Ja, da's waar.quote:Op maandag 5 mei 2014 13:53 schreef Tim86 het volgende:
Slice the ginger was lekker dubbelzinnig in ieder geval, maar dat kan je op 2 manieren uitleggen natuurlijk..ginger is ook gember
Het speelt zich af VOOR Red Dragon, gebaseerd op de flashbacks in dat boek. Waar Lecter dus nog vrij rondloopt en voor de FBI werkt. Ik had begrepen dat ze vanaf volgend seizoen de boeken willen gaan volgen.quote:Op maandag 5 mei 2014 14:36 schreef Nezhi het volgende:
Maar de serie lijkt toch ook in de verste verte niet op het boek zelf? Alleen de personages zijn er uit geleend maar ook die Red Dragon zelf niet.
Lijkt me gek om die nu te bekijken, nu Mikkelsen "jouw" Lecter is, in plaats van Hopkins/Coxquote:Op maandag 5 mei 2014 14:53 schreef Forbry het volgende:
Ik weet echt helemaal niks van de boeken en heb qua "Hannibal-films" ook maar weinig gezien. In ieder geval "The Silence of the Lambs", mogelijk (ben niet 100% zeker) ook "Hannibal"... "Red Dragon" in ieder geval niet.
Nah ja, wel als eérste TSOTL gezien hè, dus... maar desondanks is Mikkelsen op deze manier zo zachtjes aan idd wel meer "mijn" Lecter aan het worden dan Anthony Hopkins ja (de overige "Hannibals" zoals Cox, ken ik dus niet... even opgezocht, "Manhunter" niet gezien en "Hannibal rising" met blijkbaar ene Gaspard Ulliel als Hannibal ook niet).quote:Op maandag 5 mei 2014 15:11 schreef wonderer het volgende:
[..]
Lijkt me gek om die nu te bekijken, nu Mikkelsen "jouw" Lecter is, in plaats van Hopkins/Cox
De ratings zijn niet optimaal, dus het zou zomaar kunnenquote:Op maandag 5 mei 2014 15:31 schreef Forbry het volgende:
[..]
Nah ja, wel als eérste TSOTL gezien hè, dus... maar desondanks is Mikkelsen op deze manier zo zachtjes aan idd wel meer "mijn" Lecter aan het worden dan Anthony Hopkins ja (de overige "Hannibals" zoals Cox, ken ik dus niet... even opgezocht, "Manhunter" niet gezien en "Hannibal rising" met blijkbaar ene Gaspard Ulliel als Hannibal ook niet).
Trouwens, ook gelezen tijdens het rondneuzen: het is nog niet zeker of er wel een 3e seizoen komt?
Wow dit verbaasd me zeker! Zeker het eerste deel van seizoen 2 was erg sterk. Nu will een plannetje aan het smeden is en het niet duidelijk is of hij nu wel psycho is of juist zijn plan is vind ik het persoonlijk iets minder (komt ook omdat je zo lang moet wachten op volgende afl) maar ik ga er wel vanuit dat het einde een spectaculaire wending gaat nemen.quote:Op maandag 5 mei 2014 16:20 schreef wonderer het volgende:
[..]
De ratings zijn niet optimaal, dus het zou zomaar kunnen
Punt is, hoe hoger de kwaliteit, hoe minder mensen het kunnen waarderenquote:Op dinsdag 6 mei 2014 12:53 schreef SlevinX het volgende:
[..]
Wow dit verbaasd me zeker! Zeker het eerste deel van seizoen 2 was erg sterk. Nu will een plannetje aan het smeden is en het niet duidelijk is of hij nu wel psycho is of juist zijn plan is vind ik het persoonlijk iets minder (komt ook omdat je zo lang moet wachten op volgende afl) maar ik ga er wel vanuit dat het einde een spectaculaire wending gaat nemen.
Ook het cijfer op IMDB is hoog dus ging er vanuit dat de ratings ook goed zijn. Zou zonde zijn als dit gecanceled werd...
Te veel omdat hannibal zo ranzig is ja:P met vrouwelijk schoon is op zich niets mis:)quote:Op dinsdag 6 mei 2014 13:07 schreef wonderer het volgende:
[..]
Punt is, hoe hoger de kwaliteit, hoe minder mensen het kunnen waarderenEn de gore schrikt ook mensen af. Ik heb heel wat vrienden die de show enorm leuk zouden vinden, maar ze kunnen niet tegen al dat bloed, dus gaan ze eraan voorbij
Ik zat nog te denken dat het misschien door HBO/Showtime opgepikt zou kunnen worden, maar dan moet er meer seks in en ik vind het nu al te veel
Gore schrikt me niet af en moeilijkheid ook niet. Maar vond s1 geniaal en s2 kut, ben snel gestoptquote:Op dinsdag 6 mei 2014 13:07 schreef wonderer het volgende:
[..]
Punt is, hoe hoger de kwaliteit, hoe minder mensen het kunnen waarderenEn de gore schrikt ook mensen af. Ik heb heel wat vrienden die de show enorm leuk zouden vinden, maar ze kunnen niet tegen al dat bloed, dus gaan ze eraan voorbij
Ik zat nog te denken dat het misschien door HBO/Showtime opgepikt zou kunnen worden, maar dan moet er meer seks in en ik vind het nu al te veel
Ik kreeg zoiets mee ja. Omdat het geen procedural show meer was of zo? Of waarom ben je afgehaakt?quote:Op dinsdag 6 mei 2014 13:50 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Gore schrikt me niet af en moeilijkheid ook niet. Maar vond s1 geniaal en s2 kut, ben snel gestopt
S2 begon weer met die dromen , Heel s2e1 was weer dat psychologische geneuzel, weer dat hert. Daar had ik geen zin meer in, hoeft echt geen case of the week te zijn maar beetje vooruitgang wil ik wel. En vanwege beperkt tijd en veel series mee gestopt. Kijk ook geen walking dead en homeland meerquote:Op dinsdag 6 mei 2014 13:53 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ik kreeg zoiets mee ja. Omdat het geen procedural show meer was of zo? Of waarom ben je afgehaakt?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 35% gewijzigd door SunChaser op 06-05-2014 14:24:09 ]
Hou aub gewoon je harses zeg! Hoeveel mensen lezen die boeken niet!???quote:
Er zijn ook vijf Hannibal speelfilms he.quote:Op dinsdag 6 mei 2014 14:19 schreef SlevinX het volgende:
[..]
Hou aub gewoon je harses zeg! Hoeveel mensen lezen die boeken niet!???
Graag.quote:Op dinsdag 6 mei 2014 14:23 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Er zijn ook vijf Hannibal speelfilms he.
maar goed, zal t tussen spoilers zetten
Sorry, niet aan gedacht.quote:Op dinsdag 6 mei 2014 14:26 schreef SlevinX het volgende:
[..]
Graag.
Excuses voor mijn reactie, maar vond t nogal een erge spoiler. Ik heb de speelfilms gezien de enige connectie tussen de films en serie die ik me kan herinneren is hannibal zelf dus voor mijn idee is alles en iedereen nieuw in de serie vandaar..
ok ok die was al ff op dvd, maar blijft vervelend om te kijken als je weet dat hijquote:Op dinsdag 6 mei 2014 14:36 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Hoelang na t uitbrengen in de bios was dat?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. is.
Maar de andere voorbeelden zijn beter (daar was beeld nog niet uitgekomen)"Als iedereen aan zichzelf denkt, wordt er aan iedereen gedacht" - Iemand ergens
quote:Op dinsdag 6 mei 2014 14:11 schreef SunChaser het volgende:
Het was mij te pretentieus gezever geworden die eerste Ep. En je weet al dat de hoofdpersonenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."
quote:Op dinsdag 6 mei 2014 14:43 schreef wonderer het volgende:
[..]Op imdb-fora denken ze van welSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hoezo zet je dat trouwens in een spoiler?
Voor de mensen die de laatste aflevering nog niet gezien hebben. Maar die zullen hier wel niet komen, dus eigenlijk was het overbodigquote:Op dinsdag 6 mei 2014 14:45 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Op imdb-fora denken ze van wel
Hoezo zet je dat trouwens in een spoiler?
Hij zat Freddie op te wachten ?quote:Op zondag 4 mei 2014 10:29 schreef Forbry het volgende:
We zagen trouwens eerst nog een shot van Hannibal in dat plastic pak, toch.. wat had dat te betekenen?
Volgens mij ook. Ben wel benieuwd wat hij voor haar in gedachten had..quote:
In ieder geval de suggestie werd gewekt dat het Freddie zou zijn.quote:Op woensdag 7 mei 2014 12:09 schreef Dr.Mikey het volgende:
Wie zijn Will en Hanni nou aan het eten op het laatst?
Ja snap ik maar dat geloof ik niet.quote:Op woensdag 7 mei 2014 12:26 schreef Forbry het volgende:
[..]
In ieder geval de suggestie werd gewekt dat het Freddie zou zijn.
Ik denk (en hoop) juist dat Will wist wat Hannibal van plan was en daar een stokje voor heeft gestoken.quote:Op woensdag 7 mei 2014 12:52 schreef Nezhi het volgende:
Het was Freddie's kamer zoals je ergens in het begin ziet van de aflevering, maar Freddie kwam nooit (Want, Will) dus waarschijnlijk was die scene met Hannibal een soort van hint dat Will en Hannibal hetzelfde dachten en uiteindelijk steeds meer op elkaar gaan lijken.
Zou Lecter niet proeven dat het bevroren is geweest? En Randall was niet bang dus die zou niet bitter smaken.quote:Op woensdag 7 mei 2014 12:33 schreef Forbry het volgende:
[..]
Mijn vermoeden is dat het vlees van Randall afkomstig is.
Aan dat eerste (bevroren staat) niet gedacht en dat tweede vond ik ook al raar:quote:Op woensdag 7 mei 2014 14:13 schreef wonderer het volgende:
[..]
Zou Lecter niet proeven dat het bevroren is geweest? En Randall was niet bang dus die zou niet bitter smaken.
quote:
Haha, dat denk ik inderdaad ook.. maar de serie probeert ons denk ik op het verkeerde been te zetten door de gelijkenissen tussen die twee te benadrukkenquote:Op woensdag 7 mei 2014 12:58 schreef Forbry het volgende:
[..]
Ik denk (en hoop) juist dat Will wist wat Hannibal van plan was en daar een stokje voor heeft gestoken.
quote:Hannibal' Renewed by NBC for Third Season
Ik hoop wel dat Will geen tweede Hannibal geworden, maar anders en sowieso voor een "bevredigend einde" (wat ik dit seizoen niet meer zie gebeuren):quote:
Zelfdequote:Op zondag 11 mei 2014 19:23 schreef Pek het volgende:
"Bones and all?" met die vogeltjes deed me kokhalzen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |