar meer vormen.![]()
Hathor knalt er zo even een paar in bij de gemiddelde Braziliaanse keeper.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 02:24 schreef Hathor het volgende:
Braziliaanse keepers zijn per traditie toch altijd kut, alleen Tafarel was wel een goeie, de rest kun je zo bij het grof vuil zetten.
Brazilianen blinken uit in voetbal, maar het onderdeel keepen heeft nooit op een echt hoog niveau gestaan, lijkt me ook een ondankbare taak in het land waar iedereen wil scoren en dribbelen.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 02:41 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Hathor knalt er zo even een paar in bij de gemiddelde Braziliaanse keeper.
De lichtvoetige Neymartjes staat het land bekend om, maar die keepers zou ik niet zomaar bij het grof vuil zetten eigenlijk...
Voormalig aanvoerder van Flamengo, en das geen kleine club hoor.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 02:42 schreef DarkAccountant het volgende:
Ik heb dat team eens opgezocht, ik spreek helaas geen Portugees, maar volgens mij spelen ze ergens in de zevende provinciale divisie ergens in Brazilië.
Dus veel geld zal hij er wel niet mee verdienen.
Eerste pagina..quote:Op vrijdag 14 maart 2014 02:39 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Whut, zit je nou te trollen?
Wat bedoel je met "bevoordeelde"?
Er is geen probleem. Er is een verschil in keuze en inderdaad heeft de vrouw daarin een voordeel. Maar ik ben mans genoeg om te erkennen dat de man die zonder condoom neukt en dit risico bewust neemt daarmee ook de verantwoordelijkheid voor in ieder geval financiële bijstand.quote:
quote:Op donderdag 13 maart 2014 19:11 schreef PizzaMizza het volgende:
Dat. Kijk, ik wil moord absoluut niet goedpraten, maar ik begrijp de redeneringen wel van die moordenaars. Ik keur zoiets volledig af(moord), maar de mannen die dat doen, doen het niet zonder reden. Hun leven is psychisch verwoest. Laten we nou het echte probleem aanpakken, dan komen dit soort verschrikkelijke en onmenselijke taferelen ook (bijna) niet meer voor.
Zegt een feministquote:Op vrijdag 14 maart 2014 08:01 schreef Dehelerambam het volgende:
[..]![]()
![]()
Mij serveer je toch meteen af, want vrouw (), dus misschien kan je de uitspraak van de rechter nogmaals lezen.
De tering he, wat een debielen zitten hier.
De vrouw is bevoordeeld. Zij kan 1) kiezen of ze het kind houdt en 2) alimentatie afDWINGEN. De man heeft totaal geen controle maar moet wel dokken, geen goede zaak dus. Als jij als man niet voor jezelf opkomt, ben ik bang dat je lijdt aan een minderwaardigheidscomplex of aan een soort van Stockholmsyndroom waarin je mensen beschermt die jou je rechten (deels) ontnemen/die jou in het nadeel stellen.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 02:39 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Whut, zit je nou te trollen?
Wat bedoel je met "bevoordeelde"?
De zoon van Pelé was doelman.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 02:45 schreef Hathor het volgende:
[..]
Brazilianen blinken uit in voetbal, maar het onderdeel keepen heeft nooit op een echt hoog niveau gestaan, lijkt me ook een ondankbare taak in het land waar iedereen wil scoren en dribbelen.
Samen met Sao Paulo en Fluminense de grootste en populairste club.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 02:46 schreef Hathor het volgende:
[..]
Voormalig aanvoerder van Flamengo, en das geen kleine club hoor.
Gast, je hebt geen idee waar je over praat. In Brazilie heb je voor een beetje goede start van je kind echt wel geld van de man nodig.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 09:56 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
De vrouw is bevoordeeld. Zij kan 1) kiezen of ze het kind houdt en 2) alimentatie afDWINGEN. De man heeft totaal geen controle maar moet wel dokken, geen goede zaak dus. Als jij als man niet voor jezelf opkomt, ben ik bang dat je lijdt aan een minderwaardigheidscomplex of aan een soort van Stockholmsyndroom waarin je mensen beschermt die jou je rechten (deels) ontnemen/die jou in het nadeel stellen.
Het is tijd dat er een goede oplossing komt voor dit probleem: laat de man eens op gelijk niveau komen. Als de vrouw het kind wil houden en de man niet, dan is dat oke, maar dan moet alimentatie een keuze zijn van de man en geen verplichting meer, aangezien hij dat kind nooit heeft gewild. Dat is niet meer dan logisch.
Op elke hoek van de straat wordt geschreeuwd over hoe de, in sommige gebieden, benadeelde vrouw meer rechten moet krijgen. Dat moeten ze ook, zoals op de arbeidsmarkt. Maar de mannen moeten ook meer rechten krijgen, zoals op dit gebied.
Nogmaals, als alimentatie nooit verplicht was, had bovenstaande gebeurtenis ook nooit plaatsgevonden. Daarnaast zouden heel wat moeders dan geen kind krijgen omdat ze de vader niet meer financieel konden uitbuiten. Zo simpel is dat.
Als je een van mijn eerste posts hebt gelezen en een stel hersens hebt, kan je lezen dat ik moord afkeur. Daarnaast kom ik met een inhoudelijke post met betere oplossingen en jij komt met een idiote reactie waarin je alleen maar jezelf belachelijk maakt aangezien je reactie 0% inhoud bevat.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 10:00 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Gast, je hebt geen idee waar je over praat. In Brazilie heb je voor een beetje goede start van je kind echt wel geld van de man nodig.
Had je maar niet zonder condoom moeten neuken, dan ook meebetalen aan die goede start die je kind verdient.
En mij van een minderwaardigheidscomplex betichten?gast, je kent me niet.
Begrip opbrengen voor in mootjes hakkende moordenaar, freak.
Ja laten we al die vrouwen in stukken hakken en aan de honden voeren!quote:Op donderdag 13 maart 2014 19:11 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Dat. Kijk, ik wil moord absoluut niet goedpraten, maar ik begrijp de redeneringen wel van die moordenaars. Ik keur zoiets volledig af(moord), maar de mannen die dat doen, doen het niet zonder reden. Hun leven is psychisch verwoest. Laten we nou het echte probleem aanpakken, dan komen dit soort verschrikkelijke en onmenselijke taferelen ook (bijna) niet meer voor.
Nee, lees wat er staat leeghoofd. Er staat dat ik moord afkeur. Ik praat de daad niet goed.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 11:34 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Ja laten we al die vrouwen in stukken hakken en aan de honden voeren!
Ja, sukkelquote:Op vrijdag 14 maart 2014 11:38 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Nee, lees wat er staat leeghoofd. Er staat dat ik moord afkeur. Ik praat de daad niet goed.
Met begrijpen bedoel ik, ik weet waar die redenering vandaan komt. Ik zou niet hetzelfde doen, maar ik kan wel begrijpen waarom hij zo denkt. Niet dat ik zo denk of dat zijn gedachte goed is, snapje? Ik wil juist een oplossing om dit soort dingen te voorkomen.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 11:40 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Ja, sukkelik kan wel lezen, maar je begrijp de redeneringen wel van die moordenaars...
Is toch een beetje eng dat jij die redeneringen begrijpt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |